Jump to content

OnePlus 7 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια είναι η τελευταία beta και που τη βρίσκω;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία beta και που τη βρίσκω;
Βάλε την 6 και θα σου βγάλει ΟΤΑ η μέσω oxygen update την 8.

https://www.oneplus.com/gr/support/softwareupgrade/details?code=PM1574156267635

 

 

Xda έχει την 8 αλλά την global όχι την eu.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βάλε την 6 και θα σου βγάλει ΟΤΑ η μέσω oxygen update την 8.

https://www.oneplus.com/gr/support/softwareupgrade/details?code=PM1574156267635

 

 

Xda έχει την 8 αλλά την global όχι την eu.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ!

Αυτό είδα ότι έχει την 6 η σελίδα της OnePlus. Αλλά επειδή αυτή τη στιγμή είμαι σε Paranoid σκέφτομαι απευθείας την 8.

Πάντως, μου κάνει εντύπωση που δεν έχει θέμα ξεχωριστό (επισυναπτόμενο για τις beta εκδόσεις) το xda, όπως έχει στο 6Τ.

Βασικά πειράζει που είναι η global; H global είναι η GM1917; Γιατί αυτήν έχω με την Paranoid. Και γενικότερα, αν έχεις άλλες εκδόσεις παίζει κάποιο ρόλο; Έχω κάποιο πρόβλημα στην εγγύηση; Αν χρειαστεί να το στείλω πρέπει να έχει την 1917;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Έχουν διαφορές global με eu όχι σε σημείο βέβαια να μην δουλεύει σωστά αν την βάλεις αλλά προσωπικά global δεν βάζω ποτέ.

 

Εννοείται αν το στείλεις service βάζεις μαμά ακόμα και για το τυπικό του πράγματος, ανέκαθεν αυτό κάνει ο οποιοσδήποτε που "πειράζει" τις συσκευές του

 

Gm 1913 είναι η δικιά σου εφόσον αγορά έγινε από oneplus site.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι από τη σελίδα της Oneplus έγινε και είχα GM1913. Αλλά η paranoid δεν είχε άλλο αρχείο, ένα και μοναδικό. Σκέφτομαι να κάνω και αυτό και το 6Τ μαζί με τις beta που θα φλασάρω να τα κάνω και decrypted.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Βάλε την 6 και θα σου βγάλει ΟΤΑ η μέσω oxygen update την 8.

https://www.oneplus.com/gr/support/softwareupgrade/details?code=PM1574156267635

 

 

Xda έχει την 8 αλλά την global όχι την eu.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

 

Δεν υπάρχει διαχωρισμός global, eu στις beta, μια είναι η έκδοση

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόνιμα από το καλοκαίρι decrypted το έχω μίας και αλλάζω τακτικά rom και δεν γουστάρω format data.

 

Βέβαια paranoid η μόνη rom δεν υποστηρίζει decrypted εγκατάσταση τουλάχιστον όταν εγώ δοκίμασα μια φορά να την βάλω με όλες τις άλλες δεν είχα θέμα για αυτό και δεν ασχολήθηκα ξανά μαζί της.

 

Δεν υπάρχει διαχωρισμός global, eu στις beta, μια είναι η έκδοση
Μπορεί δεν το θυμάμαι, έχω να βάλω από την 5 τελευταία φορά.

 

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Decrypted το τηλέφωνο έχω να το κάνω από το 5Τ. Αλλά ευελπιστώ τώρα να τα έχω και τα δύο (7προ και 6Τ). Μόνο το φλασάκι τρέχεις μετά από κάθε ρομ που βάζεις και τέλος; Και σε Oxygen το ίδιο θέλει; Τώρα μπουτάρω το 7προ μετά την 8beta που έβαλα και να δω αν πήγαν όλα καλά με το decryption.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Decrypted το τηλέφωνο έχω να το κάνω από το 5Τ. Αλλά ευελπιστώ τώρα να τα έχω και τα δύο (7προ και 6Τ). Μόνο το φλασάκι τρέχεις μετά από κάθε ρομ που βάζεις και τέλος; Και σε Oxygen το ίδιο θέλει; Τώρα μπουτάρω το 7προ μετά την 8beta που έβαλα και να δω αν πήγαν όλα καλά με το decryption.

 

Εδω η συζήτηση περι custom κλπ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7961395#post7961395

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εδω η συζήτηση περι custom κλπ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7961395#post7961395

Ναι το γνωρίζω και αυτό το θέμα και τα αντίστοιχα για roms σε όλα τα κινητά που είχα. Απλά πολλές φορές είναι λίγο δυσδιάκριτα τα όρια το ενός και του άλλου θέματος και ουσιαστικά ρώτησα για την beta την επίσημη που αναφέρεται στο παρόν. Το να γράψω ένα μήνυμα ξεκάρφωτο εκεί, δε μου λέει κάτι...

