Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α) ο κολλητός μου βρήκε τον αριθμό του την προηγουμενη εβδομάδα στη λίστα νικητών 2 ΦΟΡΕΣ και δεν πήρε τίποτα. 

Β) στο cu app αφαίρεσαν το λινκ της λίστας με τους νικητές του διαγωνισμου. 

Περιμένει μήπως και του έρθει σήμερα σμσ αλλιώς φορητότητα οικογενειακώς στην κοσμοτε.

Εννοείται και εγώ θα κάνω κατανάλωση των υπολοίπων μου και θα φυγω και εγώ προς κοσμοτε. Θα ενημερώσω όλους τους γνωστούς και φίλους για την απάτη, προτεινω να κάνετε και εσείς το ίδιο... 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ο τυπος είναι βαλτός και κάνει χρόνια το ιδιο με διάφορους λογαριασμούς ...  δεν έχει κανενας φίλος του vodafone και ο ίδιος μόλις πήρε για ξεκάρφωμα,  δεν θα παει πουθενα εδω θα τον τρώμε στην μαπα .

Το liquid είναι παμφτηνο με τρομερές προσφορές και πλεον πετάει και το 5g ... όποιος παει κοσμοτε ειναι κορόιδο

Δειτε τι τραβανε και απο εξυπηρέτηση  .. τελικά κανενας δεν απαντησε 🙂
"Μου έχει πετάξει network error από την αρχή και δεν έχω δει τίποτα. Είμαι 45 λεπτά στην αναμονή στο support και έχω φορτώσει τόσο πολύ και λόγω ήττας που θα ακούσουν ότι καντήλι υπάρχει.
Εν τω μεταξύ στην αναμονή δεν υπάρχει καμία ενημέρωση για το πόση ώρα θα πάρει περίπου. Έχω γράψει ήδη 50 λεπτά που θα είναι σίγουρα κάνα 20ευρω στη Νόβα επειδή είναι 5ψήφιο. Ποιος άτυχος θα το σηκώσει τώρα να δω, που θα ακούσει Παναγίες. Αν δεν προλάβει να κλείσει το σταθερό από μπαταρία. Θα φύγει καταγγελία αύριο."

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blizard said:

Ο τυπος είναι βαλτός και κάνει χρόνια το ιδιο με διάφορους λογαριασμούς ...  δεν έχει κανενας φίλος του vodafone και ο ίδιος μόλις πήρε για ξεκάρφωμα,  δεν θα παει πουθενα εδω θα τον τρώμε στην μαπα .

Το liquid είναι παμφτηνο με τρομερές προσφορές και πλεον πετάει και το 5g ... όποιος παει κοσμοτε ειναι κορόιδο

Δειτε τι τραβανε και απο εξυπηρέτηση  .. τελικά κανενας δεν απαντησε 🙂
"Μου έχει πετάξει network error από την αρχή και δεν έχω δει τίποτα. Είμαι 45 λεπτά στην αναμονή στο support και έχω φορτώσει τόσο πολύ και λόγω ήττας που θα ακούσουν ότι καντήλι υπάρχει.
Εν τω μεταξύ στην αναμονή δεν υπάρχει καμία ενημέρωση για το πόση ώρα θα πάρει περίπου. Έχω γράψει ήδη 50 λεπτά που θα είναι σίγουρα κάνα 20ευρω στη Νόβα επειδή είναι 5ψήφιο. Ποιος άτυχος θα το σηκώσει τώρα να δω, που θα ακούσει Παναγίες. Αν δεν προλάβει να κλείσει το σταθερό από μπαταρία. Θα φύγει καταγγελία αύριο."

Εκτός του οτι δεν μπορείς να γνωρίζεις τις χαζομάρες που γράφεις για μένα (διοτι παμε για καταγγελία προσωπικών δεδομένων), εισαι και παραμυθατζης...

Μην ανησυχείς και αλλοι θα δουν την απάτη και θα ψαχνεις με κυαλια κοροιδα να πείσεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις παιξει καν στο διαγωνισμό  ... οι πιθανότητες να κέρδισαν 2 γνωστοί σου μαλιστα είναι τοσο ελαχιστες ... σαν να λέμε οτι δεν είσαι τρολλ ... μηδενικές 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, blizard said:

Δεν εχεις παιξει καν στο διαγωνισμό  ... οι πιθανότητες να κέρδισαν 2 γνωστοί σου μαλιστα είναι τοσο ελαχιστες ... σαν να λέμε οτι δεν είσαι τρολλ ... μηδενικές 

Αποδειξε το, αλλιως εσυ εισαι το τρολλ (που βασικα ολοι σε εχουμε καταλαβει με τα ψεμματα που αραδιάζεις...)

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΝΟ νοητικά καθυστερημένος η τρολ μπορει να νομίζει οτι λέω ψέμματα ...  όλα οσα λέω ειναι απλά τα κάνουν και αλλα παιδιά , πρακτικά πράγματα και όχι βλακείες , με έυκολη απόδειξη που την επιβεβαιώνουν πάντα πολλοι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, blizard said:

ΜΟΝΟ νοητικά καθυστερημένος η τρολ μπορει να νομίζει οτι λέω ψέμματα ...  όλα οσα λέω ειναι απλά τα κάνουν και αλλα παιδιά , πρακτικά πράγματα και όχι βλακείες , με έυκολη απόδειξη που την επιβεβαιώνουν πάντα πολλοι 

Περιμενω να αποδειξεις τους ισχυρισμους σου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Δελεαστικό το πακέτο με τα 200GB αλλά πόσο εύκολο είναι να μαζέψεις 30000 κρυστάλλους το μήνα; 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dasnowy said:

Δελεαστικό το πακέτο με τα 200GB αλλά πόσο εύκολο είναι να μαζέψεις 30000 κρυστάλλους το μήνα; 

Επιτρεπει 15 φορες να παιξεις καθε εβδομάδα και το μαξιμουμ καθε φορα ειναι 600 κρυσταλλοι (να παιζεις ΠΣΚ). Τον πρωτο μηνα θα ζοριστείς να μαζεψεις 30.000, αλλά μετα θα εχεις καβατζα,,οπότε απο τον 2ο μηνα θα μπορεις να βαζεις ανετα το πακετο (αρκει να παιζεις καθε εβδομάδα ολες τις φορές).

