Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καθε αλλαγη στο προφιλ θελει και φλασαρισμα του xxx για να πιασει ετσι;

 

Ναι εννοείται.

Από πάνω φλασαρεις δεν χρειάζεται αφαιρέσεις προηγούμενη έκδοση.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοείται.

Από πάνω φλασαρεις δεν χρειάζεται αφαιρέσεις προηγούμενη έκδοση.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Την XXX no limits μπορώ να την χρησιμοποιώ ταυτόχρονα με Renovate ice;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Την XXX no limits μπορώ να την χρησιμοποιώ ταυτόχρονα με Renovate ice;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι βέβαια.

Παντα μαζι τα εγκαθιστώ πριν κάνω μάλιστα το υπόλοιπο setup σε κάθε φρέσκια εγκατάσταση.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς δοκιμάσεις παρακάτω ρύθμιση μέσω xXx no limits module είτε επιλέγοντας 1 όπως εγώ όταν είμαι με OOS είτε 2 αν θες να κρατάει όσες περισσότερες εφαρμογές στη μνήμη.

 

59d3796428132692c47785afb6621672.jpg

 

Δεν χάνεις κάτι να δοκιμάσεις ειδικά που πλέον xXx module επικεντρωνεται πλέον αποκλειστικά σε oneplus 7 pro και όχι σε παλιότερες συσκευές oneplus και έτσι το profile του είναι καθαρά δομημένο με βάση Android 10 OOS και OP7P.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Αυτή την παραμετροποίηση όπως στην φωτό, την κάνεις αφού εγκαταστήσεις το module η την κάνεις με το notepad + + για παράδειγμα, πριν εγκαταστήσεις οτιδήποτε;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει περίπτωση να επαναφέρω ένα φάκελο με φωτό που διέγραψα?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την παραμετροποίηση όπως στην φωτό, την κάνεις αφού εγκαταστήσεις το module η την κάνεις με το notepad + + για παράδειγμα, πριν εγκαταστήσεις οτιδήποτε;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Πριν την εγκατάσταση πάντα με notepad ++ αφού κατεβάσεις το τελευταίο profile από xda νήμα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας θέμα με τον google assistant? Κάθε μεσημέρι μου ανοίγει σε άσχετες χρονικές στιγμές. Έχει κανένας καμία ιδέα;

 

Τον ΈΧΩ κλείσει τελείως και πάλι τώρα το μεσημέρι μου στέλνει μνμ για να τον ανοίξω και πόσο μπορεί να με βοηθήσει.

 

ΔΕ ΘΕΛΩ ΡΕ. Πριν ανοίξω τικετ έχει κάποιος κάτι δει διαβάσει κάπου; είναι απίστευτα ενοχλητικό.

 

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Edited by zidane72003
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνωμη επειδή είναι μεγάλο το νήμα δεν το έχω διαβάσει από την αρχή. Ειμαι ανάμεσα στο Xiaomi mi9 t pro κ στο oneplus 7 pro. Απλα στο Xiaomi διάβασα πολλά bug κ θέματα μπαταρίας. Εδώ τι παίζει αξίζει η αγορά του ή έχει Κ εδώ bug κ θέματα με μπαταρία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνωμη επειδή είναι μεγάλο το νήμα δεν το έχω διαβάσει από την αρχή. Ειμαι ανάμεσα στο Xiaomi mi9 t pro κ στο oneplus 7 pro. Απλα στο Xiaomi διάβασα πολλά bug κ θέματα μπαταρίας. Εδώ τι παίζει αξίζει η αγορά του ή έχει Κ εδώ bug κ θέματα με μπαταρία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Έχει bugs και θέματα με την μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ... Ευχαριστώ για την ειλικρίνεια με σώζεται.

 

Να σου πω την αλήθεια, εγώ πήρα για μένα ένα 7 pro και για τη γυναίκα μου ένα 9t pro. Το δικό μου δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά το xiaomi είναι εξαιρετικό. Δεν έχει κανένα θέμα και για την ακρίβεια μου έκανε τόσο καλή εντύπωση, που αν δεν είχα κόλλημα με το 7άρι, θα άλλαζα το 6άρι μου με ένα τέτοιο!

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, εγώ πήρα για μένα ένα 7 pro και για τη γυναίκα μου ένα 9t pro. Το δικό μου δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά το xiaomi είναι εξαιρετικό. Δεν έχει κανένα θέμα και για την ακρίβεια μου έκανε τόσο καλή εντύπωση, που αν δεν είχα κόλλημα με το 7άρι, θα άλλαζα το 6άρι μου με ένα τέτοιο!

 

Σαν τι θέμα να έχει μια ναυαρχίδα αφού κάνει τόσα λεφτά;

Όλα τα τηλέφωνα παίζουν σήμερα μπάλα σε μικρές λεπτομέρειες που κάνουν την διαφορά

Άλλο κερδίζει σε κάμερα άλλο σε αναβαθμίσεις άλλο σε υποστήριξη άλλο σε μπαταρία, τιμή και πάει λέγοντας

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, εγώ πήρα για μένα ένα 7 pro και για τη γυναίκα μου ένα 9t pro. Το δικό μου δεν έχει έρθει ακόμα, αλλά το xiaomi είναι εξαιρετικό. Δεν έχει κανένα θέμα και για την ακρίβεια μου έκανε τόσο καλή εντύπωση, που αν δεν είχα κόλλημα με το 7άρι, θα άλλαζα το 6άρι μου με ένα τέτοιο!
Μικρότερη οθόνη, μικρότερη ανάλυση και ίδια μπαταρία είναι που κάνουν ίσως καλύτερο το Mi9T Pro σε θέμα αυτονομίας. Βέβαια και αυτό το λέω χωρίς να είμαι σίγουρος, γιατί εξαρτάται και από την χρηση που κάνει ο καθένας. Αν είχα και τα δύο ταυτοχρονα, θα έβγαζα συμπεράσματα.

