Jump to content

Realme X2 Pro


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν το έχεις always on το δακτυλικό δεν ενεργοποιείται παρά μόνο όταν το σηκώσεις.

 

Εαν πατησεις μια φορα την σβηστη οθονη το εμφανιζει ή ακομα καλυτερα εαν τοποθετησεις παλι με σβηστη οθονη το δαχτυλο σου εκει που εμφανιζεται το σημα απο το δαχτυλικο ενεργοποιειται αυτοματα η συσκευη.Εαν παλι θελεις, δοκιμασε να ενεργοποιησεις την προβολη σβηστης οθονης κοινως το always on display και μας λες.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω.

Τελικα ειχατε δικιο για το δακτυλικο στην οθονη κλειδωματος. Οταν το ειχα always on και το δοκιμαζα, κρατουσα το κινητο σταθερα στο χερι μου και δεν απενεργοποιοταν ποτε. Προφανως δεν ηταν απολυτα σταθερο. Οταν το αφησα σε σταθερη επιφανεια μετα απο λιγο εσβησε και ενεργοποιηθηκε οταν το αγγιξα εκ νεου.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς πως όταν μιλάς για κάποια λεπτά με ανοιχτή ακρόαση στην κανονική τηλεφωνική κλήση , απενεργοποιείται αυτόματα από μόνη της η ανοιχτή ακρόαση ;; Με c.26 είμαι και πραγματικά μου έχει σπάσει τα νεύρα...

Βάζω ανοιχτή ακρόαση και μετά από λίγο βγαίνει και πρέπει να την ξανά ενεργοποιώ...και αυτό γίνεται αρκετές φορές κατά την διάρκεια της ίδιας κλήσης....

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς πως όταν μιλάς για κάποια λεπτά με ανοιχτή ακρόαση στην κανονική τηλεφωνική κλήση , απενεργοποιείται αυτόματα από μόνη της η ανοιχτή ακρόαση ;; Με c.26 είμαι και πραγματικά μου έχει σπάσει τα νεύρα...

Βάζω ανοιχτή ακρόαση και μετά από λίγο βγαίνει και πρέπει να την ξανά ενεργοποιώ...και αυτό γίνεται αρκετές φορές κατά την διάρκεια της ίδιας κλήσης....

 

Μετά από πόσα λεπτά περίπου??κ εγώ μιλάω 3-4 ανοιχτή πάνω στο μηχανάκι αλλά δεν έχει κλείσει ποτέ..

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πόσα λεπτά περίπου??κ εγώ μιλάω 3-4 ανοιχτή πάνω στο μηχανάκι αλλά δεν έχει κλείσει ποτέ..

 

Συνέχεια μου το κάνει... Σε άσχετες χρονικές στιγμές...μπορεί στα πρώτα δευτερόλεπτα, μπορεί μετά από 2-3 λεπτά εξαρτάται από τα κέφια του ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.

Οποιαδηποτε gcam 7.3.018 εβαλα απο τις παρακατω, κρασαρε υστερα απο ενεργοποιηση του *2 ζουμ και του 0.6wide.

Οποτε επελεγα οποιοδηποτε απο τα 2 κρασαρε και δεν ξανανοιγε ξανα η εφαρμογη της καμερας.

Σε εσας δουλευει;

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-urnyx05/#apk1526

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες.

Οποιαδηποτε gcam 7.3.018 εβαλα απο τις παρακατω, κρασαρε υστερα απο ενεργοποιηση του *2 ζουμ και του 0.6wide.

Οποτε επελεγα οποιοδηποτε απο τα 2 κρασαρε και δεν ξανανοιγε ξανα η εφαρμογη της καμερας.

Σε εσας δουλευει;

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-urnyx05/#apk1526

 

Καλησπερα,εχω περασει την GCam_7.3.018_Urnyx05-v1.8 και μου δουλευει μια χαρα

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς πως όταν μιλάς για κάποια λεπτά με ανοιχτή ακρόαση στην κανονική τηλεφωνική κλήση , απενεργοποιείται αυτόματα από μόνη της η ανοιχτή ακρόαση ;; Με c.26 είμαι και πραγματικά μου έχει σπάσει τα νεύρα...

 

Βάζω ανοιχτή ακρόαση και μετά από λίγο βγαίνει και πρέπει να την ξανά ενεργοποιώ...και αυτό γίνεται αρκετές φορές κατά την διάρκεια της ίδιας κλήσης....

Δες μήπως έχεις ενεργοποιήσει "ρυθμίσεις - βοηθητικά εργαλεία - χειρονομίες και κινήσεις - αυτόματη αλλαγή σε ακουστικό". Αν είναι αυτό ίσως το φέρνεις λίγο πιο κοντά σου και αλλάζει αυτόματα.
Link to comment
Share on other sites

Δες μήπως έχεις ενεργοποιήσει "ρυθμίσεις - βοηθητικά εργαλεία - χειρονομίες και κινήσεις - αυτόματη αλλαγή σε ακουστικό". Αν είναι αυτό ίσως το φέρνεις λίγο πιο κοντά σου και αλλάζει αυτόματα.

