Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ερώτηση για δυνατούς.

Τα νούμερα στη στεφανη 2-4-6 κοκ τι είναι;

 

Edit: Το βρήκα. :p

Dual time zone και μπορείς να το ρυθμίσεις να σου δείχνει δεύτερη ώρα κάποιας χώρας που έχεις διαλέξει, φυσικά με το ανάλογο watch faces πχ το 24-hour time

 

Edit2: Ενώ στο gt sport το face 24-hour time μπορείς να κάνεις custom ώρα και να διαλέξεις όποια πόλη θες, στο gt2 δεν σε αφήνει.

Γενικός σε πολλά faces του προηγούμενου μοντέλου gt στο gt2 δεν σου δίνει επιλογή ρυθμίσεων.

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σε απόκριση συγκριτικά με το προηγούμενο μοντέλο υστερεί. Ελπίζω να διορθωθεί αλλιώς δεν βλέπω να το κρατάω.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει πως θα δώσουν περισσότερη σημασία στο gt2e και αυτό θα ξεχαστεί.

Δυστυχώς με κάτι τέτοια λάθη ξεχνάς όλα τα καλά και στεναχωριέσαι.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο τηλέφωνο είναι το gt2 με το 2e.. Οπότε ότι πάρει το ένα θα πάρει και το αλλο

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Χθες γυμναζομουν στο αυτοκίνητο, μπήκα με 7000 και κάτι βήματα και οδήγησα για μισή ώρα, κάποια στιγμή μου πέταξε το congratulation που έχω βάλει σαν στόχο στα 12.000 βήματα.

Το χω ξανα δει πως γράφει βήματα στο αυτοκίνητο, δε ξέρω αν κολλάει κάπου το gps

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή για ανέπαφες πληρωμές έχει τό ρολόι?

NFC?

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι δεν έχει!

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό έχει.. ούτε το galaxy watch.

Πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί νά προτιμήσει αυτό, και όχι το garmin vivoactive 3 στα 169€.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 γρήγορες ερωτήσεις.

1) Με αλλά κινητά συνδέεται; (Έχω pocophone)

2) Παίρνει apps; Κυρίως Spotify με ενδιαφέρει για όταν πάω για τρέξιμο να μην παίρνω και το κινητό μαζί μου.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό έχει.. ούτε το galaxy watch.

Πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί νά προτιμήσει αυτό, και όχι το garmin vivoactive 3 στα 169€.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει απάντηση. Καθαρά γούστο του καθενός.

Προσωπικά υο πήρα για την αυτονομία αν και εμένα προσωπικά με πρόδωσε και με τα βίας φτάνω τη βδομάδα

Χάνει σε πολλά άλλα έχει αυτό το κάτι.

 

 

 

2 γρήγορες ερωτήσεις.

1) Με αλλά κινητά συνδέεται; (Έχω pocophone)

2) Παίρνει apps; Κυρίως Spotify με ενδιαφέρει για όταν πάω για τρέξιμο να μην παίρνω και το κινητό μαζί μου.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1. Ναι, με κάποιες ρυθμίσεις στην επιλογή εφαρμογών για να μη κλείνει το Υγεία.

 

2. Οχι, αλλά έχει αποθηκευτικό χώρο να βάλεις εως 500 mp3, δυστυχώς η ποιότητα του player είναι χάλια και υπάρχει αρκετός θόρυβος.

 

Γενικός αν και είμαι Huawei boy στο ρολόι τελικά μόνο κακά πράγματα έχω να πω.

Ελπίζουμε σε μελλοντικό update αν και φοβάμαι πως δεν θα το στηρίξουν όσο πρέπει.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα κάτοχος κ εγώ του gt2. Πήρα την έκδοση με το καφέ δερμάτινο λουράκι κ είχε μέσα δεύτερο μαύρο σιλικόνης. Πρώτη εντύπωση ότι ειναι πολύ όμορφο, θα επανέλθω σε λίγο καιρό για περισσότερα από το ρολόι. Έχω μία ερώτηση. "Πηρε" κανείς την νέα αναβάθμιση 1.0.5.56?? Γιατί μου έκανε update σε 1.0.3.62. Και αν χρειάζεται προστασία οθόνης; ; και τι προτείνετε.https://ibb.co/PGKnHgH Edited by fotis_4
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα κάτοχος κ εγώ του gt2. Πήρα την έκδοση με το καφέ δερμάτινο λουράκι κ είχε μέσα δεύτερο μαύρο σιλικόνης. Πρώτη εντύπωση ότι ειναι πολύ όμορφο, θα επανέλθω σε λίγο καιρό για περισσότερα από το ρολόι. Έχω μία ερώτηση. "Πηρε" κανείς την νέα αναβάθμιση 1.0.5.56?? Γιατί μου έκανε update σε 1.0.3.62. Και αν χρειάζεται προστασία οθόνης; ; και τι προτείνετε.

