Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για δοκίμασε να κατεβάσεις πάλι από wallcraft ακόμη τα δείχνει?

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

 

Οχι τελικα..

Μολις παω ομως google photos να τα δω εκει..τοτε τα εμφανιζει στο oneplus gallery!

Περιεργο..

 

Το αλλο κουλο που δεν τα δειχνει σε κανενα file manager ουτε αυτο το καταλαβαινω!

 

Αλλα με τα αλλα δουλευει μια χαρα πχ με zedge,pinterest,wallrey,wallie!

 

Μονο με wallcraft εχει θεμα!

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω εδώ σε ένα άρθρο για το 8αρι, ότι ναι μεν το 7 pro υποστηρίζει hdr+ περιεχόμενο αλλά όχι ακριβώς με τα αναμενόμενα αποτελέσματα. Ισχύει κάτι τέτοιο; https://www.expertreviews.co.uk/mobile-phones/1409400/oneplus-8-release-date-features-specs-price
Link to comment
Share on other sites

Τον τίτλο δεν διάβασες

 

Στο ένα λέει switch between recent app και στο άλλο switch to previous app.

 

Δεν είναι ίδια λειτουργία.

 

Τώρα ανεβάζω video στην πράξη όπου αυτό που κάνω με Pie δεν γίνεται με 10 πλέον.

https://1drv.ms/v/s!Aqd1mAx1jmzxgbVJPmllI5q8GaqpvA

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

:mad::mad::mad::mad:

nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Τι διαολο έχει κρασαρει πόσες φορές η εφαρμογή messenger !

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι διαολο έχει κρασαρει πόσες φορές η εφαρμογή messenger !

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ηρεμία έχουμε πει οχι άγχος

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Από ότι διαβάζω στο xda και στο forum της OnePlus το επόμενο update θα δωθεί μέσα Νοεμβρίου οπότε υπομονή!
Τόσο πολύ??? Δεν το πιστεύω ότι θα το αφήσει τόσο καιρό χωρίς update η oneplus

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος αν εχεις κλειδωμενο το κινητο και το εχεις οριζοντια, οταν ερχονται ειδοποιησεις η κληση, τα δειχνει σωστα η πρεπει να γυρισω καθετα το τηλ για να το χειριστω? Με ενδιαφερει η οθονη να γυριζει οριζοντια ακομα και κλειδωμενο.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πει καποιος αν εχεις κλειδωμενο το κινητο και το εχεις οριζοντια, οταν ερχονται ειδοποιησεις η κληση, τα δειχνει σωστα η πρεπει να γυρισω καθετα το τηλ για να το χειριστω? Με ενδιαφερει η οθονη να γυριζει οριζοντια ακομα και κλειδωμενο.

 

Όχι και δεν μπορώ να βρω κάποια ρύθμιση για αυτό που ψάχνεις. Μόνο με 3rd party εφαρμογή λογικά του στυλ Rotation Control.

Edited by tsamo
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και επίσημα πλέον η διάθεση της 10αρας σταμάτησε. Θα κυκλοφορήσει νέα έκδοση μέχρι τέλος του μήνα!
Εμείς που την περασαμε την stable θα την πάρουμε ota λογικά την βελτιωμένη

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου εγινε και εμενα σκουρο το playstore. Με την στοκ pie ακομα.

16.9.10 εκδοση γραφει.Δεν ξερω τι εγραφε πριν.

Και το ημερολογιο μεσω ρυθμισης αλλα αυτο το ανοιγα σπανια

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ την ίδια έκδοση έχω με pie. Αλλά ακόμα White είναι. Κατέβασα την 10 αρα από oxygen updater. Να την περάσω ή να περιμένω Ota να μου έρθει?
Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ την ίδια έκδοση έχω με pie. Αλλά ακόμα White είναι. Κατέβασα την 10 αρα από oxygen updater. Να την περάσω ή να περιμένω Ota να μου έρθει?[/QUO

Δεν θα σου έρθει φίλε μου. Σταμάτησε η διάθεση της. Μην την περάσεις ακομα! Περίμενε να περάσεις την καινούρια χωρίς bugs μια και καλή!

Link to comment
Share on other sites

Το πράγμα φώναζε από μακρυά, 1 μήνα κοντά και να μην έχει έρθει σε πολύ μεγάλη μερίδα χρηστών μέσω ΟΤΑ σημαίνει ότι δεν ήταν ποτέ η πραγματική stable και official 10αρα.

 

Open beta 2 ήταν που τη βάφτισαν stable και απλά πρόσθεσαν λίγο bloatware για gm913(EU) και κυκλοφόρησε unofficial μέσω oxygen update μόνο.