 

Φίλε μου σ' ευχαριστώ πολύ ! Μάλλον αυτό ήταν !

Το είχα ενεργοποιημένο. Λίγο που δοκίμασα τώρα δεν φαίνεται να το ξανά έκανε οπότε προφανώς δεν ήταν πρόβλημα.

Σευχαριστω πολύ !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,εχω περασει την GCam_7.3.018_Urnyx05-v1.8 και μου δουλευει μια χαρα

 

Και επιλεγεις κανονικα telephoto και ultrawide χωρις να κρασαρει;

Link to comment
Share on other sites

Και επιλεγεις κανονικα telephoto και ultrawide χωρις να κρασαρει;

 

Ναι δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα.

 

Δυυτυχως εμενα τιποτα.

Δοκιμασα απο επανεκκινησεις μεχρι καθαρισμο cache, επανεγκατασταση αλλα κανενα αποτελεσμα.

Ενεργοποιω απο τις ρυθμισεις ultrawide και telephoto, και με το που επιλεγω οποιο απο τα δυο, crasharei και δεν ξαναεκκινει η gcam. Μονο με εκκαθαριση δεδομενων ξεκολλαει...

 

Καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Δυυτυχως εμενα τιποτα.

Δοκιμασα απο επανεκκινησεις μεχρι καθαρισμο cache, επανεγκατασταση αλλα κανενα αποτελεσμα.

Ενεργοποιω απο τις ρυθμισεις ultrawide και telephoto, και με το που επιλεγω οποιο απο τα δυο, crasharei και δεν ξαναεκκινει η gcam. Μονο με εκκαθαριση δεδομενων ξεκολλαει...

 

Καμια ιδεα?

 

Πιο xml χρησιμοποιείς;Έχεις δοκιμάσει κάποιο άλλο;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Πιο xml χρησιμοποιείς;Έχεις δοκιμάσει κάποιο άλλο;

 

Δοκιμασα και χωρις Xml, και περνωντας και τα 4 που εχει μεσα το link της Gcam.

Σε ολα το ιδιο προβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Συνέχεια μου το κάνει... Σε άσχετες χρονικές στιγμές...μπορεί στα πρώτα δευτερόλεπτα, μπορεί μετά από 2-3 λεπτά εξαρτάται από τα κέφια του ...

Εγώ μιλάω πάνω από 20 λεπτά και δεν μου το κάνει.

Edit:. Άκυρο

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλάω πάνω από 20 λεπτά και δεν μου το κάνει.

Edit:. Άκυρο

 

Στο έκανε κ εσένα???εγώ δεν έχω δει κάτι τέτοιο..

Link to comment
Share on other sites

Εριξα παραγγελία στο ΑΜΑΖΟΝ για το λευκο στα 455 ευρω. Απο οσο δειχνει φαινεται πολυ ιδιαιτερο χρωμα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα,

εχουμε γνωμη γι αυτη τη θηκη?

 

https://www.amazon.de/gp/product/B0823S6ZL6

 

Την είχα σε άλλη συσκευή όμως..οκ καλή είναι καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ειχα το κινητο το εδωσα ο βλακασ και θελω να το ξαναπερω ξερει κποιος που εκανε αγορα προσφατα ποσο βγαινει το lunar white 12/256 απο amzon sp?μαζι με μεταφορικα τελικη τιμη
Link to comment
Share on other sites

Γτ το έδωσες

Κ γτ να το ξαναπάρεις;

 

Sent from my RMX1931 using Tapatalk

 

γιατι εχω το μικροβιο να αλλαζω συσκευες συνεχεια θεωρω στα λεφτα του οτι ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ειχα το κινητο το εδωσα ο βλακασ και θελω να το ξαναπερω ξερει κποιος που εκανε αγορα προσφατα ποσο βγαινει το lunar white 12/256 απο amzon sp?μαζι με μεταφορικα τελικη τιμη

 

457,10

Παραγγελια στις 10/5

Link to comment
Share on other sites

γιατι εχω το μικροβιο να αλλαζω συσκευες συνεχεια θεωρω στα λεφτα του οτι ειναι οτι καλυτερο εχω πιασει

 

Κ εγώ προχθές ήμουν έτοιμος να το δώσω..με είχαν βομβαρδίσει.. αλλά το ξανασκέφτηκα κ την κατέβασα την αγγελία..δεν βρίσκω κάτι άλλο να πάρω..

Edited by george_21
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Realme X2 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...