Jump to content

iPhone 11


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα νομίζω ότι τρολαρεις :D

Από που έβγαλες αυτό το συμπέρασμα;καθημερινά αποδεικνύεται το αντίθετο. Και να πω ότι δεν είσαι ενεργό μέλος.το άγιο δισκοπότηρο η αλλιώς μήλο δεν τολμάει να το ακουμπήσει κανείς.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Ειπε ο Android fan σε θεμα για κινητο της Apple :)

 

Πραγματικα αυτο που ενω δεν σας ενδιαφερουν καθολου τα smartphone της Apple,παρακολουθειτε τα θεματα τους και πεταγεστε και ειρωνευεστε τους αλλους,με ξεπερνα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένετε ρε παιδιά

Είναι μια νέα συσκευή. Έτυχε ο φίλος να παρατηρήσει μια καθυστέρηση όπως είπε στο κατέβασμα αρχείων.

Το ότι είχε δίπλα ακριβώς μια άλλη συσκευή στον ίδιο πάροχο δεν λέει τίποτα

Να εξηγήσω το γιατί

Σε αυτήν την νέα συσκευή τρέχει και ένα νέο λογισμικό.

Επίσης έχει ένα νέο chip το οποίο θέλει drivers για να δουλέψει. Οι drivers πρέπει να προσαρμοστούν και με το iOS 13

Μετά από όλα αυτά πρέπει και πχ η COSMOTE να δώσει το απαραίτητο update για να ολοκληρωθεί η baseband του κινητού

 

Όλα αυτά μαζί συντελούν στο ότι κάτι μπορεί να μην πάει καλά προσωρινά.

Ναι το αποτέλεσμα είναι να μην κατεβάζει γρήγορα αλλά τι από όλα αυτά φταίει;

Δεν μπορούμε να κατηγορήσουμε μια νέα συσκευή έτσι απλά και να την καταδικάσουμε. Είτε αυτή είναι iPhone είτε Samsung είτε οτιδήποτε

 

Χαλαρώστε λίγο και μην γινόμαστε ούτε funboy ούτε haters ούτε τίποτα

Να βλέπουμε την πραγματικότητα

Δεν υπάρχει out of the box καμιά μα καμιά συσκευή να δουλεύει άψογα. Αν ήταν δεν θα έδιναν updates με διορθώσεις.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

hmmm απο που για να δω

 

1, την συσκευή την ειχα 2 μέρες την διαφορά στην ταχύτητα δεν την είδα στα apps αλλά κατεβάζοντας αρχεία από email (μεγάλη διαφορα απο το xs max και το mate)

2. αν θα ήταν ακουστικό θα το έκανε μόνιμα αλλά σε μένα μια φορά έπαιξε απλα super σε κλήση (αυτό μου φάνηκε περίεργο)

 

3. νωμιζα τα fanboys στην apple έχουν ηρεμήσει την ειρωνεία τους (μεχρι αρκετά πρόσφατα αν και είχα κάθε συσκευή της apple απέφευγα να γράφω για τους λογούς ειρωνείας που έπεφτε από αρρωστακια fanboys)

 

σε κάθε περίπτωση πολύ κακός έγραψα εδώ καθώς ειρωνεία που ρίχνεις δεν είναι επιπέδου συζήτησης

 

συγγνώμη για ότι έγραψα εχεις απόλυτο δίκαιο σε όλα εγώ λάθος σε όλα τέλος συζήτησης

 

2.

 

Δεν χρειαζεται να αρπαζεστε χωρις λογο,ουτως ή αλλως δεν εχουμε μεινει και πολλοι να σχολιαζουμε.Και οπως βλεπεις καθε τρεις και λιγο εχουμε και Android fanboys(ειδικα σε αλλα γειτονικα forum γινεται παρτυ καθε φορα που σκαει ειδηση για Apple),να καραδοκούν ετοιμοι να πεταξουν τις ειρωνιες τους.

