Jump to content

[S10 series] Αξεσουάρ (θήκες, screen protectors etc.)


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα αξίζει να πάρω τον καινούριο φορτιστή της samsung που είναι fast charge 2 για να φορτίζει η συσκευή πιο γρήγορα ενώ έχω τον παλιό από το S8 plus που είναι fast charge 1??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 633
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα αξίζει να πάρω τον καινούριο φορτιστή της samsung που είναι fast charge 2 για να φορτίζει η συσκευή πιο γρήγορα ενώ έχω τον παλιό από το S8 plus που είναι fast charge 1??
Αν σε ενδιαφέρει να τον βάζεις μισή ώρα και να φορτίζει όσο περισσότερο γίνεται τότε ναι.

Αν το βάζεις κάθε βράδυ για να φορτίσει τότε όχι.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω παιδια για θηκη εχω παρει και χρησιμοποιω την παρακατω σε 4 χρωματα...είναι πολύ οικονομικη και εξαιρετικη ποιοτητα και περιμετρικα η σιλικονη αλλα και το βαμβακερο υφασμα στην πλατη...Στις καμερες αφηνει μεγαλο περιθωριο ώστε να μην υπαρχει περιπτωση να γδαρθουν ενώ και στο πανω,κατω μερος της οθονης είναι ελαφρος σηκωμενη (2mm)...περιμετρικα εχει σιλικονη σε ολες τις μεριες με σωστα κοψηματα και πολύ καλη αποκρηση πληκτρων (power, bixby,volume)

https://www.ebay.com/itm/For-Samsung-Galaxy-S8-S9-S10-Plus-Case-Shockproof-Ultra-Slim-Protective-Cover-UK/362567588038?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=631715108807&_trksid=p2060353.m2749.l2649

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες όλες αυτές με το ύφασμα αλλά μόνο αν κάνεις δουλειά γραφείου.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα παραγγελία αυτόν πιστεύω θα με βολέψει ελπίζω ναμην είναι πεταμένα λεφτά διότι οκ όταν θες να φορτίσεις δεν είναι κ τόσο δύσκολος ο παραδοσιακός τρόπος... Επόμενη αγορά σκέφτομαι samsung θήκη βιβλίο με 36 euro που βγάζει το ρολόι μπροστά 3610bf478fe02f8edf26e248cfde22d4.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα παραγγελία αυτόν πιστεύω θα με βολέψει ελπίζω ναμην είναι πεταμένα λεφτά διότι οκ όταν θες να φορτίσεις δεν είναι κ τόσο δύσκολος ο παραδοσιακός τρόπος... Επόμενη αγορά σκέφτομαι samsung θήκη βιβλίο με 36 euro που βγάζει το ρολόι μπροστά

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πολύ καλή αγορά και η τιμή χώμα!!!

Αν δεν είχα πάρει προχθές τον ασύρματο φορτιστή (τον όρθιο) θα το είχα πάρει με κλειστά τα μάτια.

Για την θήκη βιβλίο με το ρολόι, μάλλον αναφέρεσαι σ'αυτή, έτσι;

b.jpg

Την έχω από την αγορά του κινητού και είναι πραγματικά θαυμάσια, αρκεί να διαθέσεις λιγάκι χρόνο να την παραμετροποιήσεις στα γούστα σου (για εικονίδια ειδοποιήσεων).

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Την σκέφτομαι και γω αυτή τη θήκη , αλλά δεν ξέρω πόσο πρακτική είναι και αν μπορώ να δουλέψω το κινητό με το ένα χέρι.
:D
Link to comment
Share on other sites

Την σκέφτομαι και γω αυτή τη θήκη , αλλά δεν ξέρω πόσο πρακτική είναι και αν μπορώ να δουλέψω το κινητό με το ένα χέρι.

Αν διπλώσεις το πορτάκι όλο προς τα πίσω μπορείς να δουλέψεις άνετα με το ένα χέρι.

Με διπλωμένο το πορτάκι μέχρι την πλάτη του κινητού, το μόνο που χάνεις είναι η ασύρματη φόρτιση (δεν μπορεί να φορτίσει μ'αυτόν τον τρόπο και να βλέπεις την AOD, οπότε πρέπει να το φορτίζεις με κλειστό το πορτάκι).

