Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως ξέρω ότι η ZTE έβγαλε όλα αυτά που δεν έχει Oneplus η Xiaomi στα 700 και την λοιδορουσαν και την εφτυναν :p

 

Αντίθετα το Axon 7 στα 450 που μόνο stereo ηχεία είχε σαν extra feature τα πήγε πολύ πολύ καλύτερα.

 

Βέβαια είχε και 3.5 θύρα ακουστικών που both ZTE-Oneplus έχουν αφαιρέσει πλέον.

 

Κάτι σήμαινε αυτό ότι υπάρχει μερίδα κόσμου πολύ σημαντική που δεν την ενδιαφέρει αρκετά features από αυτά που βάζουν άλλοι OEM βλέπε Sammy,Huawei,Sony,LG η HTC.

 

Η αλλιώς θα ήταν καλοδεχουμενα αλλά όχι να δώσει πάνω από 500-550.

 

Αλλα και το δεύτερο είναι εφικτό απλά στο εξάμηνο αφού έχει κυκλοφορήσει μια συσκευή με τέτοια features στην καλύτερη.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως ξέρω ότι η ZTE έβγαλε όλα αυτά που δεν έχει Oneplus η Xiaomi στα 700 και την λοιδορουσαν και την εφτυναν :p

 

Αντίθετα το Axon 7 στα 450 που μόνο stereo ηχεία είχε σαν extra feature τα πήγε πολύ πολύ καλύτερα.

 

Βέβαια είχε και 3.5 θύρα ακουστικών που both ZTE-Oneplus έχουν αφαιρέσει πλέον.

 

Κάτι σήμαινε αυτό ότι υπάρχει μερίδα κόσμου πολύ σημαντική που δεν την ενδιαφέρει αρκετά features από αυτά που βάζουν άλλοι OEM βλέπε Sammy,Huawei,Sony,LG η HTC.

 

Η αλλιώς θα ήταν καλοδεχουμενα αλλά όχι να δώσει πάνω από 500-550.

 

Αλλα και το δεύτερο είναι εφικτό απλά στο εξάμηνο αφού έχει κυκλοφορήσει μια συσκευή με τέτοια features στην καλύτερη.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Οταν ειχε βγει το Axon 7 οπως πολυ σωστα αναφερεις δεν ειναι μονο η χαμηλη τιμη του και τα στερεο ηχεια που ειχε.

Ειχε αναλογη ποιοτητα κατασκευης με τα υπολοιπα κινητα,θυρα ακουστικων με dac μεσα(οπως οι τοτε Htc και LG),ειχε καλη αυτονομια και επισης ειχε 1440p amoled οθονη που ακομα δεν εχουμε δει απο την Oneplus.

 

Με λιγα λογια σε σχεση με τον ανταγωνισμο προσεφερε ακριβως το ιδιο τοτε πακετο(μονο η Samsung με το S7 εδινε τα κλασσικα παραπανω πραγματα)αλλα ζητουσε οπως σωστα λες πολυ λιγοτερα.

 

Φυσικα το αδυναμο κομματι της ηταν το software κυριως στις αναβαθμισεις μεταξυ αλλων,οπου δηλαδη η Oneplus ειναι κορυφαια και δινει ρεστα.

Βεβαια το γιατι ακομα η AoD αγνοειται,δεν ξερω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εάν βάλει ομως αδιάβροχοποίηση, ασύρματη φόρτιση και ανεβάσει το κόστος 100-150 ευρώ επάνω, τι θα λες μετά;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα λεω οτι το Oneplus ειναι η καλυτερη και πιο πληρης προταση για οποιον θελει το Android κινητο με το καλυτερο software.

Τα λεγαμε με τον Alex και στο θεμα του Sony XZ3 οτι και η Sony εχει ψιλο ελαφρυ skin και δινει συχνα αναβαθμισεις,κοινως στο software κομματι ειναι μια πολυ καλη εναλλακτικη του Oneplus προσφεροντας ομως και τα υ πολοιπα features.