 

Εγω σε πιστευω σε αυτα που λες οτι γενικα μπορει να σε ενοχλησαν, γιατι δυστηχως ειναι λογικο να εχουν κοψει απο πολλα μερη για να βγει φθηνοτερα το Iphone 11 σε σχεση με τα pro μοντελα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περιμένετε ρε παιδιά

Εχεις δικιο σε αυτο που λες Taso.Παρολα αυτα απο το link που ειχα βαλει πιο πισω,εχει και τα Iphone XR και XS max που ειναι ιδια ιστορια με τα καινουργια κινητα απο πλευρας κεραιων.

https://www.pcmag.com/news/370909/exclusive-on-lte-performance-iphone-11-pro-beats-iphone-11

 

Και σε αυτη την περιπτωση(μιας και κυκλοφορουν και 1χρονο στην αγορα ηδη),βλεπουμε ξεκαθαρα οτι το iphone xr γενικα ειναι πισω απο το xs/max,και φυσικα αυτες τις ταχυτητες Ελλαδα κυριως με δεδομενα αν τις δουμε(παιζει βεβαια ρολο και το ιδιο το δικτυο).

Το note10+ που ειναι πρωτο ειναι το Αμερικανικο με τον snapdragon της Qualcomm(καλυτερη κεραια προφανως).

 

Γενικα οσο ''value''για Apple δεδομενα ειναι το 11ρι,παρολα αυτα εχει και σημαντικες ελλειψεις,για κινητο με αρχικη τιμη 930ευρω(για το 128gb)μοντελο.

 

Εγω δηλαδη καταλαβαινω απολυτα οπως ειχα πει και πιο πισω,για ποιο λογο καποιος να προτιμησει το XS max αντι του 11,καθαρα λογω της οθονης και της ποιοτητας κατασκευης.

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω 2 προβληματα με τη συσκευη.

1) Συγχρονιζω το polar H10 για τις αναγκες της εκγυμνασης. Ενω με το huawei p30 pro , δεν αντιπετωπιζα κανενα προβλημα , με το 11 δεν μου εμφανιζει τους παλμους με αποτελεσμα ουσιαστικα να ειναι αχρηστο το polar. Δουλευει κανεις αλλος το polar να με βοηθησει;;;;;

2) Το εχω συνδεσει με το ρολοι της huawei watch gt κι ενω μεενημερωνει για τις κλησεις που δεχομαι , δεν με ενημερωνει για τα μνμ απο viber - messenger - και τα κλασικα sms. Αν εχει καποιος το ιδιο ρολοι η ξερει τον τροπο να δινει ολες τις ενημερωσεις ας με βοηθησει...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω 2 προβληματα με τη συσκευη.

1) Συγχρονιζω το polar H10 για τις αναγκες της εκγυμνασης. Ενω με το huawei p30 pro , δεν αντιπετωπιζα κανενα προβλημα , με το 11 δεν μου εμφανιζει τους παλμους με αποτελεσμα ουσιαστικα να ειναι αχρηστο το polar. Δουλευει κανεις αλλος το polar να με βοηθησει;;;;;

2) Το εχω συνδεσει με το ρολοι της huawei watch gt κι ενω μεενημερωνει για τις κλησεις που δεχομαι , δεν με ενημερωνει για τα μνμ απο viber - messenger - και τα κλασικα sms. Αν εχει καποιος το ιδιο ρολοι η ξερει τον τροπο να δινει ολες τις ενημερωσεις ας με βοηθησει...

 

Γενικα οσον αφορα τα περιφερειακα σε Apple μερια να ξερεις γενικα οτι τα Iphone λογω οικοσυστηματος συνεργαζονται κυριως με αλλα Apple προιοντα.

Κοινως σε ρολογια κυριως Apple watch.

Για παραδειγμα εγω τωρα εχω τα Samsung Galaxy Buds που θα τα δωσω,γιατι η εφαρμογη πχ που υπαρχει για να τα ρυθμιζεις σε Android μερια,δεν υπαρχει στο Apple Store(κοινως μου ειναι ψιλο αχρηστα).

