Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets


AlexR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξαρτάται για τι χρήση το θες και πόσα χρήματα θες να διαθέσεις! Γίνε πιο συγκεκριμένος να βοηθήσουμε

 

Λέω να δώσω κοντά στα 160€ απλή οικιακή χρήση δηλαδή απλή πλοήγηση

http://m.banggood.com/Teclast-X98-Air-III-Intel-Z3735F-1_83GHz-9_7-Inch-Android-5_0-Tablet-p-998596.html

http://m.geekbuying.com/item/Cube-Talk-9X-U65GT-3G-Phablet-Android-4-4-9-7-Inch-2GB-16GB-MTK8392-Octa-Core-1-7GHz-Phone-Call-Tablet-PC-10000mAh-Battery-IPS-2048-1536-GPS---White-329729.html

Το δεύτερο δεν υπάρχει σε απόθεμα και για το πρώτο με παλιό επεξεργαστή και 2gb ram είναι ακριβό ...

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λέω να δώσω κοντά στα 160€ απλή οικιακή χρήση δηλαδή απλή πλοήγηση

http://m.banggood.com/Teclast-X98-Air-III-Intel-Z3735F-1_83GHz-9_7-Inch-Android-5_0-Tablet-p-998596.html

http://m.geekbuying.com/item/Cube-Talk-9X-U65GT-3G-Phablet-Android-4-4-9-7-Inch-2GB-16GB-MTK8392-Octa-Core-1-7GHz-Phone-Call-Tablet-PC-10000mAh-Battery-IPS-2048-1536-GPS---White-329729.html

Το δεύτερο δεν υπάρχει σε απόθεμα και για το πρώτο με παλιό επεξεργαστή και 2gb ram είναι ακριβό ...

http://m.tinydeal.com/product/cube-talk9x-u65gt-97-android-44-octa-core-3g-tablet-phone-p-131186?

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται για τι χρήση το θες και πόσα χρήματα θες να διαθέσεις! Γίνε πιο συγκεκριμένος να βοηθήσουμε

 

Λέω να δώσω κοντά στα 160€ απλή οικιακή χρήση δηλαδή απλή πλοήγηση

http://m.banggood.com/Teclast-X98-Air-III-Intel-Z3735F-1_83GHz-9_7-Inch-Android-5_0-Tablet-p-998596.html

http://m.geekbuying.com/item/Cube-Talk-9X-U65GT-3G-Phablet-Android-4-4-9-7-Inch-2GB-16GB-MTK8392-Octa-Core-1-7GHz-Phone-Call-Tablet-PC-10000mAh-Battery-IPS-2048-1536-GPS---White-329729.html

 

Εγώ έχω δει και το Teclast tbook 10

http://m.banggood.com/Original-Box-Teclast-Tbook-10-64GB-Intel-X5-Cherry-Trail-Z8300-Quad-Core-10_1-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1059582.html

Και το tbook 11

http://m.banggood.com/Teclast-Tbook-11-Intel-Cherry-Z8300-Quad-Core-1_44GHz-10_6-Inch-Dual-Boot-Tablet-p-1041559.html

Τι προτείνεις? Αυτά που λέω έχουν άλλο επεξεργαστή από αυτό που λες.τι λετε? Η να δω το Chuwi h10?

Edited by favas21
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές τύπου viber σε Windows tablet Πως γίνεται να ανοίγουν μετά από εκκίνηση των windows? Κάθε φορά πρέπει να θυμάμαι να το ανοίγω χειροκίνητα;

 

Sent from my ZP952 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας ενός φίλου έχει το turbo-x m10901 android 4.2.2 και κάπου πάτησε και τώρα είτε βλέπει βίντεο στην εφαρμογή youtube είτε πάει σε κάποια σελίδα στον browser του πετάει συνέχεια διαφημίσεις με πορνο-sites και όχι μόνο αυτό αλλά του εγκαθιστάει και apps μόνο του χωρίς να το επιλέξει.

 

Θέλω να του το κάνω όσο το δυνατόν ασφαλέστερο ώστε να μην μπορεί να κατεβάσει κανένα τέτοιο πρόγραμμα/διαφήμιση/ιο.

Αλώστε κάνα youtube ανοίγει και άντε να σερφαρει λίγο στο in.gr και τίποτα άλλο.

 

Το πρώτο που θα κάνω όταν μου το φέρει είναι μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και μετά θέλω να μου προτείνετε τι ακριβώς να του εγκαταστήσω και πως να του κάνω ρουτ αν φυσικά χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έχω το παραπάνω tablet και όταν πάω να το φορτίσω με τον φορτιστή...Δεν φορτίζει...

