Jump to content

Φωτογραφίες & βίντεο με τα Sony Xperia μας


konstantinoslp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωπα φιλε .

τωρα εκατσα pc , μια χαρα φαινονται εδω.

τις κατεβασα κιολας να τις δω καλα.

καταρχην η super εχει υπερ εκθεση και ειναι η πιο χαλια , δε ξερω εαν δουλευει σωστα γιατι ειναι λιγα mb .

απο εκει και περα εαν οι χαρακτηρισμοι ειναι σωστοι η πιο σωστη ειναι η μαμα sony .

ας σου φαινετε περιεργο.

καταρχην του mi8 ειναι τερμα στην οξυτητα και φυσικα ειναι ΜΠΛΕ!

εχει χασει wight balance , και μαλιστα για τα καλα.

σαφεστατα η μαμα sony η πιο φυσικη .

η mi8 εχουν λιγο παραπανω λεπτομερεια .

παντως το imgbb ειναι ανωτερο site .

σε android με το imgur η φωτογραφια sony ειναι 648kb σε pc ειναι 2,28mb , δηλαδη κανει συμπιεση σε android .

Κώστας, Γιώργο ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου.... Δλδ αυτή που νομίζω εγώ πιο χάλια είναι η καλύτερη;

Έχεις γνώσεις και φαίνεται... Πάντως όταν τις κάνω ζουμ οι φωτογραφίες του XZ3 έχουν τέρμα πίξελ σε σχέση με του MI8, εγώ πιο πολύ εκεί συγκρίνω.....

Ναι φυσικά οι χαρακτηρισμοί είναι σωστοί, έτσι έχουν βγει....

Στο imgbb δεν ανεβαίνει φωτογραφία με τίποτα, κολλάει στο 2%....

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Το imgur και το imgbb είναι καλύτερα από το Flickr; και αν ναι σε τι;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να το γυρίσεις το XZ3 στα 12 mp και όχι στα 19,δεν χάνεις πληροφορία και κερδίζεις σε λιγότερο θόρυβο.

Στο λέω γιατί με τον Γιώργο το έχουμε ψάξει.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

το flickr ειναι ενα site φωτογραφικο , μοιραζεσαι και εντος τις εικονες σου , μπαινεις σε ομαδες ενα θες και γενικα ειναι μια σουιτα φωτογραφιας με διαφορες χρησιμοτητες .

το imgbb απο την αλλη ειναι καθαρα ανεβαζω - τραβαω το λινκ - ποσταρω , δεν ερχεσε σε αλληλεπιδραση μεσο αυτου με αλλους χρηστες .

 

κωστα , η λεπτομερεια οντως ειναι καλυτερη στο mi8 , απλα χανει σε χρωματισμο που ειναι πολυ ψυχρο και εχει πολυ οξυτητα .

τον χρωματισμο φυσικα τον διορθωνεις ευκολα με edit .

η οξυτητα χρησιμευει στο να κλεβει οπτικα ως πληροφορια ενω ουσιαστικα δεν ειναι .

το κανει πολυ η gcam και φυσικα το κανει και η sony .

τα κινητα γενικα δινουν οξυτητα για να δωσουν πιασαρικο αποτελεσμα γιατι πασχουν σε πραγματικη λεπτομερεια λογο μικρου αισθητηρα .

 

οπως λεει ο νικος τραβα σε 12mp , δε χανεις τιποτα και κερδιζεις σε θορυβο στα δυσκολα σκηνικα .

στο προηγουμενο post σου στην πλατεια με τον κοσμο και τα παιδια επαναλαμβανω δεν ηταν κουνημενες , απλα το software δε τα πηγε καλα .

μη φοβασαι μερα οτι θα βγουν κουνημενες , δεν γινετε αυτο!

 

εμενα το imgbb μια χαρα μου δουλευει .

παρτε μια επι ευκαιριας στο πνευμα των ημερων .

