Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω πάλι ενεργοποίησα τo wifi calling αλλα μόλις το έβαλα airplane mode και ενεργοποίησα το wifi κλήση δεν μου έκανε
Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιασμένος! Με το 6αρι δεν έφταναν ούτε στα μισά.ff977b037863b72251d634e617698f15.jpg398a3822b86dff9746969de30291c609.jpg

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ απόλυτα ευχαριστημένος με τη πρώτη πλήρη φόρτιση που έκανα που περιελάμβανε και μπόλικο πείραγμα πέρα από χρήση.

Ανάλυση οθόνη QHD και 90hz.

 

e065cd0ddede6036b34c31eb3ec15c28.jpg

 

4bc3f33d6548ef9f131087d35b9bb800.jpg

 

276471fe173eb6dbe4484cdfdb0d7194.jpg

 

bcd5af06e57be6b9a345d55d2438b606.jpg

 

ΥΓ: Καλορίζικο σε όλους όσους παρέλαβαν εχθές το θηρίο :p

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι ενεργοποίησα τo wifi calling αλλα μόλις το έβαλα airplane mode και ενεργοποίησα το wifi κλήση δεν μου έκανε

 

-edit- τα κατάφερα τελικά...:D

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα τα πρώτα μου φωτογραφικά δείγματα στο νημα συγκριτικων καμερων. Εχουμε ειδικοτερο νημα εδω;
Link to comment
Share on other sites

Τι patch έχεις;;;;
Έχει βγει 9.5.9 με patch Ιουνίου.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά καινούριος κάτοχος oneplus 7 pro στην παρέα...

Μπορείτε να μου πείτε πως κατεβάζω κ φλασαρω το firmware update οταν δεν το βρίσκει με ota;;;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις με ti vpn και πως κατεβαίνει η πρόσφατη;;
Η με την εφαρμογη oxygen updater η με VPN Γερμανίας.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

https://www.gizchina.com/2019/07/12/oneplus-7-pro-materials-cost-just-324-per-unit/

 

Εδώ μπορούμε να μάθουμε το συνολικό κόστος για την κατασκευή της συσκευής όπως και μεμονωμένα ανά component.

 

Βλέπουμε ότι η η οθόνη μαζί με το SOC αποτελούν τα πιο ακριβά με μεγάλη διαφορά από τα υπόλοιπα.

 

ΥΓ: Κατεβάστε εδώ ρε παίδες πιο Oxygen update και vpn και πράσινα άλογα.

Post 1663

Κατέβασα το full αρχείο των 2gb και έτσι το πέρασα εγώ.

Απλά πράγματα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=477155&page=111

Τοποθετήστε το αρχείο μέσα στην συσκευή και πάτε μενού αναβάθμιση και πατάτε γρανάζι πάνω δεξιά και επιλέγεται local upgrade.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πείτε μου υπάρχει κάποια διαφορά στο ευρωπαϊκό με το παγκόσμιο λογισμικό;

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά για πείτε μου υπάρχει κάποια διαφορά στο ευρωπαϊκό με το παγκόσμιο λογισμικό;

Εγώ έχω το 9.5.9.GM21BA

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πείτε μου υπάρχει κάποια διαφορά στο ευρωπαϊκό με το παγκόσμιο λογισμικό;

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά για πείτε μου υπάρχει κάποια διαφορά στο ευρωπαϊκό με το παγκόσμιο λογισμικό;

 

Εγώ έχω το 9.5.9.GM21BA

 

Όλοι αυτό έχουμε. Λογικά κάποιες μικρές διαφορές θα υπάρχουν. Ίσως να έχει να κάνει με τις ενημερώσεις λογισμικού που γίνονται σταδιακά σε global, σε Ινδικά και ευρωπαϊκά μοντέλα. Δεν ξέρω εάν έχει διευκρινιστεί κάπου κάτι, αλλά καλό είναι να βάζουμε πάντα ότι έχει να κάνει με το GM21BA.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ , κ κάτι άλλο root αξίζει να το κάνω; Είδα έναν kernel στο xda που όλοι λένε ότι είναι κορυφή κ ένα πακέτο όχι custom rom αλλά από magisk που έχει πολλές βελτιώσεις τι λες ειναι καλά αυτά ; Τα έχει βάλει κάποιος να μας πει εντυπώσεις ;
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ , κ κάτι άλλο root αξίζει να το κάνω; Είδα έναν kernel στο xda που όλοι λένε ότι είναι κορυφή κ ένα πακέτο όχι custom rom αλλά από magisk που έχει πολλές βελτιώσεις τι λες ειναι καλά αυτά ; Τα έχει βάλει κάποιος να μας πει εντυπώσεις ;
Δεν έχω δοκιμάσει από kernel κάτι. Αυτή την στιγμή θεωρώ ότι ο stock είναι κομπλέ. Ούτε magisk ROMs έχω δοκιμάσει προς το παρόν. Όταν σταματήσει η υποστήριξη από την εταιρεία, σε τρία χρόνια περίπου, τότε μπορεί να το ψάξω. Προς το παρόν για μένα η Oxygen είναι κορυφή. Γενικά αυτά τα θέματα και ερωτήσεις καλό είναι να τα συζητάμε στο άλλο νήμα με τις τροποποιήσεις/βελτιώσεις.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

 

Στημένο! Το s10+ ειναι το καλυτερο στον πλανητη αυτη την στιγμη! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατί όπως λέει και ο λαός..

"Το καλό το κινητό από το antutu φαίνεται"

#2019_kai_akoma_ta_idia

Έλα μου ντε! Κάθε μέρα κάτι αλλάζει από έκδοση σε έκδοση του Antutu και από έκδοση Android σε άλλη έκδοση Android και ακόμα ασχολούνται καποιοι.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε σήμερα έρχεται μέχρι Παρασκευή ☺️

 

Τα λεφτά πότε στα πήραν.?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...