Αλλά ούτε και όταν το συνδέω στον υπολογιστή...Μήπως ξέρει κανείς τί μπορεί να φταίει...?

 

 

Ευχαριστώ,

Μπάμπης

Link to comment
Share on other sites

Το USB η υποδοχή πρέπει να τα εφτυσε ..

 

Sent from my MI 3W using Tapatalk

 

Ναι μάλλον...Και το αστείο είναι ότι συνδέεται στο pc αλλά δεν φορτίζει...

Οπότε πρέπει να τα έπαιξε η μπαταρία...

 

Ευχαριστώ για την απάντηση,

Μπάμπης...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εχει κάποιος ROM για αυτό το tablet MLS iQtab iQ8120 (MLS iQTab Diamond 8" (16GB));

Αν το έχει κάποιος, να το πάρει ενα Backup και να το ανεβάσει κάπου να το πάρουμε.

 

Ευχαριστώ

Dooge Collo DG100| Galaxy S3|

LeEco Cool 1 Dual|Xiaomi A2 Lite

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,εχω πάρει ένα ταμπλετ από ιντερνέτ για την κόρη μου,ανοιγη ζεστενεται και κολλάει.κανω επαναφορά εργοστασίου από recovery,αλλα μετά από λίγο πάλι κολλάει,εχει κανείς καμιά ιδέα τι φταίει? Αξίζει να το επισκευασω ή να πάρω άλλο? Ευχαριστώ Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

 

Θέλω την βοήθεια των έμπειρων στο πρόβλημα μου γιατί είμαι πρωτάρης στο θέμα επιστροφών κτλ.

 

Πρίν κάνα 15νθήμερο παρήγγειλα το tablet cube i work 10 από το gearbest. 15/7 μου άφησε χαρτί ο ταχυδρόμος να περάσω να το παραλάβω. Δεν μπόρεσα όμως λόγω δουλειάς και πήγα την Δευτέρα 18/07 το μεσημέρι.

Το απόγευμα άνοιξα την συσκευασία, ήταν όλα όσα αγόρασα εκεί....Πάω να ανοίξω το tablet ....τπτ.....δεν κουνιόταν φύλλο. Λέω δεν θα έχει καθόλου μπαταρία (καλοπροαίρετος βλέπεται!!!!) κ το βάζω να φορτίσει (έφτασα να το έχω σε διάφορες πρίζες έως και 15-18 ώρες)....

Το συνδέω στην πρίζα, αναβοσβήνει ένα μπλε φωτάκι κοντά στο power buttton (υποθέτω ότι αυτό δείχνει ότι φορτίζει κανονικά) αλλά παρόλα αυτά δεν ανάβει. Το μπλε φωτάκι έχει γίνει πλέον συνεχόμενο (δεν αναβοσβήνει εννοώ) αλλά η νεκρική σιωπή εξακολουθεί να υφίστατε. Τι κρατημένο έχω κρατήσει το power button (έχω βαρέσει κ 5λεπτά με χρονόμετρο πατημένο) τι συνδυασμούς με power button και vollume up/down έχω κάνει.....τπτ δεν λειτούργησε.

 

Έστειλα άμεσα ερώτηση στο κατάστημα και όπως καταλαβαίνεται μου στείλανε την αυτόματη απάντηση που έχουν (να δοκιμάσω άλλες υποδοχές και καλώδια) να κάνω factory reset μέσω του pinshapped hole που υπάρχει στο tablet (!!!!! δεν έχει το tablet το συγκεκριμένο κάτι τέτοιο) κτλ...

 

Τέσπα....το tablet δεν λειτουργεί με την καμία. Τι κάνω? Έχω ψιλοαγχωθεί

 

Καμιά πρόταση? Πώς μπορώ να κινηθώ? Η πληρωμή έγινε με revolut κάρτα μέσω paypal.

 

Eυχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το παρακάτω πρόβλημα: έχω ένα tablet bitmore 760 ήταν της κόρης το έχω τώρα εγώ, δεν το χρησιμοποιώ πολλή. Προχθές πήγα να το ανοίξω και έχει μείνει κολλημένο στο logo της bitmore. Σε fastboot λειτουργία δεν ξέρω πως μπαίνει μπας και με factory reset επανέρθει.

Το ερώτημα είναι πως θα μπω σε fastboot mode για factory reset?

και αν υπάρχει rom με κάποιο τρόπο να την κάνω flash?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ένα ταμπλετακι της F&U το ETB7624. Αν είναι δυνατόν θα ήθελα να βρώ την stock rom σε zip αρχείο για να την φλασσαρω απο το recovery..