 

PSX-20191221-200021.jpg

Link to comment
Share on other sites

το flickr ειναι ενα site φωτογραφικο , μοιραζεσαι και εντος τις εικονες σου , μπαινεις σε ομαδες ενα θες και γενικα ειναι μια σουιτα φωτογραφιας με διαφορες χρησιμοτητες .

 

το imgbb απο την αλλη ειναι καθαρα ανεβαζω - τραβαω το λινκ - ποσταρω , δεν ερχεσε σε αλληλεπιδραση μεσο αυτου με αλλους χρηστες .

 

 

 

κωστα , η λεπτομερεια οντως ειναι καλυτερη στο mi8 , απλα χανει σε χρωματισμο που ειναι πολυ ψυχρο και εχει πολυ οξυτητα .

 

τον χρωματισμο φυσικα τον διορθωνεις ευκολα με edit .

 

η οξυτητα χρησιμευει στο να κλεβει οπτικα ως πληροφορια ενω ουσιαστικα δεν ειναι .

 

το κανει πολυ η gcam και φυσικα το κανει και η sony .

 

τα κινητα γενικα δινουν οξυτητα για να δωσουν πιασαρικο αποτελεσμα γιατι πασχουν σε πραγματικη λεπτομερεια λογο μικρου αισθητηρα .

 

 

 

οπως λεει ο νικος τραβα σε 12mp , δε χανεις τιποτα και κερδιζεις σε θορυβο στα δυσκολα σκηνικα .

 

στο προηγουμενο post σου στην πλατεια με τον κοσμο και τα παιδια επαναλαμβανω δεν ηταν κουνημενες , απλα το software δε τα πηγε καλα .

 

μη φοβασαι μερα οτι θα βγουν κουνημενες , δεν γινετε αυτο!

 

 

 

εμενα το imgbb μια χαρα μου δουλευει .

 

παρτε μια επι ευκαιριας στο πνευμα των ημερων .

 

 

 

PSX-20191221-200021.jpg

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις παιδιά, θα το δοκιμάσω και στα 12...Γιώργη ΑΠΛΑ για μένα τέλεια φωτογραφία.... :( θέλω κι εγώ μια τέτοια......

 

Τι γίνεται με το Flickr παιδιά, έχω κάνει λογαριασμό και δεν με αφήνει να κάνω login, προσπαθώ να κάνω ανάκτηση κωδικού και δεν μου στέλνει μήνυμα στο e-mail που έχω δηλώσει, ξέρετε κάτι;

 

Γιώργο όσον αφορά το IMJbb δεν μου ανεβάζει τη φωτογραφία με τίποτα κολλάει ή στο 1% ή στο 2% τόσο χάλια uploaded έχω; Κι ήθελα γμτ να τις ανεβάσω εκεί για να τις δείτε....

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε φιλε , ευκολα βγαζεις μια τετοια , θα δεις .

εμενα το imgbb μου δουλευει τι να σου πω;

ριχνε σε μεγεθος τις εικονες να διευκολυνεις την ζωη σου .

μεσα στο express πας πανω δεξια στο εξαγωγη , κατω απο την εικονα εχει το ποιοτητα jpeg , βαλε το 50% και μετα αποθηκευση στην συλλογη .

κανε το για ολες τις εικονες σου γενικα να γλυτωνεις και γενικα χωρο , σε σκληρους και backup .

