Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειναι σιγουρα ο johndouk. Θα ειχαν επικοινωνησει μαζι του απο το απογευμα και θα το ηξερε οτι ειναι ο νικητης του Lucky Lottery πριν γραψει τα παραπανω πριν λιγσμα λεπτα.

Τσαμπα οι 806 κρυσταλοι. Ας συμμετειχε στην επιλογη 1000 τριψηφιων για τα απεριοριστα, να βαλει κι 1 τριψηφιο για την παρτη του, να μην πηγαινε αδικα ο κοπος του!

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, alteisei said:

Ας συμμετειχε στην επιλογη 1000 τριψηφιων για τα απεριοριστα, να βαλει κι 1 τριψηφιο για την παρτη του

Αυτό δε το έχω δει, υπάρχει ακόμα κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, οι συνδέσεις είναι όλες Liquid. Θα αλλάξουν μετά το "θάνατό" του. Οι κρύσταλλοι πλέον δεν είχαν νόημα συσσώρευσης (βλ.200gb). Σε μια λοταρία για μια μόνο συσκευή i15, υπέθεσα ότι δεν θα είναι πολλοί οι συμμετέχοντες με πολλούς λαχνούς, ιδίως όταν απαιτείται τόσο τσίκι-τσίκι για να αποκτηθούν ένας ένας. Συνειδητά λοιπόν τους ξέκανα μαζικά. Δεν κρατούσα μεγάλο καλάθι και δεν πιστεύω ότι είχαν μεγαλύτερη πιθανότητα να προσφέρουν κάτι καλύτερο. Κράτησα 1.000.000+ κρυστάλλους μόνο σε μια σύνδεση, που θα τη διατηρήσω CU, για την 'απίθανη' περίπτωση που κάποιος στη vodafone θα σκεφτεί να προσφέρει κάποια καλά δώρα με αντάλλαγμα τόσο μεγάλο αριθμό κρυστάλλων, για εμάς τους ψυχανάγκες που επιμελώς τους μαζεύουμε ...αποχαυνωμένοι, αυξάνοντας τα κλικς υπέρ των χορηγών τους! 😉🤓

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, sycorpios said:

Αυτό δε το έχω δει, υπάρχει ακόμα κάπου;

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-kalokairistes-nikites-cu-megalos-diagonismos/

14 minutes ago, johndouk said:

 για εμάς τους ψυχανάγκες που επιμελώς τους μαζεύουμε ...αποχαυνωμένοι, αυξάνοντας τα κλικς υπέρ των χορηγών τους! 😉🤓

Μα δεν υπαρχει λογος να δωσουν οτιδηποτε με 1.000.000. Ο στοχος εχει ηδη επιτευχθει, υπογραμμισμενος παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι οι φίλοι εδώ διαθέτουν το χρόνο και την προθυμία να κάνουν δοκιμές και πειράματα και να μοιράζονται τις εμπειρίες, τις πληροφορίες και τα συμπεράσματά τους με τους υπόλοιπους αναγνώστες, για διάφορους λόγους, μεταξύ των οποίων και το να βοηθήσουν την κοινότητα χρηστών. Σ'αυτό, άλλοι ανταποκρίνονται με 'ευχαριστώ' και ευγνωμοσύνη, άλλοι με κριτική, άλλοι με χλεύη ή αγένεια, άλλοι με απόπειρα ψυχανάλυσης. Όλα μέσα στην κοινωνική πολυποικιλότητα. Καθένας δίνει ή/και παίρνει ό,τι προαιρείται ή μπορεί. 😎

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι ότι η βονταφον επέλεξε να διώξει ενα σύνολο συνδρομητών της, νομίζοντας ότι θα καταφερει να τους εξαναγκάζει να της δίνουν περισσότερα λεφτά, χωρις να σκεφτεται οτι εαν αυτο το συνολο ειχε την οικονομική ανεση δεν θα καθοταν να ασχοληθει και θα πηγαινε απευθείας σε ακριβότερες λυσεις. Τωρα θα παει σε ακριβότερες λύσεις, αλλά στην πλειοψηφία σε αλλο πάροχο. 

Μπορουσαν να βρουν χιλιες-δυό λυσεις να ακριβύνουν λίγο το λικουιντ και αυτοι αποφασισαν να το κοψουν μαχαίρι, να χασουν το πλεονέκτημα και να γινουν ένα με τον ανταγωνισμό...

Αναμενω να κοψουν και το κασμπακ ωστε να σταματησω να συντηρω τα νουμερα μου και να τα ξεκαθαρισω, πηγαινοντας σε αλλες παραλίες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες επειδη μου την εδωσε με την παγαποντια που κανανε και χωρις καμια ενημερωση αφαιρεσανε το πακετο με αποτελεσμα να μην μπορεις να χρησιμοποιησεις τα συσωρευμενα gb ξαναμιλησα στο chat και ενω πηγανε στην αρχη να με ξεφορτωθουνε οταν ζητησα να μου πουνε σε πια αρχη υπάγονται για να κανω καταγγελια μου δωσανε και τον εξης συνδεσμο για να κανω εγγραφο αιτημα.

https://www.vodafone.gr/aitima-grapto/

Τους εστειλα οτι δεν ειχαμε καμια ενημέρωση κ οτι δεδομένα αξιας 100€ πανε να ληξουν.Σαν να με κλεβουν με το ετσι θελω χωρις τουλαχιστον διδοντας μια παραταση στην ληξη των υπολοιπων.

