Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ σκέφτομαι να πάω στο wi-fi, τώρα που έχω το S4 lte ελάχιστες το έχω χρησιμοποιήσει

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

η αληθεια ειναι οτι και εγω το χρησιμοποιησα 4 μερες ολο και ολο και οκ μπορουσα να κανω την δουλεια μου κανοντας το κινητο hotspot

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι και εγω το χρησιμοποιησα 4 μερες ολο και ολο και οκ μπορουσα να κανω την δουλεια μου κανοντας το κινητο hotspot
Κάπως έτσι.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αριστη τιμη για day one.

Αν δεν ειχα το 11αρι ipad pro θα το σκεφτομουν σοβαρα

Φοραει και 855 κομπλε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ημερομηνία κυκλοφορίας παιδιά?? Ισχύει το 6 Σεπτεμβρίου???

 

Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ημερομηνία κυκλοφορίας παιδιά?? Ισχύει το 6 Σεπτεμβρίου???

 

Note 10+

Ναι.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποια ιδιαιτερη διαδικασία για να το παραγγειλεις online χωρις ΦΠΑ;;;

 

ή η αφαιρεση γίνεται στο κατάστημα με την παραλαβή

 

εξαιρετική προσφορά...:)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Απ΄όσο μπόρεσα να καταλάβω από τα βίντεο στο Youtube, το εν λόγω ταμπλετάκι θα φέρει το Dex του Note 9 (συνδέεται μόνο σε μεγάλη οθόνη) και όχι το Dex του Note 10+ (συνδέεται και στα Windows). Άραγε γιατί η Sams δίνει παρωχημένη τεχνολογία σε μία συσκευή καινούργια???

Υ.Γ. Επίσης το ίδιο έγινε, όταν τώρα με τις νέες πτώσεις στις τιμές της, πήγα να αγοράσω 65/άρα TV 8k η οποία στις 65 inch έδινε παρωχημένη τεχνολογία HDMI 2.0 με την οποία δεν μπορείς να μεταδώσεις σ' αυτήν περιεχόμενo 8Κ διότι χρειάζεται HDMI 2.1 που δεν είχε!!! Η μούφα πάει σύννεφο σε όλα τα προιόντα της....

+1 όσοι κατάλαβαν

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Επίσης το ίδιο έγινε, όταν τώρα με τις νέες πτώσεις στις τιμές της, πήγα να αγοράσω 65/άρα TV 8k η οποία στις 65 inch έδινε παρωχημένη τεχνολογία HDMI 2.0 με την οποία δεν μπορείς να μεταδώσεις σ' αυτήν περιεχόμενo 8Κ διότι χρειάζεται HDMI 2.1 που δεν είχε!!! Η μούφα πάει σύννεφο σε όλα τα προιόντα της....

+1 όσοι κατάλαβαν

ειναι δυνατον?για ποια μιλας?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχει κάποια ιδιαιτερη διαδικασία για να το παραγγειλεις online χωρις ΦΠΑ;;;

 

ή η αφαιρεση γίνεται στο κατάστημα με την παραλαβή

 

εξαιρετική προσφορά...:)

και μενα με ενδιαφερει ,κανεις δεν πηρε με προπαραγγελια και τιμολογιο? φανταζομαι παντως οτι ηλεκτρονικα δεν γινεται,θυμαμαι καποια φορα που εκανα παραγγελια στο media μου ειπαν οτι χρεωνεται κανονικα και μετα πας στο καταστημα και σου απαλασσουν το φπα ,ειχα φαει 4 ωρες ταλαιπωρεια γιατι δεν μπορουσαν να το απαλαξουν το φπα στον ιδιο χρεωμενο κινητο μεχρι που της ειπα να κανει ακυρωτικο το παλιο και καινουργια χρεωση ανευ φπα και τελειωσα σε 10 λεπτα

Link to comment
Share on other sites

ειναι δυνατον?για ποια μιλας?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Γι' αυτήν: Samsung QLED QE65Q900 65" Τηλεόραση Smart 8K TV (αλλά να μην βγούμε εκτός θέματος) και χωρίς Dolby Vision.