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα

Όπως πάντα πολύ καλές

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ss3mbfEhc4TYbmya1rNG81dkbbx8fUb7uGUwY9CGRMtCsq8LNK9bgcSVGHw0bJAkWVdxTPmyfkmGVjx2UOz3GKXtqEXiqk5kQmevgFfOsjxSOr-pY1ytzUleuqb-YVEwsHU0_S8c85fP3aQXxan_9kNbvzsR3RuQvR0Kmd29yKNc1xyZPMDIfG1j3chHr_Z3tgWSlqse7-gz8vTjRL6v6rvN2H-koJGxE_krLJX9Bzvk8GXPpLv4lKUZfMNlrsyAu_vEvHflUpPdHYCTWXDVDjUtd_e8HlehVAjapTvzfvfVK1jeSyif-gd9YOQqJiqzsqljYTzYtFRmtGCFZQPaX796R3jVYSbWOBeAwzeaqiHzATXlJm71JfZocgyAyJ9saoIzoe9lgGkV9tYAWtT2fp6xfzPYZIHhOdSmY51_3xta2civ7_pRPXGihNVQ1-PGOsaN4lpVV7-NFqiJjrArfBvR1R_cklq-Tnk_VWK9_0DEYbZYQNjEa1pm0rGB8UKrxdBUYwCuLlLW41Zyc3VAHTsqTsh083VI-mzV4c-u1fEs3VcUtfNuKIh6CWLUuecBVTeoJnqMZu-xstxkEKIqHjjr-rPkBqs0T-I6iqAD5zCHgQttgojHWK5nCTIL341cORbAP9KFVQBJD8Dh6qPLK6h6rL_PGrqWESkgjnlsyuz6Xqcp3C3FPAEtvHOKGmkoIDFVmUx2Ylft3AKKX87gHlKEGUgbBDAjGuopi-IxL2njw7q_=w1367-h1025-no

https://photos.google.com/share/AF1QipOLZsGEA1h4puDlmrtBsfEv6MuJMwoCjFKoZ87POK7jMNSQ9oni0_zGk6SoZ-AYgg/photo/AF1QipMxqvQGeDWAb7MTGvaMBxOQtLLfVlkyhbZEABlG?key=T1hYSHcxQ0FnM3hid0owQ3pmczBMSzgxNWxFc29B

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ωπα φιλε .

τωρα εκατσα pc , μια χαρα φαινονται εδω.

τις κατεβασα κιολας να τις δω καλα.

καταρχην η super εχει υπερ εκθεση και ειναι η πιο χαλια , δε ξερω εαν δουλευει σωστα γιατι ειναι λιγα mb .

απο εκει και περα εαν οι χαρακτηρισμοι ειναι σωστοι η πιο σωστη ειναι η μαμα sony .

ας σου φαινετε περιεργο.

καταρχην του mi8 ειναι τερμα στην οξυτητα και φυσικα ειναι ΜΠΛΕ!

εχει χασει wight balance , και μαλιστα για τα καλα.

σαφεστατα η μαμα sony η πιο φυσικη .

η mi8 εχουν λιγο παραπανω λεπτομερεια .

παντως το imgbb ειναι ανωτερο site .

σε android με το imgur η φωτογραφια sony ειναι 648kb σε pc ειναι 2,28mb , δηλαδη κανει συμπιεση σε android .

ήθελα να τις δω σε μεγάλη οθόνη και όχι του κινητού που μπερδεύει.

καμία σχέση το mi8.

Έχεις δίκιο. Οξύτητα φουλ και χρώματα ότι να είναι.

Έχουμε μπερδέψει εδώ μέσα τι είναι καλή φωτογραφία.

Μας κατέστρεψαν οι insta κάμερες.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Α γεια σου , μια χαρά φωτογραφία , εξαιρετική για κινητό τηλέφωνο και να φανταστώ δίχως πείραγμα .

 

εννοείται με το HDR on και σε συνθήκες Εδιμβούργου(χωρίς ηλιοφάνεια)

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Η φωτό του duc με την στοκ κάμερα ούτε στο λάπτοπ ούτε στο κινητό φαίνεται καλά.πανω στο ρολόι πολύ θόρυβο και σαν θολή την βλέπω. Για χρώματα και σκιές οκ αλλά παραειναι θολή. Ας την ανεβάσει σε κανένα άλλο site από τα γνωστά γιατί δεν γίνεται δουλειά και μπερδευομαστε.

