Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που στο LTE μοντέλο αφαιρούν την δυνατότητα για κλήσεις/sms.
Την αφαίρεσαν στο tab S6;;;;!!

 

Στάλθηκε από το SM-T835 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και από εμένα η προπαραγγελία για 8/256 άντε να δουμε .

Από ότι διάβασα στο εγχειρίδιο χρήσης έχει και ασύρματη φορτίσει ???

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που στο LTE μοντέλο αφαιρούν την δυνατότητα για κλήσεις/sms.

 

μαλλον κανεις λαθος

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπήκε και από εμένα η προπαραγγελία για 8/256 άντε να δουμε .

Από ότι διάβασα στο εγχειρίδιο χρήσης έχει και ασύρματη φορτίσει ???

ασυρματη φορτιση για το πενακι οχι για το ταμπλετ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον κανεις λαθος

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ασυρματη φορτιση για το πενακι οχι για το ταμπλετ

Το διάβασα στη φόρτιση του ταμπλετ δεν ανέφερε κάτι για για το πενάκι..... θα το ξαναδώ και θα σας πω.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Πότε έχουν δώσει ημερομηνία κυκλοφορίας;

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Υποτίθεται τέλους Αυγούστου έως 10 Σεπτεμβρίου.... Από Πλαίσιο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

μαλλον κανεις λαθος

 

Από οτι κατάλαβα από αυτα που έχω διαβάσει σου δίνει την δυνατότητα να απαντάς κλήσεις από το κινητό σου αν βρίσκονται στο ίδιο δίκτυο. Δηλαδή κατάλαβα λάθος και εκτός από τις κλήσεις/μυνηματα που μπορείς να κάνεις/δέχεσαι από την sim του tablet, έχει και την εξτρα δυνατότητα να απαντά τις κλήσεις του κινητού σου;

Link to comment
Share on other sites

μαλλον κανεις λαθος

 

Από οτι κατάλαβα από αυτα που έχω διαβάσει σου δίνει την δυνατότητα να απαντάς κλήσεις από το κινητό σου αν βρίσκονται στο ίδιο δίκτυο. Δηλαδή κατάλαβα λάθος και εκτός από τις κλήσεις/μυνηματα που μπορείς να κάνεις/δέχεσαι από την sim του tablet, έχει και την εξτρα δυνατότητα να απαντά τις κλήσεις του κινητού σου;

Ναι οι κλησεις έρχονται και στο tablet επίσης και τα μηνύματα σε μένα στο s4 ηδη τώρα λειτουργεί μετά την αναβάθμιση εδώ και λίγες μέρες
Link to comment
Share on other sites

Ναι οι κλησεις έρχονται και στο tablet επίσης και τα μηνύματα σε μένα στο s4 ηδη τώρα λειτουργεί μετά την αναβάθμιση εδώ και λίγες μέρες
Επειδή δεν το έχω δοκιμάσει έχει Μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας στο tablet ή στο τηλέφωνο;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω δοκιμάσει έχει Μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας στο tablet ή στο τηλέφωνο;

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

δεν ξέρω να σου απαντήσω σε αυτό πάντως είναι ένα χαρακτηριστικό που υπήρχε από παλιά στην apple και με είχε βολέψει πάρα πολύ,κάθεσαι στον καναπέ με το tablet φορτίζεις το κινητό σου λίγα μέτρα πιο πέρα και μπορείς να απαντήσεις από το tablet χωρίς να σηκωθείς, χάρηκα πολύ έστω και μετά από τόσα χρόνια που το έβαλε,ανέβασε συγχρονισμός στην κάρτα SD τη θήκη samsung πιστεύω ότι θα ήταν το πιο τέλειο οικοσύστημα μπορείς δεσμεύσεις και περιορισμούς όπως έχεις στην apple

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται τελική επίσημη ημερομηνία άφιξης 6/9/19 στα καταστήματα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Είδατε το πρόβλημα που βγήκε στην επιφάνεια με τα S9, Note 10/10+?

Φαίνεται ο fingerprint scanner στην οθόνη!!!!

Μάλιστα σήμερα θα ζητήσω την ακύρωση της αγοράς της ταμπλέτας μέχρι να μας πουν οι πρώτοι που θα την πάρουν στα χέρια τους εάν εμφανίζεται και εδώ το συγκεκριμένο πρόβλημα....

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Είδατε το πρόβλημα που βγήκε στην επιφάνεια με τα S9, Note 10/10+?

Φαίνεται ο fingerprint scanner στην οθόνη!!!!

Μάλιστα σήμερα θα ζητήσω την ακύρωση της αγοράς της ταμπλέτας μέχρι να μας πουν οι πρώτοι που θα την πάρουν στα χέρια τους εάν εμφανίζεται και εδώ το συγκεκριμένο πρόβλημα....

