Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σου είπανε λεει; Ολοκληρη ραδιοφωνική διαφήμηση παίζει η oteshop. Εγω την Πέμπτη έκανα σύνδεση και ρώτησα, στον βυρωνα. Μου είπαν οτι όντως δίνουν τον εκτυπωτή με το κινητό. Την παρασκευή που το παρέλαβα μου το είπε απο μόνος του ο υπάλληλος που μου το παρέδωσε οτι θα πάρω μαζί και έναν εκτυπωτή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest patris
Πως λειτουργεί ρε παιδιά η ανοιχτή ακρόαση στο κινητό?Στα nokia για παράδειγμα με το που έχεις κλήση πατάς το κουμπί που λέει μεγάφωνο.Το έχω ψάξει στο κ700 μιας φίλης αλλά δεν το έχω βρει
Link to comment
Share on other sites

@ adok13:

 

Οχι αγαπητε! Την δικη σου απορια, αν και εχει συζητηθει πολλες φορες, δεν τη θεωρω απαραδεκτη.

φιλε μου εχω διαβασει ολο το θεμα,αν το χετε συζητησει και δεν το εχω δει σορρυ.αλλα please ρε παιδια επειδη εχω φαει μεγαλο σκαλωμα απαντηστε μου τι ειναι τα αρχεια DM.

adok13
Link to comment
Share on other sites

Πως λειτουργεί ρε παιδιά η ανοιχτή ακρόαση στο κινητό?Στα nokia για παράδειγμα με το που έχεις κλήση πατάς το κουμπί που λέει μεγάφωνο.Το έχω ψάξει στο κ700 μιας φίλης αλλά δεν το έχω βρει

 

to k750 apoti xerw DN exei anikti akroasi

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

to k750 apoti xerw DN exei anikti akroasi
Βεβαίως και έχει ανοιχτή ακρόαση. Κατα τη διάρκεια της κλήσης, πατάς πρόσθετα, και μετά ενεργοποίηση μεγαφώνου
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχω διαβασει ολο το θεμα,αν το χετε συζητησει και δεν το εχω δει σορρυ.αλλα please ρε παιδια επειδη εχω φαει μεγαλο σκαλωμα απαντηστε μου τι ειναι τα αρχεια DM.

Τελικα λεγονται αρχεια DRM και ειναι ΜΡ3 αλλα σε μορφη που μπορεις να τα βαζεις σε LIVE κινητα ως ηχο κλησης.Μερικες σελιδες ποιο πανω υπαρχει αναλυτικα και με ποιο προγραμμα μπορεις να τα κανεις DRM τα κανονικα ΜΡ3

Link to comment
Share on other sites

Τελικα λεγονται αρχεια DRM και ειναι ΜΡ3 αλλα σε μορφη που μπορεις να τα βαζεις σε LIVE κινητα ως ηχο κλησης.Μερικες σελιδες ποιο πανω υπαρχει αναλυτικα και με ποιο προγραμμα μπορεις να τα κανεις DRM τα κανονικα ΜΡ3

σε ευχαριστω πολυ gjimmys.λοιπον ειχα φαει μεγαλο σκαλωμα και εκατσα εψαχνα ολη μερα να βρω τι ειναι αυτα τα κολοαρεχεια.τελικα βρικα στο θεμα για το V800, εδω δεν νομιζω οτι η ερωτηση μου ηταν τοσο ηλιθια.τεσπα ευχαριστο και παλι gjimmys

adok13
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ gjimmys.λοιπον ειχα φαει μεγαλο σκαλωμα και εκατσα εψαχνα ολη μερα να βρω τι ειναι αυτα τα κολοαρεχεια.τελικα βρικα στο θεμα για το V800, εδω δεν νομιζω οτι η ερωτηση μου ηταν τοσο ηλιθια.τεσπα ευχαριστο και παλι gjimmys

Κανενα προβλημα φιλε μου γιαυτο υπαρχει το Forum για να βοηθιομαστε :)

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα φιλε μου γιαυτο υπαρχει το Forum για να βοηθιομαστε :)

Επιλεκτικά....

