Jump to content

Samsung Galaxy Note 10/10+


doganos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά προπαραγγειλα ήδη το μικρό στα 899 από κωτσοβολο με έκπτωση 100 ευρώ χωρίς καμία επιστροφή συσκευής. Έρχομαι από a80
Galaxy S10
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα δεν με άγγιξε καν το S...Note all the way.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για 23 του μήνα μου είπαν, παραλαβή από κατάστημα.

Πάω για Aura Glow, για πείτε γνώμες.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να σου πω την αλήθεια προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου το Glow,πήρα το άσπρο αλλά είναι γούστα αυτά πχ εσενα μπορεί να μην σου αρέσει το άσπρο.Αν φαίνεται όμορφο σε σένα,αρκεί!

 

@lewnida με το καλό να παραλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με άγγιξε καν το S...Note all the way.

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλα εκανες. Αψογο το s10+, αλλα αυτο τον πληθωρικο χαρακτηρα του νοτε, δεν τον εχει.

Για το χρωμα, ο,τι και να παρεις μεσα εισαι. Φοβερο το aura glow. Οποτε το βαριεσαι το πετας και σε μαυρη θηκη και το κανεις πιο "σοβαρο"...

Ψαξτε κανα unboxing video, να δουμε αν θα εχουν και τα νεα note την προεγκατεστημενη ζελατινα (πολυ καλης ποιοτητας οφειλω να ομολογησω), που ειχαν φετος τα κινητα της σειρας s... Οποιος δει κατι ας ενημερωσει...

Link to comment
Share on other sites

Το πρωι με πηραν απο public για επιβεβαιωση της παραγγελιας.τους ρωτησα,εαν δεν επιστρεψω καποια συσκευη,δεν εχω την εκπτωση?μου απαντησαν οχι.εστειλα μνμ τωρα και ανεφερα πως αλλα καταστημα τη δινουν χωρις επιστροφη καποιας συσκευης.αναμενω απαντηση κ σας ενημερωνω.αν και νομιζω την περνανε κανονικα.δεν θα εχω θεμα

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ψαξτε κανα unboxing video, να δουμε αν θα εχουν και τα νεα note την προεγκατεστημενη ζελατινα (πολυ καλης ποιοτητας οφειλω να ομολογησω), που ειχαν φετος τα κινητα της σειρας s... Οποιος δει κατι ας ενημερωσει...

 

Ναι εχει οπως φαινεται κανονικα(το λεει ακριβως σε αυτο το σημειο 1:51)

 

 

Δεν εχει ομως στο κουτι usb dongle οπως φαινεται,για οποιον ενδιαφερεται.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα βρισκω υπερπληρη τη νεα προταση της sammy και θα προχωρησω σε day 1 αγορα του note 10 plus... Αντε να δουμε τι θα δουμε...
Ίσως πρώτη φορά Βαγγέλη που θα διαφωνήσω.

Έκοψαν Jack 3.5

Δεν έδωσαν 90 hz οθονη

Κανένα σοβαρό upgrade camera και την οθόνη

Μικρή αναβάθμιση στην μπαταρία αν και μεγάλωσε αρκετά η οθόνη

Κανένα σοβαρό upgrade στην πένα

Πρώτη φορά που μάλλον θα απέχω και φυσικά δεν έκανα προπαραγγελεια.

 

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ίσως πρώτη φορά Βαγγέλη που θα διαφωνήσω.

Έκοψαν Jack 3.5

Δεν έδωσαν 90 hz οθονη

Κανένα σοβαρό upgrade camera και την οθόνη

Μικρή αναβάθμιση στην μπαταρία αν και μεγάλωσε αρκετά η οθόνη

Κανένα σοβαρό upgrade στην πένα

Πρώτη φορά που μάλλον θα απέχω και φυσικά δεν έκανα προπαραγγελεια.

