Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Φίλε vaiosz, η πρώτη είναι, αλλά δεν παρουσιάζονται τόσα προβλήματα σε όσους την έχουν. Μάλλον, δυστυχώς, πρέπει να έχεις προβληματική συσκευή. Πήγαινέ τη για αλλαγή και μάλιστα άμεσα.

 

;)

ksereis mhpws se poio katasthma ths se na thn paw kai an argoun mexri na ginei h antikatastash?

VaiosZ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι έχετε σοβαρό πρόβλημα (κόλλημα - σβήσιμο κινητού) πηγαίνετε το συντομότερο σε SE service, γιατί αν θυμάμαι καλά, αλλαγή κινητού η SE κάνει μόνο τις πρώτες 7 ημέρες. Και βέβαια επιμείνετε για αλλαγή.

 

Φιλικά.

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

ksereis mhpws se poio katasthma ths se na thn paw?

Κατέβασε το pdf που πρότεινε ο mrzammler από εδώ: http://www.sonyericsson.com/images/spgc/CWS31AFW_11577_45_0_4000.pdf

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω ένα Ρ910 και έχω μπει στη διαδικασία να το αλλάξω με το Κ750 θέλω να ρωτήσω τα παιδιά που το έχουν αν αληθεύουν τα λεγόμενα κάποιον ότι το ακουστικό έχει αδύνατη ακουστική ?????
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχω προβλημα με την ηχογραφηση. Για να βαλω ηχο σε μνμ(picture sms λεει) γινεται αλλα οταν παω κανονικα απο το μενου ηχογραφηση δεν γινεται τιποτα. Επισης δεν μπορω να βρω επιλογη για MMS! Βλεπω μονο τα picture sms που προανεφερα. Μπηκα στην TIM και ενεργοποιησα τα MMS αλλα τζιφος :( Ξερει κανεις τιποτα;

Για να βάλεις δικό σου ήχο στα μηνύματα πας μηνύματα-ρυθμίσεις-ειδοπ.μηνυματ. και πατας αντικατ. στον τελευταίο ήχο.

τα μμς δουλεύουν κανονικά με cosmote έστειλα τα settings από το site της sonyericsson

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω ένα Ρ910 και έχω μπει στη διαδικασία να το αλλάξω με το Κ750 θέλω να ρωτήσω τα παιδιά που το έχουν αν αληθεύουν τα λεγόμενα κάποιον ότι το ακουστικό έχει αδύνατη ακουστική ?????

Αυτό όντως ισχύει, αλλά με αναβάθμιση του firmware διορθώνεται. Απλά, εμείς, προς το παρόν, περιμένουμε, μιας και δεν υπάρχει άλλο firmware στα Ελληνικά από το R1A044 (για non-Live συσκευές αυτό).

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις δικό σου ήχο στα μηνύματα πας μηνύματα-ρυθμίσεις-ειδοπ.μηνυματ. και πατας αντικατ. στον τελευταίο ήχο.

τα μμς δουλεύουν κανονικά με cosmote έστειλα τα settings από το site της sonyericsson

Ευχαριστω αλλα δεν εννοω αυτο. Μιλαω γενικα για την ηχογραφηση, οχι το πως να αλλαξω ηχο μηνυματος. Παω απο το μενου ηχογραφηση ακουγεται ενας ηχος και μετα τιποτα. Λογικα θα επρεπε να βγει καποιο παραθυρο που θα μου ελεγε ποση ωρα ηχογραφω. Παραξενο προβλημα ε;;:wacko: Θα παω στο Γερμανο να το δουν γιατι μαλλον το βλεπω να πηγαινει για αντικατασταση... Thanks παντως. Για τα MMS ακουσα οτι χρειαζεται μια μερα για να γινει ενεργοποιηση. Ιδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Apoti fainetai paidia, se antithesi me osa mas eipe o SEMC Freak, den tha exoume kanena provlima na metatrepsoume to k750 se w800 ( gia software milaw) mias kai pleon siga siga olo kai perisotera sites isxirizontai oti boroun idi na kanoun tin metatropi!

 

Wraia diladi: K750 + Flight Mode :) !!!!

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

lipon to pira!! epitelous opos sas eixa pi to argotero 12 30 8a eitan sta katasthmata tis TIM...eixa pai molis to piran!....ate PIGENETE! HRTHE GIA KALA! entometaksi sta kentrika tou TIM kai ta 15 kommatia pou piran ta dosan amesa!.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει περάσει κανένας την R1J ή την R1L;

Γνωρίζει κανένας πότε θα κυκλοφορήσουν στα ελληνικά;

btw ποιο είναι το οfficial site της se για αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

otan to pira egw eixe tin R1C004 apo vodafone gia na eimai ilikrinis dn einai k toso statheri ekdosi logismikou exei arketa bugs as einai kala i vodafone

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα πλέον απο αύριο το κινητό,θα υπάρχει και σε όλα τα καταστήματα του Πλαισίου.....382 € τελική , to unbranded βέβαια...!