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Κανενα προβλημα φιλε μου γιαυτο υπαρχει το Forum για να βοηθιομαστε :)

Kαι μια φιλικη συμβουλη αν πας ΕΔΩ http://9volto.gr/catalog/default.php θα σου βγαλουν το LIVE και θα κανεις το κινητο W800i οπως εκανα εγω και ειναι τελειο.Βεβαια εγω δεν το πηρα LIVE αλλα το εκανα W800i και δεν το μετανοιωσα καθολου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω

Μέχρι στιγμής έχω κάνει 3-4 ερωτήσεις (που σίγουρα δεν χρειάζεται πτυχείο για να απαντηθούν απο κατόχους του Κ750) και δεν μου απαντήσατε. Μόνο σε μία για την διαφορά του Κ750-Κ750i. Έχω δει και παλιότερα μερικές διαμαρτηρίες για "γράψιμο" :X

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχω κάνει 3-4 ερωτήσεις (που σίγουρα δεν χρειάζεται πτυχείο για να απαντηθούν απο κατόχους του Κ750) και δεν μου απαντήσατε. Μόνο σε μία για την διαφορά του Κ750-Κ750i. Έχω δει και παλιότερα μερικές διαμαρτηρίες για "γράψιμο" :X

Φιλε μου λυπαμαι αν δεν σου απαντησε κανεις και εγω προσωπικα δεν θα ειδα τα ερωτηματα σου γιατι συνηθως απανταω :cool:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου λυπαμαι αν δεν σου απαντησε κανεις και εγω προσωπικα δεν θα ειδα τα ερωτηματα σου γιατι συνηθως απανταω :cool:
Ωρίστε(10 χαρακτήρες)

 

Παιδιά το βίντεό του, τί ποιότητας είναι;

 

Παιδιά η αναπαραγωγή mp3 στο κινητό αυτό, είναι ικανοποιητική; Παίζει δυνατά; Για να ακούσεις mp3 χρειάζονται τα ακουστικά; Όχι ε;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως και έχει ανοιχτή ακρόαση. Κατα τη διάρκεια της κλήσης, πατάς πρόσθετα, και μετά ενεργοποίηση μεγαφώνου

 

sorry to xerw oti to k750 exei anikti akroasi. to k700 ithela na pw

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

γιατί ποιος είπε οτι το k700 δεν είχε-εχει ανοιχτή ακρόαση; μια χαρά εχει πατώντας τον joystick εν ώρα ομιλίας
Link to comment
Share on other sites

fusika!!!!!

 

Να είσαι καλά. Ευχαριστώ. Γιατί θα το χρειάζομαι για το συμβόλαιο :rolleyes: (μην ξεφεύγω).

Link to comment
Share on other sites

mhpws mporei kapoios na mou pei ti diafora exei to k750vflive apo to k750??

(den xerw an kapoios to exei hdh rwthsei ayto, alla den ka8hsa na diavasw oles tis selides aytou tou 8ematos) :)

Κακώς! Sorry, αλλά οι σελίδες το θέματος έγιναν πολλές για δυο λόγους. Πρώτον επειδή κάποιοι δεν διαβάζουν το manual και δεύτερον γιατί γίνονται οι ίδιες και οι ίδιες ερωτήσεις κάθε 10-15 posts.

Anyway, οι διαφορές είναι κάμποσες...

 

...

Παίδες έχω το P910i καινούργιο...έχει δουλέψει 4 ώρες ... θέλω να το αλλάξω γιατί είναι ...παντόφλα... το αλλάζω με κ750 σε ίδια κατάσταση (άθικτο)

...ψήνεται κανείς?? :rolleyes:

Στο buy and sell αυτά!

 

ρε παιδιά ποια καρτούλα μας κάνει?

η pro hi speed ή

η pro η απλή?

...

Οι κάρτες που δέχεται η συσκευή είναι οι Duo και οι Duo Pro μέχρι και 2GB.

 

Και μια ερώτηση:

Οχι δεν υπάρχει και δεν πρόκειται να βγεί γιατί δεν το υποστηρίζει η συσκευή. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να χρησιμοποιήσεις κάποια hids που υπάρχουν για να ελέγχεις διάφορα προγράμματα στο pc.
Τι είναι τα hids;

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια 2-3 ερωτησουλες... συγχωρηστε με αν εχουν ηδη απαντηθει :O

 

- Διαβαζοντας το τοπικ εδω καταλαβα οτι υπαρχουν πολλα Κ750 με προβληματα κυριως στις πρωτες παρτιδες. Χθες ενας φιλος που εχει καταστημα κινητης μου ειπε αν παρω Κ750 να μην το παρω ακομα διοτι κυκλοφορουν αυτες οι προβληματικες συσκευες. Ισχυει ακομα αυτο;

 

- Αν παρω το Κ750 και παω και βγαλω το Vodafone Live θα χασω και τα 2 χρονια της εγγυησης (επισης, χανω και την εγγυηση της Vodafone και την εγγυηση της SE; )

 

- To mp3 player του τηλεφωνου εχει extra λειτουργιες οπως ας πουμε random playing (Shuffle)? Επισης, το ηχειο που εχει ειναι καλης ποιοτητας?

 

thanx in advance

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...