Εντομεταξυ προσφερει και κατι αλλο που θυμαμαι απο εποχες Oneplus 3 το ζητουσε ο κοσμος. Micro sd.

Δεν εχω καταλαβει ακομα για ποιο λογο τα Oneplus κινητα δεν εχουν δυνατοτητα για micro sd καρτες.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειχε βγει το Axon 7 οπως πολυ σωστα αναφερεις δεν ειναι μονο η χαμηλη τιμη του και τα στερεο ηχεια που ειχε.

Ειχε αναλογη ποιοτητα κατασκευης με τα υπολοιπα κινητα,θυρα ακουστικων με dac μεσα(οπως οι τοτε Htc και LG),ειχε καλη αυτονομια και επισης ειχε 1440p amoled οθονη που ακομα δεν εχουμε δει απο την Oneplus.

 

Με λιγα λογια σε σχεση με τον ανταγωνισμο προσεφερε ακριβως το ιδιο τοτε πακετο(μονο η Samsung με το S7 εδινε τα κλασσικα παραπανω πραγματα)αλλα ζητουσε οπως σωστα λες πολυ λιγοτερα.

 

Φυσικα το αδυναμο κομματι της ηταν το software κυριως στις αναβαθμισεις μεταξυ αλλων,οπου δηλαδη η Oneplus ειναι κορυφαια και δινει ρεστα.

Βεβαια το γιατι ακομα η AoD αγνοειται,δεν ξερω.

 

Ναι είχε και DAC και 2k ανάλυση OLED αλλά μπαταρία θα την έλεγα μέτρια.

Σε software ναι χωλαινε λίγο αλλά όχι στο βαθμό να αποτρεψει μέσο όρο χρήστη.

 

Αλλα στα 450 ήταν τιμιοτατη πρόταση με 2-3 δυνατά feature που έτυχε αναγνώριση και σε XDA αλλά και σε 3-4 βασικές χώρες της Ευρώπης που πούλησε αρκετά.

 

Και Αμερική τιμήθηκε δεόντως μιας και ZTE προ ιστορία πρόσφατη με ban ήταν 4η μεγαλύτερος OEM σε πωλήσεις πίσω μόνο από Apple,Samsung και LG.

 

Για το AOD οντως είναι τραγικό που δεν δίνει επιλογή είδικα άμα βάλει 3800-4000 μπαταρία δεν θα έχει τη φθηνή δικαιολογία ότι τρώει μπαταρία.

 

Αλλά γενικά AOD και Κινέζοι είναι πονεμένη ιστορία.

Half baked υλοποιήσεις έχουν.

 

Μόνο Sammy,LG,Sony δίνουν full λειτουργία και full customization.

Pixel εξίσου full λειτουργία αλλά ανύπαρκτο customization.

Vivo πχ δίνει full customization με Pie αλλά ελλειπεστατη σε notification μόνο whatsapp και messenger και αυτό σε global rom τα του notification.

 

Η Xiaomi με mi9 κάπου πήρε το μάτι μου έδωσε customization αρκετό σε AOD αλλά στα notification αμφιβάλλω θα δουλεύουν με όλες τις εφαρμογές και πόσο αξιόπιστα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Φρέσκα νεα με πληροφορίες για την συσκευή με αναλυτικά χαρακτηριστικα.

https://www.gsmarena.com/oneplus_7_listed_on_a_retailers_website_with_full_specs_and_image-news-35911.php

 

The retailer has also listed specifications of the OnePlus 7 which include Snapdragon 855 SoC, up to 12 GB RAM, and Android Pie-based OxygenOS. The smartphone sports a 6.5-inch AMOLED display and has a triple camera setup at the back consisting of 48 MP, 20 MP, and 16 MP cameras. For selfies and video calls, it has a 16 MP snapper that will pop-up from the top.