Προσπαθώ στο google να την βρώ αλλά μάταια...

Σας ευχαριστώ

 

Sending by my LG-D802

Redmi Note 12 Pro+ 5G

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω το παρακάτω πρόβλημα: έχω ένα tablet bitmore 760 ήταν της κόρης το έχω τώρα εγώ, δεν το χρησιμοποιώ πολλή. Προχθές πήγα να το ανοίξω και έχει μείνει κολλημένο στο logo της bitmore. Σε fastboot λειτουργία δεν ξέρω πως μπαίνει μπας και με factory reset επανέρθει.

Το ερώτημα είναι πως θα μπω σε fastboot mode για factory reset? και αν υπάρχει rom με κάποιο τρόπο να την κάνω flash?

Έχει επεξεργαστεί RK 3066 στα 1.6.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας έχω το tablet Toshiba Encore Mini WT7-C-100 και του είχα κάνει την αναβάθμιση σε win10 αλλά επειδή κόλλαγε αρκετά μπήκα από τις ρυθμίσεις των win10 για να κάνω επαναφορά του λειτουργικού για να εγκαταστήσω ξανά τα win10 από την αρχή αλλά από την βιασύνη δεν έκανα back up.Τώρα λοιπόν ανοίγω κανονικά το τάμπλετ βγάζει το λογότυπο της Toshiba και δείχνει ότι φορτώνει για να συνεχίσει την λειτουργία,αλλά βγάζει μαύρη οθόνη και δεν μπορώ να κάνω τίποτα μένει έτσι ώσπου να κλείσει από μπαταρία.Επίσης από το boot menu δεν μπορώ να κάνω τίποτα.Έχω ένα στικάκι που έχει περασμένα μέσα τα win10 και τον ανταπτορα για να το συνδεω με το ταμπλετ.Τι μπορώ να κάνω για να κάνω ξανά εγκατάσταση τα windows;;;;
Link to comment
Share on other sites

Bitmore μακριά. Μου κόλλησε μια φορά και επειδή ήταν στην εγγύηση τι εστειλα και το έφτιαξαν. Μου κόλλησε 2η φορά εκτός εγγυησης, τους πήρα τηλ. το έστειλα και το έφτιαξαν. Και τις 2 φορές τα μεταφορικά για να πάει τα πλήρωσα εγώ. Από 10 ευρώ σε courier. Αν μας είχαν δώσει την ρομ, θα την έκανα εγώ την διαδικασία. Αλλά rom.... δεν υπάρχει πουθενά. Μονο αυτοί την έχουν . Έψαξα αλλά δεν βρήκα ούτε generic. Οπότε αν θέλετε tablet κρατήστε λεφτά να πάρετε κάτι επώνυμο και καλό. Αν δεν έχετε μην αγοράζετε. Άσε που χαλάνε και τα μάτια.....
Link to comment
Share on other sites

Άκυρος ο συναγερμός την άφησα ξεφόρτησε και μετά την φόρτησα και όλα καλά πλέον. Και ναι σύμφωνο μαζί σου μακριά από bitmore.

 

Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 2 συσκευές blaze 3g 7 ίντσες. Το συγκεκριμένο προϊόν δε ξέρω γιατί το πουλάνε, σε ποιους απευθύνεται και πόσες συσκευές έχουν πουλήσει. Εμένα με ενδιαφέρει ότι δεν έχει καμιά σχέση με τηλέφωνο. Μπορεί να έχει σχέση με οτιδήποτε άλλο εκτός της ομιλίας. Ακόμα και τα κινητά που είχα αγοράσει από την Κίνα καλύτερα είναι. Σας στέλνω και τους αδιάψευστους μάρτυρες τα video που ανέβασα και σπατάλησα το χρόνο μου καλοκαιριάτικα για την MLS και τις συσκευές που αγόρασα. Ντροπή για ελληνική εταιρία που θέλει να κρατηθεί εν μέσω κρίσης.

 

ΔΙΠΛΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ

 

Οι συντομεύσεις στην "επιφάνεια εργασίας", στην αρχική οθόνη δηλαδή, αν αλλαχτεί η θέση στην οποία θα τις βρείτε όταν το αγοράσετε και αλλάξετε τη θέση αυτών με κάποια άλλη θέση της επιλογής σας, θα δείτε φακέλους τον έναν μέσα στον άλλον και συντομεύσεις διπλές. Δεν μπορείτε δηλαδή να βάλετε εσείς τη συντόμευση που θέλετε στη θέση της επιλογής σας. Είναι προκαθορισμένες οι θέσεις των συντομεύσεων θέλετε δε θέλετε.

