Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι ακόμα;όλοι εδώ στο forum που γράφουμε και έχουν πάρει το κινητό δεν ξέρουν τι γίνετε με τις εγγυήσεις;; κανένας δεν το έχει πάρει από μαγαζί εκτός μεγάλης αλυσίδας να πει τι συμβαίνει και αν ισχύουν οι εγγυησεις;;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ακόμα;όλοι εδώ στο forum που γράφουμε και έχουν πάρει το κινητό δεν ξέρουν τι γίνετε με τις εγγυήσεις;; κανένας δεν το έχει πάρει από μαγαζί εκτός μεγάλης αλυσίδας να πει τι συμβαίνει και αν ισχύουν οι εγγυησεις;;

 

Δεν πηρες τηλεφωνο σε αυτο που σου εδωσα? θα σου ελυνε ολες τις αποριες

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ακόμα;όλοι εδώ στο forum που γράφουμε και έχουν πάρει το κινητό δεν ξέρουν τι γίνετε με τις εγγυήσεις;; κανένας δεν το έχει πάρει από μαγαζί εκτός μεγάλης αλυσίδας να πει τι συμβαίνει και αν ισχύουν οι εγγυησεις;;

 

απ όπου το πάρεις,το μόνο που επιβάλετε να κάνεις,είναι να μιλήσεις με τον πωλητή και να σου διαβεβαιώσει ότι πρόκειται για ευρωπαϊκή συσκευή....όλα τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε.

έτσι θα έχεις επίσημη εγγύηση.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ευρωπαϊκό το imei του τηλεφώνου έχεις κανονικά δύο χρόνια εγγύηση από την επίσημη αντιπροσωπία.. Αν είναι εκτός εε πρέπει να το στείλεις εκεί η να σου δίνει εγγύηση το κατάστημα.. Πάντως η εεγυηση εδώ είναι άπαιχτη

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα καλές μου φαίνονται και οι 2 που ανέβασα απλά εστίασα στην μια και γι αυτό η διαφορά στα χρώματα του ουρανού[/Q

 

πολυ καλες φαινονται ποια προσαρμοσμενη εκδοση εχεις¨? εγω εχω την DT. GRC 10.0.0.2(LT) H εχει καποιο προβλημμα το λογισμικο εμενα η κατι εχει η καμερα το εχω στειλει στο servise και περιμενω

 

Που τη βλέπουμε αυτή την έκδοση ακριβώς;

Πήγα στις πληροφορίες τηλεφώνου αλλά δε βρήκα τπτ.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

 

Που τη βλέπουμε αυτή την έκδοση ακριβώς;

Πήγα στις πληροφορίες τηλεφώνου αλλά δε βρήκα τπτ.

 

πληροφοριες τηλεφωνου εκει που σου λεει εκδοση androind κατω κατω το τελευταιο γραφει προσαρμοσμενη εκδοση Ελληνικο ειναι το τηλεφωνο?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

 

πληροφοριες τηλεφωνου εκει που σου λεει εκδοση androind κατω κατω το τελευταιο γραφει προσαρμοσμενη εκδοση Ελληνικο ειναι το τηλεφωνο?

 

Δε το βλέπω πουθενά.

Από σκρουτζ το αγορασα

 

Screenshot-20200403-065636-com-android-settings.jpg

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

 

Δε το βλέπω πουθενά.

Από σκρουτζ το αγορασα

 

Αμέσως πιο κάτω μήπως εννοούν τα παιδιά;

Σε μένα π.χ. (P30 όμως) γράφει: DT.GRC 10.0.0.4(LT)

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από πιο μαγαζί στο Σκρουτζ το αγόρασες;;;με την εγγύηση τη σου είπανε;ευχαριστω

 

Καλημέρα.

Το πήρα από το Arena77.gr και έγραφε / γράφει: "2 Έτη Εγγύηση Αντιπροσωπείας"

Επίσης εγώ για καλό και για κακό έστειλα και email εκεί ρωτώντας, για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο αν συμβεί κάτι.

 

Καλησπέρα.

Θα μπορούσατε να μου επιβεβαιώσετε ότι η συσκευή που παρήγγειλα έχει 2ετή εγγύηση από την ελληνική αντιπροσωπεία;

Επίσης, αν όντως βγάλει κάποιο πρόβλημα, την πηγαίνω εγώ από μόνος μου στην αντιπροσωπεία στην οδό Μιχαλακοπούλου;

 

Καλημέρα σας, η εγγύηση είναι κανονικά ελληνικής αντιπροσωπίας. Μπορείτε σε περίπτωση βλάβης να απευθυνθείτε μόνος σας κατευθείαν σε εκείνους.
Link to comment
Share on other sites

 

Δε το βλέπω πουθενά.

