Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι, τριζει απο την πρωτη στιγμη το ρημαδι....ξερει κανεις, να το παω στη SE η θα χασω το χρονο μου?

 

Θα χάσεις το χρόνο σου γιατί απλά και δεν μπορούν και δεν θα κάνουν τίποτα. Θα το συνηθίσεις σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

apo oso xero den einai symbian oi mone sefarmoges poy dexetai einai java.an kano lathos diorthoste me.
Έτσι ακριβώς όπως τα λες φίλε μου ;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

οχι, τριζει απο την πρωτη στιγμη το ρημαδι....ξερει κανεις, να το παω στη SE η θα χασω το χρονο μου?
Εμένα πάλι δεν τρίζει καθόλου μέχρι στιγμής τουλάχιστον.Να είμαι τόσο τυχερός? :D
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Θα χάσεις το χρόνο σου γιατί απλά και δεν μπορούν και δεν θα κάνουν τίποτα. Θα το συνηθίσεις σιγά σιγά.

 

Thanks,θα το συνηθισω βεβαια(μαζι με την σκονη μεσα απο την οθονη),τι μπορω να κανω..παραμενει το κορυφαιο κινητο παντως παρα τα μικρα αυτα προβληματα..

Link to comment
Share on other sites

Λογικοτατο απ'τη στιγμη που το κινητο τραβαει βιντεο σε αναλυση 176χ144 και με πολυ μεγαλη συμπιεση ωστε να πιανει οσο το δυνατον λιγοτερο χωρο. Δεν αγορασες ψηφιακη βιντεοκαμερα, αλλα κινητο! :cool:

Φιλε μου, ξερω τι αγορασα και βεβαια δεν απαντας σε αυτο που ρωταω.

Η ερωτηση ειναι αν γνωριζει κανενας καποιο προγραμμα που να μπορει να βελτιωσει την ποιοτητα του video. Κατι αναλογο με το photoshop δηλαδη.

Και με την πληροφορικη ποτε μην εισαι απολυτος, γιατι γινονται και τα πιο απιθανα.

Φιλικα

Περικλης

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, ξερω τι αγορασα και βεβαια δεν απαντας σε αυτο που ρωταω.

Η ερωτηση ειναι αν γνωριζει κανενας καποιο προγραμμα που να μπορει να βελτιωσει την ποιοτητα του video. Κατι αναλογο με το photoshop δηλαδη.

Και με την πληροφορικη ποτε μην εισαι απολυτος, γιατι γινονται και τα πιο απιθανα.

Φιλικα

Περικλης

Προγράμματα ανάλογα του photoshop για video υπάρχουν αρκετά. Μπορείς να καθαρίσεις λίγο τον "θόρυβο" αλλά όχι τίποτε θεαματικό. Είπαμε η ανάλυση είναι πολύ μικρή.

Link to comment
Share on other sites

Προγράμματα ανάλογα του photoshop για video υπάρχουν αρκετά. Μπορείς να καθαρίσεις λίγο τον "θόρυβο" αλλά όχι τίποτε θεαματικό. Είπαμε η ανάλυση είναι πολύ μικρή.

Σου ειναι ευκολο να μου υποδειξεις μερικα?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Meta apo 3 weeks kai emena arxise na trizei, to kapaki tis mpatarias... ouf......

 

Καλά είναι. Το μόνο που δεν τρίζει στο δικό μου είναι το καπάκι της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Σου ειναι ευκολο να μου υποδειξεις μερικα?

Ευχαριστω

 

Ενδεικτικά:

 

http://www.sonymediasoftware.com/products/vegasfamily.asp

http://www.viviclip.com/vf3promain.htm

http://www.adobe.com/products/premiere/main.html

http://www.canopus-uk.com/UK/products/ProCoder2/pm_procoder2.asp

 

Υπάρχουν πάρα πολλά του είδους από βασικές εκτελέσεις μέχρι επαγγελματικές εκδόσεις πολλών χιλιάδων €. Κάνε ένα search στο google.

Link to comment
Share on other sites

ok .exo to 10 mallon, gia ayto den doylei .euxaristo pantos !!!!!!!!1111

 

Σε μένα παίζει μια χαρά με τον 10!!!! :O

Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι. Το μόνο που δεν τρίζει στο δικό μου είναι το καπάκι της μπαταρίας.

Αρχικό Μήνυμα από doganos

Meta apo 3 weeks kai emena arxise na trizei, to kapaki tis mpatarias... ouf......

Εμενα τριζει το δεξι εμπρος μερος του κινητου γυρω απο το c και το πισω γυρω απο την καμερα. Τουλαχιστον εχουμε ποικιλια στο τριξιμο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!! καλά τόσο καιρό κάτοχος S/E και δεν το ήξερα! Έπαιξα λίγο αλλά δεν ανακάλυψα τίποτα άλλο.. εσύ τι λέει; εκτός από τις συντομεύσεις :-l και :-D και εννοείται :-(, :-)

ΑΝ μάθεις τίποτα άλλο εδώ είμαι εγώ! :D :D

 

Eυχαριστώ πάλι!! Πολύ καλό!!

