Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δικό μου πήγε στο συρτάρι, έχει μεγάλες διαστάσεις, και είναι δύσχρηστο,,, είναι πολύ μεγάλο,, ειδικά το ύψος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Μήπως ξέρει κάποιος , app called id, who's call , που να δουλεύει με ελληνικούς αριθμούς.
Σου απαντήσανε ήδη στα 2-3 υπόλοιπα θέματα που ρώτησες.

 

Η έκδοση του κινητού μας με CSC Cosmote (COS) πήρε την A705FNODX3ASG5 με ενημερώσεις ασφαλείας 1/8/2019, η Eur ακόμα είναι στην 1/7/19. Πολύ σπάνιο να πάρει το branded πιο γρήγορα αναβάθμιση από το eur. Λέτε να καθυστερήσει η αναβάθμιση στην Eur;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας βρήκανε ενα Α70 πως μπορώ να το ενεργοποίησω ζητάει μετά από hard reset to προηγούμενο gmail.

Τι μπορεί να γίνει;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με την απόδειξη του πας στο service και στο ξεκλειδώνουν. Αλλιώς τίποτα, θα πρέπει να βάλεις τον κωδικό του Gmail που είχε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας βρήκανε ενα Α70 πως μπορώ να το ενεργοποίησω ζητάει μετά από hard reset to προηγούμενο gmail.

Τι μπορεί να γίνει;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Διαβασε καλα τις επιλογες μετα απο hard-reset.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν το καβατζωσεις κλοπή θεωρείται, άσχετα που δεν το πήρες κατευθείαν από τον άλλον. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να ανεβάσεις ένα post (ή να ζητήσεις από μια σελίδα ενημερωτική) με φωτογραφία και τα στοιχεία σου ώστε αν το δει ο κάτοχος να το παραλάβει.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά αν το καβατζωσεις κλοπή θεωρείται, άσχετα που δεν το πήρες κατευθείαν από τον άλλον. Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να ανεβάσεις ένα post (ή να ζητήσεις από μια σελίδα ενημερωτική) με φωτογραφία και τα στοιχεία σου ώστε αν το δει ο κάτοχος να το παραλάβει.

 

Αυτά σε μια άλλη χώρα (δυστυχώς).....

Βεβαια όταν χάνουμε ή "χάνουμε" το δικό μας τότε καταλαβαίνουμε την γλύκα......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παραλία το βρήκε στην άμμο δεν το έκλεψε.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το παραδίδετε στην αστυνομία αφού δεν είναι δικός σας. Υπάρχει moderator να δώσει τα στοιχεία του κυρίου στην αστυνομία;

But for chips and for freedom

I could die

 

NOMBRE D'OR JEWELRY

Link to comment
Share on other sites

(Σε εντελώς διαφορετικό θέμα, ),

είχα στείλει email στην Δίωξη Ηλεκτρονικού εγκλήματος...,

Link to comment
Share on other sites

(Σε εντελώς διαφορετικό θέμα, ),

είχα στείλει email στην Δίωξη Ηλεκτρονικού εγκλήματος...,

 

Έβγαλες άκρη?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν, να κάνω μήνυση,, κλπ κλπ,, δεν υπάρχει χρήμα να τρέχω στα δικαστήρια,,,θα πλήρωνα δεκαπλάσια, και αναβολή δίκης, και ξανά αναβολή, θα έτρωγε ο δικηγόρος,. αφορά μια διαφορά που είχα με ένα μαγαζί,, έτσι το κατάπια και δεν έδωσα συνέχεια. Επίσης είχα απευθυνθεί και στον συνήγορο του καταναλωτή, , δεν μπόρεσαν να κάνουν κάτι,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας βρήκανε ενα Α70 πως μπορώ να το ενεργοποίησω ζητάει μετά από hard reset to προηγούμενο gmail.

Τι μπορεί να γίνει;

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να το παραδώσεις στην αστυνομία αμέσως. Δεν είναι δικό σου. Κάποιος το έχασε. Και ζητάς και βοήθεια για το πώς να το κάνεις δικό σου. Ντροπή σου!

