Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια για αυτα που εχω γραψει πιο πανω δεν γνωριζει καποιος να απαντησει? δεν μπορω να ανεβασω και φωτο για να τις δειτε
p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για αυτα που εχω γραψει πιο πανω δεν γνωριζει καποιος να απαντησει? δεν μπορω να ανεβασω και φωτο για να τις δειτε
Πως να απαντήσουμε εάν δεν έχουμε εικόνα?
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζεις φιλαρακι πως να ανεβασω φωτο εδω?
Καλημέρα.

 

Αν γράφεις από browser (chrome, ie, Firefox) πατάς απάντηση και σου βγάζει αυτά που βλέπεις στην ανοιχτόχρωμη φωτογραφία.

Πατάς εκεί που λέει προσθήκη εικόνας (με τη προϋπόθεση ότι ο φωτογραφία είναι αποθηκευμένη στον υπολογιστή που γράφεις) επιλέγεις την φωτογραφία και τη στέλνεις.

Αν χρησιμοποιείς κάποια εφαρμογή από το κινητό σου (π. Χ. Tapatalk) τότε πατάς πάλι απάντηση και σου βγάζει αυτό που βλέπεις στη σκουρόχρωμη φωτογραφία.

Πατάς πάνω στο + και επιλέγεις τη φωτογραφία που θέλεις και τη στέλνεις.

66e4811f622d76209cbdcba3d826db94.jpg122a303392507d3613bae70524d52e15.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Αν γράφεις από browser (chrome, ie, Firefox) πατάς απάντηση και σου βγάζει αυτά που βλέπεις στην ανοιχτόχρωμη φωτογραφία.

Πατάς εκεί που λέει προσθήκη εικόνας (με τη προϋπόθεση ότι ο φωτογραφία είναι αποθηκευμένη στον υπολογιστή που γράφεις) επιλέγεις την φωτογραφία και τη στέλνεις.

Αν χρησιμοποιείς κάποια εφαρμογή από το κινητό σου (π. Χ. Tapatalk) τότε πατάς πάλι απάντηση και σου βγάζει αυτό που βλέπεις στη σκουρόχρωμη φωτογραφία.

Πατάς πάνω στο + και επιλέγεις τη φωτογραφία που θέλεις και τη στέλνεις.

66e4811f622d76209cbdcba3d826db94.jpg122a303392507d3613bae70524d52e15.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk[/QUOT

 

Καλημέρα φιλε μου δεν μου βγαζει κατι τετοιο σε εμενα ουτε στο chrome ουτε firefox ουτε explorer δεν εχει την επιλογή εικονας θες να μου στειλεισ καπιο εμαιλ να στις στειλω να τις ανεβασεις?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

 

 

Αν γράφεις από browser (chrome, ie, Firefox) πατάς απάντηση και σου βγάζει αυτά που βλέπεις στην ανοιχτόχρωμη φωτογραφία.

 

Πατάς εκεί που λέει προσθήκη εικόνας (με τη προϋπόθεση ότι ο φωτογραφία είναι αποθηκευμένη στον υπολογιστή που γράφεις) επιλέγεις την φωτογραφία και τη στέλνεις.

 

Αν χρησιμοποιείς κάποια εφαρμογή από το κινητό σου (π. Χ. Tapatalk) τότε πατάς πάλι απάντηση και σου βγάζει αυτό που βλέπεις στη σκουρόχρωμη φωτογραφία.

 

Πατάς πάνω στο + και επιλέγεις τη φωτογραφία που θέλεις και τη στέλνεις.

 

66e4811f622d76209cbdcba3d826db94.jpg122a303392507d3613bae70524d52e15.jpg

 

 

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk[/QUOT

 

 

 

Καλημέρα φιλε μου δεν μου βγαζει κατι τετοιο σε εμενα ουτε στο chrome ουτε firefox ουτε explorer δεν εχει την επιλογή εικονας θες να μου στειλεισ καπιο εμαιλ να στις στειλω να τις ανεβασεις?

Δες τα μηνύματα σου.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επισυνάπτω τις φωτογραφίες του

panos9192

 

c54a715a375159055bdcc7948b90e729.jpg

-

dfe1676d23125f3cdbc36d41ee178ee6.jpg

-

2c64e824ad52aaa4430493a3090eb7de.jpg

-

d10915a3e2480eb1f950f6c78fcf8241.jpg

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Namgal
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω πολυ φιλε μου για την δημοσιευση των φωτο παρατηρουνται στις φωτο ψηλα αριστερα και δεξια καποια συννεφακια και σε αλλες τετραγωνακια σε αποχρωση μωβ και μλπε θελω να μου πειτε αν ειναι ετσι η εχει η καμερα καποιο προβλημα ευχαριστω.
p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπορει καποιος που να εχει το p30 pro να βοηθησει?