Από σκρουτζ το αγορασα

 

Screenshot-20200403-065636-com-android-settings.jpg

 

Ακριβως πιο κατω απο το πληροφοριες επαληθευσης

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

https://ibb.co/4PM8LWB

https://ibb.co/gdt79vf

Παιδιά μόλις μου ρθε αγορασμένο από Γερμανό, είναι εισαγωγή? Διότι πολλά παράξενα βλέπω

Edited by Struggler
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξα τώρα το imei και λέει valid in Greece, προφανώς το χουν από τον οτε/Γερμανό της Ρουμανίας. Έχω κάποιο πρόβλημα σαν συσκευή κάποια ιδιαιτεροτητα
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

https://ibb.co/4PM8LWB

https://ibb.co/gdt79vf

Παιδιά μόλις μου ρθε αγορασμένο από Γερμανό, είναι εισαγωγή? Διότι πολλά παράξενα βλέπω

 

Φιλε μου ειναι Ελληνικο στο λεει κιολας στην πανω φωτο, εισαγωγης ειναι μονο απο skroutz και γιαυτο εχουν χαμηλοτερη τιμη

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Άραγε όλα από Γερμανό είναι έτσι ή αυτό που ήταν σε προσφορά, αυτό θα να μάθω κ αν έχει κάποιο άλλο θεμα

 

ο γερμανος τα προμηθευει απο τις ελληνικες αντιπροσωπειες δεν πουλαει εισαγωγεις θα το ειχε κλεισει αν κανει πουτσιες για να σου φυγει και η περιεργια πηγαινε πληροφοριες τηλεφωνου κατω κατω λεει προσαρμοσμενη εκδοση τι γραφει?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με πηραν απο το service της huawei που ειχα στειλει το κινητο για την καμερα και που ειπαν οτι ειχε θεμα η καμερα και μου την αλλαξαν αν δεν ειχα πιο πριν το mate 20 pro για να το συγκρινω δεν θα το ειχα καταλαβει Edited by panos9192
p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ειναι Ελληνικο στο λεει κιολας στην πανω φωτο, εισαγωγης ειναι μονο απο skroutz και γιαυτο εχουν χαμηλοτερη τιμη

 

Ειλικρινής απορία: ποιο λόγο θα είχε κάποιος να το αγοράσει απο Γερμανό κι όχι από skroutzομάγαζα που αναγράφουν ξεκάθαρα "2 Έτη Εγγύηση Αντιπροσωπείας" ;

Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινής απορία: ποιο λόγο θα είχε κάποιος να το αγοράσει απο Γερμανό κι όχι από skroutzομάγαζα που αναγράφουν ξεκάθαρα "2 Έτη Εγγύηση Αντιπροσωπείας" ;

Η διαφορα ειναι οτι π.χ απο τον γερμανο ειναι δικο τους, ενω απο σκρουτζ δεν ειναι δικο τους με αποτελεσμα το δικο τους οτι και να παθει θα το φτιαξουν και αν δεν φτιαχνεται στο αντικαθιστουν ενω το αλλο αν παθει μεγαλη ζημια και δεν φτιαχνεται δεν θα στο αντικαταστησουν ενω αν εχει καποιο προβλημα π.χ. στην καμερα οπως επαθε το δικο μου στο φτιαχνουν κανονικα

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

 

Ακριβως πιο κατω απο το πληροφοριες επαληθευσης

 

Δεν έχει τπτ άλλο πιο κάτω από τις πληροφορίες επαλήθευσης.

Εκεί τελειώνει το μενού... Περίεργο..

Από τον καραβασιλη στη Νίκαια το αγορασα. Έχει αγορασει και φίλος το s10+ απο εκεί και έχει εγγύηση κανονικά.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορα ειναι οτι π.χ απο τον γερμανο ειναι δικο τους, ενω απο σκρουτζ δεν ειναι δικο τους με αποτελεσμα το δικο τους οτι και να παθει θα το φτιαξουν και αν δεν φτιαχνεται στο αντικαθιστουν ενω το αλλο αν παθει μεγαλη ζημια και δεν φτιαχνεται δεν θα στο αντικαταστησουν ενω αν εχει καποιο προβλημα π.χ. στην καμερα οπως επαθε το δικο μου στο φτιαχνουν κανονικα

 

Επίσης οι πολλές άτοκες δόσεις που μπορούν να γίνουν, εξαλλου 500 το πήρα με φπα

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορα ειναι οτι π.χ απο τον γερμανο ειναι δικο τους, ενω απο σκρουτζ δεν ειναι δικο τους με αποτελεσμα το δικο τους οτι και να παθει θα το φτιαξουν και αν δεν φτιαχνεται στο αντικαθιστουν ενω το αλλο αν παθει μεγαλη ζημια και δεν φτιαχνεται δεν θα στο αντικαταστησουν ενω αν εχει καποιο προβλημα π.χ. στην καμερα οπως επαθε το δικο μου στο φτιαχνουν κανονικα

 

Παίδες οτιδήποτε είναι από Ευρώπη το φτιάχνει η αντιπροσωπία. Καμία διαφορά δεν έχουν λοιπόν εκτός αν το σκρουτζομαγαζο το έχει κάνει εισαγωγή από Κίνα πχ. Αυτό πλέον σπάνια συμβαίνει, εκτός αν μιλάμε για κάνα xiaomi που καμία φορά συμβαίνει και γενικα για εταιρίες που δεν έχουν αντιπρόσωπο εδώ ή που η διαφορά τιμής είναι πολύ μεγάλη. Ή αν δε θέλει να σου κόψει τιμολόγιο το σκρουτζομαγαζο και σου λέει ότι δεν έχει εγγύηση ( πχ καραβασιλης)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...