 

The OnePlus 7 has up to 256 GB of storage onboard with a 4,000 mAh battery fueling the package. But it's worth mentioning that one section of the listing says the battery supports 44W Dash Charging, with the other saying VOOC Fast Charging which is seen on Oppo smartphones.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Φρέσκα νεα με πληροφορίες για την συσκευή με αναλυτικά χαρακτηριστικα.

https://www.gsmarena.com/oneplus_7_listed_on_a_retailers_website_with_full_specs_and_image-news-35911.php

 

The retailer has also listed specifications of the OnePlus 7 which include Snapdragon 855 SoC, up to 12 GB RAM, and Android Pie-based OxygenOS. The smartphone sports a 6.5-inch AMOLED display and has a triple camera setup at the back consisting of 48 MP, 20 MP, and 16 MP cameras. For selfies and video calls, it has a 16 MP snapper that will pop-up from the top.

 

The OnePlus 7 has up to 256 GB of storage onboard with a 4,000 mAh battery fueling the package. But it's worth mentioning that one section of the listing says the battery supports 44W Dash Charging, with the other saying VOOC Fast Charging which is seen on Oppo smartphones.

Μακάρι!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Tα 600 € εύκολα θα τα πιάσει ως τιμολόγηση :rolleyes:

 

edit

σύμφωνα με το Giztop, η μικρότερη έκδοση του OnePlus 7 θα κοστίζει γύρω στα 500 €.

 

Πολύ καλό για να είναι αληθινό !

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Tα 600 € εύκολα θα τα πιάσει ως τιμολόγηση :rolleyes:

 

edit

σύμφωνα με το Giztop, η μικρότερη έκδοση του OnePlus 7 θα κοστίζει γύρω στα 500 €.

 

Πολύ καλό για να είναι αληθινό !

Τα 600 πιστεύω θα τα ξεπεράσουν οι εκδόσεις τύπου 8/256 η 12/256 και βάλε. Εύχομαι μόνο η έκδοση 8/128 εάν υπάρξει τέτοια, να είναι η βασική και να μην έχουμε 6/128 πχ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα 600 πιστεύω θα τα ξεπεράσουν οι εκδόσεις τύπου 8/256 η 12/256 και βάλε. Εύχομαι μόνο η έκδοση 8/128 εάν υπάρξει τέτοια, να είναι η βασική και να μην έχουμε 6/128 πχ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το 6 καταργείται κατά 99%.

8/128 η entry level

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το 6 καταργείται κατά 99%.

8/128 η entry level

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Οπότε μένει να έχει OIS στις κάμερες (μην κάνει καμία τέτοια πατάτα και δεν βάλει) να ισχύει η pop-up camera και φυσικά η 4χίλιαρη μπαταρία, που και 3.700 να είναι, την κάνει την δουλειά της.

 

Αν επιβεβαιωθούν τα παραπάνω, η κάρτα είναι γεμάτη για Μάιο - Ιούνιο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε μένει να έχει OIS στις κάμερες (μην κάνει καμία τέτοια πατάτα και δεν βάλει) να ισχύει η pop-up camera και φυσικά η 4χίλιαρη μπαταρία, που και 3.700 να είναι, την κάνει την δουλειά της.

 

Αν επιβεβαιωθούν τα παραπάνω, η κάρτα είναι γεμάτη για Μάιο - Ιούνιο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πραγματικά, αν ισχύσει το 4250 μπαταρια θα μιλάμε εύκολα για την καλύτερη αυτονομία σε ναυαρχίδα, με δισφορσ από τον επόμενο...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά, αν ισχύσει το 4250 μπαταρια θα μιλάμε εύκολα για την καλύτερη αυτονομία σε ναυαρχίδα, με δισφορσ από τον επόμενο...
Δεν γράφτηκε πουθενά για 4.250mAh. Για 4.000 διαβάζω. Όπως και να έχει εάν κυμαίνεται εκεί, ναι θα είναι από τις κορυφαίες αυτονομίες. Αλλά συνήθως οι φήμες στο θέμα μπαταρία με την Oneplus πέφτουν έξω όταν παρουσιάζεται η συσκευή. Και προηγούμενες χρονιές διαβάζαμε για 3.500mAH η για 4.000mAH, αλλά στο τέλος πηγαίναμε στα 3.300.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Στη χειρότερη 3700-3800 θα είναι και μιας και Vivo Oppo παίζουν σε πολλά μοντέλα από 3700 έως 4000 άρα και oneplus εκεί θα παίξει.