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να αρπαζεστε χωρις λογο,ουτως ή αλλως δεν εχουμε μεινει και πολλοι να σχολιαζουμε.Και οπως βλεπεις καθε τρεις και λιγο εχουμε και Android fanboys(ειδικα σε αλλα γειτονικα forum γινεται παρτυ καθε φορα που σκαει ειδηση για Apple),να καραδοκούν ετοιμοι να πεταξουν τις ειρωνιες τους.

 

Εγω σε πιστευω σε αυτα που λες οτι γενικα μπορει να σε ενοχλησαν, γιατι δυστηχως ειναι λογικο να εχουν κοψει απο πολλα μερη για να βγει φθηνοτερα το Iphone 11 σε σχεση με τα pro μοντελα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχεις δικιο σε αυτο που λες Taso.Παρολα αυτα απο το link που ειχα βαλει πιο πισω,εχει και τα Iphone XR και XS max που ειναι ιδια ιστορια με τα καινουργια κινητα απο πλευρας κεραιων.

https://www.pcmag.com/news/370909/exclusive-on-lte-performance-iphone-11-pro-beats-iphone-11

 

Και σε αυτη την περιπτωση(μιας και κυκλοφορουν και 1χρονο στην αγορα ηδη),βλεπουμε ξεκαθαρα οτι το iphone xr γενικα ειναι πισω απο το xs/max,και φυσικα αυτες τις ταχυτητες Ελλαδα κυριως με δεδομενα αν τις δουμε(παιζει βεβαια ρολο και το ιδιο το δικτυο).

Το note10+ που ειναι πρωτο ειναι το Αμερικανικο με τον snapdragon της Qualcomm(καλυτερη κεραια προφανως).

 

Γενικα οσο ''value''για Apple δεδομενα ειναι το 11ρι,παρολα αυτα εχει και σημαντικες ελλειψεις,για κινητο με αρχικη τιμη 930ευρω(για το 128gb)μοντελο.

 

Εγω δηλαδη καταλαβαινω απολυτα οπως ειχα πει και πιο πισω,για ποιο λογο καποιος να προτιμησει το XS max αντι του 11,καθαρα λογω της οθονης και της ποιοτητας κατασκευης.

 

δεν θα αρπαχτό ούτε όμως να ξανά γράψω (πχ ηθελα να κάνω review για το 11 pro Που θα εχω πλέον για μόνιμη συσκευή την τρίτη)

εγώ έγραψα γιατί νόμιζα μας ειχαν τελειώσει τα άτομα που δεν δέχονται να ακούσουν κάτι αρνητικό αλλά εφόσον υπάρχουν μακριά και αγαπημένοι...

μου θυμίζει τα thread της xiaomi όπου αν γράψεις οτιδιποτε αρνητικό για της συσκευές σε στέλνουν στην πήρα...

μερικοί αντί να αγοράζουν κινητά μάλλον θα έπρεπε να πάνε σε ψ/γιατρό για αρχή να ξοδέψουν εκεί τα χρήματα (γενικά το λέω για την κατάσταση που επικρατεί )

Link to comment
Share on other sites

δεν θα αρπαχτό ούτε όμως να ξανά γράψω (πχ ηθελα να κάνω review για το 11 pro Που θα εχω πλέον για μόνιμη συσκευή την τρίτη)

 

εγώ έγραψα γιατί νόμιζα μας ειχαν τελειώσει τα άτομα που δεν δέχονται να ακούσουν κάτι αρνητικό αλλά εφόσον υπάρχουν μακριά και αγαπημένοι...

 

μου θυμίζει τα thread της xiaomi όπου αν γράψεις οτιδιποτε αρνητικό για της συσκευές σε στέλνουν στην πήρα...

