Jump to content

Realme X2 Pro


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.. Στα 400€,τριών ημερών 8/128 είναι πολλά ?
Καντο 380 και καθάρισες!!!

 

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.. Είναι αγορασμένα από ελληνικό eshop.. Άραγε, τί να τσεκάρω για να δω αν είναι ευρωπαϊκή συσκευή κι αν έχει 2χρονια εγγύηση;
Link to comment
Share on other sites

10% κατανάλωση μπαταρίας σε 6 ώρες νύχτα με ανοιχτό wifi χωρίς να έρθει καμία ειδοποίηση πολύ δεν είναι? Έχει παρατήρηση κάποιος άλλος πόσο καταναλώνει η συσκευή για να συγκρίνω?
Link to comment
Share on other sites

10% κατανάλωση μπαταρίας σε 6 ώρες νύχτα με ανοιχτό wifi χωρίς να έρθει καμία ειδοποίηση πολύ δεν είναι? Έχει παρατήρηση κάποιος άλλος πόσο καταναλώνει η συσκευή για να συγκρίνω?

 

Mε 2 sim με data ανοιχτα και με BT στο ON βγαζω 2 μερες.

10% να εχασες μπαταρια μεσα στη νυχτα, πολυ μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

Από εγγύηση /επισκευή τίποτα παίζει; Υπάρχει official service στην Ελλάδα;

 

Απο amazon το πειρα με seller την REALME. Oτι καλυτερο....

Eιδα και την smartec τι τρεξιμο έφαγα για την επισκευή του samsung.

 

...εχω και δευτερη συσκευη καβατζα.

Link to comment
Share on other sites

Απο amazon το πειρα με seller την REALME. Oτι καλυτερο....

Eιδα και την smartec τι τρεξιμο έφαγα για την επισκευή του samsung.

 

...εχω και δευτερη συσκευη καβατζα.

Το δικό μου είναι από ελληνικό σκρουτζομαγαζο... Μου είπαν ότι έχουν 2χρονια εγγύηση plus3.gr

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι από ελληνικό σκρουτζομαγαζο... Μου είπαν ότι έχουν 2χρονια εγγύηση plus3.gr

 

Smartec.... το πηγα για αλλαγη μπαταριας... και μου εσπασαν την οθονη, μου καψανε την μητρικη πλακετα.

Αφου για να το φτιάξουν μου αλλαξαν 2 φορες οθονη, και 2 φορες πλακετα.

 

Ευτυχως με βαλαν και πληρωσα μονο την αλλαγη μπαταριας αφου τα αποδέχτηκαν.

 

Αλλα την βενζίνα, τις ωρες που εχασα και το αγχος που ετρεχα στο ΧΑΙΔΑΡΙ ειναι ανευ κοστους.

Link to comment
Share on other sites

Μονο amazon παιδια απο ελλαδα δεν αξιζει να κανεις καμια συναλλαγη για το οτιδηποτε

 

Να κάνω πίσω λέτε ?390 προχθεσινή συσκευή... 8/128.. Ευτυχώς, μέχρι τώρα δεν έχω χρειαστεί ποτέ σέρβις..

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου 420 δινουν στο ινσομνια το 12/256 γιατι να δωσεις 390 και αν εχεις τα φραγκα 457 της κουτας απο αμαζον

Λες;Είναι καινούργιο αυτό ... Στο ινσόμνια 2μηνου συνήθως τα δίνουν 420-430

Link to comment
Share on other sites

Μπες και marketplace να δεις ενας το ειχε ημερων αν ειναι σε αυτα τα λεφτα χτυπα το 12/256 γνωμη μου ετσι παιρνεις τουμπανο ψαξε λιγο θα βρεις
Link to comment
Share on other sites

Μπες και marketplace να δεις ενας το ειχε ημερων αν ειναι σε αυτα τα λεφτα χτυπα το 12/256 γνωμη μου ετσι παιρνεις τουμπανο ψαξε λιγο θα βρεις

 

Έχεις κάποιο λινκ ?Στείλε πμ,αν θες

Link to comment
Share on other sites

Mε 2 sim με data ανοιχτα και με BT στο ON βγαζω 2 μερες.

10% να εχασες μπαταρια μεσα στη νυχτα, πολυ μου φαινεται...

