Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια το aod δουλευει κανονικα?? εμενα δεν το βλεπω να δουλευει

 

Αψογα δουλεύει απλά δεν δείχνει όλες τις ειδοποιήσεις οπως η samsung ισως ομως αλλάξει με το adroid 10 που ερχετε από βδομάδα μάλλον.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Αψογα δουλεύει απλά δεν δείχνει όλες τις ειδοποιήσεις οπως η samsung ισως ομως αλλάξει με το adroid 10 που ερχετε από βδομάδα μάλλον.

 

Ναι δεν δείχνει όλες τις ειδοποιήσεις και δεν ξέρουμε αν το έφτιαξαν στο 10, επίσης η global έκδοση για το mi 9T Pro θα κυκλοφορήσει από 4 Νοεμβρίου έως 12 Νοεμβρίου σταδιακά από ότι διαβάζω αλλά δεν ξέρω κατά πόσο είναι αληθείς αυτό.

 

https://www.angroid.gr/android-news/logismiko/anakoinothike-to-programma-anavathmiseon-tis-global-miui-11

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

μπλε η κόκκινο,στα γρήγορα παρακαλώ, ευχαριστώ !!!!

arisk: ευχαριστώ

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τις 21.00 στα 399€ το 128άρι σε γνωστή αλυσίδα ηλεκτρικών συσκευών.

 

Μόλις το χτύπησα κι εγώ από γνωστή αλυσίδα συσκευών. Με διαφορά μικρότερη των 30€ που το βρίσκεις σε κρουτζομάγαζα και 2ετή εγγύηση από Infoquest, νομίζω αξίζει. (δεν ξέρω μόνο, μήπως ρίξουν την τιμή απότομα και τα μικρά μαγαζιά)

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

τελικά έβαλα το μπλε ...ας πάει ....το παλιοχωραφο

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις το χτύπησα κι εγώ από γνωστή αλυσίδα συσκευών. Με διαφορά μικρότερη των 30€ που το βρίσκεις σε κρουτζομάγαζα και 2ετή εγγύηση από Infoquest, νομίζω αξίζει. (δεν ξέρω μόνο, μήπως ρίξουν την τιμή απότομα και τα μικρά μαγαζιά)

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία.

ποιο χρώμα?

άντε να δούμε και ποια gcam θα βάλουμε και φυσικά θα μπει custom αφού πάρουμε την 11 και παίξουμε λίγες μέρες

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

τελικά έβαλα το μπλε ...ας πάει ....το παλιοχωραφο

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Και γω το μπλε εβαλα φιλαράκι!

Link to comment
Share on other sites

τελικά έβαλα το μπλε ...ας πάει ....το παλιοχωραφο

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 104 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ποιο χρώμα?

άντε να δούμε και ποια gcam θα βάλουμε και φυσικά θα μπει custom αφού πάρουμε την 11 και παίξουμε λίγες μέρες

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Μπλε. Από την αρχή πήγαινα για το μπλε (το μαύρο το απέρριψα από την αρχή). Σκεφτόμουν και το κόκκινο, αλλά το είδα από κοντά και δεν μου άρεσε τόσο.

Καλά, custom rom θα μπει σίγουρα, αλλά μετά από κανά μήνα. Να δούμε λίγο τι παίζει με την νέα miui, γιατί είμαι 2 χρόνια με custom rom σε Redmi Note 4 και έχω ξεχάσει τι πάει να πει miui...

Link to comment
Share on other sites

Και γω το μπλε εβαλα φιλαράκι!

4g+ έχουμε κανονικά έτσι?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπλε. Από την αρχή πήγαινα για το μπλε (το μαύρο το απέρριψα από την αρχή). Σκεφτόμουν και το κόκκινο, αλλά το είδα από κοντά και δεν μου άρεσε τόσο.

Καλά, custom rom θα μπει σίγουρα, αλλά μετά από κανά μήνα. Να δούμε λίγο τι παίζει με την νέα miui, γιατί είμαι 2 χρόνια με custom rom σε Redmi Note 4 και έχω ξεχάσει τι πάει να πει miui...