 

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Φυσικά ο καθένας αποφασίζει με τα δικά του κριτήρια, αλλά 0,4 ίντσες μεγαλύτερη οθόνη σε ένα note και δεν είναι σοβαρή αναβαθμιση; Γιατί έπρεπε να βάλουν οπωσδήποτε 90hz επειδή έβαλε το oneplus και να ανέβει ακόμα σε τιμη; Δεν νομίζω ότι θα μου λείψει. Τα 45w φόρτισης που επιτέλους ξεκόλλησε και ακολουθεί τις εξελίξεις και η samsung δεν είναι αξιόλογη αναβάθμιση, η κάμερες με την TOF επισης δεν ειναι; Οκ καιρός να ξεκολλήσει και στα μεγαπιξελ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή αναβάθμιση από το note 9.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ίσως πρώτη φορά Βαγγέλη που θα διαφωνήσω.

Έκοψαν Jack 3.5

Δεν έδωσαν 90 hz οθονη

Κανένα σοβαρό upgrade camera και την οθόνη

Μικρή αναβάθμιση στην μπαταρία αν και μεγάλωσε αρκετά η οθόνη

Κανένα σοβαρό upgrade στην πένα

Πρώτη φορά που μάλλον θα απέχω και φυσικά δεν έκανα προπαραγγελεια.

 

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Λαζαρε όλα έχουν να κάνουν με το perspective του καθενός μας.

Πχ εγώ προτιμώ που δεν έδωσαν 90hz γιατί θα ζητούσαν αλλά 100+ ευρώ και η μπαταρια θα ήταν για κλάματα (την είδα στο oneplus 7 pro, που για πρώτη φορά είδα μπαταρια oneplus να είναι βουτηγμένη στη μετριότητα). Για οθόνη θεωρώ ότι ακόμα δίνουν την καλύτερη της αγοράς (ναι, ναι, πέρασε 4 φορές από τα χέρια μου και το oneplus 7 pro)

Αντίστοιχα για το Jack προσωπικά έχω καταργήσει προ πολλού τα συμβατικά ακουστικά

Αναφορικά με το upgrade σε γραφιδα εκτιμώ ότι δεν έχουν σοβαρά περιθώρια νεωτερισμων.

Παίζουν απολύτως μόνοι τους (mate 20x κλπ δεν τα συγκρίνω σε καμία περίπτωση), έχουν τον απόλυτο wacom digitizer... Δε βλέπω τι σοβαρό μπορούν να προσφέρουν σε αυτό τον τομέα, πέρα από βελτιώσεις στο ήδη καλό πακέτο εξειδικευμένου software που παρέχουν...

Προσωπικά δηλώνω πλήρως ευχαριστημένος που έδωσαν ακόμα μεγαλύτερη μπαταρια, μια οθοναρα απόλυτως χορταστική, ram, rom να φάνε κι οι κότες, φοβερή ασύρματη φορτιση (απολύτως χρήσιμη για μένα τη νύχτα) και το λατρεμένο design των note, που του προσδίδει τον δικό του, ξεχωριστό χαρακτήρα, που καμία άλλη σειρά κινητών στο εμπόριο δεν πλησιάζει...

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη και στο φίλο από πάνω για να μην παρεξηγηθώ δεν εννοούσα ότι δεν έδωσε την καλύτερη οθόνη της αγοράς αλλά ούτε και τη συγκρίνω με του 7 pro ξέρω ότι είναι καλύτερη, μίλησα για τεχνολογία πάνελ φωτεινότητα κτλ σε σχέση πάντα με το s10 που θεωρώ πως έχει αυτή τη στιγμή την κορυφαία οθόνη μαζί με το Xperia 1 που λόγο αναλογίας για μένα μένει μακριά. Από εκεί και πέρα το Jack για μένα είναι μεγάλη ευκολία μιας και παντού έχω πρόχειρα ένα σετακι ψείρες. Για την πένα μάλλον έχεις δίκαιο αλλά αυτό είναι το innovation Βαγγέλη, κάθε χρόνο να δίνουν πράγματα. Τέλος να κλείσω ότι ότι ανέφερα παραπάνω ήταν συγκριτικά με το s10+