 

Και ας φώναζαν κάποιοι ότι ήταν αψεγάδιαστη και άψογη, που δεν ήταν ποτέ.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το πράγμα φώναζε από μακρυά, 1 μήνα κοντά και να μην έχει έρθει σε πολύ μεγάλη μερίδα χρηστών μέσω ΟΤΑ σημαίνει ότι δεν ήταν ποτέ η πραγματική stable και official 10αρα.

 

Open beta 2 ήταν που τη βάφτισαν stable και απλά πρόσθεσαν λίγο bloatware για gm913(EU) και την

 

Και ας φώναζαν κάποιοι ότι ήταν αψεγάδιαστη και άψογη, που δεν ήταν ποτέ.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

 

Όπως τα λες ακριβώς! Κάποιοι νομίζουν ότι ξυπνάμε μια μέρα και αρχίζουμε να βλέπουμε bugs χωρίς να υπάρχουν! Ο καθένας κάνει διαφορετικη χρήση στο κινητό του και παρατηρεί διαφορετικά πράγματα!

Όπως και να έχει τουλάχιστον έχουμε μια επίσημη τοποθέτηση πλέον και ξέρουμε τι να περιμένουμε!

Link to comment
Share on other sites

Η Oneplus μας παρέδωσε android 10 Σεπτέμβρη μήνα (με ελάχιστα bugs) κ ζητάμε κ τα ρέστα.... Όποιος δεν ήθελε δεν την έκανε κ περιμένει....η μιρλα κ η κλάψα δεν οδηγεί πουθενά παρα μονο στο άγχος..... υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα στην ζωή

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Η Oneplus μας παρέδωσε android 10 Σεπτέμβρη μήνα (με ελάχιστα bugs) κ ζητάμε κ τα ρέστα.... Όποιος δεν ήθελε δεν την έκανε κ περιμένει....η μιρλα κ η κλάψα δεν οδηγεί πουθενά παρα μονο στο άγχος..... υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα στην ζωή

 

Κανείς δεν την υποχρέωσε να το δώσει τόσο νωρίς! Ας την έβγαζε λίγες μέρες πιο μετά. Όταν 8 στις 10 φορές δεν μπορώ να μπω στο μενού του multitasking έχω κάθε δικαίωμα να το κάνω θέμα!

Link to comment
Share on other sites

Η Oneplus μας παρέδωσε android 10 Σεπτέμβρη μήνα (με ελάχιστα bugs) κ ζητάμε κ τα ρέστα.... Όποιος δεν ήθελε δεν την έκανε κ περιμένει....η μιρλα κ η κλάψα δεν οδηγεί πουθενά παρα μονο στο άγχος..... υπάρχουν πιο σοβαρά πράγματα στην ζωή

Γιατί ρε παιδιά την έδωσε ποτέ επίσημα η Oneplus; Leak έγινε και την βάλαμε μεσω oxygen updater.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δουλευει like a charm παντως..
Και εμένα τα ίδια. Από την πρώτη ώρα κυκλοφορίας φοράω την beta και δεν έχω κ α ν έ ν α θέμα. Υπομονή λοιπόν στα παιδιά που έχουν θέματα μέχρι να βγει ξανά σε κυκλοφορία. Σκεφτείτε ότι θα μπορούσατε να είχατε Samsung και να παίρνατε Android 10 την άνοιξη.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα τα ίδια. Από την πρώτη ώρα κυκλοφορίας φοράω την beta και δεν έχω κ α ν έ ν α θέμα. Υπομονή λοιπόν στα παιδιά που έχουν θέματα μέχρι να βγει ξανά σε κυκλοφορία. Σκεφτείτε ότι θα μπορούσατε να είχατε Samsung και να παίρνατε Android 10 την άνοιξη.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ετσι φίλε πες τα αλλιώς υπάρχουν τα ηρεμιστικά

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε παιδιά. Εμείς είμαστε τρελοί δηλαδή! Ολόκληρη εταιρία και έκανε παύση στο update χωρίς να έχει προβλήματα! Το παιδί πιο πάνω λέει ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα από την πρώτη beta η οποία ήταν γεμάτη bugs και λογικό αλλωστε! Μαλλον είστε πολύ τυχεροί και όλοι οι υπόλοιποι χρήστες άτυχοι!
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν την υποχρέωσε να το δώσει τόσο νωρίς! Ας την έβγαζε λίγες μέρες πιο μετά. Όταν 8 στις 10 φορές δεν μπορώ να μπω στο μενού του multitasking έχω κάθε δικαίωμα να το κάνω θέμα!

 

Εγώ πάντως που την χρησιμοποιώ από όταν βγήκε, δεν δούλεψα καθόλου pie, 10 στις 10 μπαίνω στο multitasking. Αν κάποιες φορές δεν πιάνει σε μένα τουλάχιστον είναι λόγο της θήκης. Με την δικιά μου χρήση δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...