Επίσης, όσο αναφορά την ασύρματη φόρτιση και την συγκεκριμένη θήκη, θα πρέπει να γνωρίζετε πως σε κάθε ειδοποίηση που έρχεται και ενεργοποιείται η LED οθόνη της θήκης, η φόρτιση θα σταματάει αυτόματα και θα συνεχίσει μόλις σβήσει η ένδειξη.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Α εγκρίνεις για τον φορτιστή ωραία. Ναι σκέφτομαι να πάρω μια η δύο καλές θήκες. Γιατί έχω ένα απλό βιβλίο έτσι για καμιά θάλασσα ή τη δουλειά πάντα παίρνω. Μια διαφανή θήκη των 7 ευρώ. Κ έλεγα να πάρω spigen αδιαφανη με τον συνδετήρα η αυτή που ανέβασες την θήκη με τα led ειδοποιήσεων.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφυγε η παραγγελία led θήκη με 36 ευρώ της sami. Καλή τιμή αν σκεφτείς πως τα μεγάλα κατάστημα την έχουν 65ευρω! OK αρκετά λεφτά για θήκη. Αλλά σκέφτομαι αν ανετξω να μείνω κάνα 2 χρόνια με τη συσκευή. Wolf δηλαδή θα πρέπει να διαβάζω την ειδοποίηση για να συνεχισει να φορτίζει δεν μ ακούγεται καλό αυτό αλλά οκ θα το λύσουμε.. Α ωραία γράφεις ότι θα φορτίζει πάνω στον ασύρματο φορτιστή γιατί έλεγα μην είναι χοντρή η θήκη. Όμορφη κ ποιοτική θήκη βέβαια θα κρύψει λίγο την ομορφιά της συσκευής αλλά έχω κ αδιαφανη θήκη κ θα πάρω κ της spigen

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα παραγγελία αυτόν πιστεύω θα με βολέψει ελπίζω ναμην είναι πεταμένα λεφτά διότι οκ όταν θες να φορτίσεις δεν είναι κ τόσο δύσκολος ο παραδοσιακός τρόπος... Επόμενη αγορά σκέφτομαι samsung θήκη βιβλίο με 36 euro που βγάζει το ρολόι μπροστά 3610bf478fe02f8edf26e248cfde22d4.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτός κάνει για s10e κανονικά ε? Είναι fast charge;

 

Εγώ θέλω έναν για το s10e να είναι fast charge Και να έχει μέσα το καλώδιο.να μην χρειάζεται το καλώδιο που έχει ήδη ο φορτιστής του κινητου

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nikospaga
Link to comment
Share on other sites

Αυτός κάνει για s10e κανονικά ε? Είναι fast charge;

 

Εγώ θέλω έναν για το s10e να είναι fast charge Και να έχει μέσα το καλώδιο.να μην χρειάζεται το καλώδιο που έχει ήδη ο φορτιστής του κινητου

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κάνει για το e αλλά δεν έχει μέσα καλώδιο.

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Κάνει για το e αλλά δεν έχει μέσα καλώδιο.

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Όλα. Θα πάρω και ένα καλωδιακι αν ειναι

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Wolf δηλαδή θα πρέπει να διαβάζω την ειδοποίηση για να συνεχισει να φορτίζει δεν μ ακούγεται καλό αυτό αλλά οκ θα το λύσουμε.. Α ωραία γράφεις ότι θα φορτίζει πάνω στον ασύρματο φορτιστή γιατί έλεγα μην είναι χοντρή η θήκη. Όμορφη κ ποιοτική θήκη βέβαια θα κρύψει λίγο την ομορφιά της συσκευής αλλά έχω κ αδιαφανη θήκη κ θα πάρω κ της spigen

Όντως φορτίζει κανονικά πάνω στον φορτιστή με την συγκεκριμένη θήκη.

Τώρα, αν δεν θέλεις να έχεις αυτές τις παύσεις κατά την φόρτιση που προανέφερα (σε κάθε φορά που σου έρχεται ειδοποίηση στην θήκη) τότε μπορείς να κάνεις ότι κάνω κι εγώ. Το ξαπλώνω πάνω στον φορτιστή με ανοιχτό το πορτάκι και αφήνω αναμμένη την AOD αν θέλω να δω για κάποια ενημέρωση.

BTW, καταπληκτική η τιμή που την βρήκες. Πολύ καλή τιμή γι'αυτά που προσφέρει.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Όντως φορτίζει κανονικά πάνω στον φορτιστή με την συγκεκριμένη θήκη.

