Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

σευχαριστω για την απαντηση! γενικα ομως στις αγορες μεσω ebay πρεπει καθε φορα να ρωταμε αν κατι ειναι σφραγισμενο ή μεταχειρισμενο? Αυτο δεν μπορω να το καταλαβω απο καπου στην αγγελια του?(οσες εχω δει δεν προσδιοριζεται κατι τετοιο). Οχι οτι εχω προβλημα να τον ρωτησω απλα αυτος μπορει να μου απαντησει οτι θελει αφου η απαντηση θα ειναι "off the record" κ δεν θα μπορω να αποδειξω τπτ. το θεμα ειναι τι δηλωνει αυτος στην αγγελια του.. ετσι δεν ειναι?

Συγνωμη αλλα ειμαι φρεσκος κ δεν γνωριζω κ ανυσηχω μην την πατησω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αν την πατήσεις μπορείς να του κάνεις μετά αρνητική κριτική. Και αυτό δεν το θέλουν. Να προτιμάς πάντα με κριτική άνω του 98+% και να διαβάζεις τις αρνητικές κριτικές που τους έχουν κάνει μήπως κάτι αφορά και σένα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω το i.Tech Bluetooth Clip Vibrate και το εχω συνδεσει με 2 συσκευες .. Ενα W900i και ενα XRERIA αλλα οταν μιλαω στο ενα τηλεφωνο το ΒΤ αποσυνδεεται και συνδεεται συνεχεια απο το αλλο και λογω του ηχου που κανει δεν μπορω να ακουσω τπτ... Ξερει καποιος τι πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!! σκευτομαι να παραγγειλω απο ebay το voyager 855. ειναι καλη επιλογη?

θαθελα να μαθω τι εμπειρια εχουν οσοι ειναι κατοχοι του συγκεκριμενου ακουστικου.

θετικα - αρνητικα. συγκριση με 925 ή αλλα κορυφεα?

 

Το δινει καποιος power seller ccn-electronics(99% fb) σε δημοπρασιες κ κλεινει σε αρκετα χαμιλες τιμες αποτι εχω δει...

 

αξιζει?

καμια γνωμη καποιος κατοχος?

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις το καινουριο που εφερε το πλαισιο LG 520?

Υποτιθεται οτι ειναι Multipoint και εχει 2πλο μικροφωνο για noise cancel

Και πολυ φθηνη τιμη (γι αυτα που κανει)

 

Τελικα το πηρα και το δοκιμασα. Το εχω μονο λιγες ωρες.

Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι θετικες τοσο απο την ευκολια τοποθετησης στο αυτι

οσο και απο την ποιοτητα του ηχου .

Επισης το noise canceling φαινεται να δουλευει, με ανοιχτο το παραθυρο του αυτοκινήτου

ο συνομιλητής μου δεν καταλαβαινε οτι ειμαι στο δρόμο...

 

Το μονο που μενει να δοκιμασω ειναι η αυτονομια του

Θα επανέλθω οταν το δοκιμάσω διεξοδικότερα

 

P.s. το εχω συνδεδεμενο με ενα HTC TOUCH HD και ενα N95 ταυτόχρονα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

παρακολουθώ το thread κ εχω χαθει με τοσες σελίδες,θα ηθελα να μου προτίνεται ενα ακουστικό οχι όμως με καλώδιο κ να συνδέεται με δύο κινητά κ προ παντον όχι ακριβό γιατι έδοσα σχετικά πρόσφατα 60 ευρώ για το clip vibrate αλλα δεν βολέυει στο αμάξι

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες. Μπορει να μου πει καποιος οσον αφορα για καποιες ρυθμισεις σε αυτο εδω turbo x plb303 το ΒΤ? Θελω καποιος που να το εχει να μου πει οταν δεχετε μια κληση στο κινητο το ΒΤ κανει καποιο ηχω? Εμενα χτυπαει το κινητο αλλα το ΒΤ τιποτα δεν κανει? Δεν θα επρεπε να κανει ενα κουδουνισμα?
:D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μπορει να πει καποιος ποσο κραταει η μπαταρια στο plantronics 925?

 

@PETROSLEON τo SONY ERICSSON HBH-PV715 εχει ενδειξη μπαταριας???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

ειδα ενα ενδιαφερον bluetooth ακουστικο στο eshop!!