 

Οι φωτό του Γιώργου και του Νίκου είναι μαμιστερες! Η ημερήσια κάμερα του ΧΖ3 (κατά συνέπεια και του ΧΖ1) πραγματικά ήταν απιθανη και μου λείπει. Ο Κινέζος καλός χρυσός,σε νύχτα σκοτώνει και gcam αλλά την ημέρα που είναι κατά κανόνα οι περισσότερες φωτό μου,χωλαινει στα χρώματα(υπερκορεσμενο,ειδικά τα κόκκινα).

Edited by r31134
Link to comment
Share on other sites

μικρο το κακο , κατεβασε λιγο τον κορεσμο/ζωντανια σε αυτες που θες και εισαι κομπλε .

μαμαει το 1+ , τα δειγματα σου ειναι εξαιρετικα!

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιες συνθήκες δεν τα πάει όπως το θέλω.οποτε πριν επεξεργαστώ,δοκιμάζουμε βήμα βήμα δύο gcams και μετράμε κόκκο κόκκο και τόνο,awb,κλπ μέχρι να πάμε στον ψυχίατρο αχαχα. Για ημέρα παντα
Link to comment
Share on other sites

Ναι και μολις βρείτε την ρύθμιση που σας κάνει θα νιώσετε κενοί και θα ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΣΥΣΚΕΥΉ!!!

Χαχαχαχχαχαχα!!!

Κλασσικη περίπτωση βλάβης.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μολις βρείτε την ρύθμιση που σας κάνει θα νιώσετε κενοί και θα ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΣΥΣΚΕΥΉ!!!

Χαχαχαχχαχαχα!!!

Κλασσικη περίπτωση βλάβης.

 

Εννοειται!

Περα απο την πλακα,εχει και αυτη η αναζητηση τον χαβαλε της στο θεμα φωτογραφιων,κινητου κλπ.

Οσο υπαρχει το photoshop express θα ειμαστε ευχαριστημενοι με καθε συσκευη. Ταβανι βαρανε σιγα σιγα ολες

Link to comment
Share on other sites

https://imageshack.us/i/pm5GhZDij

 

https://imageshack.us/i/poHVPjjPj

XZ3

 

Φίλοι μου για να μην έχουμε παρανοήσεις, δεν είμαι επαγγελματίας φωτογράφος, δυστυχώς καλύπτομαι κι εγώ με την αυτόματη φωτογραφία και μου είναι δύσκολο να ρυθμίζω κάθε φορά το κινητό για να βγάλω μια γρήγορη φωτογραφία.

Έμαθα (φωτογραφίες χωρίς κόπο και πολύ ωραίες) να βλέπω στο WP 950 XL...

Εδώ μου αρέσει να ανεβάζω γιατί έχει ωραίο περιβάλλον συζήτησης, δυστυχώς και πάλι αυτό μπορώ αυτό κάνω.... Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας....

Ανέβασα εδώ, αν υπάρχει κάποιο site που να μπορώ να ανεβάσω ευχαρίστως να ανεβάσω εκεί, αυτές τις τράβηξα τώρα το πρωί μιας και έχει μπει ο χαρακτήρας του φωτογράφου (ερασιτέχνη) μέσα μου....

 

https://www.imageshack.us/i/pmOLdBREj

 

https://www.imageshack.us/i/pmbkOSJlj

Αυτές από το mi8 pro

Ίδιες συνθήκες, αρκετό σκοτάδι και στο αυτόματο εντελώς...

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις καταλαβει οτι ενα forum και ένα νήμα σε αυτο είναι πρώτα απο ολα για αυτούς που χρειάζονται βοήθεια .

Αν ειναι να ανεβάζω μονο εγω και να μου λέτε μπράβο και ξανα μπράβο να το βράσω.

Δεν το χρειάζομαι .

Εδω ειμαι για την παρέα για να περνάω την ώρα μου και εάν μπορέσω να βοηθήσω και καποιον η το αντίθετο κανει οσο χίλια μπράβο στις εικόνες μου.

Φυσικά και θα ανεβάζεις , οτι να ναι θα ανεβάζεις.

Εδω δε ξερω εαν έχουν συμπιεστεί πάλι , τις βλέπω από κινητό.