 

Προσωπικά δεν βλέπω κάτι στις φωτογραφίες σου

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ να πω την αλήθεια δεν βλέπω κάτι το μεμπτό ίσα ίσα που τις βλέπω πολύ καλές.
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ να πω την αλήθεια δεν βλέπω κάτι το μεμπτό ίσα ίσα που τις βλέπω πολύ καλές.

 

Αυτα τα συννεφακια που φαινονται ψηλα δεξια στην 3 φωτο ετσι το βγαζει και σε εσας?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω ότι έτσι γίνεται από το night mode.

Αλλα καλύτερα ας μιλήσουν οι πιο ειδικοι

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω ότι έτσι γίνεται από το night mode.

Αλλα καλύτερα ας μιλήσουν οι πιο ειδικοι

 

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση δηλαδη σε εσενα στο βγαζει ετσι στο night mode?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση δηλαδη σε εσενα στο βγαζει ετσι στο night mode?

 

Δεν έτυχε να βγάλω μια βραδινή φώτο ώστε να συγκρίνω μιας και η συσκευή αγοράστηκε πριν 10 μέρες.

Πάντως με ένα P9 plus που είχα στο παρελθόν το ίδιο έκανε στο night Mode με αυτό που παρουσιάζεται στη φώτο σου.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Δεν έτυχε να βγάλω μια βραδινή φώτο ώστε να συγκρίνω μιας και η συσκευή αγοράστηκε πριν 10 μέρες.

Πάντως με ένα P9 plus που είχα στο παρελθόν το ίδιο έκανε στο night Mode με αυτό που παρουσιάζεται στη φώτο σου.

 

Επειδη πριν ειχα το mate 20pro δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο εκτος και δεν το ειχα προσεξει αν θες και μπορεις βγαλε μια βραδυνη με ουρανο με το p30 pro και στειλε μου σε ευχαριστω.

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το OIS.

Στο P30pro βλέπω ότι έχει OIS και στον υπερευρυγώνιο και στον τηλεφακό.

 

Τετραπλή κάμερα Leica:

40 MP (Ευρυγώνιος φακός, διάφραγμα f/1.6, OIS) + 20 MP (Υπερ-ευρυγώνιος φακός, διάφραγμα f/2.2) + 8 MP (Τηλεφακός, διάφραγμα f/3.4, OIS)

Η κάμερα HUAWEI TOF (Time-of-Flight)

υποστηρίζει αυτόματη εστίαση (εστίαση λέιζερ, εστίαση φάσης, εστίαση αντίθεσης), καθώς και το AIS (Σταθεροποίηση εικόνας με τεχνητή νοημοσύνη της HUAWEI).

 

Στο απλό P30 βλέπω OIS μόνο στον τηλεφακό.

 

Τριπλή κάμερα Leica:

40 MP (Ευρυγώνιος φακός, διάφραγμα f/1.8) + 16 MP Υπερ-ευρυγώνιος φακός, διάφραγμα f/2.2) + 8 MP (Τηλεφακός, διάφραγμα f/2.4, OIS), υποστηρίζει αυτόματη εστίαση (εστίαση λέιζερ, εστίαση φάσης, εστίαση αντίθεσης), υποστηρίζει AIS (Σταθεροποίηση εικόνας της HUAWEI με τεχνητή νοημοσύνη).

 

Αυτό στην πράξη, σημαίνει ότι στο P30pro υπάρχει καλύτερο zoom;

Σε ότι αφορά τις νυχτερινές photos και το stabilisation του video, υπάρχει διαφορά στα δύο κινητά;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το OIS.

Στο P30pro βλέπω ότι έχει OIS και στον υπερευρυγώνιο και στον τηλεφακό.

 

 

 

Στο απλό P30 βλέπω OIS μόνο στον τηλεφακό.