 

μερικοί αντί να αγοράζουν κινητά μάλλον θα έπρεπε να πάνε σε ψ/γιατρό για αρχή να ξοδέψουν εκεί τα χρήματα (γενικά το λέω για την κατάσταση που επικρατεί )

Πολύ σωστός. Συμφωνώ 100% αυτό το χάλι που υπάρχει με Apple xiaomi και 1+ στα φόρουμ δεν παλεύεται. Έχω γράψει ιδικά παλαιότερα τα χίλια μύρια για Samsung και όμως για πολλούς που τότε δεν ήταν καν μελοι του myphone έχω βαπτιστεί fanboy. Οπότε πλέον μόνο γελάω με σχόλια τέτοιου τύπου.

Και όπως έχω ξανά αναφέρει σε αυτά τα "κλειστά" φόρουμ γράφουν 5 άτομα. Πλέον οι άλλοι έχουν πάρει το δρόμο που αναφέρεις και καλά κάναν.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

...... εγω τωρα εχω τα Samsung Galaxy Buds που θα τα δωσω,γιατι η εφαρμογη πχ που υπαρχει για να τα ρυθμιζεις σε Android μερια,δεν υπαρχει στο Apple Store(κοινως μου ειναι ψιλο αχρηστα).

 

Εχω τα Buds απο αποψη γιατι προτιμω τον σχεδιασμο απο τα AirPods

Επισης θεωρω οτι εχουν λιγο καλυτερο ηχο.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Φρέσκο review από ArsTechnica

 

 

https://arstechnica.com/gadgets/2019/09/iphone-11-review-the-sweet-spot-iphone/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα μαύρο χάλι δηλαδή τα threads των συσκευών εκτός της Samsung. Απίστευτο
Μπα και στα huawei honor Sony κτλ μια χαρά είναι..

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Μπα και στα huawei honor Sony κτλ μια χαρά είναι..

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Εχει και εκεί ανωμαλία αν μπεις στο thread mate 30 θα καταλάβεις
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι από s9+ να πάω σε iphone 11. Μπορώ να έχω 2 νούμερα (Cosmote+Wind); Το υποστηρίζουν στην Ελλάδα;

Διαβάζω στο site της apple:

Using Dual SIM with an eSIM

 

iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, and later feature Dual SIM with a nano-SIM and an eSIM.1 An eSIM is a digital SIM that allows you to activate a cellular plan from your carrier without having to use a physical nano-SIM.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι από s9+ να πάω σε iphone 11. Μπορώ να έχω 2 νούμερα (Cosmote+Wind); Το υποστηρίζουν στην Ελλάδα;

 

Διαβάζω στο site της apple:

 

 

 

Μπορείς. Θα βάλεις φυσική sim wind και esim Cosmote.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι από s9+ να πάω σε iphone 11. Μπορώ να έχω 2 νούμερα (Cosmote+Wind); Το υποστηρίζουν στην Ελλάδα;

Διαβάζω στο site της apple:

 

κανονικότατα η cosmote θα ειναι e-sim και η wind θα ειναι κανονική micro sim

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και ερώτηση ακόμα γιατί κάθομαι και κοιτάω την σύγκριση μετάξυ iPhone 11 με το pro και μάλλον κάτι δεν πιάνω.

 

Έχω καταλάβει καλά ότι η μόνη διαφορά μεταξύ των δύο στις κάμερες είναι ότι το απλό δεν έχει τον telephoto που κάνε το οπτικό ζουμ?

 

Ρωτάω γιατί είδα κάτι βίντεο όπου είχαν δίπλα δίπλα τα βίντεο από το απλό με το pro και παρατήρησα ότι έχει καλύτερο σταθεροποίητη το pro. Το είδα σωστά ή όχι?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το συζητάμε για την e-sim, την έχει ενεργοποιήσει κάποιος σε καρτοκινητο Cosmote;
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και ερώτηση ακόμα γιατί κάθομαι και κοιτάω την σύγκριση μετάξυ iPhone 11 με το pro και μάλλον κάτι δεν πιάνω.

 

Έχω καταλάβει καλά ότι η μόνη διαφορά μεταξύ των δύο στις κάμερες είναι ότι το απλό δεν έχει τον telephoto που κάνε το οπτικό ζουμ?