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη και στο φίλο από πάνω για να μην παρεξηγηθώ δεν εννοούσα ότι δεν έδωσε την καλύτερη οθόνη της αγοράς αλλά ούτε και τη συγκρίνω με του 7 pro ξέρω ότι είναι καλύτερη, μίλησα για τεχνολογία πάνελ φωτεινότητα κτλ σε σχέση πάντα με το s10 που θεωρώ πως έχει αυτή τη στιγμή την κορυφαία οθόνη μαζί με το Xperia 1 που λόγο αναλογίας για μένα μένει μακριά. Από εκεί και πέρα το Jack για μένα είναι μεγάλη ευκολία μιας και παντού έχω πρόχειρα ένα σετακι ψείρες. Για την πένα μάλλον έχεις δίκαιο αλλά αυτό είναι το innovation Βαγγέλη, κάθε χρόνο να δίνουν πράγματα. Τέλος να κλείσω ότι ότι ανέφερα παραπάνω ήταν συγκριτικά με το s10+

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Το S10 αποτελεί αναβάθμιση του S9, το note 10+ αποτελεί αναβάθμιση του note 9, παρόλα αυτά έχει κάποιες βελτιώσεις και σε σχέση με το S10 αν και όπως είπαμε είναι διαφορετικά μοντέλα. Απορία για όσους χρησιμοποιούν ακόμα ακουστικά με καλώδιο. Το ανταπτορακι δεν βολεύει, και γιατι;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη και στο φίλο από πάνω για να μην παρεξηγηθώ δεν εννοούσα ότι δεν έδωσε την καλύτερη οθόνη της αγοράς αλλά ούτε και τη συγκρίνω με του 7 pro ξέρω ότι είναι καλύτερη, μίλησα για τεχνολογία πάνελ φωτεινότητα κτλ σε σχέση πάντα με το s10 που θεωρώ πως έχει αυτή τη στιγμή την κορυφαία οθόνη μαζί με το Xperia 1 που λόγο αναλογίας για μένα μένει μακριά. Από εκεί και πέρα το Jack για μένα είναι μεγάλη ευκολία μιας και παντού έχω πρόχειρα ένα σετακι ψείρες. Για την πένα μάλλον έχεις δίκαιο αλλά αυτό είναι το innovation Βαγγέλη, κάθε χρόνο να δίνουν πράγματα. Τέλος να κλείσω ότι ότι ανέφερα παραπάνω ήταν συγκριτικά με το s10+

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

Λάζαρε γενικά Συμφωνώ με το σκεπτικό σου αλλά η λέξη Innovation έχει χαθεί εδώ και πάνω από 7 χρόνια από το χώρο των smartphones. για να δεις πραγματικές διαφορές μεταξύ μοντέλων θα πρέπει να κάνεις αλλαγές κάθε τρία χρόνια χωρίς υπερβολή.

Εμείς πρακτικά αλλάζουμε Από συνήθεια και επειδή είμαστε χομπίστες ξεκάθαρα και χωρίς περιστροφές

Link to comment
Share on other sites

Λάζαρε γενικά Συμφωνώ με το σκεπτικό σου αλλά η λέξη Innovation έχει χαθεί εδώ και πάνω από 7 χρόνια από το χώρο των smartphones. για να δεις πραγματικές διαφορές μεταξύ μοντέλων θα πρέπει να κάνεις αλλαγές κάθε τρία χρόνια χωρίς υπερβολή.

 

Εμείς πρακτικά αλλάζουμε Από συνήθεια και επειδή είμαστε χομπίστες ξεκάθαρα και χωρίς περιστροφές

Άσε που το μεγάλο μπαμ για εμάς θα γίνει με το foldable note...:-)

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πάντως δεν έχω καταλάβει την σκοπιμότητα των 2 εκδόσεων.το + ξεκάθαρα είναι το πραγματικό νότε της σειράς.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πάντως δεν έχω καταλάβει την σκοπιμότητα των 2 εκδόσεων.το + ξεκάθαρα είναι το πραγματικό νότε της σειράς.
Ρώτα έναν φίλο που πριν λίγες ώρες έγραφε ότι του ταιριάζει πιο πολύ το απλό note. Συμφωνούμε φυσικά πιο είναι το πραγματικό note.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άσε που το μεγάλο μπαμ για εμάς θα γίνει με το foldable note...:-)

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έτσι ακριβώς. Βέβαια ένα νεωτερισμο θέλουν να δώσουν οι εταιρίες και έχουν κλατάρει...

