Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα επιτελους κατεβηκε το update 1.0.3.62.

Πολλα νεα watchfaces, 2 νεα αδιαφορα κατ' εμε aod watchfaces.

Δν βρηκα πουθενα το SpO2...ουτε στο ρολοι,ουτε στην εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εχω παρατηρησει στην προπονηση "Αλλο" πχ οταν κανω βαρη κολλαει λιγο η μετρηση καρδιακων παλμων. Δν γινεται να κανω βαρη και να μου δειχνει 66-74 παλμους! Το εβγαλα, το σκουπισα και μετα απο λιγο πηγε 120... στο τρεξιμο που ιδρωνω παραπανω δν εχει κολλησει ποτε ως τωρα. Εχει παρατηρησει καποιος αλλος κατι αντιστοιχο?
Link to comment
Share on other sites

Όσοι πήγατε στην τελευταία έκδοση, δουλεύουν κανονικά τα custom faces ;

Την έχω καταβρεί με αυτό!f60e3da2d6fd00010cb08ecbe5449982.jpg

 

Πως το έφτιαξες αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Εννοεί τα custom faces που μπορείς να βάλεις μέσω κινεζικού id, δουλεύουν κανονικά στην τελευταία έκδοση, αν ψάξεις υπάρχουν πάρα πολλά πάντως
Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς οδηγός;; αν και με καλύπτουν αυτά που έχει η νέα έκδοση.. Νόμιζα ότι θα μπορούσαμε να τα αλλάζαμε αλλά οχι

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αυτή εδώ τη σειρά ακολουθείτε παιδιά και μετά υπάρχουν άπειρα faces στο telegram.

https://amazfitwatchfaces.com/forum/viewtopic.php?t=988

332868ab6d861ea8998969e56cbe7b9e.jpg80e741b4399994ff6546c893deaec337.jpg

Edited by Da_rudakos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια απορία

Έχω ενεργοποιήσει το aod αλλά όταν γυρνάω να δω την ώρα πχ, δεν ξυπνάει η οθόνη .... μόνο αν πατήσω την οθόνη βγαίνει το aod! Γιατί

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια απορία

Έχω ενεργοποιήσει το aod αλλά όταν γυρνάω να δω την ώρα πχ, δεν ξυπνάει η οθόνη .... μόνο αν πατήσω την οθόνη βγαίνει το aod! Γιατί

 

Μάλλον έτσι δουλεύει σε αυτό το ρολόι, την ώρα την βλέπεις στο aod, αν προσέξεις μετά από κάποιο χρονικό διάστημα σκοτεινιάζει λίγο κ η οθόνη του aod κ όταν γυρνάς να δεις την ώρα φωτίζεται πάλι κανονικά- η aod -για τα περαιτέρω πατας κουμπί.

Το κακο με τα custom faces και την διαδικασία είναι ότι παραμένει ένα μόνο στο ρόλοι πάντα και στο κινητό από ότι παρατηρώ μόνο 4 custom, σε εμένα τουλάχιστον αυτό γίνεται

Edited by argiris77
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε η aod και η οθόνη σβήνει.. Η aod είναι για να μένει συνέχεια η οθόνη ανοιχτή

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

η aod δεν σβήνει ποτέ, απλά μετά απο κάποια λεπτά - δεν ξέρω ποσα- χαμηλώνει λίγο φωτεινότητα
Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το θέμα στο telegram για custom faces ?

Επίσης εγώ έχω βάλει την μπετα έκδοση όπως λέει (να βάλω την καινούργια;) και 2 που φλασαρα faces μόνο ένα κρατάει το κινητό ..... πως κάνατε 4 εσείς ;

Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι το θέμα στο telegram για custom faces ?

Επίσης εγώ έχω βάλει την μπετα έκδοση όπως λέει (να βάλω την καινούργια;) και 2 που φλασαρα faces μόνο ένα κρατάει το κινητό ..... πως κάνατε 4 εσείς ;

 

πέρα από το telegram αν κάνεις αναζήτηση στο google θα βρεις διάφορα custom faces πχ

https://amazfitwatchfaces.com/huawei-watch-gt/fresh?compatible=46mm

κατεβάζεις το αρχειο και το εγκαθιστάς με το γνωστό τρόπο

την πρώτη φορά που έκανα εγκατάσταση custom faces έβαλα 4 και τα κράτησε, από κει και μετά κάθε φορά μόνο ένα, σβήσε κανένα παλιό που δεν χρειάζεσαι μήπως και ξεμπουκώσει

Link to comment
Share on other sites

πέρα από το telegram αν κάνεις αναζήτηση στο google θα βρεις διάφορα custom faces πχ

https://amazfitwatchfaces.com/huawei-watch-gt/fresh?compatible=46mm

κατεβάζεις το αρχειο και το εγκαθιστάς με το γνωστό τρόπο

την πρώτη φορά που έκανα εγκατάσταση custom faces έβαλα 4 και τα κράτησε, από κει και μετά κάθε φορά μόνο ένα, σβήσε κανένα παλιό που δεν χρειάζεσαι μήπως και ξεμπουκώσει

Γνωστός τρόπος???

Link to comment
Share on other sites

1)Βολευει στον υπνο? (Ρωταω γιατι ειναι λιγο μεγαλο σε μεγεθος)

 

2)Το λειτουργει κανεις με iOS , ολα κομπλε?