Φαβορί δίνω πάντως 4000 μιας και θα ανέβει στις 6.5 ίντσες έναντι 3700-3800 αν είχε παραμένει σε 6.39 οθόνη.

 

Αλλά και στο χειρότερο σενάριο πάλι μεταξύ των κορυφαίων για το 19 θα έχει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφτηκε πουθενά για 4.250mAh. Για 4.000 διαβάζω. Όπως και να έχει εάν κυμαίνεται εκεί, ναι θα είναι από τις κορυφαίες αυτονομίες. Αλλά συνήθως οι φήμες στο θέμα μπαταρία με την Oneplus πέφτουν έξω όταν παρουσιάζεται η συσκευή. Και προηγούμενες χρονιές διαβάζαμε για 3.500mAH η για 4.000mAH, αλλά στο τέλος πηγαίναμε στα 3.300.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι, Δυστυχώς παίζει full speculation, απο όλα τα sites. Και 4000 να έχει, πάλι θα είναι ίσως η καλύτερη αυτονομία σε κορυφαία ναυαρχίδα...

Link to comment
Share on other sites

Με προβληματίζει αυτή η pop-up κάμερα. Δεν θα είναι κάπως πιο αργό στο face unlock ?

Δεν είναι μόνο οι selfies πλέον που χρησιμοποιούν την μπροστά κάμερα. Νομίζω ότι ένα lag σε αυτό το θέμα θα με χαλούσε αφάνταστα.

Τι αντοχές να έχει αυτό ο μηχανισμός ?

 

Η τριπλή κάμερα καλοδεχούμενη αν και προσωπικά δεν έχω πολλές απαιτήσεις από τις κάμερες.

Καλοδεχούμενη και η edge οθόνη

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Με προβληματίζει αυτή η pop-up κάμερα. Δεν θα είναι κάπως πιο αργό στο face unlock ?

 

Δεν είναι μόνο οι selfies πλέον που χρησιμοποιούν την μπροστά κάμερα. Νομίζω ότι ένα lag σε αυτό το θέμα θα με χαλούσε αφάνταστα.

 

Τι αντοχές να έχει αυτό ο μηχανισμός ?

 

 

 

Η τριπλή κάμερα καλοδεχούμενη αν και προσωπικά δεν έχω πολλές απαιτήσεις από τις κάμερες.

 

Καλοδεχούμενη και η edge οθόνη

 

 

 

Face unlock δεν νομίζω να βάλει αν δεν δουλεύει αστραπή.

Και λόγο της φύσης της pop up είναι αδύνατο μιας και θέλει σχεδόν 2 δευτερόλεπτα να εμφανιστεί.

 

Και για αυτό προβλέπω να το καταργεί με το 7 και θα βασίζεσαι σε in display finger που εκείνο θα είναι αστραπή.

 

Προσωπικά ουδέποτε ήμουν fan face unlock.

 

Έχω το 11αρι ipad ούτε μια φορά το χρησιμοποιώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Face unlock δεν νομίζω να βάλει αν δεν δουλεύει αστραπή.

Και λόγο της φύσης της pop up είναι αδύνατο μιας και θέλει σχεδόν 2 δευτερόλεπτα να εμφανιστεί.