Οποιος θελει κανει το ιδιο γτ πιστευω οσο περισσότεροι τοσο καλυτερα κ θα προχωρησω και σε καταγγελια στην ΕΕΤΤ.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, artinoss said:

Παιδες επειδη μου την εδωσε με την παγαποντια που κανανε και χωρις καμια ενημερωση αφαιρεσανε το πακετο με αποτελεσμα να μην μπορεις να χρησιμοποιησεις τα συσωρευμενα gb ξαναμιλησα στο chat και ενω πηγανε στην αρχη να με ξεφορτωθουνε οταν ζητησα να μου πουνε σε πια αρχη υπάγονται για να κανω καταγγελια μου δωσανε και τον εξης συνδεσμο για να κανω εγγραφο αιτημα.

https://www.vodafone.gr/aitima-grapto/

Τους εστειλα οτι δεν ειχαμε καμια ενημέρωση κ οτι δεδομένα αξιας 100€ πανε να ληξουν.Σαν να με κλεβουν με το ετσι θελω χωρις τουλαχιστον διδοντας μια παραταση στην ληξη των υπολοιπων.

Οποιος θελει κανει το ιδιο γτ πιστευω οσο περισσότεροι τοσο καλυτερα κ θα προχωρησω και σε καταγγελια στην ΕΕΤΤ.

Και να σου δωσουν 1 μηνα παραταση, παλι στο τελος θα τα χασεις. Παραπανω δεν νομιζω να σου δωσουν. Καποιος νομιζω εγραψε οτι του ειπαν οτι εαν ανανεωνει με 15ε καθε μηνα θα τα εχει.

Edited by VIPdriver
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

Και να σου δωσουν 1 μηνα παραταση, παλι στο τελος θα τα χασεις. Παραπανω δεν νομιζω να σου δωσουν. Καποιος νομιζω εγραψε οτι του ειπαν οτι εαν ανανεωνει με 15ε καθε μηνα θα τα εχει.

Αν ισχυει αυτο με τα 15€ τοτε παω πασο.Απλα δεν μπορω να δεχτω οτι με φερνουν προ τετελεσμενων αρπαζοντας μου ενα 100αρι απο την τσεπη.Πληρωμενα τα χουμε ρε παιδια δεν μας τα χάρισαν ουτε μας περισσεύουν.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, artinoss said:

Αν ισχυει αυτο με τα 15€ τοτε παω πασο.Απλα δεν μπορω να δεχτω οτι με φερνουν προ τετελεσμενων αρπαζοντας μου ενα 100αρι απο την τσεπη.Πληρωμενα τα χουμε ρε παιδια δεν μας τα χάρισαν ουτε μας περισσεύουν.

Μη σε παρω στο λαιμο μου, ρωτησε και στο τοπικ του cu για σιγουριά.

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, konstantinos77 said:

Και ισχύει και η εγγύηση να γνωρίζετε κανονικά σε ότι είτε αγοράσετε ή κερδίσετε μέσω του Big Bang!

Ισχύει από την vodafone ή από τον κατασκευαστή κι αν ισχύει από την vodafone, στο έχουν επιβεβαιώσει;

Ρωτάω γιατί το δώρο ήρθε απλά με ένα δελτίο αποστολής χωρίς κάποια απόδειξη.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, artinoss said:

Αν ισχυει αυτο με τα 15€ τοτε παω πασο.Απλα δεν μπορω να δεχτω οτι με φερνουν προ τετελεσμενων αρπαζοντας μου ενα 100αρι απο την τσεπη.Πληρωμενα τα χουμε ρε παιδια δεν μας τα χάρισαν ουτε μας περισσεύουν.

Κάνε καταγγελία στην ΕΕΤΤ να σου απαντήσουν επίσημα.

Δε χάνεις κάτι.

Κάντο τώρα, πριν λήξουν.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, sofos_k said:

Ισχύει από την vodafone ή από τον κατασκευαστή κι αν ισχύει από την vodafone, στο έχουν επιβεβαιώσει;

Ρωτάω γιατί το δώρο ήρθε απλά με ένα δελτίο αποστολής χωρίς κάποια απόδειξη.

