Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

18 ώρες πριν, artinoss said:

Παιδες, η καταγγελια μαλλον επιασε τοπο εν μερει.Απο τα 1900gb μου επιστρεψανε τα 200gb με οριο ληξης τις 155 μερες.Αποφαση στην καταγγελια απο οτι ειδα δεν βγηκε ακομα.Βεβαιως και δεν ειμαι ικανοποιημενος αλλα ειναι μια πρωτη νικη.Μου το εμφανιζει στο app σαν cu data max 200gb με ληξη τις 155 μερες.Εσας σας επιστρεψανε τιποτα;;;

 

1 ώρα πριν, artinoss said:

Πληρης ανατροπη, τα επιστρεψανε ολα  και απο οτι ειδα επεστρεψε και το πακετο στην εφαρμογη.Τελικα θελουν κυνηγι..Νενικηκαμεν αδερφια🤣🤣🤣🤣

Εννοείται πάντα να κάνετε καταγγελίες και να κυνηγάτε τα δικαιώματα σας και σαν καταναλωτές και γενικά!!! 😉
Από τις ελάχιστες υπηρεσίες που λειτουργούν σωστά σε αυτή την χώρα, που προσωπικά πιστεύω ότι συμβαίνει κυρίως επειδή είμαστε κράτος μέλος της Ευρωπαϊκής ένωσης.
Χρόνια τώρα κάνω καταγγελίες όταν γνωρίζω ότι έχω δίκιο!!
Πριν χρόνια, ένα παράδειγμα, έκανα καταγγελία μέχρι και στην γνωστή πολυεθνική Transcend, για μία ελαττωματική micro SD card και εννοείται δικαιώθηκα!! 😉

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, artinoss said:

Παιδες, η καταγγελια μαλλον επιασε τοπο εν μερει.Απο τα 1900gb μου επιστρεψανε τα 200gb με οριο ληξης τις 155 μερες.Αποφαση στην καταγγελια απο οτι ειδα δεν βγηκε ακομα.Βεβαιως και δεν ειμαι ικανοποιημενος αλλα ειναι μια πρωτη νικη.Μου το εμφανιζει στο app σαν cu data max 200gb με ληξη τις 155 μερες.Εσας σας επιστρεψανε τιποτα;;;

Εμένα βλέπω μου ενεργοποίησαν ένα Big Bang Data max τσάμπα. Είναι το κανονικό πακέτο, 200GB, διάρκεια 30 μέρες. Mου εμφανίζει και το πακέτο πάλι διαθέσιμο για αγορά αλλά για 40000 κρυστάλους και 11.5 ευρώ.

59 minutes ago, artinoss said:

Πληρης ανατροπη, τα επιστρεψανε ολα  και απο οτι ειδα επεστρεψε και το πακετο στην εφαρμογη.Τελικα θελουν κυνηγι..Νενικηκαμεν αδερφια🤣🤣🤣🤣

Εννοείς σου έδωσαν όλα τα data πίσω; Όχι μόνο 200GB?

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Powerfull said:

Εμένα βλέπω μου ενεργοποίησαν ένα Big Bang Data max τσάμπα. Είναι το κανονικό πακέτο, 200GB, διάρκεια 30 μέρες. Mου εμφανίζει και το πακέτο πάλι διαθέσιμο για αγορά αλλά για 40000 κρυστάλους και 11.5 ευρώ.

Σε όλους βγήκε σαν πακέτο ξανά!!! 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alexandros201285 said:

Όντως επανήλθε! Με την μόνη διαφορά ότι αυξήθηκαν οι κρύσταλλοι για την απόκτηση του πακέτου. Από 30χιλ σε 40χιλ πλέον.

Δεν πειράζει.. να έχει και κάποιο νόημα το κάψιμο με τους πλανήτες!!! 😂😂

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Powerfull said:

Εμένα βλέπω μου ενεργοποίησαν ένα Big Bang Data max τσάμπα. Είναι το κανονικό πακέτο, 200GB, διάρκεια 30 μέρες. Mου εμφανίζει και το πακέτο πάλι διαθέσιμο για αγορά αλλά για 40000 κρυστάλους και 11.5 ευρώ.

Εννοείς σου έδωσαν όλα τα data πίσω; Όχι μόνο 200GB?

Αρχικα μου δωσανε και μενα μονο τα 200gb αλλα σημερα απαντησανε στην καταγγελία που εκανα και επανόρθωσανε για το συνολο των απολεσθεντων.Τελος καλο ολα καλα. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να'μαι κι εγώ, καθυστερήσαν λίγο αλλά το έφτιαξαν, έλαβα σήμερα αυτό το μύνημα :

 

Quote

Σε συνέχεια του αιτήματός σας με μοναδικό αριθμό αναφοράς *-*******, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο μεγάλος όγκος δεδομένων στο υπόλοιπο του καρτοκινητού σας με αριθμό ****** έχει προκύψει από το πακέτο Cu Big Bang Data Max.