Καταρχήν τα γατιά ειναι πολύ φάτσες , χαδιαρικα και μαλθακα τα κόβω.

Το mi8 τα εχει πάει καλύτερα σε λεπτομέρια το xz3 σε αποτύπωση χρωμάτων και σκιων στο φλας.

Δηλαδη το γατι με το λευκο στο mi8 εχει γινει ενα το λευκο γουνακι ενω στο xz3 διακρίνεις κανονικά ολο το τρίχωμα (λευκο) και τις διαβαθμίσεις.

Καλές όλες , η δουλειά γίνετε , τραβάμε φωτογραφίες οχι για διαγωνισμό αλλα για εχουμε να θυμόμαστε το κλικ και γιατι μας αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πιο καλά τώρα. Μια χαρά θα ελεγα

 

Παιδιά ότι μπορώ κάνω, συγγνώμη κι όλα αν δεν αντικατοπτρίζουν την συνολική εικόνα των δικών σας φωτογραφιών.

Προσπαθώ μόνο στο αυτόματο να βγάζω γιατί δεν το έχω με τίποτα στο manual.

 

Δεν εχεις καταλαβει οτι ενα forum και ένα νήμα σε αυτο είναι πρώτα απο ολα για αυτούς που χρειάζονται βοήθεια .

Αν ειναι να ανεβάζω μονο εγω και να μου λέτε μπράβο και ξανα μπράβο να το βράσω.

Δεν το χρειάζομαι .

Εδω ειμαι για την παρέα για να περνάω την ώρα μου και εάν μπορέσω να βοηθήσω και καποιον η το αντίθετο κανει οσο χίλια μπράβο στις εικόνες μου.

Φυσικά και θα ανεβάζεις , οτι να ναι θα ανεβάζεις.

Εδω δε ξερω εαν έχουν συμπιεστεί πάλι , τις βλέπω από κινητό.

Καταρχήν τα γατιά ειναι πολύ φάτσες , χαδιαρικα και μαλθακα τα κόβω.

Το mi8 τα εχει πάει καλύτερα σε λεπτομέρια το xz3 σε αποτύπωση χρωμάτων και σκιων στο φλας.

Δηλαδη το γατι με το λευκο στο mi8 εχει γινει ενα το λευκο γουνακι ενω στο xz3 διακρίνεις κανονικά ολο το τρίχωμα (λευκο) και τις διαβαθμίσεις.

Καλές όλες , η δουλειά γίνετε , τραβάμε φωτογραφίες οχι για διαγωνισμό αλλα για εχουμε να θυμόμαστε το κλικ και γιατι μας αρέσει.

 

Ευχαριστώ Γιώργο, κι εγώ για την παρέα μπαίνω. Ήμουν και σε άλλα νήματα αλλά βγήκα λόγω νοοτροπίας....

Ανεβάζω και με το MI8 για να δω εγώ πιο πολύ τις διαφορές... Όσον αφορά τις συγκεκριμένες φωτογραφίες κι εγώ νομίζω πως το XZ3 τα πήγε καλύτερα στα χρώματα, στην ευκρίνεια νομίζω χάνει.

 

Στάλθηκε από το MI 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Χανει ναι , βαρα στα 12 οπως ειπε ο Νίκος.

Το mi8 εχει 12 mp και ανοιχτό διάφραγμα και το sony 19 με πιο κλειστό .

Από φυσική και μονο το mi8 θα βγαζει καλύτερα.

Αν βαλεις μεσα και την φοβερή gcam ακομα πιο καλά.

Ετσι ειναι.

ΑΛΛΑ.

Έχεις παιδιά ;

Οτι και να εχεις κωστα με το xz3 και ενεργή την ριπή εισαι τσεπη-και σε στα επομενα δεύτερα 30 φωτογραφίες!!!!!

Μπαμ μπαμ γαζωνει όπλο!