Δοκίμασε [:] , :-] , :-[ και :-* ή :-x

Link to comment
Share on other sites

re paidia ,xerete an ginetai na bgalw foto kathetws,ki an nai pos ginetai?? epeisis ginetai na apenergopoihso ton hxo otan bgazw thn foto?? kai kati allo otan bgazw foto prepei na perimenw ligo anagastika mexri na estiasei kai na bgei i foto???giati otan to kounaw bgainei kati allo sti foto
Link to comment
Share on other sites

re paidia ,xerete an ginetai na bgalw foto kathetws,ki an nai pos ginetai?? epeisis ginetai na apenergopoihso ton hxo otan bgazw thn foto?? kai kati allo otan bgazw foto prepei na perimenw ligo anagastika mexri na estiasei kai na bgei i foto???giati otan to kounaw bgainei kati allo sti foto

 

Κρατάς κάθετα το κινητό.

Το βάζεις στο σιωπηλό.

Περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

Εχω τον bluetooth MA-720 mobileaction και δεν μπορω να κανω απομακρισμενο ελενχο μου βγαζει σφαλμα 31. Μπορει καποιος να βοηθησει;

Βάλε φωτιά σ' ότι σε καίει σ' ότι σου τρώει τη ψυχή

Εξω οι δρόμοι αναπνέουν διψασμένοι ανοιχτοί

Είν' η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή!

ΤΡΥΠΕΣ

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτήσεις.

Πόσο έχει το κινητό;

Παίρνει Memory Stick Duo ή μόνο Memory Stick Pro Duo;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Skopevo na paro sydoma to k750 h to walkman aderfaki tou kai thelo na rotiso kapoia pragmata gia tis video capabilities.

 

1. Poia einai h megisth analysh poy borei na anaparagei video sthn othoni?

2. Ginetai na paiksei video full screen, px mia tainia?

3. Pou boro na vro programmataki metatrophs tvn video se 3gp h mpg4.

4. Telos exei dokimasei kaneis na dei kamia tainia sto kinhto? An nai, vlepetai h theleis megethyntiko fako? Den rotao gia ypotitlous.

 

Tha eixe plaka se mia megali karta 512 na xoresei kaneis 2 tainioules gia ton dromo kai na tis akouei me ta akoustika. Logika sto w800 ta video paizoun sto flight mode opote den yparxei provlima batarias!

Thanks

Link to comment
Share on other sites

3. Pou boro na vro programmataki metatrophs tvn video se 3gp h mpg4.

 

Μόνο αυτό ξέρω. Έχει ο Γερμανός τέτοιο πρόγραμμα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

3. Pou boro na vro programmataki metatrophs tvn video se 3gp h mpg4.

Thanks

 

Καλησπέρα.

 

Για μετατροπές βίντεο ( 3gp h mpg4) υπάρχουν αρκετά προγράμματα εδώ.

 

Υ.Σ. Επίσης απο τους καλύτερους converter είναι και ο Μpegable Broadcaster or Mpegable X4 live , στην ίδια σελίδα παρέχεται και Player ( Free ) for .3gp & .mp4 .

TOWER: Corsair Obsidian 800D | MOTHERBOARD: Asrock Taichi X299 socket 2066 | CPU: Intel Core i7-7820X | RAM: G.Skill TridentZ 16GB DDR4-3200Mhz | GPU: Sapphire Nitro R9 390 8GB {x2} | HDD: Samsung SSD 960 PRO NVMe 512GB | HDD: Seagate Barracuda 1TB | HDD: WD Caviar 1TB | HDD: Seagate Barracuda XT 2TB | HDD: Hitachi Deskstar 1TB | HDD: Samsung F1 Spinpoint 750MB {x2} | DVD-R: Sony Optiarc DVDRW AD-5240S | MONITOR: Samsung SyncMaster P2770 HD {x2}
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...μου κανει εντυπωση!!!

διαβαζω εδω κ 30 λεπτα κ βλεπω πως κανενας δεν αναφερεται στο ποσο ΑΡΓΟ ειναι το κινητο στις "κινησεις" του.Ειτε στο θεμα των ρυθμισεων της φωτογραφιας,ειτε στις μετακινησεις μεσα στο μενου,στις κλησεις,στον τηλεφωνικο καταλογο,τις ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΕΣ πισεσεις του joistick για τη μεταβαση στην επομενη φωτο ή στην επομενη ληφθησα κληση!!!

Το κινητο ειναι "της υπομονης"..Αν εσεις ειστε ικανοποιημενοι...εμενα παλι η γνωμη μου περισσευει...τι να πω..Δεν ειχα συνηθησει ετσι με το προηγουμενο κινητο μου(αλλης μαρκας-την οποια δε θα πω για αποφυγη παρεξηγησεων).

Βασικα οποιος διαφωνει μαζι μου θα ηθελα την εμπεριστατωμενη αποψη του.

(εχω την εκδοση R1L002 & την καρτα μνημης την μανισια 64ΜΒ)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...