εχει ολα οσα θα ζητουσε κανεις(mutipoint,οθονη...), δεν ξερω ομως την ποιοτητα του..

http://www.skroutz.gr/products/show/3054731

Link to comment
Share on other sites

Παιδια...λεω να παρω αυτο εδω το bt handsfree διοτι ακουω αρκετη μουσικη πανω στο μηχανακι...και δεν με βολευει να κρεμονται καλωδια...μου την σπαει...τι λετε?θα εχει καλη ποιοτητα ηχου?...!Τι λετε και εσεις?
Link to comment
Share on other sites

άμα έχεις κ nokia τηλέφωνο θα ειναι πολύ καλός συνδιασμός

 

Ναι...ξεχασα να το αναφερω:O...Εχω ενα Nokia 5800xpressmusic...!Οποτε θα ειμαι αρχοντας οσον αφορα τον ηχο ε?:D:D:D

Α!και κατι ακομα...το κινητο μπορω να το εχω ενεργοποιημενο μεσα στο αεροπλανο εκτος συνδεση προφιλ...!Ετσι δεν ειναι?μπορουν να μου πουν τιποτα?Και πιπλεον...αν μπορω να το εχω...μπορω να χρησιμοποιω bt?Ας πουμε για να συνδεσω τo handsfree που θα παρω?Ευχαριστω εκ των προτερων...!

Link to comment
Share on other sites

Όταν το κινητό είναι σε flight mode, τότε απενεργοποιούνται όλες οι λειτουργίες που εκπέμπουν σήματα, μεταξύ αυτών και το bt. Μόνο με ενσύρματο handsfree θα μπορείς να ακούς.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλακείες είναι αυτά..πλέον με τις νέες τεχνολογίες.. δεν παίζει τέτοιο θέμα με τα κινητά.. απλά τους βολεύει να το'χουν έτσι.. έχουν κ ησυχία μεσα στην καμπίνα.. φαντάζεστε να μιλούσαν όλοι κατά τη διάρκεια της πτήσης;; οι αεροσυνοδοί θα έβγαιναν .. με πονοκέφαλο.. εδώ άλλες κι άλλες εταιρείες του εξωτερικού επιτρέπουν κανονικά χρήση κινητού..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

....χρεώνοντας τα ^$^$^& τους για το mini-roaming που κάνουν μιας και στο αεροπλάνο δεν υπάρχει επικοινωνία με τις συμβατικές κεραίες κινητής αλλά χρειάζεται ειδικός εξοπλισμός.

 

Πάντως αυτό με το bluetooth δεν το πιάνω. Ισχύει και για τα A2DP; Δηλαδή αν έχεις ένα SE μπορεί να μεταδώσει την μουσική στο bluetooth ακόμη και σε flight mode?

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Kαι δηλαδη τι γινεται...απο την στιγμη που το κινητο λεει flight mode σημαινει οτι μπορει να χρησιμοποιηθει εν ωρα πτησης...!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλακείες είναι αυτά..πλέον με τις νέες τεχνολογίες.. δεν παίζει τέτοιο θέμα με τα κινητά.. απλά τους βολεύει να το'χουν έτσι.. έχουν κ ησυχία μεσα στην καμπίνα.. φαντάζεστε να μιλούσαν όλοι κατά τη διάρκεια της πτήσης;; οι αεροσυνοδοί θα έβγαιναν .. με πονοκέφαλο.. εδώ άλλες κι άλλες εταιρείες του εξωτερικού επιτρέπουν κανονικά χρήση κινητού..

 

Τα κινητά τα απαγορεύουν γιατί "μπορεί" να επηρεάσουν συστήματα όπως RMI,VOR

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα πλεον οι αεροσυνοδοι στις ανακοινωσεις τους λενε να κλεινεις το κινητο ακομη και εαν αυτο εχει λειτουργια πτησης :mad: κατι αλλο τωρα που ηθελα να ρωτησω μηπως εχει κανεις η ξερει που θα βρω user guide απο το wep 350 της samsung ενννοω το bluetooth γιατι το αγορασα εχθες και εχει μεσα ισπανικα πορτογαλικα ιταλικα και πολωνικα

θοδωρης

 

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

θεωρειτικά σε flight mode επιτρέπεται αλλα λένε να τα κλείσουν προλυπτικά!
Proud Owner: Playstation 1,2,3 ,nes,snes,megadrive,psp Slim&lite,xbox360 ,I-mate ultimate 9502 !:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...