Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι άσχετο παίζει κανένας στην εταιρεία στοιχημαν?Ρωτάω γιατί έχω θέμα με το κινητό ενώ πατάω καμπανάκι να μου έρχονται ειδοποιήσεις αυτό δεν γίνεται. Το πατάω αλλά είναι σαν να μην το πατάω δεν ανταποκρίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας που είναι η επιλογή που όταν είμαστε στις επαφές κάνοντας σκρολ αριστερά - δεξιά κάνουμε κλήση η μήνυμα; ψάχνω και δεν βρίσκω την επιλογή, δεν την είχε από μαμά όπως στα προηγούμενα σαμσουνγκ που είχα
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανένας που είναι η επιλογή που όταν είμαστε στις επαφές κάνοντας σκρολ αριστερά - δεξιά κάνουμε κλήση η μήνυμα; ψάχνω και δεν βρίσκω την επιλογή, δεν την είχε από μαμά όπως στα προηγούμενα σαμσουνγκ που είχα

Σύνθετες λειτουργίες, κινήσεις και χειρονομίες, σάρωση για κλήση ή μήνυμα

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σύνθετες λειτουργίες, κινήσεις και χειρονομίες, σάρωση για κλήση ή μήνυμα

 

Είσαι πρώτος, ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Εγω εξακολουθω παντως να εχω Battery drain λόγω τον ασκοπων wake locks, θα βοηθουσε ενα Reset η θα ταλαιπωρηθω αδικα; τρεχω την τελευταια εκδοση που εχει το Note10 plus 2.5 ui με October security patch.

Eiμαι 27% με 2:43 on screen time :/

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το IMSservice wakelock προκαλεί αρκετά μεγάλο drain. Το μόνο που έχω βρει να βελτιώνει την κατανάλωση είναι όταν είμαι σπίτι να το βάζω σε λειτουργία πτήσης και να κάνω χρήση του VoWiFi.
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το IMSservice wakelock προκαλεί αρκετά μεγάλο drain. Το μόνο που έχω βρει να βελτιώνει την κατανάλωση είναι όταν είμαι σπίτι να το βάζω σε λειτουργία πτήσης και να κάνω χρήση του VoWiFi.

 

Εχεις δοκιμασει format? εγω η αληθεια το εχω απο τοτε που βγηκε και δεν το εκανα ποτε Reset μετα απο τόσες αναβαθμισεις, αλλα βαριεμαι τη βαβουρα ειδικα αν δεν δω αποτελεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το χω κάνει. Το πήρα πριν από περίπου ένα μήνα οπότε είπα σκέφτηκα οτι ίσως δεν κάνει μεγάλη διαφορά. Η αλήθεια είναι οτι θα ήθελα να το δοκιμάσω χωρίς όμως να κάνω restore αλλά να το σετάρω απ την αρχή μήπως κάτι αλλάξει.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εργοστασιακή ζελατίνα που έχει, κάνει την οθόνη (ειδικά απο πολύ κοντά) να φαίνεται σαν tft δεκαετίας. Την έχει βγάλει κανείς; Φαντάζομαι είναι πολύ καλύτερο χωρίς.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θυμαμαι καν πως ειναι, στα πρωτα 5 λεπτα την αφαιρω, και γενικα δεν βαζω ποτε τιποτα σε καμια οθονη. Απλα θελει παραπανω προσοχη, αλλα σε αποζημιωνει γιατι το χαιρεσαι περισσοτερο και σε αποκριση , χρωματα, αισθηση κλπ
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θυμαμαι καν πως ειναι, στα πρωτα 5 λεπτα την αφαιρω, και γενικα δεν βαζω ποτε τιποτα σε καμια οθονη. Απλα θελει παραπανω προσοχη, αλλα σε αποζημιωνει γιατι το χαιρεσαι περισσοτερο και σε αποκριση , χρωματα, αισθηση κλπ
Ναι, θα την βγαλω κι εγω κι ας "θυσιάσω" λιγο απ την ασφάλεια. Δεν παλεύεται. Οταν κοιταω απο πολυ κοντα είναι λες κ βλέπω οθόνη tft lcd του 2010
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στα παλιότερα κινητά με παλιό γορίλα μου φαίνεται οι οθόνες ήταν πολύ πιο ανθεκτικές στις μικρές γρατσουνιές.

