Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα τι διορθωσαν? και τι χαλασαν?

Έχουν φτιάξει την ισορροπία στα χρώματα στον ryyb φακο αλλά εχει χαλάσει

η λεπτομέρεια στις φωτό. Είναι πολύ συμπιεσμένες. Στο p20 τραβούσα 15 mb φωτό στα 40mp. Στο p30 δεν περνάω τα 9mp. Επίσης χάλασε η ποιότητα του night . Ιδίως στον υπερευρυγωνιο φακό.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν φτιάξει την ισορροπία στα χρώματα στον ryyb φακο αλλά εχει χαλάσει

η λεπτομέρεια στις φωτό. Είναι πολύ συμπιεσμένες. Στο p20 τραβούσα 15 mb φωτό στα 40mp. Στο p30 δεν περνάω τα 9mp. Επίσης χάλασε η ποιότητα του night . Ιδίως στον υπερευρυγωνιο φακό.

 

τα 40mp του p30 pro ειναι αχρηστα εγω μονο με τα 10mp βγαζω

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άργησα λίγο αλλά ορίστε ένα δείγμα βραδινής.

 

https://ibb.co/Wt4pHrM

 

IMG-20200331-220732.jpg

 

μια χαρα πολυ καλη φαινεται σε εσενα δεν κανει στον ουρανο αυτα τα συννεφακια που κανει σε εμενα εγω το εστειλα στο servise τις huawei και περιμενω απαντηση για την καμερα

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ , ισως τοτε παραργγειλω την ολοσωμη μαυρη χωρις παραθυρακι οταν θα μου ερθει το κινητο

η καινουρια εκδοση η 11 που λετε τι θα εχει καινουριο στης καμερας το μενου?? κάπου έτσι διάβασα

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η αλήθεια είναι ότι βγάζει μια πρασινίλα αλλά οχι παντου και δεν ξέρω αν φταίει το κινητο

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Έχουν φτιάξει την ισορροπία στα χρώματα στον ryyb φακο αλλά εχει χαλάσει

η λεπτομέρεια στις φωτό. Είναι πολύ συμπιεσμένες. Στο p20 τραβούσα 15 mb φωτό στα 40mp. Στο p30 δεν περνάω τα 9mp. Επίσης χάλασε η ποιότητα του night . Ιδίως στον υπερευρυγωνιο φακό.

 

τώρα που αποφάσισα να το πάρω βρήκε να χαλάσει η κάμερα????

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά μου φαίνονται στο δικό μου.

Το έχω κοντά ένα μήνα βέβαια και δεν ήξερα πως έβγαζε στο παρελθόν αλλά στα μάτια μου φαίνονται αρκετά καλές.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα καλές μου φαίνονται και οι 2 που ανέβασα απλά εστίασα στην μια και γι αυτό η διαφορά στα χρώματα του ουρανού[/Q

 

πολυ καλες φαινονται ποια προσαρμοσμενη εκδοση εχεις¨? εγω εχω την DT. GRC 10.0.0.2(LT) H εχει καποιο προβλημμα το λογισμικο εμενα η κατι εχει η καμερα το εχω στειλει στο servise και περιμενω

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Την 190 έχω

Αν αυτο εννοείς

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

De 10.0

0.3

CT F02

 

Δεν εχουμε την ιδια εκδοση οποτε το λογισμικο ειναι διαφορετικο μπορει και γιαυτο να μην εχεις θεμα εσυ

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Οι ενημερώσεις έρχονται ota παιδιά η πρέπει να βάλουμε και εμείς το χεράκι μας;;;

 

ερχονται απο μονες τους κανονικα αναλογα με το ιμει του κινητου δεν ερχονται σε ολα τα κινητα μαζι

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ίσως Λόγο Γερμανίας?

 

εσενα λογικα ειναι προελευσης Γερμανιας εμενα ειναι Ελληνικο οποτε λογικα πρεπει να εχει καποιες διαφορες το λογισμικο

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://techblog.gr/mobile/emui-10-1-kai-magic-ui-3-1-ayta-einai-ta-huawei-kai-honor-poy-tha-anavathmistoyn/?fbclid=IwAR0ekAbOOLu95lUarZoy7JotEdLMzHiJgRJob7MVZsLhrAU_004Gac7n5Vk

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Μια τελευταία ερώτηση για σήμερα.αξιζει περισσότερο να πάρω αυτό το κινητό σε σχέση με το mate 20 pro η παίζει και κάποιο άλλο σε αυτά τα χρήματα καλό;;;
Link to comment
Share on other sites

