Jump to content

Ποιο αυτοκίνητο δε θα αγοράζατε ποτέ;


HellasLover
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Lamborghini,ferrari γιατί έχουν υψηλό κόστος συντήρησης και γιατί θα ξόδευα την μισή περιουσία για να αγοράσω ένα

 

αυτο το πραγμα το ακουω απο πολλους.Δηλαδη λενε σιγα μην παρω τετοιο αυτοκινητο και να δινω μια περουσια για να το συντηρησω και απορω πως το σκεφτεστε.Δηλαδη αν καποιος εχει 1,000,000 ευρω στην τραπεζα και εισοδημα 150,000 ευρω τον χρονο αν διαθεσει 300,000 για μια Ferrari και 20,000 τον χρονο για να την συντηρει ειναι πολλα?????

 

Εγω παλι δεν θα περνα τετοιο αυτοκινητο με κιβωτιο F1 :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 207
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποτέ χαμηλό αμάξι (αν τρακάρεις με φορτηγό θα βρεθείς από κάτω).

Επίσης ποτέ 2θυρο ή 3θυρο (εξαιρείται το Smart που παρκάρει εύκολα).

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις να παρεις φεραρι η καποιο αλλο super car ΑΠΛΑ δεν σε νοιαζει το κοστος χρησεις και αγορας....γιατι απλα για να το παρεις τα βγαζεις χοντρα.....τα ευρα... τωρα αν εχεις μονο 200000 στην ακρη και τα σκασεις για τετοιο αμαξι ε καλα να παθεις...
Link to comment
Share on other sites

ποτε corolla,το εχω σιχαθει (σκυλι παντως,μια ωρα πηγαινε με το λαμπακι για αλλαγη λαδιων αναμενο,μετα ο δεικτης λαδιου ηταν στεγνος,ουτε συνεργειο δε το πηγαμε και συνεχισε να δουλευει)

ποτε lada(ειχα παει αθηνα-τριπολη με ενα φιλο μου σε ενα niva και απο τον θορυβο ειχα πονοκεφαλο για μερες...)

ποτε κινεζικα(οταν βλεπεις τιμη το σκεφτεσαι,οταν βλεπεις τα αποτελεσματα των crash test δε το ξανασκεφτεσαι ποτε ξανα)

TRUST YOUR SOLE
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αγοραζα ποτε vw golf,γιατι το αμαξι απο αξιοπιστια δεν λεει τιποτα.

Και ενα ακομη αμαξι που δεν θα αγοραζα ειναι το rx8.Τοσα λεφτα για να ενα αμαξι που δεν παει βημα....αστο καλυτερα!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

ποτε corolla,το εχω σιχαθει (σκυλι παντως,μια ωρα πηγαινε με το λαμπακι για αλλαγη λαδιων αναμενο,μετα ο δεικτης λαδιου ηταν στεγνος,ουτε συνεργειο δε το πηγαμε και συνεχισε να δουλευει)

ποτε lada(ειχα παει αθηνα-τριπολη με ενα φιλο μου σε ενα niva και απο τον θορυβο ειχα πονοκεφαλο για μερες...)

ποτε κινεζικα(οταν βλεπεις τιμη το σκεφτεσαι,οταν βλεπεις τα αποτελεσματα των crash test δε το ξανασκεφτεσαι ποτε ξανα)

 

συμφωνω με τον φιλο μας σε ολα...τα κινεζικα και τα κορεατικα ειναι οτι πιο τραγικο υπαρχει...τα honda δεν με πειραζουν αλλα φυσικα και τα lada ειναι μερικα χρονια πισω ακομα...ποτε δεν θα επερνα Citroen...αυτα τα γαλλικα ποτε δεν με επεισαν...

Yamaha Crypton R 2006

Fiat Stilo 1.2 2004

Link to comment
Share on other sites

Για τα κορεατικα μην το λες.και επισης σε λιγα χρονια που τα πραγματα θα σφιξουν ακομη πιο πολυ και οι κινεζοι θα εχουν ανεβει και αλλο τοτε θα μιλησουμε για τα κινεζικα.ποτε μην λες ποτε για τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Για τα κορεατικα μην το λες.και επισης σε λιγα χρονια που τα πραγματα θα σφιξουν ακομη πιο πολυ και οι κινεζοι θα εχουν ανεβει και αλλο τοτε θα μιλησουμε για τα κινεζικα.ποτε μην λες ποτε για τιποτα.