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει οπως φαινεται κανονικα(το λεει ακριβως σε αυτο το σημειο 1:51)

 

 

Δεν εχει ομως στο κουτι usb dongle οπως φαινεται,για οποιον ενδιαφερεται.

 

Σωστος. Πολύ καλο!

Τωρα απομενει να δουμε ποσο ευκολα θα γρατζουνιέται με το spen :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το μικρό με ψήνει κι εμένα, έφυγα από το note 9 λόγο μεγέθους αλλά δεν μπορώ να κάνω και τη δουλειά μου τώρα με το xz1 compact που έχει θέματα. Θα περιμένω να δω το μικρό από κοντά.
Link to comment
Share on other sites

Κλασική Samsung. Λανσάρει το νέο κινητό 1000+ ευρώ λίγες εβδομάδες πριν την νέα έκδοση Q.

Όλοι εσείς που το γλυκοκοιτατε να ξέρετε ότι θα πάρετε Q σε 5 με 6 μήνες από σήμερα.

 

2 λόγοι που δεν θα σκεφτώ την αγορά... Τρύπα στην οθόνη (αμα έχεις λειτουργήσει κινητά με ολόκληρη οθόνη κάνεις πισογυρισμα) και βέβαια την έκδοση Android που κυκλοφορεί.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά ο καθένας αποφασίζει με τα δικά του κριτήρια, αλλά 0,4 ίντσες μεγαλύτερη οθόνη σε ένα note και δεν είναι σοβαρή αναβαθμιση; Γιατί έπρεπε να βάλουν οπωσδήποτε 90hz επειδή έβαλε το oneplus και να ανέβει ακόμα σε τιμη; Δεν νομίζω ότι θα μου λείψει. Τα 45w φόρτισης που επιτέλους ξεκόλλησε και ακολουθεί τις εξελίξεις και η samsung δεν είναι αξιόλογη αναβάθμιση, η κάμερες με την TOF επισης δεν ειναι; Οκ καιρός να ξεκολλήσει και στα μεγαπιξελ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή αναβάθμιση από το note 9.

 

Οχι επειδη εβαλε η OnePlus αλλα γιατι ειναι πραγματικη αναβαθμιση της εμπειριας. Η Asus πηγε στα 120! Το πανελ της 1+ Samsung ειναι. Γιατι να ανεβει και αλλο σε τιμη; Για οσα δινει, θεωρω πως ειναι ακριβο αρα μια χαρα θα μπορουσε (αν ηθελε) να εχει και καποια πραγματα παραπανω

 

Και το προβλημα της Samsung στην καμερα δεν ειναι τα μεγκαπιξελ, αλλα αυτο:

 

EBH4AnvUcAAb1N5.jpg:large

 

3.5 χρονια ιδιο σενσορα και σε μεγεθος (κυριως) και σε mp.....

 

Ειδικα το μικρο για τα 950€ του το θεωρω απαραδεκτο. Ας το συγκρινει καποιος με κανα ROG II που ειναι απο "μικρη" εταιρεια σε παρομοια τιμη (μπορει και κανα 50ευρω χαμηλοτερα) και το τι εχει μεσα το καθενα οσον αφορα χαρακτηριστικα. Ακομα και με το μεγαλο note να το συγκρινεις, τα 950 φαινονται τραγικα πολλα

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Και το προβλημα της Samsung στην καμερα δεν ειναι τα μεγκαπιξελ, αλλα αυτο:

3.5 χρονια ιδιο σενσορα και σε μεγεθος (κυριως) και σε mp.....

