Jump to content

CU BIG BANG APP


Ilovemetal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για κάποιο λόγο που μόνο η vodafone ξέρει στην εφαρμογή στο android δεν γίνεται log in όπως γίνεται στο ios και μπορεις να παίξεις χωρις να έχεις την σιμ μέσα στο κινητό.

 

ελα ντε και εγω αυτο λεω μακαρι να το κανει στο android καποια στιγμη!!! .

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να έχει όλο αυτό όσο δεν υπάρχει ανταγωνισμός από άλλη εταιρεία, είναι ότι πιο συμφέρον κυκλοφορεί. Και τώρα που δεν έχει και το όριο, προσωπικά αγόρασα 2 100αρια πακέτα για τον τρέχοντα μήνα
Link to comment
Share on other sites

καταργηθηκε το πακετο με 100 λεπτα προς ολους για 2 ημερες ; που επρεπε να εξαργυρωσεις μονο κρυσταλλους για την ενεργοποιηση του ; και τωρα κοστιζει 0,80 ευρω+ εξαργυρωση κρυσταλλων ; κριμα; ετσι οπως το πανε θα καταργησουνε ολα τα πακετα που εχουνε μονο εξαργυρωση κρυσταλλων . :-(

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει κάποιο διάστημα που έβαλαν χρέωση..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει κάποιο διάστημα που έβαλαν χρέωση..

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

παντως βλεπω οτι συχνα γινοται αλλαγες χωρις να βγαινει δελτιο τυπου , οποτε ισως τους συμφερει να κανουνε συνεχεια αλλαγες και να μην πληρωνουνε δελτιο τυπου οπως γινεται με τα απλα κανονικα πακετα που εχει και το 1252.

παντως ακομα συμφερει το πακετο προς ολους με 0,80 ευρω + εξαργυρωση κρυσταλλων να την βγαζεις για 2 ημερες ενω το dialy voice πακετο με 1,50 ευρω δινει 200 λεπτα προς ολους για 24 ωρες αν και αργει να ληξει περισσοτερο χρονο απο 24 ωρες για προσωπικη χρηση.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Στους όρους χρήσης του παιχνιδιού γράφει ότι η εταιρεία μπορεί να προχωρήσει μονομερώς σε ότι αλλαγές θέλει, όποια στιγμή θέλει.. χωρίς να χρειάζεται να ενημερώσει από πριν ,όπως γίνεται στα κανονικά πακέτα

 

 

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξημερώματα προσπάθησα να παίξω στις 1:00 και στις 2:00 και μου πετούσε το μήνυμα "μείναμε από καύσιμα, ξανάπροσπαθησε αργοτερα".
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να ανεβάσω τα ποσοστά επιτυχίας παίζοντας 2 μαζί το παιχνίδι χωρίζοντας νοητά την οθόνη. Δεν είδα ιδιαίτερη βελτίωση, μάλλον δεν δέχετε 2 TAP μαζί, άσε που χτυπούσαν και τα δάχτυλά μας.

Στη συνέχεια αγόρασα ένα ποντίκι bluetooth και το σύνδεσα για να παίζει με αυτό ο 2ος παίχτης. Εδώ τα ποσοστά βελτιώθηκαν πολύ.

μέσος όρος 90% επιτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Mε το ποντίκι πως πετυχαίνεις τους κρυστάλλους? Το δοκίμασα και δεν πέτυχα ούτε έναν, πόσο μάλλον να έχεις και επιπλέον χέρι στην οθόνη να προσπαθεί να χτυπήσει ταυτόχρονα τους κρυστάλλους.
Link to comment
Share on other sites

Με δυο άτομα επειδή το έχω δοκιμάσει και εγώ, μάλλον αναγνωρίζει ένα δάχτυλο μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε, καραντίνα, αλλά όχι κι έτσι :P

 

χαχχαχααχχα αλλοι τσουγκριζουν ποτηρι με τον καθρεφτη, ο καθενας την περναει αλλιως :lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Έχει δύο μέρες που το παιχνίδι βγάζει artifacts.

Εϊναι έτσι και σε εσάς ή φταίει το κινητό μου;

Έχω τρέξει το 3d Mark και ένα άλλο παιχνίδι και δουλεύουν χωρίς πρόβλημα.

Στο παρακάτω screenshot δείτε το κάτω αριστερά τετρώγωνο που είναι μαύρο , αυτό π.χ. αναβοσβήνει

και στην διάρκεια του παιχνιδιού κάνει το ίδιο σε άλλα ίδιου μεγέθους τετράγωνα.

https://postimg.cc/nXwYnq4s

@balkos 100% , να ζηλεύεις.:)

Edited by hoannis
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

χαχχαχααχχα αλλοι τσουγκριζουν ποτηρι με τον καθρεφτη, ο καθενας την περναει αλλιως :lol::lol::D

Εννοείται! Γεια μας! :P Αστειεύομαι, μην παρεξηγηθώ στον φίλο!

