Jump to content

Samsung Galaxy S10 (Snapdragon version)


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποιος αλλος με s10 5G ?εγινα κατοχος και περιμενω να βρω και αλλον..exynos (G977n)korean (kt corporation)το κινητο ειναι τρομερο με μια ματια!!!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 382
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Νέος κάτοχος του s10+ με sd855. Εγώ έχω την αμερικανική έκδοση του κινητού SMG975U1. Εχω μια ερώτηση ενώ έχω βάλει σαν γλώσσα τα ελληνικά, τα μενού στις ρυθμίσεις και σε κάποια άλλα σημεία είναι στα αγγλικά. Υπάρχει τρόπος να γίνουν ολα ελληνικά?

 

Το κινητό παντος είναι ταχύτατο!! Αν και το έχω 2 μερες φαίνεται να τα πηγαίνει πολύ καλα με την διαχείριση της μπαταρίας! Σε σχέση με το Mi9 που είχα πριν η μερα με τη νυχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (Snapdragon version)
  • 5 months later...

Καλησπέρα παιδιά. Έκανα χτες την ενημέρωση σε Android 12 (One UI 4.0), και πλέον τα μισά πράγματα μου τα βγάζει στα αγγλικά και τα υπόλοιπα στα ελληνικά. Υπάρχει κάποια λύση; (Μοντέλο SM-G9750)

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή, πήγαινε ρυθμίσεις, γενική διαχείριση, γλωσσα και επέλεξε μόνο την Ελληνική.
Μετά κάνε μια επανεκκίνηση και δες εαν έστρωσε.
Διαφορετικά νομίζω μονό με επαναφορά θα διορθωθεί.

Όταν είχα κάνει την αναβάθμιση δεν αντιμετώπισα τέτοιο θέμα πάντως.
c25189cfade186103203e7dd0a4c7068.jpg

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, nassosp said:

Για αρχή, πήγαινε ρυθμίσεις, γενική διαχείριση, γλωσσα και επέλεξε μόνο την Ελληνική.
Μετά κάνε μια επανεκκίνηση και δες εαν έστρωσε.
Διαφορετικά νομίζω μονό με επαναφορά θα διορθωθεί.

Όταν είχα κάνει την αναβάθμιση δεν αντιμετώπισα τέτοιο θέμα πάντως.
c25189cfade186103203e7dd0a4c7068.jpg

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Το έκανα αυτό, αλλά δεν διορθώθηκε. Σήμερα έκανα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, αλλά πάλι τα ίδια. Μέχρι και πριν την αναβάθμιση δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αυτό, αλλά δεν διορθώθηκε. Σήμερα έκανα και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, αλλά πάλι τα ίδια. Μέχρι και πριν την αναβάθμιση δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα

Η αναβάθμιση έγινε μέσω ΟΤΑ? Μήπως να έβρισκες μεσω sammobile,https://www.sammobile.com/ , την αναβάθμιση του κινητού σου και να την έκανες απο εκεί μεσω odin?


Sent from my iPad
Link to comment
Share on other sites

εφοσον το τηλεφωνο ειναι με τον snapdragon σημαινει οτι ειναι η αμερικανικη εκδοση ή η κινεζικη, και λογικο ειναι οταν βαζεις την ελληνικη γλωσσα στις ρυθμισεις να μην ειναι ολα ελληνικα, καθοσο το τηλεφωνο αυτο δεν υποστηριζετε στην ευρωπη απο την samsung.τωρα πως σου δουλευε πριν δεν το ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...