Jump to content

Samsung Galaxy Tab S6


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε σκέτη wifi έκδοση δεν έχει έρθει ακόμη. Να πείτε εντυπώσεις μετά από λίγες μέρες, γιατί αυτή τη στιγμή είναι τέλεια η συσκευή.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Έσκασε το update για το Android 10![/img]

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Κάνε μία εκκαθάριση στα notifications, είμαστε και εμείς οι ψυχαναγκαστικοί που είδαμε το screenshot και αγχωθήκαμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μία εκκαθάριση στα notifications, είμαστε και εμείς οι ψυχαναγκαστικοί που είδαμε το screenshot και αγχωθήκαμε!!! :lol::lol::lol::lol::lol:
Χαχαχα! Ήταν πρωί πριν τα τσεκαρω.

Λοιπόν παιδιά το τάμπλετ πάει σφαίρα. Ένα προβλήμα που είχα με την ανάμονη (ο

Ολο το βράδυ μου έχανε 6-8%, χθες δεν έχασε ούτε 1%! Ανοιχτά όλα όλη μέρα!

Πάει καλά πάντως πολύ!

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το Galaxy Themes; Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τα αγορασμένα θέματα/φόντα;

Χρήστης Nokia 9210, SE P900, Nokia 9500, Qtek 9000, Nokia Ε90, Νokia N95 8GB, SonyEricsson Xperia X1, LG KM900 ARENA, Samsung GT i-8000 Omnia II, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S4, Huawei P8 MAX, Samsung Galaxy S8+,Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Galaxy Z Fold 3, Motorola Razr 40 Ultra και τώρα OnePlus Open   :respect:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Ήταν πρωί πριν τα τσεκαρω.

Λοιπόν παιδιά το τάμπλετ πάει σφαίρα. Ένα προβλήμα που είχα με την ανάμονη (ο

Ολο το βράδυ μου έχανε 6-8%, χθες δεν έχασε ούτε 1%! Ανοιχτά όλα όλη μέρα!

Πάει καλά πάντως πολύ!

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Εμένα πάντως μου φάνηκε ότι η μπαταρία τελείωσε σε πιο σύντομο διάστημα. Θα κάνω clear cache που αμελησα κ θα επανέλθω

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε το update και στα Ελληνικα

 

Τσεκάρετε

Ήρθε και στο wifi...d1b0f31e462678836e9d2c7da53e333f.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου φάνηκε ότι η μπαταρία τελείωσε σε πιο σύντομο διάστημα. Θα κάνω clear cache που αμελησα κ θα επανέλθω

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγκατάσταση χωρίς reset, πρώτες εντυπώσεις, έγινε ακόμα πιο smooth η εμπειρία, κατανάλωση σε αναμονή μετά από 10 ώρες ακριβώς η μισή από την ήδη πολύ καλή προηγούμενη.

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το Galaxy Themes; Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε τα αγορασμένα θέματα/φόντα;
Όχι δεν υπάρχει αυτή η επιλογή.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας τα έκανε και σας ********* τα πληκτρολόγια?
Τί εννοείς; Απλά αναβαθμίστηκαν και μου είναι πιο βολικό το καινούργιο της samsung...

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Και νέα ενημέρωση μόλις τώρα την εμφάνισε, χειροκίνητα όμως....805444a24633ae4c2a9978308d1a0602.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

RX8 rules!
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται εύκολα annotation pdf αρχείων; υπάρχει εφαρμογή της Samsung εγκατεστημένη; λόγω δουλειάς θα χρειαζεται να διορθώνω εργασίες και θέλω ένα τάμπλετ με γραφίδα.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται εύκολα annotation pdf αρχείων; υπάρχει εφαρμογή της Samsung εγκατεστημένη; λόγω δουλειάς θα χρειαζεται να διορθώνω εργασίες και θέλω ένα τάμπλετ με γραφίδα.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ψαξε στο sammobile το Εγγραφη σε pdf / Write to pdf. Νομιζω δεν ειναι προεγκατεστημενη, στο κινητο μου νομιζω δεν ηταν. Επειδη ειναι μαμα εφαρμογη, συνεργαζεται τελεια με το πενακι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.... Όταν με το καλό το πάρω θα το τσεκάρω

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία όντως φαίνεται να κρατάει περισσότερο, κρίμα για τα themes Edited by camel555
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση ,θέλω να πάρω keyboard για το s6 αλλά παντού διαβάζω ότι έχει πρόβλημα σταθερότητας ,όσοι το έχετε ,έχετε κάποιο πρόβλημα.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση ,θέλω να πάρω keyboard για το s6 αλλά παντού διαβάζω ότι έχει πρόβλημα σταθερότητας ,όσοι το έχετε ,έχετε κάποιο πρόβλημα.
Δεν είναι θήκη που μπορείς να την βγάζεις κ να την βάζεις όποτε θέλεις. Δεν εννοώ για το πληκτρολόγιο αλλά για το μέρος που μπαίνει στην πλάτη. Αν την τοποθετήσεις σωστά κ δεν την ξαναβγαλεις δεν έχει πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση ,θέλω να πάρω keyboard για το s6 αλλά παντού διαβάζω ότι έχει πρόβλημα σταθερότητας ,όσοι το έχετε ,έχετε κάποιο πρόβλημα.

 

Με ένα μικρό αυτοκόλλητο 3Μ μεταξύ θήκης και πλάτης θα είσαι οκ:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι μετά την αναβάθμιση σκρολαρει πιο ομαλά. Όχι ότι πριν είχε κάτι, απλά μου φαίνεται ακομα πιο ομαλό. Και η μπαταρία από το εξαιρετικό πήγε στο επικό. Ο snapdragon 855, όπου έχει μπει, δίνει ρέστα.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κανείς chrome με πολλά tabs ανοιχτά (15-20) στο μικρό (6gb ram)? Μετά από πόσα tabs αρχίζει να τα φορτώνει από την αρχή? Στο s5e πχ μετά το τέταρτο
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έφαγε μια φλασια σήμερα. Γύρισα από τη δουλειά και το βρήκα στο 52%, ενώ το είχα βγαλει απ το φορτιστή πριν φύγω, φορτισμένο στο 100! Εννοείται, εννοείται όμως, ότι εκεί που δείχνει τις καταναλώσεις δεν υπήρχε τίποτα. Μηδέν, ούτε καν το σύστημα. Έτυχε ποτέ σε κανένα;

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...