Jump to content

Samsung Galaxy S20+


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει κανεις εμπειρια απο Samsung Dex;

Πηρα ενα καλωδιο usb c tο hdmi και το συνδεσα σε τηλεοραση LG. Μια χαρα λειτουργει αλλα στο  Νetflix και σε βιντεο μεσω  VLC μετα απο pause ξεκιναει με μισο λεπτο λαγκαρισματος σε καθε φορα.Να ειναι οτι δεν ειναι το γνησιο καλωδιο που προτεινει η  Samsung?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επαιξα χθες λιγο με το S21 U  φιλου. Αρκετα πιο βαρυ που αυτο συνηθιζεται, σιγουρα καλυτερη η καμερα στα ζουμ αλλα περα απο αυτο δικαιωθηκε η επιλογη μου να παραμεινω στο S20+. Τιποτα παραπανω που θα αξιζε η μεταβαση. Με την μπαταρια εγω δεν εχω κανενα θεμα ουτε καν καταλαβα ατη διαφορα απο τα 120 σε 2k+ στα 120 σε  Full HD +...

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

 

Καλησπέρα στην παρέα , εκανα ένα διάλειμμα 5 μήνες με ένα iphone 11 pro max αλλά δεν την πάλεψα. Η ευκολία του android σε καθημερινά δεδομένα πράγματα στο iOS δεν υπάρχει, πολύ ταχύτατα τηλέφωνα και καλογραμμένες οι εφαρμογές αλλά μέχρι εκεί ,ξαναπήρα το s20+ από φιλό με εγγύηση Άκομη 1,5 χρόνο και βρήκα την υγειά μου, μόνο η μπαταρία με ξαναχαλασε όπως το προηγούμενο s20+ που είχα, στο iphone είχε απίστευτη αυτονομία τουλάχιστον 50% περισσότερη οθόνη ανοιχτή έβγαζε το λιγότερο 7-8 ώρες, κατά τα άλλα οι ευκολίες του Samsung δεν συγκρίνονται.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκλεισα πλεον 16 μηνες με το κινητο. Δεν εχω κρατησει αλλο smartphone τοσο πολυ. Η μπαταρια συνεχιζει να μου δινει 7ωρο σε πληρη φορτιση (παντα με τις δικες μου ρυθμισεις βαση της χρησης που κανω) η φωτογραφικη παραμενει αψογη και γενικα και βρισκω κανεναν λογο για αλλαγη προς το παρων.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση  , οταν πηρα το τηλ απο φιλο ειχε βγαλει την εργοστασιακη ζελατινα που ειναι και η καλυτερη, αγορασα σημερα τησ spigen αλλα ειναι μουφα , προτείνετε κάποιο τζαμακι αλλα οχι αυτα που ειναι υγρα με δυσκολευον και ειναι πανακριβα ,φοραω θήκη spigen

Edited by chrisl
Link to comment
Share on other sites

Τζαμακι spigen υπάρχει για το συγκεκριμένο μοντέλο; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
23 minutes ago, chrisl said:

Εχει με υγρο και κάνει 40€

Συνιστώ μακριά από τα υγρά. Γνωρίζω περίπτωση γνωστού που μετά από καιρό άρχισε να του παρουσιάζει θέματα η συσκευή, την πήγε στο επίσημο service και όταν την άνοιξαν… διαπίστωσαν ότι είχε εισχωρήσει υγρό - κόλλα σε διάφορα σημεία και είχε κάνει ζημιά στη συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 Αυτο ειναι. Απο eshop. Καλυτερα να κανει τοποθετηση καποιος που ξερει. Μονο με κολλα κανουν πλεον τζαμακια σε curved οθονες με ελαχιστα περιθωρια 

Screenshot_20210903-203223_E-shopgr.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ενημερωτικά… υπάρχει ξεχωριστό θέμα όπου συζητάμε για τ αξεσουάρ της συσκευής:
https://myphone.gr/forum/topic/182630/

 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι υπηρεσίες google play τραβανε ολη  την ενεργεια απ οτι βλεπω στην χρηση μπαταριας , περιοριζονται με καποιο τροπο ? Χάνεις τιποτα αν δεν δουλευουν ολη την ωρα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γαμωτο στα τελευταία 2 update δεν δουλεύει το notification ούτε η δόνηση στα μηνύματα whatsapp viber κλπ. Messenger δουλεύει 

Link to comment
Share on other sites

Εμενα συνηθως ειναι στο 1% οι υπηρεσιες Google. Βεβαια κανω συχνα clear cache κ επανεκκινηση του κινητου...

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση Ασφαλειας Σεπτεμβριου 181 mb

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20+

Μου εμφανισε το παρακατω στις ενημερωσεις εφαρμογων στο google play. Το εχει ξαναδει κανεις; Εγω 1η φορα παντως.cfdcf0546b268820640991de35bd43f2.jpg

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σε όλους. 

Το έχω βρει στο 500 σφραγισμένο. 

Αξίζει η αγορά του σήμερα? 

Link to comment
Share on other sites

500 ευρω; Εννοειται οτι αξιζει σε αυτα τα λεφτα, αλλα ας μιλησουν και αλλοι καθως ειμαι ο μεγαλυτερος fan του εδω
17 μηνες το εχω και παω για πολυ παραπανω. 14 μηνες το προηγουμενο ρεκορ με κινητο. Προσωπικα 110% ευχαριστημενος.

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαα ναι ναι κάτι έχω καταλάβει διαβάζοντας το νήμα! Είμαι κοντά στο να "κάψω" το Α52s και να βάλω άλλα 160 για το plus.

Link to comment
Share on other sites

Απλα εγω επειδη προσαρμοζω παντα τα κινητα βαση του τι χρησιμοποιω η μπαταρια του S20+ που καποιοι θεωρουν μειονεκτημα εμενα μετα απο 17 μηνες χρησης μου δινει ακομα 7μιση ωρες οθονης με πληρη φορτιση....
Οποτε αφου με υπερκαλυπτει σε ολα ενα ακομα χρονο και βλεπουμε εκτος και αν με ψησει καποιο απο τα S22....

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κάτοχος s20+ εδώ και μερικές ώρες.

Επιστροφή στη Sammy μετά το S7 edge.

Ευχαριστώ το τίμιο Nova 5t για τη συντροφιά, ιδιαίτερα το δύσκολο καιρό με τις καραντίνες και τα σχετικά.

Δεν ευχαριστώ τη Huawei που έχει παρατήσει τη συσκευή στο έλεός της, με τελευταία αναβάθμιση ασφαλείας από το Μάρτιο!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο. Αν δεν εχεις το κολλημα οτι ο Snap ειναι καλυτερος του Exynos θα το ευχαριστηθεις. 18 μηνες εγω δεν εχω παραπονο.. .

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...