Αλλά κάτσε να δεις τι θα πάθει με τις νέες TV που θα κυκλοφορήσουν εξ' ανατολάς! (15 Οκτωβρίου η πρώτη κυκλοφορία στην Ευρώπη)

Άσε που η "μεγάλη" εταιρία μας δεν θα δώσει άμεσα το android 10, αλλά κάποιες άλλες μικρές θα το κάνουν!!!

https://www.gizmochina.com/2019/08/28/oneplus-android-10-stable-update-same-day-google/

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

ειναι δυνατον?για ποια μιλας?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

και μενα με ενδιαφερει ,κανεις δεν πηρε με προπαραγγελια και τιμολογιο? φανταζομαι παντως οτι ηλεκτρονικα δεν γινεται,θυμαμαι καποια φορα που εκανα παραγγελια στο media μου ειπαν οτι χρεωνεται κανονικα και μετα πας στο καταστημα και σου απαλασσουν το φπα ,ειχα φαει 4 ωρες ταλαιπωρεια γιατι δεν μπορουσαν να το απαλαξουν το φπα στον ιδιο χρεωμενο κινητο μεχρι που της ειπα να κανει ακυρωτικο το παλιο και καινουργια χρεωση ανευ φπα και τελειωσα σε 10 λεπτα

Υπάρχει και το τηλέφωνο παιδιά, τηλεφωνικά.

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποια ιδιαιτερη διαδικασία για να το παραγγειλεις online χωρις ΦΠΑ;;;

 

ή η αφαιρεση γίνεται στο κατάστημα με την παραλαβή

 

εξαιρετική προσφορά...:)

 

λοιπον για να παρεις την απαλαγη φπα κανεις τηλεφωνικη παραγγελια,χρεωνεται οι καρτα (και με δοσεις )και στελνεις τα χαρτια για την απαλαγη στο μαιλ του,Παρειγγειλα το 256g 8ραμ σκετο wifi (πρυτανεψε η λογικη και οχι το θελω ),με γεια μου :D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπήκες στην πρίζα και εσύ πάλι αυτή την προσφορά ε και εγώ τα ίδια αλλά ελπίζω να το αποφύγω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

οχι θα εσκαγα::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον για να παρεις την απαλαγη φπα κανεις τηλεφωνικη παραγγελια,χρεωνεται οι καρτα (και με δοσεις )και στελνεις τα χαρτια για την απαλαγη στο μαιλ του,Παρειγγειλα το 256g 8ραμ σκετο wifi (πρυτανεψε η λογικη και οχι το θελω ),με γεια μου :D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οχι θα εσκαγα::lol::lol:

Καλορίζικο φίλε και εγώ το ίδιο παράγγειλα αλλά περιμένω να δώσω το s4, ελπίζω να το έχω δώσει μέχρι την Παρασκευή. Παρασκευή δεν κυκλοφορει; Από Κωτσόβολο;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε και εγώ το ίδιο παράγγειλα αλλά περιμένω να δώσω το s4, ελπίζω να το έχω δώσει μέχρι την Παρασκευή. Παρασκευή δεν κυκλοφορει; Από Κωτσόβολο;

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευχαριστω,αιντε πουλα το να βαλω και εγω μετα την αγγελια εκει που την εβαλες και εσυ (θα την βαλω αφου παραλαβω ):D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον για να παρεις την απαλαγη φπα κανεις τηλεφωνικη παραγγελια,χρεωνεται οι καρτα (και με δοσεις )και στελνεις τα χαρτια για την απαλαγη στο μαιλ του,Παρειγγειλα το 256g 8ραμ σκετο wifi (πρυτανεψε η λογικη και οχι το θελω ),με γεια μου :D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οχι θα εσκαγα::lol::lol:

 

