Jump to content

Xiaomi Mi A3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει το κινητό gestures και να φεύγει η μπάρα από κάτω όπως με miui?

Αν και διάβασα ότι έρχεται η λειτουργία αυτή με την έκδοση 10

Link to comment
Share on other sites

Έχει το κινητό gestures και να φεύγει η μπάρα από κάτω όπως με miui?

Αν και διάβασα ότι έρχεται η λειτουργία αυτή με την έκδοση 10

 

Όχι οχι οχι

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να μεταφέρει φωτογραφίες από την συσκευή σε καρτα sd; Έχω μια sandisk class 10 και αργούν παρά πολύ.

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι προς αναζήτηση συσκευής και έχω καταλήξει στο mi3 αλλά είχα μερικές απορίες για το Android one λογισμικό που φοράει. Οι περισσότερες λύθηκαν με κάποια βίντεο που είδα.

Αυτό που δεν βρήκα είναι αν μπορώ να απενεργοποιήσω μερικές εφαρμογές της Google οπως το Google movies , Duo και το Google photo.

Χωρίς root!

Μπορεί κάποιος να κοιτάξει λίγο στις ρυθμίσεις για το αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα?

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

To Google photos μπορείς να το κάνεις disable, τα άλλα δύο μπορείς κανονικά να τα απεγκαταστησεις. Μόνο τις εφαρμογές phone, messages και camera δεν μπορείς να πειράξεις, ΟΛΕΣ τις άλλες μπορείς να τις κάνεις disable/uninstall. Γι'αυτό μ' αρέσει το Android one. Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites

To Google photos μπορείς να το κάνεις disable, τα άλλα δύο μπορείς κανονικά να τα απεγκαταστησεις. Μόνο τις εφαρμογές phone, messages και camera δεν μπορείς να πειράξεις, ΟΛΕΣ τις άλλες μπορείς να τις κάνεις disable/uninstall. Γι'αυτό μ' αρέσει το Android one.
Απλά χωρίς Google photo πχ δεν έχεις πρόγραμμα προβολής φώτο και πρέπει να κατεβάσεις κάποια (δεν έχει gallery δλδ)
Link to comment
Share on other sites

Απλά χωρίς Google photo πχ δεν έχεις πρόγραμμα προβολής φώτο και πρέπει να κατεβάσεις κάποια (δεν έχει gallery δλδ)

 

Καλά σου λένε ρε μαν, άστο να υπάρχει, βάλτο στο Auto και είσαι :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλά σου λένε ρε μαν, άστο να υπάρχει, βάλτο στο Auto και είσαι :cool:
Θα δώσω μια ευκαιρία στην εφαρμογή όταν έρθει η συσκευή.

 

Από Κίνα μεριά βλέπω σύντομα να πάει κάτω από 150€.

Λέω να περιμένω λίγο ακόμη με το ταπεινό redmi 4x και το τσιμπάω.

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις υπομονή περίμενε εκεί στα 150 € είναι η τιμή του, παραπάνω δεν αξίζει.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Θα δώσω μια ευκαιρία στην εφαρμογή όταν έρθει η συσκευή.

 

Από Κίνα μεριά βλέπω σύντομα να πάει κάτω από 150€.

Λέω να περιμένω λίγο ακόμη με το ταπεινό redmi 4x και το τσιμπάω.