 

Πρώτον το s9 έχει το δακτυλικό στην πλάτη. Δεύτερον είναι σίγουρα πρόβλημα; Δεν έχει τύχει να το διαβάσω κάπου. Είναι ένα εξάρτημα μέσα στην οθόνη, προφανώς και στον ντάλα ήλιο θα φανεί, όπως στο 1+7 ή το Mate 20, που έχω πιάσει στα χέρια μου. Ολόκληρη τρύπα για κάμερα έχει το Note 10, το δακτυλικό θα ενοχλήσει;;; Χαχα :p:lol:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Πρώτον το s9 έχει το δακτυλικό στην πλάτη. Δεύτερον είναι σίγουρα πρόβλημα; Δεν έχει τύχει να το διαβάσω κάπου. Είναι ένα εξάρτημα μέσα στην οθόνη, προφανώς και στον ντάλα ήλιο θα φανεί, όπως στο 1+7 ή το Mate 20, που έχω πιάσει στα χέρια μου. Ολόκληρη τρύπα για κάμερα έχει το Note 10, το δακτυλικό θα ενοχλήσει;;; Χαχα :p:lol:

Σωραίος φίλε....

...σε διάβασα και συνέχισα την παραγγελία μου!

Link to comment
Share on other sites

το σκέφτομαι λίγο αλλά με προβληματίζει για το ποσό καιρό θα πέρνει αναβαθμίσεις λειτουργικού καθώς και ασφαλείας.

εχω καλομάθει για τα 5-6 χρόνια της apple.

Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θυμάται κανείς από τα προηγούμενα χρόνια πότε αρχίζουν να πέφτουν οι τιμές; Μετά από πόσους μήνες;

Ποτέ ,δεν είναι σαν τα κινητά ,black Friday μονο

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν καταλαβαίνω τον λόγο που στο LTE μοντέλο αφαιρούν την δυνατότητα για κλήσεις/sms.

 

Λάθος κανεις

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ ,δεν είναι σαν τα κινητά ,black Friday μονο

 

Ε όχι και ποτέ. Ρίξε μια ματιά στην εξέλειξη τιμής στο Skroutz για το S5e.

Χοντρικά υπάρχει μία μείωση τιμής τουλάχιστον 20-30% μετά το πρώτο 4μηνο κυκλοφορίας τους...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όσοι το προπαραγγείλαμε μας έπιασε κώτσους ο Κωτσόβολος;

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201945-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-4g?utm_source=facebook&utm_medium=facebook_dynamic_ads&utm_campaign=Catalog+-+Carousel+-+Copy

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όσοι το προπαραγγείλαμε μας έπιασε κώτσους ο Κωτσόβολος;

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201945-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-4g?utm_source=facebook&utm_medium=facebook_dynamic_ads&utm_campaign=Catalog+-+Carousel+-+Copy

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Δεν νομίζω να μην ισχύσει και για εσάς αλλά καλού κακού κάντε ένα τηλέφωνο

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όσοι το προπαραγγείλαμε μας έπιασε κώτσους ο Κωτσόβολος;

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201945-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-4g?utm_source=facebook&utm_medium=facebook_dynamic_ads&utm_campaign=Catalog+-+Carousel+-+Copy

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Το παρήγγειλα από Κωτσοβολο να δούμε....

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μην ισχύσει και για εσάς αλλά καλού κακού κάντε ένα τηλέφωνο

 

Παιδιά ΔΕΝ ισχϋει γιατί η προπαραγγελία έγινε πριν την περίοδο της προωθητικής ενέργειας...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως όσοι το προπαραγγείλαμε μας έπιασε κώτσους ο Κωτσόβολος;

https://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/tablets-ipad/201945-samsung-galaxy-tab-s6-10.5-256gb-grey-4g?utm_source=facebook&utm_medium=facebook_dynamic_ads&utm_campaign=Catalog+-+Carousel+-+Copy

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Λογικα εκτος απο την παραπανω εκπτωση,οσοι θελουν και τιμολογιο θα παισει ακομα περισοτερο.

Δειτε το

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Λογικα εκτος απο την παραπανω εκπτωση,οσοι θελουν και τιμολογιο θα παισει ακομα περισοτερο.

Δειτε το

 

Οποιος τυχερος εχει δυνατοτητα τιμολογιου το παιρνει τσαμπα Νικολα

Για οσους το παρηγγειλαν τις προηγουμενες μερες, ριχνετε νεα παραγγελια και ακυρωνετε την παλια. Τοσο απλα...

Link to comment
Share on other sites

Οποιος τυχερος εχει δυνατοτητα τιμολογιου το παιρνει τσαμπα Νικολα

Για οσους το παρηγγειλαν τις προηγουμενες μερες, ριχνετε νεα παραγγελια και ακυρωνετε την παλια. Τοσο απλα...

 

Ετσι.Ξερεις που θα βρουμε το keyboard βαγγελη???

Ελεγα για amazon co.uk να το παραγγειλω

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...