Jump to content

Δύο Ξένοι (Mega)


AquaSonic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μία από τις κορυφαίες στιγμές Ντένης-Φλώρας

 

Ντένη:"Εσένα αγάπη μου ένα χάπι σου χρειάζεται μόνο"

Φλώρα:"Πιο?"

Ντένη:" Το Happy End" :lol: :lol: :lol: :lol:

If we forget about them, don't worry

If they forget about us, then hurry

How about the people who don't matter anymore?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 159
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειχα διιαβασει τοτε σε ενα εβδομαδιαιο περιοδικο τι θα γινοταν στο 3ο κυκλο.

απο οσο θυμαμαι θα χωριζαν,θα πηγαιναν στα δικαστηρια για να δουν ποιος θα κρατησσει τα παιδια και εκει θα συναντουσαν την Μίνα ως εισαγγελεας ή κατι τετοιο.τελικα ομως τα ξαναβρηκαν.παρακατω ομως δεν θυμαμαι.

αν δεν κανω λαθος διακοπηκε λογο τσακομου των πρωταγωνιστων.

Link to comment
Share on other sites

ειχα διιαβασει τοτε σε ενα εβδομαδιαιο περιοδικο τι θα γινοταν στο 3ο κυκλο.

απο οσο θυμαμαι θα χωριζαν,θα πηγαιναν στα δικαστηρια για να δουν ποιος θα κρατησσει τα παιδια και εκει θα συναντουσαν την Μίνα ως εισαγγελεας ή κατι τετοιο.τελικα ομως τα ξαναβρηκαν.παρακατω ομως δεν θυμαμαι.

αν δεν κανω λαθος διακοπηκε λογο τσακομου των πρωταγωνιστων.

Όντως ο τρίτος κύκλος ήταν έτοιμος και γραμμένος από Ρήγα-Αποστόλου άλλωστε ποτέ δεν είπαν ότι τελείωσε στο δεύτερο κύκλο. Το περιοδικό που λες το έχω κρατήσει ακόμα αλλά δε θυμάμαι που είναι καταχωνιασμένο, αν το βρω θα το σκανάρω να ανεβάσω τη περίληψη του τρίτου κύκλου που ομολογουμένως έδειχνε πολύ ενδιαφέρουσα. Η σειρά δε συνεχίστηκε ποτέ γιατί τότε θυμήθηκε η Εβελίνα Παπούλια ότι δε μπορεί να παίζει τη ξανθιά χαζή τηλεπαρουσιάστρια για τρίτη χρονιά αλλά ήθελε να κάνει στροφή σε πιο ποιοτικούς ρόλους. Πάντως στη περίληψη είχε αρκετές λεπτομέρειες από το τρίτο κύκλο και όντως αυτό με τη Μίνα που λες ισχύει θα ήταν ο δικαστής ή ο εισαγγελέας στη δίκη μεταξύ Μαρκορά-Κουντουράτου για την επιμέλεια των παιδιών

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Όντως ο τρίτος κύκλος ήταν έτοιμος και γραμμένος από Ρήγα-Αποστόλου άλλωστε ποτέ δεν είπαν ότι τελείωσε στο δεύτερο κύκλο. Το περιοδικό που λες το έχω κρατήσει ακόμα αλλά δε θυμάμαι που είναι καταχωνιασμένο, αν το βρω θα το σκανάρω να ανεβάσω τη περίληψη του τρίτου κύκλου που ομολογουμένως έδειχνε πολύ ενδιαφέρουσα. Η σειρά δε συνεχίστηκε ποτέ γιατί τότε θυμήθηκε η Εβελίνα Παπούλια ότι δε μπορεί να παίζει τη ξανθιά χαζή τηλεπαρουσιάστρια για τρίτη χρονιά αλλά ήθελε να κάνει στροφή σε πιο ποιοτικούς ρόλους. Πάντως στη περίληψη είχε αρκετές λεπτομέρειες από το τρίτο κύκλο και όντως αυτό με τη Μίνα που λες ισχύει θα ήταν ο δικαστής ή ο εισαγγελέας στη δίκη μεταξύ Μαρκορά-Κουντουράτου για την επιμέλεια των παιδιών

