Jump to content

Bluetooth ακουστικά (Hands-Free)


moderndrummer
 Κοινοποίηση

επιλογή bluetooth  

6 members have voted

  1. 1. επιλογή bluetooth

    • Jawbone Icon
      0
    • Jabra Extreme
      0
    • Plantronics 975
      3
    • Jawbone Era
      0
    • Samsung Modus 3500
      0
    • Motorola HX550
      0
    • 'Αλλο
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Καλησπέρα, έχει κανείς άποψη για τα Parrot Zik 2.0; Φαίνονται κορυφαία, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω 2-3 πράγματα ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δεν εχω κάτι να προσθέσω, είναι εξαιρετικό για τα λεφτά του. ο μόνος λόγος που σκέφτηκα να πάρω άλλο ήταν για την «αλλαγή» αλλά μάλλον θα πάω στην πεπατημένη.

 

Tελικά αγόρασα το Plantronics m70 από εδώ http://www.skroutz.gr/products/show/21034388. To έχω ήδη 3 μέρες και έχει πολλά + αλλά και ένα -

Τα + ελαφρύ, καλή και καθαρή ακουστική, σου δείχνει υπόλοιπο μπαταρίας που έχει μπόλικη αυτονομία ( το xiaomi που είχα είχε χειρότερη ακουστική και έπρεπε να το φορτίζω μέρα παρά μέρα ενώ σε αυτό είμαι ήδη στην 3η μέρα και έχει ακόμα αρκετή μπαταρία )

Το - είναι ότι ότι επειδή δεν φοράω ποτέ το γαντζάκι δεν μου κάθετε καλά στο αυτί και κάποιες φορές μου φεύγει...

 

Γενικά όμως και για τα λεφτά του ( 21,28€ ) είναι vfm και ευχαριστώ τα παιδιά εδώ μέσα για τις συμβουλές τους:)

XIAOMI REDMI NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για ακουστικα με ραδιοφωνο λογω note3. Ειδα τα sbh52 απο aliexpress στα 36 δολαρια με δωρεαν αποστολη. Καποιος με σχετικη εμπειρια?
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για ακουστικα με ραδιοφωνο λογω note3. Ειδα τα sbh52 απο aliexpress στα 36 δολαρια με δωρεαν αποστολη. Καποιος με σχετικη εμπειρια?

Για το alienexpress ή το 52;

 

Δεν είναι το sbh52 αλλά το instarerra που είναι κινέζικη απομίμηση.

Edited by konstantinoslp
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω και χρησιμοποιω με καμια απολυτως αποσυνδεση απο την συσκευη μου - HYC One M9 - εδω και 3 μηνες δεν εχει αποσυνδεθει καθολου το Cannice Muses2 Y2 Binaural Bluetooth 4.0 APT-X NFC !!! Ειναι και στυλατο και αδιαβροχο και stereo !!!!
Link to comment
Share on other sites

Απο ebay.co.uk γυρω στα 42 κατι ευρο αλλα το καλο ειναι οτι ειναι και αδιαβροχο αρα το χρησιμοποιω παντου και παντα.......Εκτος απο οταν κοιμαμαι.....:lol::lol::lol:

Να τονισω οτι δεν εχει αποσυνδεθει απο τον Οκτωμβριο που εχω αγορασει το Μ9 και οτι εχει χρονο αναμονης τρελο !!! Γυρω στις 2 βδομαδες αναλογα με το ποδο το χρησιμοποιεις.......Με 2 τηλεφωνηματα καθε μερα γυρω στα 10 λεπτα το καθενα μου παει περιπου κοντα 2 βδομαδες !!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ειναι αλλα οχι τοσο πρακτικά. Αναγκάζεσαι να τα φοράς συνεχεια. Για τρεξιμο ειναι σουπερ ομως. Πιστευω κατι πιο διακριτικο θα ηταν ιδανικο.
Link to comment
Share on other sites

Τα QY8 ζαχαρώνω!

Θα βοηθούσε αν τα έχει κάποιος να μας πει εντυπώσεις!!

Ωραια ειναι αλλα οχι τοσο πρακτικά. Αναγκάζεσαι να τα φοράς συνεχεια. Για τρεξιμο ειναι σουπερ ομως. Πιστευω κατι πιο διακριτικο θα ηταν ιδανικο.
Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι συνδεεται και με bluetooth ομως. Σωστα;

 

Μόνο με bluetooth συνδέεται. Το NFC χρησιμοποιείται μόνο για το pairing (μιλάει αυτόματα μέσω NFC για να μη χρειάζεται να ψάχνεις τα μενού για να κάνεις τη σύνδεση).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανενα λινκ απο εξωτερικο για καλυτερη τιμη στο sbh52?

Επισης αν το δινει καποιος πμ.

Εγώ δεν άντεξα να περιμένω από Ελλάδα μιας και είχε φτάσει το επόμενο διαθέσιμο κομμάτι να είναι σε μαγαζί που το δίνει ~75 ευρώ!

Το παρήγγειλα από amazon.de να ξεμπερδεύω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω με αυτο βλεπεις ταινιες και το χρησιμοποιεις σαν bluetooth? Πολυ καλη ιδεα.

Αλλα θα ηθελα να εχει και ραδιο μιας και το letv μου δεν θα εχει. Εχετε καμια καλη προταση; edit Μολις ειδα οτι εχει αρδιοφωνο. Κατι τετοιο ηθελα. Ψηθηκα ασχημα. Υπαρχει αλλη προταση αξιολογη για να ξερω;

Edited by stylish
Link to comment
Share on other sites

πηρα ενα bt sony,υπαρχει εφαρμογη που να δειχνει την μπαταρια στο κινητο μου......???
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το SBH 52 συνεργάζεται σωστά με το Note 4 έκδοση 5.1.1 παιδιά;

 

 

Τέλεια. Και αν κατεβάσεις και τις κατάλληλες εφαρμογές θα έχεις και ειδοποιήσεις για διάφορα γεγονότα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...