To πήρες με απαλλαγή ΦΠΑ μαζί με την έκπτωση του Κωτσόβολου; Διάβασα στους όρους ότι η έκπτωση έρχεται με αποφορολόγηση και φαντάστηκα ότι με τιμολόγιο δεν θα άλλαζε η τελική τιμή, αφού το ΦΠΑ έχει φύγει ήδη.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

To πήρες με απαλλαγή ΦΠΑ μαζί με την έκπτωση του Κωτσόβολου; Διάβασα στους όρους ότι η έκπτωση έρχεται με αποφορολόγηση και φαντάστηκα ότι με τιμολόγιο δεν θα άλλαζε η τελική τιμή, αφού το ΦΠΑ έχει φύγει ήδη.
oxi ξαναφευγει το φπα ,εγω αυτο

 

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201944-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-wifi,το πηρα 525 ε αν θυμαμαι καλα (αντε να πεφτω μερικα ευρω εξω γιατι εγινε τηλεφωνικα)

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

oxi ξαναφευγει το φπα ,εγω αυτο

 

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201944-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-wifi,το πηρα 525 ε αν θυμαμαι καλα (αντε να πεφτω μερικα ευρω εξω γιατι εγινε τηλεφωνικα)

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201944-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-wifi

Link to comment
Share on other sites

oxi ξαναφευγει το φπα ,εγω αυτο

 

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201944-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-wifi,το πηρα 525 ε αν θυμαμαι καλα (αντε να πεφτω μερικα ευρω εξω γιατι εγινε τηλεφωνικα)

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201944-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-wifi

 

578,18€ το έκλεισα κι εγώ το 4G με αποφορολόγηαη. Όλα οκ.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Σούπερ. Ευχαριστώ παιδιά :happy:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

578,18€ το έκλεισα κι εγώ το 4G με αποφορολόγηαη. Όλα οκ.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ουφ,νομίζω έκανα ******* για 50ε που δεν πήρα το lte και ας μην το χρησιμοποιώ ,τι λέτε να αλλάξω αύριο που είναι η τελευταία μέρα ?

Link to comment
Share on other sites

Ουφ,νομίζω έκανα ******* για 50ε που δεν πήρα το lte και ας μην το χρησιμοποιώ ,τι λέτε να αλλάξω αύριο που είναι η τελευταία μέρα ?

 

Προφανώς. Μια φορά το παίρνεις και πίστεψέ με θα έρθει η στιγμή που θα το χρειαστείς και δεν θα το έχεις...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς. Μια φορά το παίρνεις και πίστεψέ με θα έρθει η στιγμή που θα το χρειαστείς και δεν θα το έχεις...

Καλά μια φορά τον χρόνο για την ακρίβεια αλλά ναι μάλλον παααααα έκανα

Link to comment
Share on other sites

Καλά μια φορά τον χρόνο για την ακρίβεια αλλά ναι μάλλον παααααα έκανα
Εγώ τι φταίω που με βάζετε και εμένα στην πρίζα! Χαχα , παντού έχει wifi, στην τελική έχουμε hotspot το τηλέφωνο. Με 50€ παίρνεις κατι που θα χρησιμοποιήσεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πότε θα έρθει όμως γιατί μου λέγανε σήμερα για κάτι 10 εργάσιμες κλπ. Επίσης η θήκη με το πληκτρολόγιο υπάρχει πουθενά; Την έχει φέρει κανείς;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πότε θα έρθει όμως γιατί μου λέγανε σήμερα για κάτι 10 εργάσιμες κλπ. Επίσης η θήκη με το πληκτρολόγιο υπάρχει πουθενά; Την έχει φέρει κανείς;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ο Κοτσόβολος έχει να κάνεις παραγγελία αλλά σχεδόν 200€ πολλά τα λεφτά από αλλού παίζει??

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, έχω παραγγείλει το 6/128 λέτε να χρειαστώ το μεγαλύτερο μοντέλο με τα 8/256 για απλή χρήση?

 

Όχι άλλα το μεγάλο μικρό γίνεται ,το μικρό μικροτσουτσουνο μενει:lol::lol::lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...