η παπουλια θελει και ποιοτητα??μην *εσω.κριμα που το εκοψαν τοσο γρηγορα και χωρις να δουμε τι εγινε στο τελος.αφου τα ειχαν ξανα βρει με την μαρινα πως πανε στα δικαστιρια??τελικα το παραδεχτηκε οτι τα παιδια ειναι δικα του??

Link to comment
Share on other sites

επισης στον τριτο κυκλο(ειχα παρει και γω το περιοδικο) ο κων/νος αφηνει εγκυο τη μαρα οταν αυτη παει στο λονδινο(αν θυμαμαι καλα εκει πηγαν να μεινουν ο κων/νος με τη μαρινα και τα αφησαν ολα πισω) για να του συμπαρασταθει...

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

kala i seira einai apexti. alla emana maresei kai to dolce vita einai oi dio agapimenes mou. ti tixeri pou eiste toulaxiston exete epanalijeis ti na po kai ego edo sto london pou oyte me kialia den to vlepo........ eutixos imera vrika ena site pou mporeis na kaneis download sirial elinika yeahhh
Link to comment
Share on other sites

kala i seira einai apexti. alla emana maresei kai to dolce vita einai oi dio agapimenes mou. ti tixeri pou eiste toulaxiston exete epanalijeis ti na po kai ego edo sto london pou oyte me kialia den to vlepo........ eutixos imera vrika ena site pou mporeis na kaneis download sirial elinika yeahhh

Για πες το site να κατεβασοθμε κ εμεις κανα σιριαλ...

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

Ατάκα από τη σημερινή επανάληψη:

 

 

(Φωκάς) Θα ζω για τη στιγμή που θα σας ξαναδώ...

(Ντένη) Εγώ ελπίζω να ζείτε και μετά από αυτή...

 

:lol: :lol: :lol: Έεεεεεεγραψε!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Σε καποια φαση η Ντενη αποκαλεσε την Μαρουσκα "

"Πυγμαια της στεπας" και κατι ακομα.... Το θυμαται κανεις?? Τρελο γελιο

(ηταν στην σκηνη που η Ντενη ζηταει απο την Μαρουσκα να προσεχει τα παιδια της Κουντουρατου και αυτη ζηταει λεφτα!!) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ είδα το σημερινό και νομίζω ήταν από αυτά με τις πολλές ατάκες. Εγώ συγκράτησα αυτή που έλεγε η Ντένη:

- Αυτό που ξέρω είναι πως το χταπόδι μαλακώνει με το χτύπημα και ο άντρας με το στήσιμο, ποτέ το ανάποδο :lol:

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

to site einai http://www.blue-whitegt.com exei apo ola

Αυτο το ξερω...αλλα εχει τις τελεθταιες σειρες...εγω τους δυο ξενους θελω να βρω...

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ "ΔΥΟ ΞΕΝΟΥΣ"

 

yparxei episodio 1?

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το ξερω...αλλα εχει τις τελεθταιες σειρες...εγω τους δυο ξενους θελω να βρω...

 

Υπάρχουν οι Δύο Ξένοι στο http://www.blue-whitegt.com...

 

Βάλε dyo xenoi και θα το βρεις!

 

Το πρώτο επεισόδιο πράγματι δεν υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

Η θεική ατάκα της Άβας Γαλανοπούλου : '' Η γιαγιά μου μου έλεγε το εξής. Η μοναδική γυναίκα που είναι σίγουρη που είναι ο άντρας της κάθε βράδυ είναι μία. Η χήρα.''
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν οι Δύο Ξένοι στο http://www.blue-whitegt.com...

 

Βάλε dyo xenoi και θα το βρεις!

