Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΡΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΟΥΛΑ???
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καπου μιαμιση ωρα την μερα μιλαω και προς το παρον κραταει αντε κανενα 2ημερο...Αν και εχω ακουσει οτι φορτιση με φορτιση στρωνουν οι μπαταριες...
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΣΤΟ ΙΝΤΡΝΕΤ ΜΕ 339 ΕΥΡΟΠΟΥΛΑ!!

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι έχω καταλάβει, μέχρι στιγμής, περισσότερα προβλήματα και αυτά όχι κάτι το ιδιαίτερο, παρουσιάζονται σε κατόχους της Live συσκευής.

Τώρα, όπως σε όλα τα πράγματα, όσα περισσότερα μαγαζιά πουλάνε το κινητό, τόσο καλύτερες τιμές θα βρίσκουμε. Υπομονή.

Εγώ θα κάνω υπομονή μερικές ημέρες ακόμη. Μια βδομάδα το πολύ, δηλαδή...

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα από Γερμανο. Δεν ειναι live. Εχει εκδοση λογισμικού r1a044.

Απ οτι βλέπω εχει βγει η R1L002 . Μπαίνω λοιπόν στο site της SE, κατεβάζω του update drivers, και τσεκαρω αυτά που λέει και μετά, τίποτα. Δεν συνεχίζει. Δεν γραφει τιποτε λάθος. Ξέρει κανεις τιποτε?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

to prospa8hse kaneis??plz try it...

Αχ, αχ, αχ...

Κι εγώ vl με ίδια έκδοση. Το δοκίμασα και δεν κόλλησε για δευτερόλεπτα αλλά χρειάστηκε να βγάλω τη μπαταρία για να στρώσει...

Υπομονή, με την πρώτη αναβάθμιση πιστεύω ότι θα στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα από Γερμανο. Δεν ειναι live. Εχει εκδοση λογισμικού r1a044.

Απ οτι βλέπω εχει βγει η R1L002 . Μπαίνω λοιπόν στο site της SE, κατεβάζω του update drivers, και τσεκαρω αυτά που λέει και μετά, τίποτα. Δεν συνεχίζει. Δεν γραφει τιποτε λάθος. Ξέρει κανεις τιποτε?

 

Thanks

file akoma den mporeis na kaneis anabathmish mesa apo thn istoselida ths sonyericsson!!an 8es kane msw tou davinciteam.com!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Έχει γίνει πολύ κουραστικό το θέμα... πολλά posts!!! Δε γίνεται να τα ελαττώσουμε λιγάκι; Τουλάχιστον μη γίνει πάλι άλλες 150 σελίδες, έχουν πάθει τα μάτια μας, άσε που διαβάζουμε τα ίδια και τα ίδια!!! Κάντε και κανένα search φίλοι μου! Συγγνώμη... δεν ξέρω αν συμφωνείτε μαζί μου..αλλά....

 

Αν ήμουν marketing manager στην SE και παρακολουθούσα ανάλογα forum (κάτι πολύ έξυπνο και εύκολο να γίνει) θα έτριβα τα χέρια μου και θα πέταγα την τιμή πώλησης στα ύψη για αρκετό καιρό! Κάτι που εμάς δε μας συμφέρει!!!! Προσωπικά πιστεύω ότι θα ακολουθήσουν κι άλλα κινητά αναλόγων δυνατοτήτων (βλ. D600) σε λιγάκι μιας και το Κ750i τάραξε-ταράσει τα νερά!

:yahoo:
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΡΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΟΥΛΑ???

 

περιμενε λιγο να δουμε και την τιμη του πλαισιου που συνηθως χαρακτηριζεται καλη και βλεπουμε μετα.. ;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι αλήθεια οτι δεν υπάρχει η ελληνική γλώσσα στα non VL k750i ή λάθος κατάλαβα;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι αλήθεια οτι δεν υπάρχει η ελληνική γλώσσα στα non VL k750i ή λάθος κατάλαβα;

Έχουν Ελληνικά, απλά είναι παλιά η έκδοση του firmware.

 

;)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

@zzzzz:

 

Pε φιλε, το κατάφερα με τα mp4 αλλα σε mono, οταν παω να τα βάλω stereo μου δίνει μονο δυο συχνότητες (8+ και 16+ ΚΗz) , αλλά και στις 2 ο ήχος βγαίνει πολύ υπόκωφος!!!

Στο mono, το βάζω στο επόμενο μετά τα 16+KHz (δεν θυμάμαι ακριβώς το νούμερο) και ενώ παίζει αρκετά δυνατά...είναι ποιότητα mono!!

 

Help!!!!!!!!! :cry:

Για άλλη μια φορα please!!!!!! :O

Link to comment
Share on other sites

1)to kin thn prwth fora pou mpike se katastash anamonhs kollhse kai anagastika na vgalw thn bataria.

2)thn deyterh ekleise kai xananoikse mono tou..

 

Το 1 ειναι γνωστό πρόβλημα... μάλλον hardware. Το έχει ξανακάνει? Αν ναι, θα σου πρότεινα να ζητήσεις αντικατάσταση της συσκευής. Στο παλιο thread είχα δώσει ένα link σε ξένο forum σχετικά με αυτό που αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το απογευμα το avatar μου ανταποκρινεται στην πραγματικοτητα :D

382 ευρω απο το Γερμανο Βικτωριας. Τελευταια συσκευη εκει, (τυχερος :p ) θα'ρθουν αλλες την παρασκευη ειπε η πωλητρια. Ενω περιμενα υπηρχε καποιος που το ειχε επιστρεψει (:X ) γιατι ειχε προβλημα με το καπακι της μπαταριας, δεν εφαρμοζε τελειως. Τελικα αυτο που συνεβαινε ειναι οτι θελει "κολπο" για να κλεισει καλα δηλαδη να πιεζεις το μερος που εφαρμοζει το καπακι. Για μενα ειναι προχειρος ο σχεδιασμος του πισω κατω μερους του κινητου, θα επρεπε να το ειχαν προσεξει περισσοτερο. Και εγω κλασσικα εχω το πρωτο firmware και week date 05W23. Επισης παιδευτηκα για να ανοιξω την υποδοχη των duo pro. Κατι αλλο που δε μου αρεσε ειναι οτι καθε φορα που το συνδεεις στη usb φορτιζει :rolleyes: Τερμα το κραξιμο, ολα τα υπολοιπα μου αρεσαν παρα πολυ, σχεδιασμος, στοιβαροτητα(μου αρεσει το joystick), οθονη, φωτογραφικη, κ.λ.

Α, κατι ακομα επειδη ειναι το πρωτο μη nokia κινητο μου (με τελευταιο το θρυλικο 8310 που μου αντεξε 3,5 χρονια:cool: ) δεν μπορω να συνηθισω στα μηνυματα οτι το κενο ειναι στο κατω δεξια πληκτρο και οχι στο 0 :( Αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...