 

 

 

Αυτό στην πράξη, σημαίνει ότι στο P30pro υπάρχει καλύτερο zoom;

Σε ότι αφορά τις νυχτερινές photos και το stabilisation του video, υπάρχει διαφορά στα δύο κινητά;

 

Στην πραξη σιγουρα ειναι καλυτερο το p30 pro αν θες την γνωμη μου και εισαι πιο κοντα στο p30 παρε το mate 20 pro βγαζει παρα πολυ καλες φωτο σιγουρα καλυτερες απο το p30 και επειδη το ειχα και τωρα εχω το p30 pro εχω βγαλει τα ιδια πλανα σε ημερα και νυχτα για να τα συγκρινω το p30 pro τις βγαζει πιο ξεθωριασμες την ημερα και την νυχτα κανει πιο πολυ θορυβο τωρα δεν ξερω αν φταιει το androind 10 που δεν εχουν ακουστει τα καλυτερα λογια αλλα εγω μεχρι αυτην την ενημερωση δεν ειμαι ευχαριστημενος με την καμερα του κινητου που κανει 800 ευρω το μονο καλο που εχω δει σε σχεση με το mate 20 pro ειναι το ζουμαρισμα που ειναι σαφως καλυτερο στο p30 pro

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Στην πραξη σιγουρα ειναι καλυτερο το p30 pro αν θες την γνωμη μου και εισαι πιο κοντα στο p30 παρε το mate 20 pro βγαζει παρα πολυ καλες φωτο σιγουρα καλυτερες απο το p30 και επειδη το ειχα και τωρα εχω το p30 pro εχω βγαλει τα ιδια πλανα σε ημερα και νυχτα για να τα συγκρινω το p30 pro τις βγαζει πιο ξεθωριασμες την ημερα και την νυχτα κανει πιο πολυ θορυβο τωρα δεν ξερω αν φταιει το androind 10 που δεν εχουν ακουστει τα καλυτερα λογια αλλα εγω μεχρι αυτην την ενημερωση δεν ειμαι ευχαριστημενος με την καμερα του κινητου που κανει 800 ευρω το μονο καλο που εχω δει σε σχεση με το mate 20 pro ειναι το ζουμαρισμα που ειναι σαφως καλυτερο στο p30 pro

Καλημερα.Τωρα με αυτα που ειπες μου εκανες τη καρδια κομμάτια. Και εδωσα χθες το mate 20pro για το p30. Τόσο χαλια ειναι το p30;:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Τωρα με αυτα που ειπες μου εκανες τη καρδια κομμάτια. Και εδωσα χθες το mate 20pro για το p30. Τόσο χαλια ειναι το p30;:(

 

Του εβαλες το androind 10; κοιτα βγαλε φωτο και πεσ μας πιο βγαζει πιο καλες μονο ετσι θα το καταλαβεις πιο πανω μου εχει ανεβασει κατι φωτο δικες μου ενας φιλος ποu εχω βγαλει απο το π30 προ στο ματε 20 προ στο night mode στις εβγαζε ετσι εσενα?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Του εβαλες το androind 10; κοιτα βγαλε φωτο και πεσ μας πιο βγαζει πιο καλες μονο ετσι θα το καταλαβεις πιο πανω μου εχει ανεβασει κατι φωτο δικες μου ενας φιλος ποu εχω βγαλει απο το π30 προ στο ματε 20 προ στο night mode στις εβγαζε ετσι εσενα?

Αυριο θα το παραλαβω. Θα δω τι εχει,τι κανει και θα σας πω. Αντε με βλεπω να φευγει...οπως θα ερθει.:( Δεν ειχα καποιο προβλημα.Το χουι μου ειναι να μην κραταω συσκευη πανω απο χρονο...

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακοινώθηκαν τα P40 P40 pro και P40pro+. Το σημαντικό βέβαια για εμάς είναι το EMUI 10.1.... Μακάρι να το πάρουμε γρήγορα. Τρομερές αλλαγές ειδικά στο app της κάμερας...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακοινώθηκαν τα P40 P40 pro και P40pro+. Το σημαντικό βέβαια για εμάς είναι το EMUI 10.1.... Μακάρι να το πάρουμε γρήγορα. Τρομερές αλλαγές ειδικά στο app της κάμερας...

 

Μακαρι να βελτιωσουν την καμερα εγω παντως εστειλα φωτογραφιες στην huawei και δεν τουσ αρεσαν οι φωτογραφιες και μου ειπαν να το στειλω για να το ελενξουν

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Να στείλεις το κινητό; Αφού η αναβάθμιση φταίει. Δεν το ξέρουν; Πως έστειλες τις φωτο; Που;

 

Τις εστειλα στην procordia επισημο servise τις huawei γιατι μου τισ βγαζει την ημερα λιγο ξεθωριασμενες σε σχεση με το mate 20 pro που ειχα και το βραδυ μου τις βγαζει με κατι σαν συνεφακια σαν μουτζουρα και τισ ειδαν και αυτοι και μου ειπαν να τους το στειλω μηπως εχει θεμα η καμερα και οτι δεν εχει ανεφερθει κατι παρομοιο

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...