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, dasnowy said:

Δελεαστικό το πακέτο με τα 200GB αλλά πόσο εύκολο είναι να μαζέψεις 30000 κρυστάλλους το μήνα; 

Οταν παιζεις στην αρχη σταθερα και μαζευοντας ολα τα daily bonus(μαζι με τους εξτρα κρυσταλλους που προσφερει ανα διαστηματα) θα συνειδητοποιησεις μετα απο ενα σημειο ποσα εχεις μαζεψει χωρις να υπολογιζεις τον μηνα 🙂

Εχω 2 χρονια περιπου την καρτα και εχω μαζεψει κοντα 1 μυριο. 

Link to comment
Share on other sites

Αν πάω cu θα μου έχουν βάλει ήδη πακέτο τον πρώτο μήνα οπότε το big bang 200gb θα το παίρνω από τον δεύτερο μήνα και μετά. Μάλλον καλά θα είμαι. Σε συνδυασμό με την κάρτα νέων είναι πολύ καλό. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Αν αγοράσω το πακέτο με τα 200 Gb και 30000 κρυστάλλους και δεν καταναλώσω τα data θα μεταφερθούν στον επόμενο μήνα; . Εννοείται ότι θα βάλω κάρτα για να κάνω την ανανέωση μου κανονικά.

Edited by aplos73
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, aplos73 said:

Καλησπέρα στην παρέα. Αν αγοράσω το πακέτο με τα 200 Gb και 30000 κρυστάλλους και δεν καταναλώσω τα data θα μεταφερθούν στον επόμενο μήνα; . Εννοείται ότι θα βάλω κάρτα για να κάνω την ανανέωση μου κανονικά.

Καλησπέρα εαν, πριν ληξει το πακέτο, χρεωθείς ξανα 10ε και 30κ κρυστάλλους, θα μεταφερθούν ολα μεχρι την ημερομηνία λήξης του 2ου πακετου.

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο τσακάλι να κάνουμε τη δουλειά μας που έλεγε κι ο Φουσέκης, να μας κάνει πιο λιανά το νέο διαγωνισμό που ξεκινάει σήμερα στις 4 το απόγευμα;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δε μου βγαίνει στα μαθηματικά με το διαγωνισμό: Κρατάει λέει από 8 μέχρι 31 Μαρτίου, που σημαίνει θα παίξουμε 4 φορές. Το ανώτερο σε κρυστάλλους είναι 600*15 δηλαδή 9.000. Άντε και 1.000 περίπου από αεροπλάνα και τζιπ, πάμε στις 10.000. Επί 4 φορές, το ανώτερο που φτάνει είναι 40.000 madpoints. Τα δώρα πάνω από 40.000 τι ρόλο βαράνε;;;;; Κάνω κάπου λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλύτερη "βλακεία" τους είναι ότι ξεκίνησαν τον διαγωνισμό από σήμερα Παρασκευή...
Κάποιοι έχουμε καταναλώσει ήδη τις προσπάθειες αυτής τη εβδομάδας, και αυτό δεν είναι δίκαιο...
Έπρεπε να ξεκινήσουν τον διαγωνισμό από Δευτέρα που ανανεώνονται και οι εβδομαδιαίες προσπάθειες!!
Τόσο δύσκολο τους ήταν να το σκεφτούν...  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, konstantinos77 said:

Η μεγαλύτερη "βλακεία" τους είναι ότι ξεκίνησαν τον διαγωνισμό από σήμερα Παρασκευή...
Κάποιοι έχουμε καταναλώσει ήδη τις προσπάθειες αυτής τη εβδομάδας, και αυτό δεν είναι δίκαιο...
Έπρεπε να ξεκινήσουν τον διαγωνισμό από Δευτέρα που ανανεώνονται και οι εβδομαδιαίες προσπάθειες!!
Τόσο δύσκολο τους ήταν να το σκεφτούν...  

Μα νομίζω ακόμη κι αν δεν είχαμε καταναλώσει τις προσπάθειες δε βγαίνει να παίξουμε 5 φορές. Για να φτάσει στα 50.000 μάλλον πρέπει να δώσουν x10 κρυστάλλους ή κάτι παρόμοιο για έξτρα κρυστάλλους.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, sycorpios said:

Μα νομίζω ακόμη κι αν δεν είχαμε καταναλώσει τις προσπάθειες δε βγαίνει να παίξουμε 5 φορές. Για να φτάσει στα 50.000 μάλλον πρέπει να δώσουν x10 κρυστάλλους ή κάτι παρόμοιο για έξτρα κρυστάλλους.

Αν θυμάμαι καλά είναι είναι επί 2 οι πόντοι που θα δίνουν, ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων, τα αναφέρει στους όρους...

Just now, Vibraphone said:

Συγγνώμη τα ακουστικά τα JBL πώς τα έχει πάρει ήδη ένας;;;

Ναι, αυτό το είχα και εγώ απορία... 😳😂
Θα τα βούτηξε... 😂😂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...