 

Και για αυτό προβλέπω να το καταργεί με το 7 και θα βασίζεσαι σε in display finger που εκείνο θα είναι αστραπή.

 

Προσωπικά ουδέποτε ήμουν fan face unlock.

 

Έχω το 11αρι ipad ούτε μια φορά το χρησιμοποιώ.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

μακάρι να γίνει όπως τα λες.

Προσωπικά αν είχα να διαλέξω μεταξύ notch και pop-up καμερα , μάλλον θα διάλεγα notch

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Καπου διαβασα οτι το popup θα αντεχει 50.000 φορες. Δηλαδη καπου 3 με 4 χρονια

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Ο pop up σχεδιασμος της καμερας βολευει την Oneplus για να γλυτωσει τα σχολια περι αδιαβροχοποιησης,οπως υποτιθεται γλυτωσε τα σχολια για την αφαιρεση της θυρας ακουστικων με τον αισθητηρα στην οθονη.

 

Τωρα για την μπαταρια ειναι λογικο το κινητο να εχει κορυφαια αυτονομια γιατι οπως και στην περιπτωση του pocophone ή του Mate10pro μιλαμε για μεγαλη μπαταρια σε χαμηλοτερη αναλυση μιας και οπως φαινεται και φετος σε 1080p θα παραμεινει η εταιρεια.

 

Και απο την στιγμη που επιβεβαιωθηκε οτι ουτε ασυρματη φορτιση θα υποστηριζει αλλα και μαλλον ουτε στερεο ηχεια,το μονο που μενει για το εν λογω κινητο ειναι να το γυρισει σε καθαρα specs,υπο την εννοια της μπολικης ram(γιατι μεχρι και η Samsung Πλεον δινει μπολικη ram)και μεγαλυτερη μπαταρια.

 

Ειναι παρα πολυ απλα τα πραγματα.

 

Το μονο κριμα με τα παραπανω ειναι οτι για αλλη μια χρονια το γυαλι σαν υλικο κατασκευης απο το αλουμινιο δεν εχει λογο υπαρξης.Δεν θελεις να βαλεις Oneplus ασυρματη φορτιση?Κανενα απολυτως προβλημα.Γυρνα το κινητο σε αλουμινιο οπως στο Oneplus5t,μην το εχεις σε γυαλι μονο για τα ματια του κοσμου.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να δώσει παραπάνω εκτός από τις κάμερες. Εκτός αν το στηρίξει στα κλασικά χαρακτηριστικά (RAM, τελευταίος Snapdragon) Ελπίζω να δώσει στέρεο ηχεία και θα είναι το επόμενο κινητό μου. Από την άλλη όμως τι θα αφήσει για το 7t; Δούλεψα Pocophone και πάλι όμως το OxygenOS μου φαίνεται τόσο εξαιρετικό που δύσκολα θα προδωσω την Oneplus.
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα η Oneplus ειχε θέσει προς ενθουσιώδης χρήστες πρόγραμμα που αφορούσε προσθήκη νεων feature η βελτίωση υπαρχόντων σε Oxygen το οποιο ολοκληρώθηκε και βλέπουμε εδω καποιες ιδέες που πολυ πιθανό να τα δούμε με έλευση νεας συσκευής και φυσικα να περάσουν σε προηγούμενα μοντέλα μεσω αναβάθμιση λογισμικού.

 

https://www.androidpolice.com/2019/03/11/oneplus-launches-competition-to-design-oxygenos-feature-winner-gets-phone-and-vip-event-trip/

https://forums.oneplus.com/threads/pmchallenge-reworked-oxygenos-experience.1002709/

https://cdn.rovota.com/media/oneplus/pmchallenge/

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα η Oneplus ειχε θέσει προς ενθουσιώδης χρήστες πρόγραμμα που αφορούσε προσθήκη νεων feature η βελτίωση υπαρχόντων σε Oxygen το οποιο ολοκληρώθηκε και βλέπουμε εδω καποιες ιδέες που πολυ πιθανό να τα δούμε με έλευση νεας συσκευής και φυσικα να περάσουν σε προηγούμενα μοντέλα μεσω αναβάθμιση λογισμικού.