 

Ρωτάω γιατί είδα κάτι βίντεο όπου είχαν δίπλα δίπλα τα βίντεο από το απλό με το pro και παρατήρησα ότι έχει καλύτερο σταθεροποίητη το pro. Το είδα σωστά ή όχι?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Ναι η μόνη διαφορά είναι η ύπαρξη telephoto και τίποτε άλλο (στις κάμερες).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μιας και το συζητάμε για την e-sim, την έχει ενεργοποιήσει κάποιος σε καρτοκινητο Cosmote;

 

 

 

Ναι έχω ενεργή frog στο XR εγώ. Κανένα θέμα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και η διαδικασία είναι όπως το γράφει στο site;

Πας σε μαγαζί cosmote ή γερμανο, δίνεις 10€ και σου δίνουν επιτόπου τον φάκελο με το QR CODE;

Link to comment
Share on other sites

Και η διαδικασία είναι όπως το γράφει στο site;

Πας σε μαγαζί cosmote ή γερμανο, δίνεις 10€ και σου δίνουν επιτόπου τον φάκελο με το QR CODE;

 

 

 

Ακριβώς. Σκανάρεις το QR και τελείωσες.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστός. Συμφωνώ 100% αυτό το χάλι που υπάρχει με Apple xiaomi και 1+ στα φόρουμ δεν παλεύεται.

Έχω γράψει ιδικά παλαιότερα τα χίλια μύρια για Samsung και όμως για πολλούς που τότε δεν ήταν καν μελοι του myphone έχω βαπτιστεί fanboy. Οπότε πλέον μόνο γελάω με σχόλια τέτοιου τύπου.

Και όπως έχω ξανά αναφέρει σε αυτά τα "κλειστά" φόρουμ γράφουν 5 άτομα. Πλέον οι άλλοι έχουν πάρει το δρόμο που αναφέρεις και καλά κάναν.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Εξακολουθεις να τρολλαρεις με αυτα που γραφεις.

 

Εχεις μπει στο θεμα που αφορα ενα κινητο της Apple,δεν εχεις γραψει απολυτως τιποτα για αυτο(προφανως γιατι δεν σε ενδιαφερει καθολου) και το μονο που εχεις κανει ως τωρα ειναι να κατακρινεις αυτους που συμμετεχουν και μαλιστα το παιζεις και αντικειμενικος κιολας.

 

Κυριολεκτικα εισαι η περιπτωση αυτου που κραζεις/κατακρινεις...:rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν θα αρπαχτό ούτε όμως να ξανά γράψω (πχ ηθελα να κάνω review για το 11 pro Που θα εχω πλέον για μόνιμη συσκευή την τρίτη)

εγώ έγραψα γιατί νόμιζα μας ειχαν τελειώσει τα άτομα που δεν δέχονται να ακούσουν κάτι αρνητικό αλλά εφόσον υπάρχουν μακριά και αγαπημένοι...

 

Ξεκινα και βαζε κοσμο σε ignore.

 

Υποτιθεται οτι για αυτο το λογο ειναι και τα forum,για να γραφονται αυτα που δεν γραφονται στους μεγαλους reviewers οι οποιοι επικεντρωνονται περισσοτερο σε καποιους συγκεκριμενους τομεις,και προσπερνανε ολα τα αλλα.

 

Να στο θεσω πιο παλια,αν δεν αναφερεις πχ εσυ τι παρατηρησες απο πλευρας ταχυτητας σε download(για να φανει τι διαφορα κανουν οι παραπανω κεραιες στα pro),ή για παραδειγμα αν υπαρχει διαφορα σε σημα κλησεων/ηχειο,ποιος θα τα αναφερει? :P

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθεις να τρολλαρεις με αυτα που γραφεις.

 

Εχεις μπει στο θεμα που αφορα ενα κινητο της Apple,δεν εχεις γραψει απολυτως τιποτα για αυτο(προφανως γιατι δεν σε ενδιαφερει καθολου) και το μονο που εχεις κανει ως τωρα ειναι να κατακρινεις αυτους που συμμετεχουν και μαλιστα το παιζεις και αντικειμενικος κιολας.