Ναι το είδα και εγώ σε ότι έχω παραλάβει ότι δεν στέλνουν κάποια απόδειξη και τους είχα ρωτήσει.
Τώρα έχει και καιρό και δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλά αν θυμάμαι καλά μου είπα ότι είναι κατοχυρωμένο στο αριθμό του κινητού και το βλέπουν...
Τέλος πάντων σε ένα από τα προϊόντα και πιο συγκεκριμένα σε κάτι TWS Bluetooth Headphones χρειάστηκα την εγγύηση, σε σχετικά σύντομο χρονικό διάστημα όμως, περίπου 1-2 μήνες, γιατί δεν φόρτιζαν σωστά και τους το ανέφερα.
Αρχικά μου είπαν να πάω σε κάποιο κατάστημα Vodafone για να μου κάνουν αντικατάσταση αλλά το κατάστημα στην περιοχή μου δεν είχε το συγκεκριμένο μοντέλο και μου έστειλαν άλλα ως αντικατάσταση.

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2024 at 8:33 ΠΜ, artinoss said:

Αν ισχυει αυτο με τα 15€ τοτε παω πασο.Απλα δεν μπορω να δεχτω οτι με φερνουν προ τετελεσμενων αρπαζοντας μου ενα 100αρι απο την τσεπη.Πληρωμενα τα χουμε ρε παιδια δεν μας τα χάρισαν ουτε μας περισσεύουν.

Παιδιά μάθαμε τίποτα για το big bang data max? Γιατί και το δικό μου λήγει σήμερα και έχω σχεδόν 1.6TB και το χρειάζομαι γιατί είμαι εκτός Ελλάδας και το χρησιμοποιώ σαν data, δεν έχω υπ'όψη μου κάποια εναλλακτική για πολύ DATA σε EU.

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

On 14/5/2024 at 8:21 ΠΜ, artinoss said:

https://www.vodafone.gr/aitima-grapto/

Τους εστειλα οτι δεν ειχαμε καμια ενημέρωση κ οτι δεδομένα αξιας 100€ πανε να ληξουν.Σαν να με κλεβουν με το ετσι θελω χωρις τουλαχιστον διδοντας μια παραταση στην ληξη των υπολοιπων.

Οποιος θελει κανει το ιδιο γτ πιστευω οσο περισσότεροι τοσο καλυτερα κ θα προχωρησω και σε καταγγελια στην ΕΕΤΤ.

Μήπως θα ήταν καλή ιδέα να κάνουμε όλοι μήπως υδρώσει το αυτάκι τους; Δεν γίνεται με το έτσι θέλω να κόβουν ήδη πληρωμένα πακέτα...

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Προχωρησα σε καταγγελια στην ΕΕΤΤ πριν 6 ημερες την οποια προωθησαν στην vodafone και περιμενω απαντηση.Για να δουμε τι θα πουνε που το σταματησανε χωρις ενημέρωση και χασαμε ενα σωρο δεδομενα γτ και τα δικα μου ληξανε χθες 1890 γιγα πανε στραφι.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, artinoss said:

Προχωρησα σε καταγγελια στην ΕΕΤΤ πριν 6 ημερες την οποια προωθησαν στην vodafone και περιμενω απαντηση.Για να δουμε τι θα πουνε που το σταματησανε χωρις ενημέρωση και χασαμε ενα σωρο δεδομενα γτ και τα δικα μου ληξανε χθες 1890 γιγα πανε στραφι.

Δεν υποτίθεται ότι πρέπει να επικοινωνήσεις πρώτα επίσημα με τη Vodafone για επίλυση;

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, η καταγγελια μαλλον επιασε τοπο εν μερει.Απο τα 1900gb μου επιστρεψανε τα 200gb με οριο ληξης τις 155 μερες.Αποφαση στην καταγγελια απο οτι ειδα δεν βγηκε ακομα.Βεβαιως και δεν ειμαι ικανοποιημενος αλλα ειναι μια πρωτη νικη.Μου το εμφανιζει στο app σαν cu data max 200gb με ληξη τις 155 μερες.Εσας σας επιστρεψανε τιποτα;;;

Edited by artinoss
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, artinoss said:

Παιδες, η καταγγελια μαλλον επιασε τοπο εν μερει.Απο τα 1900gb μου επιστρεψανε τα 200gb με οριο ληξης τις 155 μερες.Αποφαση στην καταγγελια απο οτι ειδα δεν βγηκε ακομα.Βεβαιως και δεν ειμαι ικανοποιημενος αλλα ειναι μια πρωτη νικη.Μου το εμφανιζει στο app σαν cu data max 200gb με ληξη τις 155 μερες.Εσας σας επιστρεψανε τιποτα;;;

Πληρης ανατροπη, τα επιστρεψανε ολα  και απο οτι ειδα επεστρεψε και το πακετο στην εφαρμογη.Τελικα θελουν κυνηγι..Νενικηκαμεν αδερφια🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Όντως επανήλθε! Με την μόνη διαφορά ότι αυξήθηκαν οι κρύσταλλοι για την απόκτηση του πακέτου. Από 30χιλ σε 40χιλ πλέον.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alexandros201285 said:

Όντως επανήλθε! Με την μόνη διαφορά ότι αυξήθηκαν οι κρύσταλλοι για την απόκτηση του πακέτου. Από 30χιλ σε 40χιλ πλέον.

Πανηγυρια τωρα απο ολους οσους ασχολουνται με το BB 😂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...