Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ετσι.Ξερεις που θα βρουμε το keyboard βαγγελη???

Ελεγα για amazon co.uk να το παραγγειλω

 

Δεν εχω ιδεα. Οπου το βρεις ανα την Ευρωπη (τσεκαρε ολα τα αμαζον) σε ευλογο χρονικο διαστημα (εκτιμω απο βδομαδα θα το βρεις αρκετα ευκολα ετοιμοπαραδοτο). Εγω θα το εχω απο Γερμανια, μαζι με το type cover, σε λιγες μερες...

Link to comment
Share on other sites

Ο κωτσόβολος και το mediamarkt το 256 4G το έχουν μόνο σε γκρι? Θέλω να το παραγγείλω σε μπλε και δεν το βρίσκω.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Χαχα έπεσε πιο γρήγορα από ότι το περίμενα, εχει προπαραγγείλει κανένας με απαλλαγή ΦΠΑ? Ηλεκτρονικά πώς μπορεί να γίνει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Χαχα έπεσε πιο γρήγορα από ότι το περίμενα, εχει προπαραγγείλει κανένας με απαλλαγή ΦΠΑ? Ηλεκτρονικά πώς μπορεί να γίνει αυτό?
Μπήκες στην πρίζα και εσύ πάλι αυτή την προσφορά ε και εγώ τα ίδια αλλά ελπίζω να το αποφύγω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες στην πρίζα και εσύ πάλι αυτή την προσφορά ε και εγώ τα ίδια αλλά ελπίζω να το αποφύγω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ναι μπήκα :D:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

8g,256 ,lte ,:)

 

Ε, ναι. Αυτή αξίζει με την προσφορά του Κώτσου. Και σίγουρα βοηθάνε τα +2GB ram...

Link to comment
Share on other sites

Οποιος τυχερος εχει δυνατοτητα τιμολογιου το παιρνει τσαμπα Νικολα

 

Για οσους το παρηγγειλαν τις προηγουμενες μερες, ριχνετε νεα παραγγελια και ακυρωνετε την παλια. Τοσο απλα...

Εμένα ήδη μου έχουν χρεώσει την κάρτα

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήδη μου έχουν χρεώσει την κάρτα

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Αύριο παρ τους τηλέφωνο.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πουλάμε το S4 LTE; :-D

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μία μικρή έρευνα που έκανα από 350 έως 400 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Μία μικρή έρευνα που έκανα από 350 έως 400 ευρώ
350 πολύ λίγα ρε συ, εδώ ο άλλος βάζει αγγελία ζήτησης στα 400. Μήπως έχεις δει τέτοιες τιμές αλλά είναι για το wifi;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

350 πολύ λίγα ρε συ, εδώ ο άλλος βάζει αγγελία ζήτησης στα 400. Μήπως έχεις δει τέτοιες τιμές αλλά είναι για το wifi;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μακάρι αλλά καινούργιο κάνει στα 470 ευρώ οπότε πόσο νομίζεις ότι θα πιάσεις? Βέβαια για ετοιμοπαράδοτο ξεκινάει από 510

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αλλά καινούργιο κάνει στα 470 ευρώ οπότε πόσο νομίζεις ότι θα πιάσεις? Βέβαια για ετοιμοπαράδοτο ξεκινάει από 510
Ε ναι, τα κατόπιν παραγγελίας δεν τα λαμβάνω υπόψιν και 510 όχι ετοιμοπαραδοτο αλλά 1-3 μέρες, βάλε και το book cover που δίνω μαζί. Γενικά δεν βρίσκω μεταχειρισμένα να πουλάνε, καλό αυτό. Το πιο φτηνό είναι ένα wifi στα 395, και ένα LTE στα 350 χωρίς το Spen και την συσκευασία.. καλημέρα....

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

350 πολύ λίγα ρε συ, εδώ ο άλλος βάζει αγγελία ζήτησης στα 400. Μήπως έχεις δει τέτοιες τιμές αλλά είναι για το wifi;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δυστυχως τα tablets εχουν τραγικη μεταπωληση. Λιγο τα ipad και μετα... τελος. Huawei, samsung tablets, εχουν πολυ μικρο αγοραστικο κοινο και στην Ελλαδα (κι οχι μονο) ελαχιστη ζητηση.

Σε αυτο βαλε κερασακι στην τουρτα καταστηματα που δινουν το s4 lte στα 430 (μια χαρα αξιοπιστα-παραδοση σε 5 μερες- απο εκει αγορασα για 2 φιλους προσφατα) και το γλυκο της κακιστης μεταπωλησης εδεσε.

Αποψη μου. Samsung tablet το παιρνεις και το κρατας μεχρι να διαλυσει...;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 90 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα ήδη μου έχουν χρεώσει την κάρτα

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Κακως εχουν χρεωσει για backorder, για το οποιο δεν εχουν καν συγκεκριμενη ημερομηνια παραδοσης. Σου αναπροσαρμοζουν την παραγγελια ή σε κατευθυνουν να κανεις νεα, αφου ακυρωσουν την υφισταμενη...

Link to comment
Share on other sites

Με βλέπω να έρχομαι και εγώ τελικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι που θα καθοσουν.... :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήγα στο Πλαίσιο και μετά από διαβουλεύσης και παζάρια μου έκαναν και εκεί την τιμή του Κοτσόβολου 8/256 4G Grey 717€...

Όλα καλά τώρα περιμένουμε..

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά μου άλλαξαν κι εμένα την προπαραγγελία με το καινούργιο ποσό και θα μου επιστρέψουν τη διαφορά στην κάρτα . Να δούμε...

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε και εδώ παραγγελία για το 8/256 wifi από τον κωτσο...άντε να δούμε πότε θα έρθει...
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι κι εγώ πλέον, αλλά ποτέ δεν είχα tablet, το LTE μοντέλο θα το χρησιμοποιείτε με sim παρόχου αποκλειστικά για δεδομένα;

Υπάρχει κάτι εκεί έξω που να συμφέρει να βάλεις δεδομένα;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι εκεί έξω που να συμφέρει να βάλεις δεδομένα;

 

Όσοι έχουν Double ή Triple Play της Wind (Σταθερό+Internet) στο σπίτι δικαιούνται εντελώς δωρεάν μία Data Sim η οποία δίνει κάθε μήνα 1GB Data (δωρεάν) που αν δεν σου φτάνουν προσθέτεις επί πληρωμή (είχε λογικές χρεώσεις απότι θυμάμαι)...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σκέφτομαι να πάω στο wi-fi, τώρα που έχω το S4 lte ελάχιστες το έχω χρησιμοποιήσει

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...