 

Ακόμα περιμένουμε την 1.0.5.56.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο καταρχήν , απροβλημάτιστο να είναι!Εγω προσωπικά έχω την 1.0.3.62, αναμένουμε τη καινούργια!Τώρα υπάρχουν και τζαμάκια και ζελατίνες ακόμη και προστασία για γύρω απο το στεφάνι την οποία έχω βάλει, του χαλάει λίγο την εμφάνιση αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο.Τωρα αν πιστεύεις ότι δε θα το χτυπήσεις άστο και έτσι αλλά αν είσαι αρτσούμπαλος σαν και μένα τότε βάλε κάτι...
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό έχει.. ούτε το galaxy watch.

Πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί νά προτιμήσει αυτό, και όχι το garmin vivoactive 3 στα 169€.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο τύπος οθόνης και μόνο φτάνει.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο καταρχήν , απροβλημάτιστο να είναι!Εγω προσωπικά έχω την 1.0.3.62, αναμένουμε τη καινούργια!Τώρα υπάρχουν και τζαμάκια και ζελατίνες ακόμη και προστασία για γύρω απο το στεφάνι την οποία έχω βάλει, του χαλάει λίγο την εμφάνιση αλλά έχω το κεφάλι μου ήσυχο.Τωρα αν πιστεύεις ότι δε θα το χτυπήσεις άστο και έτσι αλλά αν είσαι αρτσούμπαλος σαν και μένα τότε βάλε κάτι...

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Στο honor magic watch 2 ήρθε η νέα αναβάθμιση που έχει μετρητή οξυγόνου στο αίμα. ας ελπίσουμε να έχει και η δική μας.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα κάτοχος κ εγώ του gt2. Πήρα την έκδοση με το καφέ δερμάτινο λουράκι κ είχε μέσα δεύτερο μαύρο σιλικόνης. Πρώτη εντύπωση ότι ειναι πολύ όμορφο, θα επανέλθω σε λίγο καιρό για περισσότερα από το ρολόι. Έχω μία ερώτηση. "Πηρε" κανείς την νέα αναβάθμιση 1.0.5.56?? Γιατί μου έκανε update σε 1.0.3.62. Και αν χρειάζεται προστασία οθόνης; ; και τι προτείνετε.https://ibb.co/PGKnHgH

 

Θα μπορούσες να μου πεις αν δεν θέλεις δημόσια με pm από που το παρηγγειλες και είχε το μαύρο λουράκι;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μου πεις αν δεν θέλεις δημόσια με pm από που το παρηγγειλες και είχε το μαύρο λουράκι;

 

Ευχαριστώ

 

Δεν έχω θέμα https://www.kaizershop.gr/huawei-watch-gt-2-classic-leather-brown-eu

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό έχει.. ούτε το galaxy watch.

Πραγματικά αναρωτιέμαι γιατί νά προτιμήσει αυτό, και όχι το garmin vivoactive 3 στα 169€.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά προτιμησα το vivoactive 3 music. Το είχε βάλει ο Γερμανός 149€.

Νομίζω αρκετά καλή τιμή για αυτά που θέλω.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κάποιος φιλμάκι για προστασία οθόνης. Με ένα μικρό ψάξιμο που έκανα είδα ότι τα περισσότερα είναι λίγο μικρά κ το αποτέλεσμα "χαλάει" την ομορφιά.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η αναβάθμιση 1.0.6.32

θα έλεγα είναι βασικά η προσθήκη της μέτρησης : Sp02

Μπήκαν και τρία καινούργια faces

Μου χάλασε το έξτρα face ( μέσω της κινεζικής έκδοσης ) θεωρώ

Όμως ότι θα ξαναμπαίνει.

Θα το δω

 

Ναι όντως ξαναμπαίνει μια χαρά το watchface μέσω του

Κινεζικου λογαριασμού.

Edited by msarig
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε η αναβάθμιση 1.0.6.32

θα έλεγα είναι βασικά η προσθήκη της μέτρησης : Sp02

Μπήκαν και τρία καινούργια faces

Μου χάλασε το έξτρα face ( μέσω της κινεζικής έκδοσης ) θεωρώ

Όμως ότι θα ξαναμπαίνει.

Θα το δω

 

Ναι όντως ξαναμπαίνει μια χαρά το watchface μέσω του

Κινεζικου λογαριασμού.

Είναι ελληνικό (εννοώ από μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων ) η εισαγωγής από skroutz φίλε μου?

 

Στάλθηκε από το SM-F900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by skoj
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...