 

Ακριβώς! Ειδικά όταν παράγει για άλλες εταιρείες τέτοιους αισθητήρες:

 

https://www.xda-developers.com/files/2019/08/64MP-Camera_2.jpg

 

EBWXciIXkAAkg1C.jpg

Edited by Prime
Link to comment
Share on other sites

Κλασική Samsung. Λανσάρει το νέο κινητό 1000+ ευρώ λίγες εβδομάδες πριν την νέα έκδοση Q.

Όλοι εσείς που το γλυκοκοιτατε να ξέρετε ότι θα πάρετε Q σε 5 με 6 μήνες από σήμερα.

 

2 λόγοι που δεν θα σκεφτώ την αγορά... Τρύπα στην οθόνη (αμα έχεις λειτουργήσει κινητά με ολόκληρη οθόνη κάνεις πισογυρισμα) και βέβαια την έκδοση Android που κυκλοφορεί.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

 

Αυτο με την εκδοση Android οντως ειναι μεγαλη μπουρδα της Samsung,που αντι να κυκλοφορησει την συσκευη ενα μηνα αργοτερα με την επομενη εκδοση Android,την βγαζει 1 μηνα πριν με μια εκδοση πισω.

Link to comment
Share on other sites

Οχι επειδη εβαλε η OnePlus αλλα γιατι ειναι πραγματικη αναβαθμιση της εμπειριας. Η Asus πηγε στα 120! Το πανελ της 1+ Samsung ειναι. Γιατι να ανεβει και αλλο σε τιμη; Για οσα δινει, θεωρω πως ειναι ακριβο αρα μια χαρα θα μπορουσε (αν ηθελε) να εχει και καποια πραγματα παραπανω

 

 

 

Και το προβλημα της Samsung στην καμερα δεν ειναι τα μεγκαπιξελ, αλλα αυτο:

 

 

 

EBH4AnvUcAAb1N5.jpg:large

 

 

 

3.5 χρονια ιδιο σενσορα και σε μεγεθος (κυριως) και σε mp.....

 

 

 

Ειδικα το μικρο για τα 950€ του το θεωρω απαραδεκτο. Ας το συγκρινει καποιος με κανα ROG II που ειναι απο "μικρη" εταιρεια σε παρομοια τιμη (μπορει και κανα 50ευρω χαμηλοτερα) και το τι εχει μεσα το καθενα οσον αφορα χαρακτηριστικα. Ακομα και με το μεγαλο note να το συγκρινεις, τα 950 φαινονται τραγικα πολλα

Ξεχνάτε ότι είναι το μόνο smartphone αυτού του επιπέδου με s pen που αυτόματα συνεπάγεται ότι η οθόνη περιλαμβάνει wacom digitazier που φυσικά αυτό ανεβάζει αρκετά το κόστος σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα smartphones. Κατά πάσα πιθανότητα είναι το μόνο που δικαιολογεί καλύτερα από όλους τα λεφτά που ζητάει. Και ναι τα 90hz θα ανέβαζαν ακόμα την τιμή και προσωπικά για εμενα ευτυχως που δεν έβαλε αφού θα είχαμε και απώλεια σε αυτονομια και την αύξηση τιμής.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακριβώς! Ειδικά όταν παράγει για άλλες εταιρείες τέτοιους αισθητήρες:

 

https://www.xda-developers.com/files/2019/08/64MP-Camera_2.jpg

 

EBWXciIXkAAkg1C.jpg

Θα το ήθελα και εγώ, συμφωνούμε.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Ξεχνάτε ότι είναι το μόνο smartphone αυτού του επιπέδου με s pen που αυτόματα συνεπάγεται ότι η οθόνη περιλαμβάνει wacom digitazier που φυσικά αυτό ανεβάζει αρκετά το κόστος σε σχέση με όλα τα υπόλοιπα smartphones. Κατά πάσα πιθανότητα είναι το μόνο που δικαιολογεί καλύτερα από όλους τα λεφτά που ζητάει. Και ναι τα 90hz θα ανέβαζαν ακόμα την τιμή και προσωπικά για εμενα ευτυχως που δεν έβαλε αφού θα είχαμε και απώλεια σε αυτονομια και την αύξηση τιμής.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο wacom digitizer είναι πανάκριβος, για αυτό δέκα χρόνια τώρα βλέπεις τον ανταγωνισμό να σφυρίζει αδιάφορα. Κάτι πρόχειρες υλοποιήσεις από τη huawei είδαμε μόνο (mate x), κάτι τραγικές από την LG (LG note) και... παπαλα.