Στις 30/05/2024 έγινε επαναφορά των δεδομένων που είχαν συσσωρευτεί από το παραπάνω πακέτο και πλέον το πακέτο λήγει στις 29/06/2024.

Επιπρόσθετα, σας ενημερώνουμε ότι έχει επανέλθει η εμπορική διάθεση του εν λόγω πακέτου, οπότε μπορείτε εκ νέου να το επιλέξετε μέσω από την εφαρμογή του Cu Big Bang.

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας.

 

Οπότε πήρα πίσω τα 1700GB που είχα και μπορώ να συνεχίσω να τα διατηρώ λογικά αγοράζοντας εκ νέου το πακέτο πριν τη λήξη...

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,  με αυτό το app έχει κανείς υπ όψιν αν μπορούμε να πετύχουμε high score,  ή δεν δουλεύει σε τέτοια games?

https://smart-autoclicker.en.softonic.com/android

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παλιά κερδίζαμε και κανένα δώρο!!!!

Τα τελευταία χρόνια τίποτα!!!!!!!!!!!!!

κάποιος φίλος που κέρδισε κάτι από τα μαγαζιά coffee island sky expres κτλ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Έχω νούμερο με προσφορα απόδοσης μπόνους 10€ σε κάθε ανανέωση (στην ουσία είναι η προσφορά της ευρωπαϊκής καρτας νέων). Όταν πάω στο big bang, στο χρηματικό υπόλοιπο δε συμπεριλαμβάνεται το μπόνους των 10€. Από το chat της Vodafone μου είπαν ότι δε μπορουν με αυτά τα χρήματα να ενεργοποιηθεί big bang πακέτο. Ισχύει αυτό;;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Έχω νούμερο με προσφορα απόδοσης μπόνους 10€ σε κάθε ανανέωση (στην ουσία είναι η προσφορά της ευρωπαϊκής καρτας νέων). Όταν πάω στο big bang, στο χρηματικό υπόλοιπο δε συμπεριλαμβάνεται το μπόνους των 10€. Από το chat της Vodafone μου είπαν ότι δε μπορουν με αυτά τα χρήματα να ενεργοποιηθεί big bang πακέτο. Ισχύει αυτό;;

Όχι.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, gpapas640 said:

Έχω νούμερο με προσφορα απόδοσης μπόνους 10€ σε κάθε ανανέωση (στην ουσία είναι η προσφορά της ευρωπαϊκής καρτας νέων). Όταν πάω στο big bang, στο χρηματικό υπόλοιπο δε συμπεριλαμβάνεται το μπόνους των 10€. Από το chat της Vodafone μου είπαν ότι δε μπορουν με αυτά τα χρήματα να ενεργοποιηθεί big bang πακέτο. Ισχύει αυτό;;

Κοίταξε.. εγώ όταν κάνω την ανανέωση 13€ και μπαίνουν άλλα 10, ενεργοποιώντας το πακέτο καταναλώνονται πρώτα τα 10 του δώρα (γιατί λήγουν νωρίτερα)

Οπότε δεν μου μένει το δώρο καθόλου.

Εσύ πώς το κάνεις και σου μένει; Δεν ενεργοποιείς πακέτο καθόλου;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το δείχνει το υπόλοιπο η εφαρμογή αλλά αν πάρει big bang πακέτο παρόλο που δεν το δείχνει τρώει από το δώρο πρώτα, αν δεν άλλαξε κάτι τον τελευταίο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι να σας πω, εμένα αυτό μου έγραψαν στο τσατ. 

Screenshot_2024-08-29-12-38-44-927.thumb.jpg.ff76b107ff090f440a717e3e7b241b00.jpg

Πάντως εμπιστεύτηκα όσους το διέψευσαν και δεν είχαν άδικο. Το πακέτο big bang data max ενεργοποιήθηκε τραβώντας τα λεφτά του δώρου πρώτα.

7 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Κοίταξε.. εγώ όταν κάνω την ανανέωση 13€ και μπαίνουν άλλα 10, ενεργοποιώντας το πακέτο καταναλώνονται πρώτα τα 10 του δώρα (γιατί λήγουν νωρίτερα)

Οπότε δεν μου μένει το δώρο καθόλου.

Εσύ πώς το κάνεις και σου μένει; Δεν ενεργοποιείς πακέτο καθόλου;

Με κάθε ανανέωση μου δίνει γύρω στα 70GB από μπόνους. Με αυτά βγάζω τον 1ο μήνα. Τέλος του 1ου μήνα ενεργοποιώ πακέτο με το υπόλοιπο 10€ του δώρου για να βγάλω τον 2ο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gpapas640 said:

Με κάθε ανανέωση μου δίνει γύρω στα 70GB από μπόνους. Με αυτά βγάζω τον 1ο μήνα. Τέλος του 1ου μήνα ενεργοποιώ πακέτο με το υπόλοιπο 10€ του δώρου για να βγάλω τον 2ο μήνα.