 

παρά τις παραινέσεις του Βλαχάκη δεν με έπεισε το κόκκινο από την αρχή,εγώ είμαι λιγότερο με το 5 αλλά και πάλι δεν παλεύεται,ίσως η 11 μας αλλάξει γνώμη

στο telegram και xda πάντως έχουν αρχίσει προ πολλού βέβαια οι μοντες....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4g+ έχουμε κανονικά έτσι?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

παρά τις παραινέσεις του Βλαχάκη δεν με έπεισε το κόκκινο από την αρχή,εγώ είμαι λιγότερο με το 5 αλλά και πάλι δεν παλεύεται,ίσως η 11 μας αλλάξει γνώμη

στο telegram και xda πάντως έχουν αρχίσει προ πολλού βέβαια οι μοντες....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Λέω να περιμένω να βγάλουν την LOS 17.0 official. Ως τότε, θα δω τι πιάνει η miui. Προς το παρόν, θα ψαχτώ για ποια GCam είναι η καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Λέω να περιμένω να βγάλουν την LOS 17.0 official. Ως τότε, θα δω τι πιάνει η miui. Προς το παρόν, θα ψαχτώ για ποια GCam είναι η καλύτερη.

aosip official εγώ και βλέπουμε ....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστω οτι δεν χρησιμοποιει κανενας εφαρμογη για εγγραφη κλησεων? Δοκιμασα αλλα δεν δουλευουν.
Link to comment
Share on other sites

, προσωπικά δεν μου άρεσαν τα εικονίδια των εφαρμογών άλλαξα θέμα και είμαι οκ.

 

πετάς πανω ενα Nova και τελείωσε το θέμα

βλέπω και:Hi-Res Audio πιστοποίηση

χμ.... μπράβο

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

ενα ενοχλητικο bug με τον τραγικο google dialer ειναι οτι οταν παταω σε μια επαφη επανω μου βγαζει μηνυμα οτι η επαφη δεν υπαρχει....οταν ξαναπατω στο καπακι μου τη δειχνει κανονικα.....

το κινητο σε γενικες γραμμες ειναι value for money αλλα εχει καθημερινα ενοχλητικα bugs που πρεπει να διορθωθουν.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος μέσα σε ποιο σημείο του μενού να ψάξω ώστε να απενεργοποιήσω την εμφάνιση των επαφών διπλά ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα, ευτυχής κάτοχος του κινητού. Πανεμορφο το μπλε. Λιγο πιο μεγάλο από το Redmi Note 4 που είχα, αλλά σε λογικά πλαίσια. Προς το παρόν το σετάρω, το Σ/Κ θα το σκαλίσω περισσότερο. Μια ερώτηση, ποια GCam θεωρείτε ότι αξίζει να εγκαταστήσω?
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα, ευτυχής κάτοχος του κινητού. Πανεμορφο το μπλε. Λιγο πιο μεγάλο από το Redmi Note 4 που είχα, αλλά σε λογικά πλαίσια. Προς το παρόν το σετάρω, το Σ/Κ θα το σκαλίσω περισσότερο. Μια ερώτηση, ποια GCam θεωρείτε ότι αξίζει να εγκαταστήσω?

δυο εκδόσεις έχουν Hype τον τελευταίο καιρό , αυτή https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog696/ και αυτή https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog641/

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα, ευτυχής κάτοχος του κινητού. Πανεμορφο το μπλε. Λιγο πιο μεγάλο από το Redmi Note 4 που είχα, αλλά σε λογικά πλαίσια. Προς το παρόν το σετάρω, το Σ/Κ θα το σκαλίσω περισσότερο. Μια ερώτηση, ποια GCam θεωρείτε ότι αξίζει να εγκαταστήσω?

καλομιλητο

εγώ γιατί τρίτη?@#€##@_*@@€€_@##

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλομιλητο

εγώ γιατί τρίτη?@#€##@_*@@€€_@##

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Το έκανα χθες κράτηση στα public με την προσφορά. Ενώ στο mail έλεγαν ότι θα το είχαν από Δευτέρα έως Τετάρτη, μου έστειλαν σήμερα μήνυμα ότι είναι έτοιμο προς παράδοση...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει gcam για τον pro. και αν ναι μπορειται να μου δειξτε το λινκ?

 

έλεος φίλε :blink::blink:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα χθες κράτηση στα public με την προσφορά. Ενώ στο mail έλεγαν ότι θα το είχαν από Δευτέρα έως Τετάρτη, μου έστειλαν σήμερα μήνυμα ότι είναι έτοιμο προς παράδοση...

 

Τι τιμή είχε ?

Link to comment
Share on other sites

By san1ty.

 

Download:

 

Kv1.1.9_6.2.030.apk

 

Changelog:

 

For the mi 9t, mi 9t pro, k20, k20 pro.

 

Fixed telephoto green tint. Thanks to Savitar and Urnyx05.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/#apk1058

 

δεν το έχω ακόμα και δεν ξέρω τι παίζει.....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι τιμή είχε ?

399€

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...