Ούτε λόγος από άλλους ανταγωνιστές για ενσωμάτωση του κοστοβορου wacom digitizer (και της ανάπτυξης ολόκληρης σουίτας εφαρμογών και ρυθμίσεων που υποστηρίζουν τον κορυφαίο αυτό active digitizer), που σου επιτρέπει να κάνεις παπάδες και φυσικά να έχεις μια συσκευή "μια κατηγορία μόνη της".

Προσωπικά δεν καίγομαι για Android q - θα έρθει κι αυτή. Κάποιοι ψάχνουν το Jack, άλλοι το android q, κι εμείς οι υπόλοιποι τον εξαιρετικό digitizer που πάει την υπόθεση personal information manager (κι όχι μόνο) ένα level παραπέρα...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Ο wacom digitizer είναι πανάκριβος, για αυτό δέκα χρόνια τώρα βλέπεις τον ανταγωνισμό να σφυρίζει αδιάφορα. Κάτι πρόχειρες υλοποιήσεις από τη huawei είδαμε μόνο (mate x), κάτι τραγικές από την LG (LG note) και... παπαλα.

Ούτε λόγος από άλλους ανταγωνιστές για ενσωμάτωση του κοστοβορου wacom digitizer (και της ανάπτυξης ολόκληρης σουίτας εφαρμογών και ρυθμίσεων που υποστηρίζουν τον κορυφαίο αυτό active digitizer), που σου επιτρέπει να κάνεις παπάδες και φυσικά να έχεις μια συσκευή "μια κατηγορία μόνη της".

Προσωπικά δεν καίγομαι για Android q - θα έρθει κι αυτή. Κάποιοι ψάχνουν το Jack, άλλοι το android q, κι εμείς οι υπόλοιποι τον εξαιρετικό digitizer που πάει την υπόθεση personal information manager (κι όχι μόνο) ένα level παραπέρα...

Συμφωνώ Βαγγέλη. Έπεσε προ παραγγελία και από εμένα σε glow 512gb

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο wacom digitizer είναι πανάκριβος, για αυτό δέκα χρόνια τώρα βλέπεις τον ανταγωνισμό να σφυρίζει αδιάφορα. Κάτι πρόχειρες υλοποιήσεις από τη huawei είδαμε μόνο (mate x), κάτι τραγικές από την LG (LG note) και... παπαλα.

Ούτε λόγος από άλλους ανταγωνιστές για ενσωμάτωση του κοστοβορου wacom digitizer (και της ανάπτυξης ολόκληρης σουίτας εφαρμογών και ρυθμίσεων που υποστηρίζουν τον κορυφαίο αυτό active digitizer), που σου επιτρέπει να κάνεις παπάδες και φυσικά να έχεις μια συσκευή "μια κατηγορία μόνη της".

Προσωπικά δεν καίγομαι για Android q - θα έρθει κι αυτή. Κάποιοι ψάχνουν το Jack, άλλοι το android q, κι εμείς οι υπόλοιποι τον εξαιρετικό digitizer που πάει την υπόθεση personal information manager (κι όχι μόνο) ένα level παραπέρα...

Εγώ το γνωρίζω, οι περισσότεροι όμως και κυρίως όσοι δεν έχουν note είτε δεν το γνωρίζουν είτε το ξεχνάνε. Για πιο χρωματισμό πηγαίνεις ή επέλεξες;

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συμφωνώ Βαγγέλη. Έπεσε προ παραγγελία και από εμένα σε glow 512gb

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και εγώ glow, για να δούμε, ελπίζω να τα σπάει.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by vfragos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...