Μια τελευταία ερώτηση για σήμερα.αξιζει περισσότερο να πάρω αυτό το κινητό σε σχέση με το mate 20 pro η παίζει και κάποιο άλλο σε αυτά τα χρήματα καλό;;;

 

Αν θες την γνωμη μου αν εχεις mate 20 pro δεν χρειαζεται η αναβαθμιση στο p30 pro εκτος και πας με τα 8gb ram και καλα να εχεις παραπανω ram αλλιωτικα δεν αξιζει, σε αυτα τα λεφτα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο οσον αφορα την καμερα σε επιδοσεις υπαρχουν και καλυτερα

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω φανταζομαι με 400 τελικη χωρις τιμολογιο που μου ερχεται με μια προσφορα είμαι καλά εστω και μετα απο 1 χρόνο και τωρα που βγαίνει το p40 ε ??
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

παντως εγω φανταζομαι με 400 τελικη χωρις τιμολογιο που μου ερχεται με μια προσφορα είμαι καλά εστω και μετα απο 1 χρόνο και τωρα που βγαίνει το p40 ε ??

 

με 400 εισαι πολυ καλα μην το σκεφτεσαι παρτο εχει καποια θεματακια η καμερα με το androind 10 αλλα απο μεσα απριλη θα ξεκινησουν να δινουν την 10.1 και θα στρωσει

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω το mate 20 pro και δεν έχω πάρει ποτέ huawei κινητό,πάντα είχα κινητά xiaomi και είπα να αλλάξω σελίδα στα κινητά και πιστεύω πως αυτό το κινητό είναι πολύ καλό.το έχω βρει γύρω στα 500 τα 6γιγα από μικρό μαγαζί.τι παίζει με τις εγγύησης;;;έχουν δύο χρόνια αντιπροσωπείας από όπου το πάρεις;
Link to comment
Share on other sites

με 400 εισαι πολυ καλα μην το σκεφτεσαι παρτο εχει καποια θεματακια η καμερα με το androind 10 αλλα απο μεσα απριλη θα ξεκινησουν να δινουν την 10.1 και θα στρωσει

 

ειναι σιγουρο οτι θα στρωσει ? διοτι σας παρακολουθω και μετα την 9 που ηρθε η 10 χαλασαν καποια πραγματα, πανε να φτιαξουν κάποια και μετα χαλανε αλλα

Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω το mate 20 pro και δεν έχω πάρει ποτέ huawei κινητό,πάντα είχα κινητά xiaomi και είπα να αλλάξω σελίδα στα κινητά και πιστεύω πως αυτό το κινητό είναι πολύ καλό.το έχω βρει γύρω στα 500 τα 6γιγα από μικρό μαγαζί.τι παίζει με τις εγγύησης;;;έχουν δύο χρόνια αντιπροσωπείας από όπου το πάρεις;

 

Παρε το p30 pro τοτε, δεν εχεις θεμα με την εγγυηση αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν το αναλαμβανει η επισημη αντιπροσωπεια της huawei στην Ελλαδα η το μαγαζι που θα το παρεις το στελνει αλλου γιατι παλια που ειχα παρει απο το skroutz ενα lg απο το kaizershop η Ελληνικη αντιπροσωπεια της lg δεν το αναλαμβανε και το μαγαζι το εστελνε σε δικο του μαγαζι οχι σε επισημο παντως τωρα για την huawei δεν ξερω αν θες πρωτα παρε ενα τηλεφωνο το επισημο servise της huawei που ειναι 210 7777076 και ρωτα τους

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειναι σιγουρο οτι θα στρωσει ? διοτι σας παρακολουθω και μετα την 9 που ηρθε η 10 χαλασαν καποια πραγματα, πανε να φτιαξουν κάποια και μετα χαλανε αλλα

 

Κοιτα παντα οταν το κινητο παρει καινουργιο λογισμικο παντα εχει θεματα μεχρι να παρει καποιες ενημερωσεις μετα απο το αρχικο για να στρωσει και παντα το .1 ειναι καλυτερο απο το 0 ακομα και τα apple με το που παιρνουν καινουργιο λογισμικο εχουν θεματα τα λεγομενα bugs

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη παιδιά έχει κυρτότητα; ωραία στο χέρι;ρωτάω και σας έχω ζαλίσει γιατί δεν μπορώ να το δω το κινητό που είναι όλα κλειστα και έτσι την πάτησα με το mi9t που έχω τώρα δεν πήγα να το δω κάπου και μόλις άνοιξα το κουτί ξενερωσα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...