 

http://www.mediafire.com/download/9fmfz02e3b0dozz/%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE+%CE%95%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%B4%CE%AF%CF%89%CE%BD+.avi

 

ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΩΝ

 

20λεπτή συνομιλία σε εξωτερικό χώρο πάντα, η συνομιλία διακόπηκε 2 φορές, η οθόνη έπαψε να δείχνει το παραμικρό ακόμα και όταν απομακρύνθηκε από το πρόσωπό μου που υποτίθεται ότι σου ανοίγει την "εικόνα" για να κλείσεις τη γραμμή ή ό,τι άλλο, δεν εμφανίστηκε παρά ένα γκρι σε όλη την επιφάνεια της οθόνης για να επανέλθει η εικόνα δευτερόλεπτα αργότερα. Ακόμα και στον εξωτερικό χώρο πάντως δεν είναι πάντα καθαρή η συνομιλία με αποτέλεσμα να μετακινούμαι στις περιπτώσεις αυτές στην καλύτερη περίπτωση.

 

ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ

 

Για να τερματιστεί η κλήση υπάρχουν φορές που χρειάζεται και 8 πατήματα στο κόκκινο κουμπί τερματισμού της κλήσης. Προσπαθείς να κλείσεις δηλαδή τη γραμμή και δεν κλείνει.

 

ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ PIN

 

Άλλο ένα video για τα συνεχή κολλήματα της συσκευής. Δείτε πόσες προσπάθειες έγιναν για να εισάγω το pin της κάρτας. Τραγικό…

 

http://www.mediafire.com/download/nnwkdid7y26dz4d/%CE%9A%CF%89%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%AF+%CE%B3%CE%B9%CE%B1+sim.avi

 

ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ!!!

 

Η συσκευή έχει τόσα πολλά προβλήματα που έχω βαρεθεί να τα τραβάω σε βίντεο. Δείτε άλλο ένα και πόσες προσπαθείς γίνονται πριν καταφέρει τελικά να λειτουργήσει αξιοπρεπώς η συσκευή.

 

http://www.mediafire.com/download/1u25ohc2xvzyvwj/%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AE+%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CF%85%CE%BC%CE%AC%CF%84%CF%89%CE%BD.avi

 

 

ΠΟΙΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ;;;

 

Ακόμα και το να βγάλεις κλήσεις δεν είναι πάντα το πιο αυτονόητο. Υπάρχουν φορές που η κλήση ήταν αδύνατη. Η συσκευή για άλλη μια φορά έχει κολλήσει.

 

http://www.mediafire.com/view/su2uudlc52ko23b/%CE%A0%CE%BF%CE%B9%CE%B5%CF%82%20%CE%BA%CE%BB%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82%3B%3B%3B.jpg#

 

ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΑΠΕΝΕΓΟΠΟΙΗΣΗΣ GPS

 

Tο widget που έχει 5 λειτουργίες όπως το wi-fi, Bluetooth, δορυφόρους, δεδομένα και φωτεινότητα, δε λειτουργεί η απενεργοποίηση των δορυφόρων. Το μεσαίο από τα 5 εικονίδια δηλαδή ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

 

http://www.mediafire.com/download/et1uqg0sbymtqi5/%CE%91%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BC%CE%AF%CE%B1+%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%BD%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%AF%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82+gps.3gp

 

ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ GPS

 

Το προηγούμενο video είναι η καλή εκδοχή. Δείτε και το κόλλημα του να μην ανοίγει το GPS. Παρατηρήστε τι συμβαίνει με το Bluetooth και το Wi-Fi που ενώ δεν εμφανίζονται ενεργοποιημένα στο widget, στην πάνω γραμμή της συσκευής εμφανίζονται κανονικά οι ενεργοποιήσεις!

 

http://www.mediafire.com/download/yk49hng66choi8e/%CE%91%CE%94%CE%A5%CE%9D%CE%91%CE%9C%CE%99%CE%91_%CE%91%CE%9D%CE%9F%CE%99%CE%93%CE%9C%CE%91%CE%A4%CE%9F%CE%A3_GPS.3gp

 

ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗΣ ΑΠΟΚΡΥΨΗΣ ΑΡΙΘΜΟΥ

 

Θέλετε να έχετε μια μόνιμη απόκρυψη του τηλεφωνικού σας αριθμού; Ξεχάστε το. Η συσκευή αδυνατεί να διατηρήσει την επιλογή σας για μόνιμη απόκρυψη αριθμού και με κάθε restart του τηλεφώνου σας γυρίζει την επιλογή σας σε εμφάνιση του αριθμού σας. Η συσκευή φαίνεται πως είναι προγραμματισμένη για μόνιμη εμφάνιση αριθμού.

