Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όλο και πιο δύσκολα τα δωρεάν πακέτα του Big Bang.

Πριν 3 μήνες έβαλαν περιορισμό μέχρι 4 φορές/μήνα για κάθε δωρεάν πακέτο.

Τώρα προστέθηκε ο περιορισμός για ανανεώσεις 22€ τους τελευταίους 3 μήνες.

Πού το λέει αυτό; Εγω βλέπω 1 ανανέωση τους τελευταίους 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Εχει προστεθεί στους όρους :lol: Γελοιότητες απλά. Και με την νέα έκδοση 3.7.0 της εφαρμογής, τα boosters δηλαδή η κλεψίδρα,η βόμβα και το ρολόι δεν είναι σταθερά μέσα στην πίστα αλλά βγαίνουν για πολύ λίγα δευτερόλεπτα και τριγυρνάνε όπως οι κρύσταλλοι και αν.. τα προλάβεις καλώς, διαφορετικά τα χάνεις.. Μένει τώρα να ξαναβάλουν ελάχιστη ανανέωση 20€ για την αγορά των πληρωμένων πακέτων (το είχαν κάνει για ένα διάστημα και μετά απο κράξιμο το αναίρεσαν) και τους χαιρετάμε..
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ελπίζω από το φθινόπωρο να ξεκινήσουν μόνιμα πακετα πολλών gb από πρασινους και αντίο big bang...

 

Χωρίς παρεξήγηση, μεγάλη φαντασία έχεις με τους πράσινους... ;)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ελπίζω από το φθινόπωρο να ξεκινήσουν μόνιμα πακετα πολλών gb από πρασινους και αντίο big bang...
βγάλουν δεν βγάλουν το ίδιο μου κάνει,το support τους είναι στα παλιά μου τα παπούτσια που για μένα είναι πολύ σημαντικό,το ίδιο και με τα mediamarkt και lidl

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, μεγάλη φαντασία έχεις με τους πράσινους... ;)

 

Πιστευω οτι η πρωτη εταιρία που θα δώσει περισσότερα πρωτη θα είναι η κοσμοτε και θα ακολουθήσει η βονταφον.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι η πρωτη εταιρία που θα δώσει περισσότερα πρωτη θα είναι η κοσμοτε και θα ακολουθήσει η βονταφον.

 

Ναι, αυτό ακριβώς συμβαίνει από το '95 που ασχολούμαι με την κινητή τηλεφωνία στην Ελλάδα... Ασ'το... ;)

Μία φορά έχει κάνει βήμα της προκοπής η πράσινη σε όλα αυτά τα χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Με ποια εφαρμογή το γύρισες σε landscape; Υπάρχει στο Play store;

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

φαίνεται η εικόνα του στο βίντεο στο πρώτο δευτερόλεπτο.

Rotation -orientation manager λέγεται. Φυσικά και υπάρχει στο play store.

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γενναιόδωρο σήμερα!

Daily bonus, 3 πίστες & 15 games back to back, συγκομιδή ~6000.

(Thanks @balkos)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νέα προσθήκη με την έκδοση 3.8.0 που την ονομάζουν experience points
Για να δούμε τι παίζει και με αυτό...59b74da442c407ec0c7abc7a00a9e5ad.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βγάζει μήνυμα να ανοίξεις τα data αλλά και πάλι δεν μπαίνει.

Αν πας να ανοίξεις το CU app , βγάζει μήνυμα ότι θα εκτελούνται εργασίες συντήρησης έως 19/9 το πρωί.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο με κρυστάλλους και συγκεκριμένα αυτό που είναι 1Gb για 6 ώρες ή μία μέρα, τι προϋποθέσεις πρέπει να υπάρχουν.
Γιατί μου βγάζει μήνυμα πως δεν είναι δυνατή η ενεργοποίηση. b92f57612f1464f0566918289d405e9e.jpg

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σίγουρα το έχω, 12€ βάζω τουλάχιστον κάθε μήνα

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό, πρώτη φορά πήγα να το ενεργοποιησω

Στάλθηκε από το MI 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα κέρδιζα πολλούς κρυστάλλους, τώρα έχει μειώσει το μέγιστο που κερδίζει με κάθε tap. Τι συμβαίνει; Δυσκολεύουν την συγκομιδή πόντων / κρυστάλλων;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω κάποια διαφορά. Αν παίζεις τις κατάλληλες ώρες είναι όπως πριν και ακόμη καλύτερα αφού εκτός από την κλεψύδρα έχει και την βόμβα και το ρολόι επιπλέον συν τα dailybonus συν τα around world's βγαίνει πάνω από 30000 πόντοι/μήνα
Το γμτ της υπόθεσης είναι ότι κάνανε χάλια τα δωρεάν πακέτα με τις προϋποθέσεις που έβαλαν

Link to comment
Share on other sites

Ενώ πάει παλαιότερα μπορούσα να κερδίσω ακόμα και 700 πόντους ανά game, σήμερα μου έβγαλε ως μέγιστα τα 120 κλπ. Αλλά και οι πλανήτες που χτυπούσαν μου έδιναν +1 ή +4 πόντους αντί να δίνουν 20 και 30.

Μπορείς να μου δώσεις 2-3 συμβουλές τι να κάνω; Υπάρχουν κατάλληλες ώρες και άλλα τρικ που μεγιστοποιούν την συγκομιδή κρυστάλλων;

Ευχαριστω

Edited by rodriguez
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Για μέγιστη συγκομιδή δες λίγα μηνύματα πιο πάνω στο παρόν θέμα. Επίσης να θυμάσαι να μπαίνεις κάθε μέρα να παίρνεις το daily bonus και για το cu around worlds πίστες υπάρχει στο youtube πως λύνονται

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...