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι είχα βρει στο κέντρο Αθήνα ένα iphone 7 plus στο δρόμο, περίμενα στο σημείο τον τύπο όπως ήταν λογικό, δεν είπε ούτε ευχαριστώ. Με ρώτησε πού το βρήκα και μου είπε καλή συνέχεια. Για να μη κοιτάτε μόνο τη μια πλευρά....

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κινητό φεύγει από μηχανή που με προσπέρασε. Σταματώ το μαζεύω. Περνω κλήση στο "μαμά" το σηκώνει και διαπιστωνουμε ότι του το είχε κλέψει ο άλλος με το μηχανάκι. Έρχεται το παίρνει την άλλη μέρα και ούτε ευχαριστώ. Όχι ότι ενισχύω το "κλέψιμο" αλλά στην θέση του φίλου απλά θα το κράταγα σε ένα συρτάρι σε περίπτωση που αγόραζα α 70 να έχω ανταλλακτικά.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη λετε και οι 2 οτι για να κανεις κατι σωστο πρεπει να ξερεις αν ο αλλος θα σου πει ευχαριστω!

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη λετε και οι 2 οτι για να κανεις κατι σωστο πρεπει να ξερεις αν ο αλλος θα σου πει ευχαριστω!
Όχι, λέμε ότι αν το χάσεις, μη περιμένεις να στο φέρουν πίσω

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αντιμετωπίζω άλλο πρόβλημα,από την αρχή,δεν δέχομαι ειδοποιησεις για mail καθόλου,και viber,messenger,sms με χρονική καθυστέρηση από 2 έως και 10 λεπτών,το αντιμετωπίζει αλλος αυτό το πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες που βγάζει το Α70 είναι το πολύ μέτριες. Θέλει πολύ σταθερό χέρι (ιδίως στα 32MP) και όλες βγαίνουν όπως να'ναι. Κρίμα, γιατί είναι πολύ καλή συσκευή γενικά.
Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους.

Σε ενάμιση μήνα περίπου έχω επιδότηση.Υπολογίζω ότι με βάση τις προηγούμενες μου θα είναι γύρω στα 180-200 ευρώ .

Για την ώρα είμαι κάτοχος ενός Sony Xperia xz1 από το οποίο γενικά δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος (πρόβλημα στην οθόνη από την αρχή, κακή διαχείριση μπαταρίας, κακή κάμερα για την τιμή του και αρκετά άλλα)

Χθες τυχαία είδα το συγκεκριμένο κινητό και για 2 λεπτά που απλά το κράτησα στα χέρια μου οφείλω να πω ότι μου άρεσε...

Επειδή δεν θέλω να δώσω πάνω από 150-200 ευρώ από την τσέπη μου όταν προχωρήσω στην αγορά νέας συσκευής θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις:

1) Έχει φτιάξει η κάμερα με τις αναβαθμίσεις που έχει δεχτεί η συσκευή;

2) Έχει θέματα σε σύνδεση με wi-fi;

3) Η αυτονομία του βγάζει ημέρα;

4) Η οθόνη είναι καλή;

 

Για να βοηθήσω όσους μπείτε στον κόπο να απαντήσετε οι απαιτήσεις που θέλω να καλύπτει η νέα μου συσκευή είναι οι παρακάτω:

 

1) Οθόνη (μέγεθος-ποιότητα) που να βοηθά τη θέαση Cosmote tv go, Youtube ,ταινιών καθώς και προγραμμάτων επεξεργασίας φωτογραφιών όπως Lightroom, Photosgop κλπ)

2) Ύπαρξη ραδιοφώνου

3) Αντοχή μπαταρίας ικανή να βγάζει ημέρα με απαιτητική χρήση

4) Αξιόλογη κάμερα έστω και με άλλη εφαρμογή πέραν της εργοστασιακής .

5) Αντοχή σε νερό και σκόνη.

 

Δεδομένο πως όποιες προτάσεις μέσα σε αυτά τα πλαίσια τιμής-απαιτήσεων είναι παραπάνω από δεκτή.

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...