Τώρα, αν δεν θέλεις να έχεις αυτές τις παύσεις κατά την φόρτιση που προανέφερα (σε κάθε φορά που σου έρχεται ειδοποίηση στην θήκη) τότε μπορείς να κάνεις ότι κάνω κι εγώ. Το ξαπλώνω πάνω στον φορτιστή με ανοιχτό το πορτάκι και αφήνω αναμμένη την AOD αν θέλω να δω για κάποια ενημέρωση.

BTW, καταπληκτική η τιμή που την βρήκες. Πολύ καλή τιμή γι'αυτά που προσφέρει.

 

Πάλι κάπως τσουχτερή είναι για μια θήκη αλλά τέλος πάντων..

Με κανονικό φορτιστή πάλι θα πρέπει να έχω κλειστά τα δεδομένα ή ανοιχτή την θήκη για Ναμη σταματάει η φόρτιση λίγο χαζό μου φαίνεται ναμην καταλαβαίνει να συνεχίσει τη φόρτιση με κλειστή τη θήκη αλλά οκ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα η led Cover σε μαύρη τα σπάει. Όμορφη έβαλα κ μερικά ονόματα να βγαίνουν μπροστά. Ήθελα να κλείνει καλύτερα βλέπω πως μένει κάπως ανοιχτή. Ξεκίνησα την βάζω κ την διπλώνω δεν ξέρω αν δημιουργήσει η τσάκιση κάνα θέμα.. Δείχνει ποιοτική για 70 δεν ξέρω αν τα αξίζει αλλά τα 38 που βγήκε με μεταφορικά πιστεύω τα άξιζει. Κρίμα που δεν διπλώνει κ είναι κολλημένη για να βλέπω κάνα βίντεο κτλ

 

Στο κράτημα νομίζω κουράζει... Κ δυστυχώς το καπάκι δεν κάθεται αν το κινητό το σηκωσεις λίγο ανοίγει τέρμα το καπάκι κ είναι τελείως λάθος έτσι...

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιας και σκέφτομαι για αγορά s10 έχετε να προτείνετε κάποια όσο το δυνατό ποιο λεπτή θήκη πλαστική που να μην επηρεάζει το edge αλλά να προστατεύει κιόλας όσο είναι δυνατόν??

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Όντως φορτίζει κανονικά πάνω στον φορτιστή με την συγκεκριμένη θήκη.

Τώρα, αν δεν θέλεις να έχεις αυτές τις παύσεις κατά την φόρτιση που προανέφερα (σε κάθε φορά που σου έρχεται ειδοποίηση στην θήκη) τότε μπορείς να κάνεις ότι κάνω κι εγώ. Το ξαπλώνω πάνω στον φορτιστή με ανοιχτό το πορτάκι και αφήνω αναμμένη την AOD αν θέλω να δω για κάποια ενημέρωση.

BTW, καταπληκτική η τιμή που την βρήκες. Πολύ καλή τιμή γι'αυτά που προσφέρει.

 