For reservations PM me...... :p :p

Link to comment
Share on other sites

Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΒΡΗΚΕ ΣΤΟ INTERNET ΤΟ Κ750ι

ΜΕ 270ΕΥΡΩ!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΗΤΑΝ Η ΣΕΛΙΔΑ.

ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Gia na katalabw kai egw....

Oi katoxoi VDL suskeuwn 8a prepei na perimenoun th Voda na Ferei updated firmware kai gia mas gia na mhn exoume ta bugs???

H Davinci sou erxomai?

<a href="http://www.freesms4all.tk">http://www.freesms4all.tk</a>

Δωρεάν SmS σε ολα τα δικτυα

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται αρκέτός "θόρυβος" στα ξένα forum, πως στην R1L έκδοση firmware, υπάρχει διαφορετικός αλγόριθμος συμπίεσης στις φωτο και στα video, με αποτέλεσμα να πιάνουν λιγότερο χώρο, αλλα να πέφτει και η ποιότητα τους σημαντικά, σε αντίθεση με την R1A που γίνεται το αντίθετο. Κάτι μου λέει πως θα το σκεφτώ προτού κάνω αναβάθμιση, ίσως είναι καλύτερα να περιμένουμε να ξεκαθαρίσει λιγάκι το τοπίο ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει περάσει κανένας την R1J ή την R1L;

Γνωρίζει κανένας πότε θα κυκλοφορήσουν στα ελληνικά;

btw ποιο είναι το οfficial site της se για αναβάθμιση;

 

Ναι, εχω περασει την R1L002 απο davinci και εχει κανονικα Ελληνικα! :cool:

Link to comment
Share on other sites

ONTOS AFTO ISXEUI ALLA STRONI KAI I SUSKEVI! TO AKOUSTIKO EINAI PIO DUNATO KOLLIMATA TELOS KAI PIO GRIGORO MENOU!!! I FOTOGRAFIES EINAI IDEIS TO VIDEO PEFTEI LIGO I PIOTITA ALLA KAI POSA VIDEO TRAVAME RE PAIDIA!!! TELOS PANTON KINITO EINAI OXI VIDEO CAMERA!!!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ανοιξα θεμα σχετικα με τις αναβαθμισεις του k-750i μας ωστε να μην φορτωνουμε αυτο το θεμα.http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=952274#post952274

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

GIANNI AKRIVOS AFTO! PREPEI NA PERIMENIS TIN VODA NA FEREI NEO FIRMWARE!!! OPOTE KATALAVES BELA!

 

:offtopic: Θελεις να μη γραφεις κεφαλαια? Ειναι σαν να φωναζεις! :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι οσους το εχουν.Αν θυμαμαι καλα(150 ποσες σελιδες ειναι αυτες:p),οταν το κιν ειναι συνδεδεμενο με το usb καλωδιο δεν βλεπει την καρτα μνημης.Να υποθεσω λοιπον οτι ο μονος τροπος για να στειλουμε mp3 ειναι το bluetooth ή το card reader?

Και ερωτηση προς οσους εχουν στειλει mp3 στο κιν με το μπλε δοντι και εχουν και καρτα μνημης.Το κιν μολις το στελνεις ρωταει ΠΟΥ να αποθηκευσει το mp3?(στο τηλεφωνο ή στην καρτα μνημης)

Link to comment
Share on other sites

πήγα και το είδα απο κοντά σε κατάστημα Γ... λοιπόν μπαίνω και ζητάω να το δώ, και ο υπάλληλος το βγάζει απο την τσέπη του! εμεινα λίγο αλλα οκ, μου έδειξε την κάμερα πολύ καλή, το μενού, το ότι μπορείς να δείς κατάσταση μπαταρίας, και μετά απο λίγη πίεση κάποιες φωτογραφίες(επειδή ήταν προσωπικό), έχει πολύ καλή οθόνη καμία σχεση με το Κ700, είδα επίσης την μνήμη, και πραγματικά μου έκανε εντύπωση η κάμερα, επειδή εχω συνηθίσει να την βλέπω σε φωτο διάφορες και νόμιζα ότι θα πιάνει πολύ χώρο από την πίσω πλευρά του κινητού αλλα έκανα λάθος

 

τέλος με άφησε να το κρατήσω για 2-3 δευτ, καθώς ήταν προσωπικό και δεν ήταν κλειδωμένο σε κάποιο stand

 

Υ.Γ ζήλεψα δεν μπορώ να πώ, αλλά η τιμή είναι μεγάλη, και αν είναι και προβληματικά τα 1α που θα πωληθούν, μου είπε ότι του είχε μείνει ένα ακόμα παρόλο που η έλλειψη δεν παρουσιάζεται πια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...