Jump to content

Xiaomi Mi 9T Pro


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λευκο εχω δει μονο σε αυτο με τον 855+. Σε αυτο βγαινει σιγουρα λευκο.

Πως αλλαζουμε εικονιδια παιδια? Πως βρισκουμε νεα?

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

επιτέλους είδαμε 4g+ σε σιαομι...

πρώτον αυτό και δεύτερο όσοι είστε σε redmi note 5 κτλ.και σας αρέσει απλά πάρτε το...είναι ουσιαστική αναβάθμιση σε όλα τα επίπεδα!!!

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει αυτο το theme αλλα οταν κατεβαζω την κουρτινα, τα εικονιδια δεν ειναι οπως στο βιντεο, κανω κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Λευκο εχω δει μονο σε αυτο με τον 855+. Σε αυτο βγαινει σιγουρα λευκο.

Πως αλλαζουμε εικονιδια παιδια? Πως βρισκουμε νεα?

 

Κατέβασε την εφαρμογή H20 Free Icon Pack (έχω Nova Launcher) ...έχει μερικές εκατοντάδες εικονίδια για να βάλεις όποιο θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει αυτο το theme αλλα οταν κατεβαζω την κουρτινα, τα εικονιδια δεν ειναι οπως στο βιντεο, κανω κατι λαθος?

 

Εγώ που το κατέβασα όλα είναι κανονικά όπως στο θέμα.

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Κατέβασε την εφαρμογή H20 Free Icon Pack (έχω Nova Launcher) ...έχει μερικές εκατοντάδες εικονίδια για να βάλεις όποιο θέλεις

 

Πρεπει να βαλω κι εγω αυτο τον launcher που λες η οχι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ που το κατέβασα όλα είναι κανονικά όπως στο θέμα.

 

Ποια χωρα εχεις βαλει? Οσες φορες και να το βαζω, η κουρτινα διατηρει το ιδιο γκρι χρωμα . Το ιδιο και στις κλησεις. Μονο το φοντο εχει αλλαξει παρολο που εφαρμοζω το θεμα .

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βαλω κι εγω αυτο τον launcher που λες η οχι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ποια χωρα εχεις βαλει? Οσες φορες και να το βαζω, η κουρτινα διατηρει το ιδιο γκρι χρωμα .

 

Ινδία έχω βάλει

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Και δεν την αλλαξες σε Ελλαδα μετα? Δεν πειραζει?

 

Όχι δεν την άλλαξα.δεν πέζει ρόλο πια έχεις.απλως με την Ελλάδα δεν έχεις τα θεματα

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν την άλλαξα.δεν πέζει ρόλο πια έχεις.απλως με την Ελλάδα δεν έχεις τα θεματα

 

Λογικα θα παρει και πιο νωρις την 11 αν εχουμε χωρα την ινδια. Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να βαλω κι εγω αυτο τον launcher που λες η οχι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

O stock launcher δεν δέχεται αλλαγή εικονιδίων δυστυχώς... ή τουλάχιστον εγώ δεν κατάφερα να τα αλλάξω!

Στα του τηλεφώνου τώρα με ένα απλό tempered glass (όχι full) για τον φόβο ατυχήματος ξαναπέρασα το δαχτυλικό αποτύπωμα για περισσότερη ακρίβεια. Θα πρότεινα να μνημάρετε τουλάχιστον δύο δαχτυλικά αποτυπώματα καθώς έτσι προσφέρει μεγαλύτερη πιθανότητα αναγνώρισης αλλά και ταχύτητα.Επισημαίνω οτι το αποτύπωμα ξεκλειδώνει σφαίρα!!!! Πέρασα και αυτήν την Gcam και εντυπώσεις σύντομα!

Edited by arisk
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο mi 9t με αναβάθμιση στο miui 11 δεν αφερεθηκαν ο dialer kai messaging του miui , στο 9t pro γιατί; global.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 9t pro δεν θα πάρει την 11 μαζί με το 9t ;;;

δεύτερη φουρνιά,4/11 και μετά

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις σήμερα παρέλαβα κ εγώ το κινητό μου. Επειδή το προηγούμενο είχε Android 6.0 θέλω λίγο βοήθεια στο πώς θα αφαιρέσω κάποιες μόνιμες ειδοποιήσεις που έχω στην οθόνη μου.

 

1. Μου βγάζει μόνιμα ειδοποίηση για το messenger κ το amazfit.

2. Μου βγάζει σύντομο παράθυρο με τα instant messages όταν έρχεται καινούργιο μήνυμα. Μπορώ να επιλέξω σε ποιες εφαρμογές δεν θα μου βγάζει pop up παραθυράκι στο πάνω μέρος της οθόνης;

 

74370482_563945487710498_6031217437544808448_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQmbfwKeAqKIrmeBJqZmRNMqP5YN8y8h2IGjTMzZnuDRUBjmsDTQ1QlnALFO_Voilv8&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=0460ff363dcb9e4a283ee6150a137b31&oe=5E56838C

Edited by kallair
Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις σήμερα παρέλαβα κ εγώ το κινητό μου. Επειδή το προηγούμενο είχε Android 6.0 θέλω λίγο βοήθεια στο πώς θα αφαιρέσω κάποιες μόνιμες ειδοποιήσεις που έχω στην οθόνη μου.

 

1. Μου βγάζει μόνιμα ειδοποίηση για το messenger κ το amazfit.

2. Μου βγάζει σύντομο παράθυρο με τα instant messages όταν έρχεται καινούργιο μήνυμα. Μπορώ να επιλέξω σε ποιες εφαρμογές δεν θα μου βγάζει pop up παραθυράκι στο πάνω μέρος της οθόνης;

 

74370482_563945487710498_6031217437544808448_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQmbfwKeAqKIrmeBJqZmRNMqP5YN8y8h2IGjTMzZnuDRUBjmsDTQ1QlnALFO_Voilv8&_nc_ht=scontent.fath6-1.fna&oh=0460ff363dcb9e4a283ee6150a137b31&oe=5E56838C

Παρατεταμένο πάτημα ή slide αριστερά νομίζω και επέλεξε να μην εμφανίζονται ειδοποιήσεις από αυτές τις εφαρμογές

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις προβολής >αντίθεση και χρώματα σε ποια ρύθμιση το έχετε για καλύτερη απόδοση?
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Δυο πραγματα θελω να ρωτησω

 

1. Γινετε η αρχικη οθονη να περιστρεφετε?

2. Ποιο προγραμμα να βαλω για εγγραφη κλησεων?

 

Ευχαριστω παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λεει μονο για την αρχικη οθονη. Δεν το εχω δει να γινεται πέρα από tablet.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

καμία φτηνή διάφανη tpu θήκη εχετε να προτείνετε?βλακεία τώρα της σιαομι που έβαλε μέσα μαύρη...τι το πήρα μπλέ...όχι σιλικόνη .... λερώνει γρήγορα

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...