Μέχρι σήμερα είχα την μεμβράνη, αλλά την έβγαλα. Καμία σχέση η οθόνη

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εργοστασιακή ζελατίνα που έχει, κάνει την οθόνη (ειδικά απο πολύ κοντά) να φαίνεται σαν tft δεκαετίας. Την έχει βγάλει κανείς; Φαντάζομαι είναι πολύ καλύτερο χωρίς.

 

το ειχα μια μερα χωρις την μεμβρανη. πολυ ομορφα ηταν αλλα για λογους ασφαλειας περασα ενα τζαμακι. πολυ καλη αισθηση. καλυτερο απο την μεμβρανη

Link to comment
Share on other sites

το ειχα μια μερα χωρις την μεμβρανη. πολυ ομορφα ηταν αλλα για λογους ασφαλειας περασα ενα τζαμακι. πολυ καλη αισθηση. καλυτερο απο την μεμβρανη

Ποιο τζαμάκι πέρασες φίλε και πως συνεργάζεται με το δακτυλικό αποτύπωμα?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ποιο τζαμάκι πέρασες φίλε και πως συνεργάζεται με το δακτυλικό αποτύπωμα?

 

της mocolo. δεν εχω βαλει δακτυλικο. σε κανενα τηλεφωνο δεν ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο τζαμάκι πέρασες φίλε και πως συνεργάζεται με το δακτυλικό αποτύπωμα?

 

Το ίδιο έχω βάλει και εγώ, το mocolo με το παιδί από πάνω. Το θέμα είναι ότι μετά την τοποθέτηση ενώ αναγνωρίζει το αποτύπωμα που είχα από πριν, δεν μπορώ να περάσω εκ νέου άλλα δάχτυλα. Δηλαδή αν βάλει κανένας αυτό το γυαλί να έχει ήδη περάσει το δακτυλικο του. Πάντως τρομερή αίσθηση και ξεκλειδώνει με το αποτύπωμα αρκετά καλά

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα έχετε βάλει αυτο με την κόλλα UV γιατί βλέπω υπάρχει και σε full cover με περιμετρική κόλλα και μαύρα πάνω-κάτω
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα έχετε βάλει αυτο με την κόλλα UV γιατί βλέπω υπάρχει και σε full cover με περιμετρική κόλλα και μαύρα πάνω-κάτω

 

Ναι και η αίσθηση στο χέρι είναι σαν γυμνης οθόνης. Πολύ καλό τζαμακι και το πενάκι κυλάει άψογα. Καμία σχέση με τα screen protector. Εγώ πριν είχα το νοτε 8 και ενάμιση χρόνο χωρίς καμία προστασία στην οθόνη δεν είχε το παραμικρό σημάδι. Είπα βέβαια να το προσέξω παραπάνω το 10 μην έχω καμία στραβή και το συγκεκριμένο αξίζει με το παραπάνω

Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Λόγω αλλαγής τηλεφώνου μου έχουν ξεμείνει 3 θήκες (Samsung led view cover και leather cover και spigen rugged armor). Αν κάποιος φίλος ενδιαφέρεται ας στείλει pm.
Link to comment
Share on other sites

Το tapatalk ξαναβγήκε για όσους ενδιαφέρονται...

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Λόγω αλλαγής τηλεφώνου μου έχουν ξεμείνει 3 θήκες (Samsung led view cover και leather cover και spigen rugged armor). Αν κάποιος φίλος ενδιαφέρεται ας στείλει pm.

 

στειλε μου να τις δω και τιμουλες

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το tapatalk ξαναβγήκε για όσους ενδιαφέρονται...

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

τι εφαρμογη ειναι αυτη ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, ήρθε ενημέρωση ασφαλείας, μικρούλα θα έλεγα. Τίποτα το ιδιαίτερο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η αναβάθμιση σε Ελληνικές συσκευές!

Security update: 1 November 2020

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...