 

http://www.mediafire.com/download/yjch2joxrdcfsyc/%CE%91%CE%B4%CF%85%CE%BD%CE%B1%CE%BC%CE%AF%CE%B1+%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B7%CF%83%CE%B7%CF%82+%CE%B1%CF%80%CF%8C%CE%BA%CF%81%CF%85%CF%88%CE%B7%CF%82+%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B8%CE%BC%CE%BF%CF%8D.3gp

 

Ο φακός led που λειτουργεί και σαν φλας ( υποθέτω) για τη φωτογραφική μηχανή, έχει ένταση όσο και ένα σπίρτο. Είναι εντελώς ανύπαρκτος.

 

Η ένταση του ηχείου είναι κάτι παραπάνω από κακή, όποια μελωδία και να διαλέξετε, δύσκολα θα ακουστεί, σε εξωτερικό δε χώρο, δεν έχετε καμία πιθανότητα να ακούσετε την κλήση. Είναι απίστευτα χαμηλή η ένταση της συσκευής.

 

Ο φωτισμός τώρα, στο τέρμα, έχει ακριβώς την ίδια απόδοση με την ένταση του ηχείου. Και τα 3 αυτά συμβαδίζουν. Θα έλεγε κανείς πως φακός, φωτισμός κινητού και ήχος έχουν φτιαχτεί στην ίδια βαθμίδα. Και τα 3 είναι επιεικώς απαράδεκτα. Τουλάχιστον σε άλλα κινητά αν δεν είχες ικανοποιητικό φλας ή καθόλου φλας, έκανες τη δουλειά σου με τη φωτεινότητα του κινητού, αλλά εδώ είναι αδύνατον, δεν υπάρχει καθόλου φωτεινότητα.

 

Το Bluetooth δε μεταφέρει αρχεία προγραμμάτων apk σε αντίθεση με άλλα κινητά.

 

 

Τα παραπάνω προβλήματα είναι αδιαμφισβήτητα και δε χωρούν αμφιβολίας. Αν έχετε σκοπό να αγοράσετε τη συγκεκριμένη συσκευή, ζητήστε να τη δοκιμάσετε πρώτα. Η συμβουλή πάντως είναι ΜΑΚΡΙΑ.

 

Λόγω διακοπών δεν μπορώ να τους τη στείλω πίσω για έλεγχο. Έχω ζητήσει επιστροφή χρημάτων αλλά μου το αρνήθηκαν. Όταν θα καταφέρω να τους τη στείλω και δουν τι χάλι πουλάνε, ελπίζω τουλάχιστον να μου επιστραφούν τα εκατοντάδες ευρώ που τους έδωσα τρομάρα τους…

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η άσκοπη μορφοποίηση κειμένου σε ολόκληρο το post.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Θα επικοινωνήσεις με το GearBest γιά επιστροφή και έλεγχο.

Θα σου δώσουν διεύθυνση επιστροφής, θα την τυπώσεις και θα την επικολλήσεις στο δέμα-φάκελλο επιστροφής.

Υπάρχουν στο forum εδώ εκπληκτικά αναλυτικώτερες οδηγίες. (παίρνεις Video το tablet αν είναι άθικτο, το πακετάρισμα, αν είναι δυνατόν και την έχεις κρατήσει, με τη συσκευασία όπως σου ήλθε από το κατάστημα)

Το κόστος με απλό συστημένο ΕΛΤΑ είναι 15€. Φωτογραφίζεις τον φάκελλο με την απόδειξη πληρωμής και το track number.

Υπάρχει στο PayPal μιά υπηρεσία επιστροφής των ταχυδρομικών τελών σε συνεργασία με την Tellus.

Λυπάμαι γιατί δεν έχω περισσότερο χρόνο γιά περισσότερη βοήθεια.

Μην φοβάσαι το ενδεχόμενο επιστροφής.

Ακολουθείς τις σοφές και σαφείς οδηγίες από την πρώτη σελίδα, και το πιθανώτερο εντός μηνός έχεις επιστροφή των χρημάτων σου, αν δεν θέλεις αντικατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα 2 κινητά από την Κίνα προ διετίας. Ακόμα και αυτά είναι μακράν καλύτερα από το ελληνικό. Ποτέ μου δεν πίστευα πως θα υπήρχαν τόσα πολλά προβλήματα σε μία συσκευή… Κρίμα για την ελληνική επιχείρηση.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Tablets
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...