Θα παρει το παιδι στον αέρα το γατί τον φίλο , θα πάρει εκφράσεις που θα τις κοιτας και θα γελας και θα θυμάσαι.

Θα παρει ολη την κίνηση , γαζί ολόκληρο.

Το mi8 και με την gcam που αργεί εισαι .

Ωπα ωπα παιδια μείνετε ακίνητοι , παμε πάλι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χανει ναι , βαρα στα 12 οπως ειπε ο Νίκος.

 

Το mi8 εχει 12 mp και ανοιχτό διάφραγμα και το sony 19 με πιο κλειστό .

 

Από φυσική και μονο το mi8 θα βγαζει καλύτερα.

 

Αν βαλεις μεσα και την φοβερή gcam ακομα πιο καλά.

 

Ετσι ειναι.

 

ΑΛΛΑ.

 

Έχεις παιδιά ;

 

Οτι και να εχεις κωστα με το xz3 και ενεργή την ριπή εισαι τσεπη-και σε στα επομενα δεύτερα 30 φωτογραφίες!!!!!

 

Μπαμ μπαμ γαζωνει όπλο!

 

Θα παρει το παιδι στον αέρα το γατί τον φίλο , θα πάρει εκφράσεις που θα τις κοιτας και θα γελας και θα θυμάσαι.

 

Θα παρει ολη την κίνηση , γαζί ολόκληρο.

 

Το mi8 και με την gcam που αργεί εισαι .

 

Ωπα ωπα παιδια μείνετε ακίνητοι , παμε πάλι!!!!

Ζωή να έχουν 2 και μεγάλα, όντως στην ριπή γαζωνει το XZ3 και τραβάει ωραίες πόζες...... Όπως είπα θα προσπαθήσω όσο μπορώ να έχω ένα καλό αποτέλεσμα.... Ευχαριστώ πολύ πάντως για την βοήθεια.... Δεν ξέρω στο https://imageshack.us αν μπορείτε να δείτε καλύτερα τις φωτογραφίες, αν όχι περιμένω ένα site για καλύτερο αποτέλεσμα....

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να φτιάξεις και ενα συνδεσμο ένα λεύκωμα μεσα στο google photos και να δίνεις το link.

Εκεί σίγουρα θα τα βλέπουμε σωστά , με τα exif data για να καταλαβαίνουμε και ολα.

Και μετα τις κάνεις διαγραφή να μη πιάνει τον χωρο του backup σου.

Οτι θες σε βοηθάω.

Εγω ειπα προσωπικό αγαπημενο imgbb .

Κανε μια προσπάθεια ακόμα .

Μπορεί να ειχε φάει κόλλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να φτιάξεις και ενα συνδεσμο ένα λεύκωμα μεσα στο google photos και να δίνεις το link.

 

Εκεί σίγουρα θα τα βλέπουμε σωστά , με τα exif data για να καταλαβαίνουμε και ολα.

 

Και μετα τις κάνεις διαγραφή να μη πιάνει τον χωρο του backup σου.

 

Οτι θες σε βοηθάω.

 

Εγω ειπα προσωπικό αγαπημενο imgbb .

 

Κανε μια προσπάθεια ακόμα .

 

Μπορεί να ειχε φάει κόλλημα.

Σωστός, θα προσπαθήσω πάλι στο imgbb μπας και τα καταφέρω....

 

https://photos.app.goo.gl/d4GMXksishDbMMjW9

 

Για δείτε αυτή; Μην ασχολείστε με τις κάλτσες πίσω στο καλοριφέρ.... Χάχαχάχα

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Α ΓΕΙΑ ΣΟΥ τωρα κάνουμε δουλειά!!!

Και το iso βλεπω και το κλείστρο και τα πάντα ολα.

Ετσι θα παίζεις.

Θα μπαινωβγαζεις εικόνες στο λεύκωμα αυτό.

Πολύ καλή εικόνα , μια χαρά!

Καλα τα γατιά ποζάρουν;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φωτογραφίες & βίντεο με τα Sony Xperia μας
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...