 

 

 

https://www.androidpolice.com/2019/03/11/oneplus-launches-competition-to-design-oxygenos-feature-winner-gets-phone-and-vip-event-trip/

 

https://forums.oneplus.com/threads/pmchallenge-reworked-oxygenos-experience.1002709/

 

https://cdn.rovota.com/media/oneplus/pmchallenge/

Θα το κάνουν πιο πολύχρωμο και παιδική χαρά μου φαίνεται σιγά σιγά. Όχι ότι είναι άσχημο να διαφοροποιηθεί λίγο από το εντελώς stock Android, αλλά δε χρειάζονται τα πολλά φρου φρου και αρώματα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνουν πιο πολύχρωμο και παιδική χαρά μου φαίνεται σιγά σιγά. Όχι ότι είναι άσχημο να διαφοροποιηθεί λίγο από το εντελώς stock Android, αλλά δε χρειάζονται τα πολλά φρου φρου και αρώματα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εύχομαι να βαλουν μια πολυ πιο customized και λειτουργική AOD σε στυλ Samsung που δίνει επιλογές για ολα τα γουστα και για μονιμη λειτουργια η για 30 δευτερόλεπτα με ενα απλό tap.

 

Είναι ενα απο τα βασικά feature που λειπει σε Oxygen ακόμα και stock android βλεπε Pixel η AOSP rom εχουν πολυ πιο πλήρη υλοποίηση(ποσο μαλλον που led notification δεν θα εχουμε)

 

Και ειναι απο τα feature που δεν αναπληρώνεται η αντικαθιστατε απο Play store app που έχουν το μεγάλο μειονέκτημα της τριπλάσιας κατανάλωσης σε σχεση με native υλοποίηση.

Αλλο να χάνω 1% την ωρα με native και άλλο 3% με third party που δεν φημιζονται και για την αξιοπιστία τους εξίσου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρουμε μια γεύση με ένα video concept τα του 7ριου που βασίζονται στις πληροφορίες έως τώρα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρουμε μια γεύση με ένα video concept τα του 7ριου που βασίζονται στις πληροφορίες έως τώρα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

 

Alex από ότι βλέπω παραμένεις πιστός στην εταιρία.

Όμορφο concept,και μάλλον θα το τιμήσω όταν με το καλό έρθει. Το 6t η αλήθεια είναι ότι μου γλύτωσε.

Ποτε έρχεται περίπου Alex???

 

 

Νίκος P20 pro

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Alex από ότι βλέπω παραμένεις πιστός στην εταιρία.

Όμορφο concept,και μάλλον θα το τιμήσω όταν με το καλό έρθει. Το 6t η αλήθεια είναι ότι μου γλύτωσε.

Ποτε έρχεται περίπου Alex???

 

 

Νίκος P20 pro

 

Καλημέρα Νίκο σε 1-1.5 μήνα βλέπω ανακοίνωση και κυκλοφορία του.

Το περιμένω πως και πως διότι το 6-6T τα έκανα skip λόγο δρακουλοδοντα(6T το πήρα μεν 2 φορές αλλά maximum 1 εβδομάδα άντεξα και τα σουταρα-ουτε το teardrop notch άντεξα)και τώρα που στο 7αρι θα δούμε full screen experience επιστροφή στο λιμάνι μου.

 

Μετά από τόσες συσκευές τελευταία έτη διαπίστωσα ότι oneplus μου ταιριάζει στην ιδιοσυγκρασια μου περισσότερο από οτιδήποτε.

 

Και αν θέλω κάτι διαφορετικό προτιμώ προς Vivo η Oppo να στραφω μιας και επενδυουν στην καινοτομία στο διαφορετικό και ξεχωριστό.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...