 

Ύστερα έχουμε δύο διαφορετικά λογισμικά. Τι προτιμάει κάποιος. Εγώ σε Miui πολύ δύσκολα θα γύριζα. Οπότε για μένα είναι μόνο Oxygen OS η vanilla Android οι επιλογές. Σαν δεύτερο ίσως να είχα και ένα Xiaomi.

 

Από την μια λοιπόν το Mi9T Pro το θεωρώ κατώτερο σε πολλά σημεία από το OnePlus 7 Pro, από την άλλη το δικό μας είναι πιο ακριβό και δεν θέλω να δώσει ο άλλος 7 εκατοσταρικα και να απογοητευτεί.

 

 

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μικρότερη οθόνη, μικρότερη ανάλυση και ίδια μπαταρία είναι που κάνουν ίσως καλύτερο το Mi9T Pro σε θέμα αυτονομίας. Βέβαια και αυτό το λέω χωρίς να είμαι σίγουρος, γιατί εξαρτάται και από την χρηση που κάνει ο καθένας. Αν είχα και τα δύο ταυτοχρονα, θα έβγαζα συμπεράσματα.

 

Ύστερα έχουμε δύο διαφορετικά λογισμικά. Τι προτιμάει κάποιος. Εγώ σε Miui πολύ δύσκολα θα γύριζα. Οπότε για μένα είναι μόνο Oxygen OS η vanilla Android οι επιλογές. Σαν δεύτερο ίσως να είχα και ένα Xiaomi.

 

Από την μια λοιπόν το Mi9T Pro το θεωρώ κατώτερο σε πολλά σημεία από το OnePlus 7 Pro, από την άλλη το δικό μας είναι πιο ακριβό και δεν θέλω να δώσει ο άλλος 7 εκατοσταρικα και να απογοητευτεί.

 

 

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το OnePlus 7 Pro ειναι καλυτερο στα σημεια απο το Xiaomi Mi9 T Pro.

Το θεμα ειναι αν αξιζει η διαφορα τιμης. Στα 6/128 οι τιμες skroutz ειναι 345Ε για το xiaomi και 680Ε για το OnePlus.

Με αυτες τις τιμες το xiaomi ειναι μονοδρομος αν σε ενδιαφερει το value for money.

Θα σκεφτομουμα το OnePlus μονο αν η τιμη του ηταν max +100E απο το xiaomi η αν δεν με ενδιεφερε καθολου η τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Το OnePlus 7 Pro ειναι καλυτερο στα σημεια απο το Xiaomi Mi9 T Pro.

 

Το θεμα ειναι αν αξιζει η διαφορα τιμης. Στα 6/128 οι τιμες skroutz ειναι 345Ε για το xiaomi και 680Ε για το OnePlus.

 

Με αυτες τις τιμες το xiaomi ειναι μονοδρομος αν σε ενδιαφερει το value for money.

 

Θα σκεφτομουμα το OnePlus μονο αν η τιμη του ηταν max +100E απο το xiaomi η αν δεν με ενδιεφερε καθολου η τιμη.

Αυτό γράφω και εγώ στην τελευταία παράγραφο. Επίσης είναι και δύο τελείως διαφορετικές συσκευές, άσχετα εάν μοιάζουν τόσο πολύ. Οπότε ο φίλος ας κινηθεί βάσει των χρημάτων που διαθέτει και θέλει να χαλάσει όπως επίσης εάν έχει προτίμηση σε Miui η OOS.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Το OnePlus 7 Pro ειναι καλυτερο στα σημεια απο το Xiaomi Mi9 T Pro.

 

Το θεμα ειναι αν αξιζει η διαφορα τιμης. Στα 6/128 οι τιμες skroutz ειναι 345Ε για το xiaomi και 680Ε για το OnePlus.

 

Με αυτες τις τιμες το xiaomi ειναι μονοδρομος αν σε ενδιαφερει το value for money.

 

Θα σκεφτομουμα το OnePlus μονο αν η τιμη του ηταν max +100E απο το xiaomi η αν δεν με ενδιεφερε καθολου η τιμη.

Δες Κίνα

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω εδω τα skroutzomagaza δινουν 2 χρονια εγγυηση ? η μονο το επισημο σαιτ και amazon?

 

Και γω αυτο ήθελα να ρωτησα, τι παοζεο με τα σκρουτζομαγαζα εαν εχει κανεις καποια εικονα, γιατι σκέφτομαι για την αγορα του αππ εδω, απλα δεν ξερω τι παιζει απο εγγύηση και ποιοτητα συσκευης.

 

Και αν ξερει κανεις εαν κανεις αγορα απο το επίσημο σαιτ, εαν μπορεις να βαλεις καπως δόσεις με πιστωτική, γιατι μόνο ετσι θα γινει η αγορά...

 

Ευχαριστώ

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση ως προς τους κατοχου της συσκευής, μεγιστη αναλυση σε YouTube πόσο ειναι? Εννοώ 2Κ,4Κ?
Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ξεκίνησε η 10.0.2. Τουλάχιστον στα AA μοντέλα. Αν δεν είναι και αυτό που βλέπω στο community fake screenshot.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έτοιμος κι εγώ :) Για να δούμε τι θα δούμε.0bd7eefdb1c5e5a9b08f779b51e797b4.jpg

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμοι και εδώ..

Patch Οκτωβρίου δώσανε έλεος χάχα

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...