 

Κυριολεκτικα εισαι η περιπτωση αυτου που κραζεις/κατακρινεις...:rolleyes:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ξεκινα και βαζε κοσμο σε ignore.

 

Υποτιθεται οτι για αυτο το λογο ειναι και τα forum,για να γραφονται αυτα που δεν γραφονται στους μεγαλους reviewers οι οποιοι επικεντρωνονται περισσοτερο σε καποιους συγκεκριμενους τομεις,και προσπερνανε ολα τα αλλα.

 

Να στο θεσω πιο παλια,αν δεν αναφερεις πχ εσυ τι παρατηρησες απο πλευρας ταχυτητας σε download(για να φανει τι διαφορα κανουν οι παραπανω κεραιες στα pro),ή για παραδειγμα αν υπαρχει διαφορα σε σημα κλησεων/ηχειο,ποιος θα τα αναφερει? :P

 

το θέμα είναι ότι σε όποιο thread και αν μιλήσεις σχεδόν σε ολα πανε να σε φανε........ (καθώς περνανε πολελς συσκευές απο τα χέρια μου εχω και μια μεγαλύτερη εμπειρία) αλλά πραγματικά φοβάσαι να μιλήσεις πέφτουν να σε φάνε....

 

τριτη θα εχω το max που ειναι δεν ειναι καλο το παντρευομαι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά όμως και εγω θα ήθελα να γράψει την εμπειρία του κάποιος στο θέμα αν υπάρχουν διάφορες στο θέμα του βίντεο μεταξύ του απλού iPhone και του pro. Οι συγκρίσεις του gsmarena λένε ότι έχουν τους ίδιους φακούς ( τους 2) αλλά έχω δει βίντεο που στο προ η σταθερότητα του βίντεο ήταν καλύτερη. Είναι θέμα hardware ή software?

 

Η ένα απλό κόλπο μάρκετινγκ υπέρ του Pro?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι ότι σε όποιο thread και αν μιλήσεις σχεδόν σε ολα πανε να σε φανε........ (καθώς περνανε πολελς συσκευές απο τα χέρια μου εχω και μια μεγαλύτερη εμπειρία) αλλά πραγματικά φοβάσαι να μιλήσεις πέφτουν να σε φάνε....

 

τριτη θα εχω το max που ειναι δεν ειναι καλο το παντρευομαι :lol:

 

Ειναι λογικο γιατι οπως βλεπεις δεν υπαρχουν δυστηχως πολλοι ενεργοι Moderators στα ιδια τα θεματα(αρα μπαινει ο καθε ακυρος και γραφει οτι ο ηλιος ειναι πρασινος ξερω γω)οπως παλιοτερα,και επισης ειδικα στα θεματα της Apple(και στις ειδησεις ακομα)πεφτει τρολλαρισμα αρκετο.

 

Οπως και να εχει μιας και θα πας στο Pro Max,γραψε στο διπλα θεμα οτι θες να γραψεις και αν εχεις διαθεση και τι διαφορες ειδες απο το 11ρι.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι λογικο γιατι οπως βλεπεις δεν υπαρχουν δυστηχως πολλοι ενεργοι Moderators στα ιδια τα θεματα(αρα μπαινει ο καθε ακυρος και γραφει οτι ο ηλιος ειναι πρασινος ξερω γω)οπως παλιοτερα,και επισης ειδικα στα θεματα της Apple(και στις ειδησεις ακομα)πεφτει τρολλαρισμα αρκετο.

 

Οπως και να εχει μιας και θα πας στο Pro Max,γραψε στο διπλα θεμα οτι θες να γραψεις και αν εχεις διαθεση και τι διαφορες ειδες απο το 11ρι.

 

αφου εγινε διαφημιστικό site 90% του κόσμου που εμεινε ειναι απλα fanboys και αν εχεις τολμη (και τον 300 μαζι) για πανε γραψε καπου ειναι σαν να πας με φανελα του αρι στο στης κερκιδες του παοκ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...