 

Το πρώτο επεισόδιο πράγματι δεν υπάρχει...

 

Λέει Registration has been disabled...

Τι συμβαίνει;;;

Link to comment
Share on other sites

Exoun kleisei tis nees eggrafes.

Den kseroume pote tha ksananoiksoun.

eggrafes tha 3anarxisoun entos oligon imeron!!!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικές ατάκες αυτό το σήριαλ αλλά η σκηνή που μου έχει μείνει είναι που ο Μαρκοράς έχει το μωρό στον αριστερό ώμο και τον ρωτάνε τι είναι αυτό στον ώμο του, κοιτάει δεξιά, δεν βλέπει τίποτα και μετά αριστερά και "τρομάζει" σαν να μην το είχε δει. :p :p
KCB
Link to comment
Share on other sites

Asunagwnisti pragmatika seira..i moni p itan isa3ia tis kata ti gnwmi m itan t "ti yuxi 8 paradwseis mwri?", p dustuxws stamatise..

ekatsa n dw k ena episodeio apt Para 5 p exei ginei tosos ntoros..dn lew, eixe tis stigmes t, oxi k toses polles..alla..pou n sugkri8ei me tous 2 3enous?..

dn katalavainw giati tetoia pwrwsi..opws dn tin katalava k st Akalupto..

oute ekei eskase polu t xeilaki m..

tespa..mallon exei stereyei t xioumor..ti n pw..

;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Tzitzikos the cat.!.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ypopsin,oi eggrafes sto bluewhite-gt

pros to paron exoun anoi3ei :happy:

 

slide13,to humor den exei sterepsei,eidika sto para 5.. :rolleyes:

Des kana epeisodio parapanw..An 8es,na s dwsw ta epeisodia.. ;)

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Asunagwnisti pragmatika seira..i moni p itan isa3ia tis kata ti gnwmi m itan t "ti yuxi 8 paradwseis mwri?", p dustuxws stamatise..

ekatsa n dw k ena episodeio apt Para 5 p exei ginei tosos ntoros..dn lew, eixe tis stigmes t, oxi k toses polles..alla..pou n sugkri8ei me tous 2 3enous?..

dn katalavainw giati tetoia pwrwsi..opws dn tin katalava k st Akalupto..

oute ekei eskase polu t xeilaki m..

tespa..mallon exei stereyei t xioumor..ti n pw..

;)

 

Συμφωνώ μαζί σου για τον Ακάλυπτο...Ποτέ δεν κατάλαβα γιατι άρεσε στον κόσμο αυτός ο χαρακτήρας...Εμένα μου την έδινε που πάντα τη γλίτωνε απ ΟΤΙ και να έκανε και την πλήρωνε τελικά κάποιος από τους φίλους του!:mad: :mad:

 

όσο για το παρα 5 (και γενικά για μια κωμική σειρά με εξέλιξη στην υπόθεση και σταθερή θεματολογία -δλδ όχι του τύπου 7 Θανάσιμες Πεθερές!) είναι λάθος να κρίνεις τη σειρά από πχ το 18ο επεισόδιο....Είναι λογικό πως πια μετά από κάποια επεισόδια δεν γίνεται να έχει αστεία ΟΛΗ την ώρα!! Πρέπει και να εξελιχθεί λίγο η υπόθεση και να προχωρήσει λίγο η ανάπτυξη των χαρακτήρων...!!!;) Οπότε μην κρίνεις από 1-2 επεισόδια, μια ολόκληρη σειρά (και δεν αναφέρομαι μόνο στο Παρα 5 αλλά γενικά στις σειρές!)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
korufaia ataka ekei pou leei i Ntenu ston Reppa "ante kai sta dika sou" gia na apantisei autos "pou na trexoume twra sto Amsterdam" :D

 

Mάλλον εννοείς στον Ρήγα...γιατί ο Ρέππας δεν έπαιζε...:lol: :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...