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

158 ευρω το εχει τωρα το Gearbest

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις υπομονή περίμενε εκεί στα 150 € είναι η τιμή του, παραπάνω δεν αξίζει.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Θα διαφωνήσω . Η τιμή του θεωρώ θα παραμείνει εκεί γύρω στα 200 + και τόσο αξίζει. Έχει τρομερή αυτόνομια εξαιρετική κάμερα μηδέν bloatware και πολύ καλή απόδοση Μ έναν απροβληματιστο cpu . Η οθόνη δεν έχει κανένα θέμα πέρα από την φωτεινότητα σε ειδικές συνθηκες

Link to comment
Share on other sites

παιδιά CA κάνει αυτό το κινητό ή το έχουν κλειδωμένο οι Κινέζοι;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλή απορία, μακάρι να το έχουν ξεκλείδωτο...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά CA κάνει αυτό το κινητό ή το έχουν κλειδωμένο οι Κινέζοι;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι είναι το CA ;;

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνήσω . Η τιμή του θεωρώ θα παραμείνει εκεί γύρω στα 200 + και τόσο αξίζει. Έχει τρομερή αυτόνομια εξαιρετική κάμερα μηδέν bloatware και πολύ καλή απόδοση Μ έναν απροβληματιστο cpu . Η οθόνη δεν έχει κανένα θέμα πέρα από την φωτεινότητα σε ειδικές συνθηκες

 

Μα έχει ήδη πέσει η τιμή κάτω από τα 160 μόνιμα νομίζω.

Θα βγει και το note 8 με ίδιο επεξεργαστή δεν μπορεί να πουλάει κινητό ίδιων χαρακτηριστικών με τόση διαφορά τιμής μιας κ έχουμε δει ότι τα note είναι στα 140€.

Τόσες μέρες μπαίνω για κουπόνια και περίπου εκεί το βρίσκω. Πάντως σε πάω στοίχημα ότι ότι σε λίγο καιρό θα πάει μόνιμα κάτω από 150.

Η Xiaomi θεωρώ ότι πάντα σου δίνει περισσότερα από οτι πληρώνεις. Καλό αυτό για μας.

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by demolition22

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Μα έχει ήδη πέσει η τιμή κάτω από τα 160 μόνιμα νομίζω.

Θα βγει και το note 8 με ίδιο επεξεργαστή δεν μπορεί να πουλάει κινητό ίδιων χαρακτηριστικών με τόση διαφορά τιμής μιας κ έχουμε δει ότι τα note είναι στα 140€.

Τόσες μέρες μπαίνω για κουπόνια και περίπου εκεί το βρίσκω. Πάντως σε πάω στοίχημα ότι ότι σε λίγο καιρό θα πάει μόνιμα κάτω από 150.

Η Xiaomi θεωρώ ότι πάντα σου δίνει περισσότερα από οτι πληρώνεις. Καλό αυτό για μας.

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ μιλάω για τα επίσημα καταστήματα. Τελείωσε κ η προσφορά στα 225 και το κινητό κοστίζει 279 ξανά. Για διετή εγγύηση κ infoqst.Το πόσο πουλάει η εκάστοτε παραεισαγωγη η τα κινεζο μαγαζα ειναι δικό τους θέμα αλλά ουσιαστικά είσαι χωρίς καμία εγγύηση αν συμβεί το οτιδήποτε

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά το 4G+.
αυτό το κινητό (και γενικά τα xiaomi) το έχουν ξεκλείδωτο η μόνο τα ακριβότερα Samsung?

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλάω για τα επίσημα καταστήματα. Τελείωσε κ η προσφορά στα 225 και το κινητό κοστίζει 279 ξανά. Για διετή εγγύηση κ infoqst.Το πόσο πουλάει η εκάστοτε παραεισαγωγη η τα κινεζο μαγαζα ειναι δικό τους θέμα αλλά ουσιαστικά είσαι χωρίς καμία εγγύηση αν συμβεί το οτιδήποτε

 

Μια χαρα εγγυηση εχουν απο τα γνωστα καταστηματα,οποτε η το παιρνεις απο εδω με 170 ευρω,γιατι να δωσει καποιος 100 περισσοτερα η αν εισαι λιγο κουνημενος παιρνεις 2 των 170 και αν χαλασει πετας το χαλασμενο,στα ιδια λεφτα θα ερθει περιπου.Σιγα μην δωσω στην μαυραγοριτισα ινφο 100 ευρω παρα πανω και περισσοτερα αναλογα με το <xiaomi που υπερτιμολογει,157 ευρω κοστιζει τωρα στην Κινα.