Εγώ είμαι της λογικής του να πάρω "όσο περισσότερα λεφτά σε δώρο"

Οπότε βάζω κάθε μήνα 13€, εμεργοποιώ το μικρό το combo και ουσιαστικά μου μένουν 10€ κάθε μήνα. Στο τέλος του χρόνου θα έχω 120€ και με cashback θα βγάλω τους επόμενους μήνες τρώγοντας τα 120€.

Εσύ όπως το πας, θα τελειώσει η προσφορά και θα έχεις πάρει τα μισά λεφτά σε δώρο από εμένα.

Βέβαια θα έχεις δώσει και τα μισά λεφτά από εμένα.

Όπως θέλεις. 👍

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Εγώ είμαι της λογικής του να πάρω "όσο περισσότερα λεφτά σε δώρο"

Οπότε βάζω κάθε μήνα 13€, εμεργοποιώ το μικρό το combo και ουσιαστικά μου μένουν 10€ κάθε μήνα. Στο τέλος του χρόνου θα έχω 120€ και με cashback θα βγάλω τους επόμενους μήνες τρώγοντας τα 120€.

Εσύ όπως το πας, θα τελειώσει η προσφορά και θα έχεις πάρει τα μισά λεφτά σε δώρο από εμένα.

Βέβαια θα έχεις δώσει και τα μισά λεφτά από εμένα.

Όπως θέλεις. 👍

Δεν ξέρω αν είχαμε κάνει τη συζήτηση μαζί ξανά, αλλά η δική μου στρατηγική είναι να μη μαζεύω λεφτά στο υπόλοιπο γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται αύριο. Αν το data max καταργηθεί, ουσιαστικά τα λεφτα της κάρτας θα πρέπει να δαπανηθούν για να μη χαθούν, σε πακέτα που δεν με εξυπηρετούν, άρα θα έχω ζημία όποτε το μέσο κόστος θα ανέβει. Θέλω να είναι ευέλικτος ώστε ο,τι και να γίνει, τον επόμενη μήνα να μπορώ να πάω αλλού.

Αλλά θα συμφωνήσω είναι στον καθένα όπως βολεύεται.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gpapas640 said:

Δεν ξέρω αν είχαμε κάνει τη συζήτηση μαζί ξανά, αλλά η δική μου στρατηγική είναι να μη μαζεύω λεφτά στο υπόλοιπο γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται αύριο. Αν το data max καταργηθεί, ουσιαστικά τα λεφτα της κάρτας θα πρέπει να δαπανηθούν για να μη χαθούν, σε πακέτα που δεν με εξυπηρετούν, άρα θα έχω ζημία όποτε το μέσο κόστος θα ανέβει. Θέλω να είναι ευέλικτος ώστε ο,τι και να γίνει, τον επόμενη μήνα να μπορώ να πάω αλλού.

Αλλά θα συμφωνήσω είναι στον καθένα όπως βολεύεται.

Μάλλον μαζί την κάναμε τη συζήτηση γιατί μόνο εγώ το λέω αυτό το σενάριο εδώ μέσα!! 😂😂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Μάλλον μαζί την κάναμε τη συζήτηση γιατί μόνο εγώ το λέω αυτό το σενάριο εδώ μέσα!! 😂😂

Τελικά δεν είναι crossover episode, αλλά επανάληψη! 😂😂

Link to comment
Share on other sites

On 29/8/2024 at 11:04 ΜΜ, Teiresias_ said:

Εγώ είμαι της λογικής του να πάρω "όσο περισσότερα λεφτά σε δώρο"

Οπότε βάζω κάθε μήνα 13€, εμεργοποιώ το μικρό το combo και ουσιαστικά μου μένουν 10€ κάθε μήνα. Στο τέλος του χρόνου θα έχω 120€ και με cashback θα βγάλω τους επόμενους μήνες τρώγοντας τα 120€.

Εσύ όπως το πας, θα τελειώσει η προσφορά και θα έχεις πάρει τα μισά λεφτά σε δώρο από εμένα.

Βέβαια θα έχεις δώσει και τα μισά λεφτά από εμένα.

Όπως θέλεις. 👍

Το μικρό combo πιο είναι?

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Teiresias_ said:

 

Screenshot_2024-08-31-20-19-31-126_gr.mobile.vodafone.jpg

Στο μήνυμα γράφεις ότι βάζεις κάρτα 13€ και μετά την ενεργοποίηση σου μένουν 10€. Υπέθεσα ότι βάζεις ένα πακέτο μιας ημέρας με 2€ που έχει.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, EllinikoNisi said:

Στο μήνυμα γράφεις ότι βάζεις κάρτα 13€ και μετά την ενεργοποίηση σου μένουν 10€. Υπέθεσα ότι βάζεις ένα πακέτο μιας ημέρας με 2€ που έχει.

Με την κάρτα των 13 μπαίνουν 11 και κάτι καθαρά λόγω φόρου.

Οπότε βάζοντας το πακέτο των 11,80 αφαιρείται το δώρο + κάτι ψιλά και μένουν καθαρά 10€ το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...