Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήν βάζετε κρυστάλλους στις κληρώσεις , να αρχίζουν να βάζουν δώρα.

Χρησιμοποιείστε τους κρυστάλλους μόνο αν έχετε όφελος, μία συμμετοχή βάζω κάθε φορά και το μετανιώνω.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σήμερα πάντως το app το τερμάτισα. Είχα 15 ζωές για τους πλανήτες και σχεδόν σε όλες τις πίστες είχε τους 200αρηδες. Μάζεψα έτσι χαλαρά πάνω από 7000 κρυστάλλους και έχω πλέον σχεδόν 100.000! Μακάρι να βγάλει καμία ανταλλαγή με αξεσουάρ, μας επρηξαν με τις κληρώσεις...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μείωσαν και τους κρυστάλλους στα πακέτα του big bang! Μάλλον για ΠΣΚ! Αν κάποιος ενδιαφέρεται...

Στο μήνυμα που ήρθε στην εφαρμογή λέει ότι θα ισχύουν οι μειωμένοι κρύσταλλοι μέχρι Τετάρτη 5/5.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εμφανίστηκε με το σημερινό update νέα λειτουργία για 100% επιτυχία όπως αναφέρει. Προς το παρόν δεν την έχω πετύχει ακόμη

Screenshot-2021-05-12-13-22-46-210.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο update που έχω της εφαρμογής είναι στις 21 Απριλίου έκδοση 3.4.0

Έχει έρθει σε κάποιους καινούργια;

Link to comment
Share on other sites

Προλάβατε τα ακουστικά που έδιναν στο shop του Big Bang;

Τώρα είδα ότι με 10000 δίνει 5€ έκπτωση στο Efood

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο update που έχω της εφαρμογής είναι στις 21 Απριλίου έκδοση 3.4.0

Έχει έρθει σε κάποιους καινούργια;

 

3.5.0 σε ios, χθες.

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο update που έχω της εφαρμογής είναι στις 21 Απριλίου έκδοση 3.4.0

Έχει έρθει σε κάποιους καινούργια;

Και σε εμένα ήρθε προχθές η έκδοση 3.5.0 11 Μαϊου. Στο βασικό μου νούμερο εμφάνισε 3 φορές το νέο booster και στο hotspot νούμερο 1 φορά

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα ήρθε προχθές η έκδοση 3.5.0 11 Μαϊου. Στο βασικό μου νούμερο εμφάνισε 3 φορές το νέο booster και στο hotspot νούμερο 1 φορά

 

Σε Android;

Εμένα σε Android δεν εμφανίζει καμία αναβάθμιση ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Aρχισε να εμφανίζεται και στους υπόλοιπους χρήστες η 3.5.0. Mε την έκδοση αυτή μόνο στα φοιτητικά νούμερα σε μια πιστα εμφανίζει 700 πόντους αντί 600 που είναι κανονικά το μέγιστο

Screenshot-20210520-005153.png

και η "βόμβα" που την χτυπάς και δίνει όλους τους πόντους της πίστας άμεσα

Screenshot-20210520-004527.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για όποιον έχει ακόμη ζωές γιαυτή την εβδομάδα, μέχρι πριν λίγο που έπαιξα έδινε σε όλες τις πίστες 600αρια
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον έχει ακόμη ζωές γιαυτή την εβδομάδα, μέχρι πριν λίγο που έπαιξα έδινε σε όλες τις πίστες 600αρια

2η ευχάριστη εξέλιξη μέσα σε λίγες μέρες! Μακάρι να το συνεχίσουν έτσι, μόνο κέρδος θα έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι τώρα που έρχεται καλοκαίρι θα βγάλουν πάλι κάποια στιγμή το γνωστό 10€-->απεριόριστα για ένα μήνα ή κάτι παρόμοιο
Link to comment
Share on other sites

Και 600αρηδες δίνει, οι 700 δεν αντικατέστησαν τους 600.

Nαι αυτό ισχύει έτσι και αλλιώς έλεγαν για space origin πίστα στην ενημέρωση της εφαρμογής και όχι για όλες τις πίστες. Αν και όπως ενημέρωσε ο φίλος που έχει φοιτητικό χθες απο τις 15 ζωές οι 7 ήταν 700αρες εκ των οποίων στις 3 έδωσε και την "βόμβα".. Σε γενικές γραμμές το πάνε πολύ καλά το όλο project και μακάρι να το συνεχίσουν έτσι

Link to comment
Share on other sites

70% ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΚΕΤΑ ΤΟΥ BIG BANG!

 

CRAZY WEEKS με -70% στους κρυστάλλους όλων των πακέτων του BIG BANG!

 

Μπες στο SHOP του Big Bang και πάρε 1GB για 6 ώρες μόνο με 300 κρυστάλλους ή μίλα με όλους με 1000 λεπτά για 7 ημέρες μόνο με 1000 κρυστάλλους και 5€.

Βρες όποιο πακέτο σου ταιριάζει μέχρι 08/06.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 08/06. Aρα λύνεται και η απορία μέχρι πότε θα ισχύουν οι μειωμένοι κρύσταλλοι που εμφανίστηκαν στην εφαρμογή,πριν την εμφάνιση του μηνύματος αυτού για την έκπτωση
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Aυτή την ώρα μοιράζει αξεσουάρ με πόντους το παιχνίδι

 

αξεσουαρ; ελα; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ναι με ανταλλαγή πόντων έδινε power bank της xiaomi, της samsung και bt ακουστικά

 

Στάλθηκε από το 5061U_EEA μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...