Edited by mobile59
Link to comment
Share on other sites

αυτό το κινητό (και γενικά τα xiaomi) το έχουν ξεκλείδωτο η μόνο τα ακριβότερα Samsung?

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν γνωρίζω τι ακριβώς παίζει με τα Xiaomi. :(

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εγγυηση εχουν απο τα γνωστα καταστηματα,οποτε η το παιρνεις απο εδω με 170 ευρω,γιατι να δωσει καποιος 100 περισσοτερα η αν εισαι λιγο κουνημενος παιρνεις 2 των 170 και αν χαλασει πετας το χαλασμενο,στα ιδια λεφτα θα ερθει περιπου.Σιγα μην δωσω στην μαυραγοριτισα ινφο 100 ευρω παρα πανω και περισσοτερα αναλογα με το <xiaomi που υπερτιμολογει,157 ευρω κοστιζει τωρα στην Κινα.

 

Μάλλον τρολαρεις δεν εξηγείται αλλιώς

Πώς έχουν μια χαρά εγγύηση για πες μας .Αν χαλάσει ποια εγγύηση θα χρησιμοποιησεις την ανυπαρκτη ;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τρολαρεις δεν εξηγείται αλλιώς

Πώς έχουν μια χαρά εγγύηση για πες μας .Αν χαλάσει ποια εγγύηση θα χρησιμοποιησεις την ανυπαρκτη ;

 

Εχουν ενα χρονο,αν χαλασει το στελνεις πισω και το επισκευαζουν,δεν ειχα ετσι η αλλοιως προβλημα με κανενα απο τα δεκα και κινητα που εχω φερει,εσυ αν δεν θελεις δωσε 100 ευρω περισσοτερα η και πιο πολλα και παρτο απο εδω.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα εγγυηση εχουν απο τα γνωστα καταστηματα,οποτε η το παιρνεις απο εδω με 170 ευρω,γιατι να δωσει καποιος 100 περισσοτερα η αν εισαι λιγο κουνημενος παιρνεις 2 των 170 και αν χαλασει πετας το χαλασμενο,στα ιδια λεφτα θα ερθει περιπου.Σιγα μην δωσω στην μαυραγοριτισα ινφο 100 ευρω παρα πανω και περισσοτερα αναλογα με το <xiaomi που υπερτιμολογει,157 ευρω κοστιζει τωρα στην Κινα.
Της ίδιας φιλοσοφίας είμαι και εγώ, άσε που δεν μου περισσεύουν τα 100€ να τα δώσω νταβατζηλικι. Πότε μέχρι τώρα δεν μου έχει χαλάσει κινητό από Κίνα για να έχω εμπειρία με την εγγύηση, από φίλο που έστειλε ξέρω ότι το πήρε πίσω με καινούργια οθόνη χωρίς να πληρώσει τίποτα απλά έφαγε 2 μήνες.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν ενα χρονο,αν χαλασει το στελνεις πισω και το επισκευαζουν,δεν ειχα ετσι η αλλοιως προβλημα με κανενα απο τα δεκα και κινητα που εχω φερει,εσυ αν δεν θελεις δωσε 100 ευρω περισσοτερα η και πιο πολλα και παρτο απο εδω.
Στείλει πίσω σημαίνει ένας μήνας και βαλές αυτό σημαίνει δεν έχεις εγγύηση εγγύηση την ΣΚΑΣ για να έχεις την συσκευή το συντομότερο δυνατό οταν χρειαστεί. Αν είναι να περιμένω ενα μηνα πάω αγοράζω άλλο και τελείωσε (κάτι το οποίο είχα κάνει 3 φορές οτσν αργούσε έτσι)

Δεν θα χαλάω την ψιψολογια μου για 50 100 200 η ακόμη και 1000 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...