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά αν κ πολύ ευχαριστημένος από το κινητό κ σαν λάτρεις των αλλαγών σκέφτομαι να το δώσω το 8/256 που έχω αγορασμενο από το επίσημο σάιτ από τις πρώτες μέρες με απόδειξη κ αρκετές θήκες σε άριστη κατάσταση χώρος σημάδι κ θήκη από την πρώτη ώρα θέλω να το πουλήσω κ να πάω η σε note 10 plus η σε mate ανάλογα εσείς τι λέτε;σε τι τιμή θα ήταν καλά να το δώσω; Χρώμα μπλε
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή τιμή κ πως το πήρες γτ εγώ είμαι Σαντορίνη κ δεν ξέρω ακόμα κ να το βάλω για πώληση κανέναν ασφαλή τρόπο πώλησης;για να αειμαι καλλημενος μην χάσω το κινητό κ δεν πάρω τπτ εγώ με 470 ευχαριστημένος ειμαι Edited by dafly7
Link to comment
Share on other sites

Για να είσαι ασφαλής θα ζητήσεις πρώτα κατάθεση και μετά θα κάνεις αποστολή. Ξεκίνα από 500€ και βλέπεις.
Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κανένας από το φόρουμ ας στείλει πμ πριν το βάλω αγγελία γτ ξέρω ότι εδώ έχουν όλοι τρελά με τα one plus
Link to comment
Share on other sites

Με gcam πως αλλάζουμε σε wide και Tele camera χωρίς root?
nokia 3210 - nokia 3310 - nokia 3410 - nokia 3650 - nokia ngage - nokia 7610 - nokia n80 - lg ks20(windows mobile 6.1) - iPhone 3GS - iPhone 4S - LG G2 - LG G5 - Oneplus 7 Pro(8/256 GM1910)
Link to comment
Share on other sites

Με gcam πως αλλάζουμε σε wide και Tele camera χωρίς root?
Καλημέρα. Δυστυχώς μόνο με root γίνεται.

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τα καταφερα και εσπασα την οθονη,ειναι λειτουργικο ακομη το τηλ. αλλα τωρα τι;

Το στελνω εταιρεια η το φτιαχνω εδω;

Κοστος;

One Plus 8pro 12/256
Link to comment
Share on other sites

Τα καταφερα και εσπασα την οθονη,ειναι λειτουργικο ακομη το τηλ. αλλα τωρα τι;

 

Το στελνω εταιρεια η το φτιαχνω εδω;

 

Κοστος;

 

Υπολόγιζε κάνα 250αρι στο επίσημο service.

Αναλυτικά θα σου πουν η ίδιοι.

Αλλάζουν οθόνη συν όλο το σασι σε τέτοιες περιπτώσεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπολόγιζε κάνα 250αρι στο επίσημο service.

Αναλυτικά θα σου πουν η ίδιοι.

Αλλάζουν οθόνη συν όλο το σασι σε τέτοιες περιπτώσεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Περίμενε γιατί έκαναν 3 μέρες να απαντήσουν οτι δέχονται το τηλ. για επισκευή... αγορασμενο απο αυτους.

One Plus 8pro 12/256
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην 10.0.3. Με το engineer mode δεν υπάρχει το volte - vowifi toggle??

 

Οκ το έκανα παιδιά.

 

Υπάρχει πλέον κάποιο προφίλ που να δουλεύουν τα παραπάνω σε Vodafone cu?

 

May the power of Oneplus 7 Pro be with you

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως προχθές που συναντήθηκα πάλι με τον φίλο μου αυτόν και ξαναδοκιμάσαμε, χωρίς να έχω αλλάξει κάτι, δεν άνοιξε με το δικό του δάχτυλο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά είχα το Onplus 7 pro 8/256 και το έδωσα για το p30 pro επηρεασμένος από όσα διάβαζα για καλύτερη φωτογραφική μηχανή. Το δοκίμασα 3 μήνες και δεν τρελάθηκα και θέλω να ξαναεπιστρέψω στο OnePlus 7 pro και στα 90Hz

Αξίζει να ψάξω ξανά για το OnePlus 7 pro η να πάω στο 7t pro? Υπάρχουν ορατές διάφορες;

 

Παρεπιπτόντως εάν κάποιος θέλει ανταλλαγή OnePlus 7 pro με P30 pro 8/256 breathing crystal ας μου στείλει pm.

Link to comment
Share on other sites

τα παιδεία παίζει.... πάρε δώσε πέτα λεφτά

αμα δεν έχεις ν'ασχοληθεις με τίποτα άλλο...

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 7 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...