 

ΕΙμαι αναμεσα σε αυτο και το apple watch series 3 42mm. :)

Link to comment
Share on other sites

Ξεπερασα τα 19000 βηματα για πρωτη φορα σημερα αλλα εμφανιστηκε κι ενα bug μαζι...

Το ρολοι και η εφαρμογη λενε οτι εκανα 44χλμ και κατι. Μαλλον το 10αρι που εκανα το πρωι το μετρησε x4!

 

hxdhpp86#sign_up

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω.

1.Οταν λαμβάνεις κλήση μπορείς να απαντήσεις κατευθείαν από το ρολόϊ;

2.Οταν απομακρύνεται από το κινητό,σε ειδοποιεί με κάποια δόνηση;

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by moysatos

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω.Οταν λαμβάνεις κλήση μπορείς να απαντήσεις κατευθείαν από το ρολόϊ;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι μπορεις.

Link to comment
Share on other sites

1)Βολευει στον υπνο? (Ρωταω γιατι ειναι λιγο μεγαλο σε μεγεθος)

 

2)Το λειτουργει κανεις με iOS , ολα κομπλε?

 

1.Φίλε είναι πανάλαφρο και πολύ βολικό , για μενα ειναι κανονικό το 46αρι , είχα το garmin fenix 3 που και θεόβαρο ήτανε και άβολο!

2.Δεν έχω iOS οπότε δε μπορώ να εκφέρω γνώμη!

 

Να ρωτήσω.

1.Οταν λαμβάνεις κλήση μπορείς να απαντήσεις κατευθείαν από το ρολόϊ;

2.Οταν απομακρύνεται από το κινητό,σε ειδοποιεί με κάποια δόνηση;

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1.Ναι μπορείς κανονικά και είναι ένα απο τα μεγάλα ατού του..

2.Οταν απομακρυνθείς αρκετά , σου κάνει μια δόνηση και γράφει αποσύνδεση..Όταν όμως έρθεις κοντά πάλι συνδέεται μόνο του αλλά δεν έχει κάποια ειδοποίηση..Αν κατεβάσεις το κουρτινάκι θα δείς ότι είναι συνδεδεμένο με το ρολόι σου...έχεις όμως τρομερή συνδεσιμότητα , μέσα στο σπίτι μου 65m2 δεν αποσυνδέεται ποτέ!Στο τένις που πάω και παίζω το αφήνω στη μέση του γηπέδου και στο πλαι και λαμβάνω κανονικά τα πάντα..

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

επειδή σκέφτομαι την αγορά του Huawei Watch GT 2 Classic Edition, από μαγαζί στην Ελλάδα μέσω "Σκρουτζ"

εάν το έχει αγοράσει κάποιος με αυτό το τρόπο .. έχει στην συσκευασία και το μαύρο λουράκι.;;

 

Από'τι κατάλαβα από αγορές που έχουν γίνει, και έχετε γράψει πιο πάνω :

1. από ελληνικές αλυσίδες μαγαζιών δεν το έχει..

2. ενώ μέσω Amazon το έχει..

 

Από σκρουτζομάγαζα ?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Και τα σκρουτζομαγαζα ελληνικα μαγαζια ειναι οποτε μαλλον δεν θα εχει. Μικρο το κακο. Παιρνεις ενα μαυρο απο αλλο σκρουτζομαγαζο.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση,

επειδή συνήθως τα σκρουτζομάγαζα αγοράσουν από άλλες πηγές εκτός Ελλάδας έλεγα μήπως έχουν μέσα στην συσκευασία το μαυρο.

απλά για άμεση χρήση και άμεση εναλλαγή καφέ /μαύρου ;)

εννοείτε ότι μόλις το πάρω παράλληλα θα γίνουν αγορές διαφόρων χρωμάτων και υλικών (δέρμα ή σιλικόνης) σε λουριά. :)

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Είμαι ένας ευχαριστημένος κάτοχος ενός samsung frontier s3.Το έχω πάνω από 2 χρόνια και αυτό που με ενοχλεί είναι ότι πρέπει κάθε 1,5 μέρα να το φορτίζω.

Το μόνο που έχω ανοιχτό είναι το Bluetooth και always on.

 

Το Gt 2 με always on οθόνη πόσο περίπου βγάζει;Χωρίς gps, παλμούς,γυμναστική.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ericsson GF 768...Nokia 6110...Nokia 6510....Alcatel OT 700...Nokia 3410...Sony Ericsson K850...Sony Ericsson P800...HTC Touch Diamond 2...HTC Desire...Samsung Galaxy S...Samsung Galaxy Nexus...Samsung Note 3...Samsung S8 plus Duos...Samsung Note 9...Samsung Mote 20 Ultra...Samsung Fold 3

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η γυναίκα μου το πήρε απο'δω και είχε 2 λουράκια μέσα :)

Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, αυτό συνέβη πριν 10 μέρες.

Ήταν άμεσα διαθέσιμο τότε και ο πωλητής πριν το πάρω δεν γνώριζε αν έχει και το μαύρο.

Το είχε όμως!

https://www.foxstore.gr/index.php?route=product/product&product_id=78361&ref=bestprice.gr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...