Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καινούργια ενημέρωση σήμερα για την global.

Είμαστε πλέον στην 12.0.5 !!!!

 

Για όποιον ενδιαφέρεται για αγορά από Κίνα έχει το χρώμα Coral Orange που εξαντλήθηκε αμέσως στο 6/64 και στην έκδοση 6/128 στα :166,64€ τελική !!!

ΚΟΥΠΟΝΙ :BGBF8P128EE

Link to comment
Share on other sites

Καινούργια ενημέρωση σήμερα για την global.

Είμαστε πλέον στην 12.0.5 !!!!

 

Για όποιον ενδιαφέρεται για αγορά από Κίνα έχει το χρώμα Coral Orange που εξαντλήθηκε αμέσως στο 6/64 και στην έκδοση 6/128 στα :166,64€ τελική !!!

ΚΟΥΠΟΝΙ :BGBF8P128EE

Κατευθείαν στο 0.5 πήγε. Το 0.3 και 0.4 το προσπέρασαν; Εμένα με EU ακόμα στη 12.0.2 είμαι! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κατευθείαν στο 0.5 πήγε. Το 0.3 και 0.4 το προσπέρασαν; Εμένα με EU ακόμα στη 12.0.2 είμαι! :(

 

Κι εδω με Global stable στην 12.0.2 ειμαι....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Άλλη αρίθμηση έχει η eu άλλη η global .

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη αρίθμηση έχει η eu άλλη η global .

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι αλλά σε κανέναν μας δεν ήρθε η 12.0.5. Ούτε EU ούτε Global!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω η 05 αφορά την global η eu είναι στην 02 .

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει έρθει σε global η 12.0.5 από εχθές

 

Στάλθηκε από το HD1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

@evris2013 https://www.notebookcheck.net/MIUI-13-release-date-rumor-joins-predicted-eligibility-list-of-current-Xiaomi-smartphones-that-are-likely-to-land-an-update.506386.0.html

 

MIUI 13 release date rumor joins predicted eligibility list of current Xiaomi smartphones that are likely to land an update

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχετε προβλήματα με το μεσενγερ και εσείς? Είδα σε ομάδες ότι συμβαίνει, έκανα εκκαθάριση δεδομένων αλλά δεν βλέπω διαφορά.
Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ, είναι μάλλον θέμα της εφαρμογής.

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως έχει γίνει τόσο πολύ δουλειά σε αυτό το κινητό που ότι έχει βγει τώρα δεν αποτελεί αναβάθμιση στην μεσαία κατηγορία. Κοιτάζω mi 10 t lite , απλό χωρίς t . Τα realme .κλπ κλπ.. Πραγματικά πρεπει να περιμένουμε το νέο έτος για κστι που θα είναι αρκετά καλύτερο..
Link to comment
Share on other sites

@evris2013 https://www.notebookcheck.net/MIUI-13-release-date-rumor-joins-predicted-eligibility-list-of-current-Xiaomi-smartphones-that-are-likely-to-land-an-update.506386.0.html

 

MIUI 13 release date rumor joins predicted eligibility list of current Xiaomi smartphones that are likely to land an update

...τι εννοούν δηλαδή;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχετε προβλήματα με το μεσενγερ και εσείς? Είδα σε ομάδες ότι συμβαίνει, έκανα εκκαθάριση δεδομένων αλλά δεν βλέπω διαφορά.
Εξήγησε τι πρόβλημα σου συμβαίνει γιατί παίζει να σου έχω λύση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

...τι εννοούν δηλαδή;

 

Γραφουν οτι το RN8Pro,ειναι αναμεσα στα επιλεγμενα που ίσως λαβουν MIUI 13,με πιθανή ημερομηνια....