 

Έχει δύο μέρες που το παιχνίδι βγάζει artifacts.

Εϊναι έτσι και σε εσάς ή φταίει το κινητό μου;

Έχω τρέξει το 3d Mark και ένα άλλο παιχνίδι και δουλεύουν χωρίς πρόβλημα.

Στο παρακάτω screenshot δείτε το κάτω αριστερά τετρώγωνο που είναι μαύρο , αυτό π.χ. αναβοσβήνει

και στην διάρκεια του παιχνιδιού κάνει το ίδιο σε άλλα ίδιου μεγέθους τετράγωνα.

https://postimg.cc/nXwYnq4s

@balkos 100% , να ζηλεύεις.:)

 

Και σε μένα το κάνει, και νόμιζα επειδή άλλαξα ROM... Το έκανε και παλιότερα, μετά σταμάτησε... Τώρα ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δύο μέρες που το παιχνίδι βγάζει artifacts.

Εϊναι έτσι και σε εσάς ή φταίει το κινητό μου;

Έχω τρέξει το 3d Mark και ένα άλλο παιχνίδι και δουλεύουν χωρίς πρόβλημα.

Στο παρακάτω screenshot δείτε το κάτω αριστερά τετρώγωνο που είναι μαύρο , αυτό π.χ. αναβοσβήνει

και στην διάρκεια του παιχνιδιού κάνει το ίδιο σε άλλα ίδιου μεγέθους τετράγωνα.

https://postimg.cc/nXwYnq4s

@balkos 100% , να ζηλεύεις.:)

 

Μήπως η εφαρμογή δεν είναι βελτιστοποιημένη για τη συσκευή σου; Σε εμένα το κάνει σε παλιο τάμπλετ, που μου βγάζει την παραπάνω ένδειξη στο play store για την εφαρμογή του Big Bang.

Link to comment
Share on other sites

Mε το ποντίκι πως πετυχαίνεις τους κρυστάλλους? Το δοκίμασα και δεν πέτυχα ούτε έναν, πόσο μάλλον να έχεις και επιπλέον χέρι στην οθόνη να προσπαθεί να χτυπήσει ταυτόχρονα τους κρυστάλλους.

 

Μοιράζεις νοητά την οθόνη. Εννοείτε ότι το ποντίκι δεν το χειρίζεσαι με το άλλο χέρι σου αλλά το χειρίζεται άλλος άνθρωπος.

Αν καταφέρω να τραβήξω βίντεο την άλλη εβδομάδα θα σας στείλω.

Προσπάθησα να βρω κάποιο τρόπο το κλικ με το ποντίκι να γίνεται double κλικ αλλά δεν βρήκα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 96 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είπαμε, καραντίνα, αλλά όχι κι έτσι :P

 

Αφού όλοι μας εδώ μέσα γουστάρουμε να ξεγελάμε και να παρακάμπτουμε τα συστήματά τους.:lol::lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει δύο μέρες που το παιχνίδι βγάζει artifacts.

Εϊναι έτσι και σε εσάς ή φταίει το κινητό μου;

Έχω τρέξει το 3d Mark και ένα άλλο παιχνίδι και δουλεύουν χωρίς πρόβλημα.

Στο παρακάτω screenshot δείτε το κάτω αριστερά τετρώγωνο που είναι μαύρο , αυτό π.χ. αναβοσβήνει

και στην διάρκεια του παιχνιδιού κάνει το ίδιο σε άλλα ίδιου μεγέθους τετράγωνα.

https://postimg.cc/nXwYnq4s

@balkos 100% , να ζηλεύεις.:)

 

Όντως 100% πιάνω μόνο αν μου βγάλει την κλεψύδρα.

Την άλλη εβδομάδα ετοιμάσου να σου στείλω για να ζηλέψεις και εσύ λιγάκι:O:O:O

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Μήπως η εφαρμογή δεν είναι βελτιστοποιημένη για τη συσκευή σου; Σε εμένα το κάνει σε παλιο τάμπλετ, που μου βγάζει την παραπάνω ένδειξη στο play store για την εφαρμογή του Big Bang.

Μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα.

Το Poco F1 έχω και έχω κάνει όλες τις ενημερώσεις.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλή συσκευή για να σου κάνει προβλήματα. Έχω σιμ σε ένα lenovo k5 note με android 6 και όταν βγαίνει η κλεψύδρα σέρνεται και πρακτικά δεν μπορείς να την χρησιμοποιήσεις αλλά artifacts δεν έχω δεί.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...