 

Η συνολική διάρκεια είναι κάτι υποκειμενικό και έχει να κάνει καθαρά με τη χρήση. Άλλη διάρκεια θα έχεις με 5 ώρες ομιλίας άλλη με 10 και άλλη με μισή. Για αυτό ρωτάω για απώλεια κατά τη διάρκεια της νύχτας που δεν κάνεις κλήσεις και η συσκευή βρίσκεται σε κατάσταση stand by. Επίσης από τις ρυθμίσεις που φαίνεται η κατανάλωση ανά εφαρμογή δεν φαίνεται να τρώει μπαταρία κάτι άλλο εκτός από εφαρμογές που χρησιμοποιούσα νωρίτερα. Αν μπορεί κάποιος να ελέγξει το βράδυ το ποσοστό της μπαταρίας πριν κοιμηθεί και να το δει πάλι το πρωί και να μας πει για να δούμε αν συμβαίνει σε όλους το ίδιο. Στο ίντερνετ που έψαξα γράφουν για battery drain μετά την αναβάθμιση σε 10

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω πίσω λέτε ?390 προχθεσινή συσκευή... 8/128.. Ευτυχώς, μέχρι τώρα δεν έχω χρειαστεί ποτέ σέρβις..

 

Παρε τα 12gb με 256gb για να γραφεις και 4Κ 60 fps να γουστάρεις... σαν τα apple boys που δινουν χιλιάρικα για 64gb ωστε να τα ανεβαζουν στο cloud συμπιεσμένα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

455+10€ από Amazon.it..Τούμπανο 12/256...Σε Neptune blue...Σοκ...

 

Ως ενδοκοινοτικη συναλλαγη μπορεις....μιλα με τον λογιστη σου

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου ήρθε σήμερα..μετά απο 3 ημέρες δηλ απο Ιταλία..Και τώρα θέλω την βοήθεια απο τους έμπειρους.. Εχω S7 edge..Να κανω καθαρή εγκατάσταση?...Χρειάζεται να κάνω πρώτα κάτι άλλο?...Οποιος ξέρει κάτι ας βοηθήσει...

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: θέλω να παραγγείλω το X2 pro από banggood, ξέρει κανείς αν έχουν μεγάλες καθυστερήσεις τελευταία?
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Ως ενδοκοινοτικη συναλλαγη μπορεις....μιλα με τον λογιστη σου

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου ήρθε σήμερα..μετά απο 3 ημέρες δηλ απο Ιταλία..Και τώρα θέλω την βοήθεια απο τους έμπειρους.. Εχω S7 edge..Να κανω καθαρή εγκατάσταση?...Χρειάζεται να κάνω πρώτα κάτι άλλο?...Οποιος ξέρει κάτι ας βοηθήσει...

Ευχαριστώ!

 

Περνας ολα τα update απο μαμα, πας σε android 10....για μενα περνας και Nova Lancher Prime.

Στο τελος περνας και GCAM

 

....και εισαι αρχηγοπουλο!

Link to comment
Share on other sites

Η συνολική διάρκεια είναι κάτι υποκειμενικό και έχει να κάνει καθαρά με τη χρήση. Άλλη διάρκεια θα έχεις με 5 ώρες ομιλίας άλλη με 10 και άλλη με μισή. Για αυτό ρωτάω για απώλεια κατά τη διάρκεια της νύχτας που δεν κάνεις κλήσεις και η συσκευή βρίσκεται σε κατάσταση stand by. Επίσης από τις ρυθμίσεις που φαίνεται η κατανάλωση ανά εφαρμογή δεν φαίνεται να τρώει μπαταρία κάτι άλλο εκτός από εφαρμογές που χρησιμοποιούσα νωρίτερα. Αν μπορεί κάποιος να ελέγξει το βράδυ το ποσοστό της μπαταρίας πριν κοιμηθεί και να το δει πάλι το πρωί και να μας πει για να δούμε αν συμβαίνει σε όλους το ίδιο. Στο ίντερνετ που έψαξα γράφουν για battery drain μετά την αναβάθμιση σε 10

 

Απο της 24:00 εως της 06:00που ξυπνησα απο 52% πηγε 50%. Οποτε, ενα 2%. Ανοιχτά είχα SIM1, SIM2 και BT.

Edited by Sebastian13
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Realme X2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...