 

Κατι αλλο για οποιον ξερει...Εχω βαλει ηχο κλησης και μυνηματων απο το Zedge,και μετα απο λιγο τον γυρναει σε προεπιλεγμενο ηχο κλησης και μυνηματων.Τι πρεπει να κανω για να αλλαξει και να παραμείνει??Ευχαριστω....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

.νομιζω πρεπει να το κατεβασεις πρωτα στη συσκευη, και μετα να το ορισεις ηχο μηνυματος.

και εγω την ειχα παθει ετσι παλιοτερα

Link to comment
Share on other sites

.νομιζω πρεπει να το κατεβασεις πρωτα στη συσκευη, και μετα να το ορισεις ηχο μηνυματος.

και εγω την ειχα παθει ετσι παλιοτερα

 

Eυχαριστω φιλε μου...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, δυστυχώς έχω θέμα με το wifi, δοκιμασμένο σε διάφορα μέρη. Δείχνει συνδεμένο αλλά δεν πιάνει καλά μάλλον δε ξέρω πως να το διατυπώσω. νόμιζα ότι είχα θέμα με το ρούτερ του σπιτιού αλλά και στη δουλειά τα ίδια. Μόλις μπουν σε δεδομένα δουλεύει ρολόι ακόμα κΙ το μεσενγερ που έχει θέμα αυτές τις μέρες. Τί να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, δυστυχώς έχω θέμα με το wifi, δοκιμασμένο σε διάφορα μέρη. Δείχνει συνδεμένο αλλά δεν πιάνει καλά μάλλον δε ξέρω πως να το διατυπώσω. νόμιζα ότι είχα θέμα με το ρούτερ του σπιτιού αλλά και στη δουλειά τα ίδια. Μόλις μπουν σε δεδομένα δουλεύει ρολόι ακόμα κΙ το μεσενγερ που έχει θέμα αυτές τις μέρες. Τί να κάνω?

 

Έχεις το bluetooth ανοιχτό;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Εξήγησε τι πρόβλημα σου συμβαίνει γιατί παίζει να σου έχω λύση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είτε κολάει,δλδ έρχονται ειδοποιήσεις μετά από ώρα είτε δεν δείχνει ενεργούς φίλους ενώ έχει φουλ σήμα (μόλις αλλάζεις σε άλλο κανάλι wifi , η δεδομένα έρχονται καταριπας.αυτο δοκιμασμένο και σπίτι και δουλειά

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχεις το bluetooth ανοιχτό;

 

Ναι αναγκαστικά λόγω ρολογιού και ακουστικών. Παρεμβάλει? Γίνετε και κλειστά αν το έχω βέβαια.

Edited by manousos4
Link to comment
Share on other sites

Αν συνδεθείς σε δίκτυο στα 5GHz δεν θα έχεις θέμα.
Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήθελα να σας ρωτήσω, επειδή το πήρε ένας γνωστός μου το συγκεκριμένο τηλέφωνο, αν έχετε να προτείνετε κάποιο δυνατό ringtone γιατί δουλεύει σε εργοστάσιο και έχει φασαρία και δεν το ακούει όταν χτυπάει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήθελα να σας ρωτήσω, επειδή το πήρε ένας γνωστός μου το συγκεκριμένο τηλέφωνο, αν έχετε να προτείνετε κάποιο δυνατό ringtone γιατί δουλεύει σε εργοστάσιο και έχει φασαρία και δεν το ακούει όταν χτυπάει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η καλύτερη λύση είναι smart watch ρολόι συνδεδεμένο με bluetooth έτσι ώστε και να δονείται και να βλέπει ποιος τον παίρνει κλήση..

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ήθελα να σας ρωτήσω, επειδή το πήρε ένας γνωστός μου το συγκεκριμένο τηλέφωνο, αν έχετε να προτείνετε κάποιο δυνατό ringtone γιατί δουλεύει σε εργοστάσιο και έχει φασαρία και δεν το ακούει όταν χτυπάει

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η να το βάλει στην κολοτσεπη να το καταλαβαίνει από τη δόνηση.

Η ένα μπλε δοντι στο αυτί απλή λύση.

Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...