 

Σωστος!!! η volkswagen του αυριο ειναι στην Κινα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ΔΕΝ θα αγόραζα ποτε GOLF γιατι ειναι απλα ενας μυθος καλοδιαφημισμενος απο τους δημοσιογραφους και τα περιοδικα!!Επίσης ούτε BMW γιατι εχει γεμισει ο τοπος με ροσωποντιους, αλβανους και καγκουρια να τις οδηγουν!!Ποτε γαλλικα,ιταλικα,αμερικανικα και κινεζικα!!:whip:
Link to comment
Share on other sites

Den tha agoraza pote Smart fortwo!!!! einai poli kseftila to autokinito! dn einai gia tpt!!!! to MISW! dn iparxei oute ena logos na to agoraseis! dn to antexw auto to autokinito!:)

 

Υπαρχει ενας,το παρκαρισμα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cayene

κακασχημο,μπουλικο,αντι οικολογικο

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

cayene

κακασχημο,μπουλικο,αντι οικολογικο

 

Mπράβο ρε παίχτη! ακριβώς κακάσχημο. Μαζί με το PT Cruiser τα πιο κακόγουστα αυτοκίνητα που υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπερνα το golf με τίποτα γιατί μας περνάνε για ηλίθιους τα περιοδικά βγάζοντας το καλύτερο απο οτιδήποτε το συγκρίνουν

Το R32 το έβγαλαν καλύτερο απο το impreza STi

Επίσης δεν θα έπερνα κανένα Opel OPC γιατί είναι πολύ καγκούρικα για τα γούστα μου

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ θα αγόραζα ποτε GOLF γιατι ειναι απλα ενας μυθος καλοδιαφημισμενος απο τους δημοσιογραφους και τα περιοδικα!!

 

Τώρα το είδα..

χαίρομαι που συμφωνούμε:p

 

Edit: Τελικά συμφωνώ με πολούς για το golf.... Να κάνουμε αντι-golf club :p

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή επειδή βγαίνει καλύτερο σε όλα τα περιοδικά, είναι σοβαρός λόγος να πεις οτι θα το αποφύγω; :blink:

 

Να μου έλεγες οτι δε μου αρέσουν τα φώτα του γιατί είναι σα ματομπούκαλα, είναι υπερτιμημένο, είναι χάλια κατασκευαστικά, η αίσθηση οδήγησης που αποκομίζεις είναι για κλάματα, θα έλεγα ΟΚ.

 

Κάποτε έλεγα ποτέ Hyundai, Kia, Daewoo κτλ. Tώρα έχω accent και γλυκοκοιτάω i30 και Cee'd. Αλλάζουν οι καιροί.

Link to comment
Share on other sites

cayene

κακασχημο,μπουλικο,αντι οικολογικο

 

oταν βαλει το χερακι της η Gemballa ομως ομορφαινει.

 

Δεν θα έπερνα το golf με τίποτα γιατί μας περνάνε για ηλίθιους τα περιοδικά βγάζοντας το καλύτερο απο οτιδήποτε το συγκρίνουν

Το R32 το έβγαλαν καλύτερο απο το impreza STi

Επίσης δεν θα έπερνα κανένα Opel OPC γιατί είναι πολύ καγκούρικα για τα γούστα μου

 

εγω το golf δε θα το επαιρνα λογω εμφανισης,δεν προκειται να διαβασω περιοδικο για να καταληξω σε αυτοκινητο.

 

Κάποτε έλεγα ποτέ Hyundai, Kia, Daewoo κτλ. Tώρα έχω accent και γλυκοκοιτάω i30 και Cee'd. Αλλάζουν οι καιροί.

 

Οντως,και εγω ποτε δεν ειχα σε εκτιμιση Kia,Hyundai,Daewoo αλλα δε θα με χαλουσε ενα Ceed,οπως επισης μου αρεσει και το καινουργιο coupe που θα βγαλει η hyundai,αυτο με τα 200 αλογα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι τοση κακια για τα γκολφ???

 

 

ποτε γαλλικο.. πεζο ρενο κτλ.. ποτε λαντα.. οχι σε φιατ.. οχι σε σεατ.. επισης οχι σε χιουνται νταεγου μαζντα..... κατι ξεχναω...

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...