Καλημέρα. Πρώτες εντυπώσεις κ αποριες... Μετά την πρώτη φόρτιση με τον ασύρματο. Όμορφος και μικρούλης σε στρογγυλό... Καλώδιο δεν είχε μέσα κ το ήξερα κ έβαλα αυτόν της συσκευής.. . Καταρχάς ασύρματος φορτιστής θεωρώ ότι θα είναι σούπερ όταν το αφήνεις στο τραπέζι. Κ ο φορτιστής είναι αλλού μέσα στο δωμάτιο.. Οκ είναι μια μικρή διευκόλυνση Ναμη ψάχνεις αν δεν έχεις φως να βρεις τη θύρα με τον κανονικό φορτιστή κ να έχεις το φόβο μη το γρατσουνισεις.. Η και να έχει φθορα βάλε βγάλε κ φόβο να χαλάσει μετά τα 2 χρόνια που δεν θα υπάρχει εγγύηση.. Όπως κ να το ακουμπούσα πάνω φόρτιζε κανονικά. Ήταν στο 16% έβαλα πρώτα γρήγορη ασύρματη φόρτιση κ έγραφε 2 ώρες κ 33 λεπτά.. Κ μετά το γύρισα κ το άφησα ως το πρωί στην αργή κ έγραφε 3ωρες κ 33. Ήταν μια σταλιά ζεστό με τη led Cover θήκη μετά την φόρτιση... Που λέτε είναι καλύτερη κ εδώ αργή φόρτιση η γρήγορη;; για μια ώρα ανάγκης κ γρήγορης φόρτισης προφανώς κ δεν κάνει οπότε θα το βάζω στον κλασσικό αν βιάζομαι... Δυστυχώς απτή σαμι λείπει η σούπερ ταχεία φόρτιση που στις υπόλοιπες εταιρείες υπάρχει.. Αλλά θα τη φέρουν με τις νέες συσκευές.. Κ εδω με κάνα update θα το κάνει κάνα 8 λεπτό πιο γρήγορο.. Στα της ασύρματης φόρτισης. Αν σε κάποιον περισσεύουν 16 ευρώ για samsung OK η διευκόλυνση, αλλά μπορεί να ζήσει κάποιος κ χωρίς αυτό..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πρώτες εντυπώσεις κ αποριες... Μετά την πρώτη φόρτιση με τον ασύρματο. Όμορφος και μικρούλης σε στρογγυλό... Καλώδιο δεν είχε μέσα κ το ήξερα κ έβαλα αυτόν της συσκευής.. . Καταρχάς ασύρματος φορτιστής θεωρώ ότι θα είναι σούπερ όταν το αφήνεις στο τραπέζι. Κ ο φορτιστής είναι αλλού μέσα στο δωμάτιο.. Οκ είναι μια μικρή διευκόλυνση Ναμη ψάχνεις αν δεν έχεις φως να βρεις τη θύρα με τον κανονικό φορτιστή κ να έχεις το φόβο μη το γρατσουνισεις.. Η και να έχει φθορα βάλε βγάλε κ φόβο να χαλάσει μετά τα 2 χρόνια που δεν θα υπάρχει εγγύηση.. Όπως κ να το ακουμπούσα πάνω φόρτιζε κανονικά. Ήταν στο 16% έβαλα πρώτα γρήγορη ασύρματη φόρτιση κ έγραφε 2 ώρες κ 33 λεπτά.. Κ μετά το γύρισα κ το άφησα ως το πρωί στην αργή κ έγραφε 3ωρες κ 33. Ήταν μια σταλιά ζεστό με τη led Cover θήκη μετά την φόρτιση... Που λέτε είναι καλύτερη κ εδώ αργή φόρτιση η γρήγορη;; για μια ώρα ανάγκης κ γρήγορης φόρτισης προφανώς κ δεν κάνει οπότε θα το βάζω στον κλασσικό αν βιάζομαι... Δυστυχώς απτή σαμι λείπει η σούπερ ταχεία φόρτιση που στις υπόλοιπες εταιρείες υπάρχει.. Αλλά θα τη φέρουν με τις νέες συσκευές.. Κ εδω με κάνα update θα το κάνει κάνα 8 λεπτό πιο γρήγορο.. Στα της ασύρματης φόρτισης. Αν σε κάποιον περισσεύουν 16 ευρώ για samsung OK η διευκόλυνση, αλλά μπορεί να ζήσει κάποιος κ χωρίς αυτό..

Φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι σε σχέση με τον ασύρματο φορτιστή που αγόρασες; Έχει ανεμιστηράκι από κάτω ο φορτιστής; Αν ναι, ακούγεται δυνατά; Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου να σε ρωτήσω κάτι σε σχέση με τον ασύρματο φορτιστή που αγόρασες; Έχει ανεμιστηράκι από κάτω ο φορτιστής; Αν ναι, ακούγεται δυνατά; Σε ευχαριστώ πολύ!

 

Οχι δεν βλέπω κανέναν ανεμιστήρα...

Γιαυτό κ τη νύχτα που το φορτισα το πρωί ήταν ελάχιστα ζεστό το κινητό..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι παχουλή αυτή η θήκη της spigen με το σταντ;

Φοράω μία nillkin nature.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι, αλλά όχι γαίδούρι. Είναι on the thick side παντως.

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν βλέπω κανέναν ανεμιστήρα...

Γιαυτό κ τη νύχτα που το φορτισα το πρωί ήταν ελάχιστα ζεστό το κινητό..

Όλοι οι ασύρματοι φορτιστές της Sammy έχουν ανεμιστήρα για την ψύξη του κινητού (είτε οριζόντιοι, είτε κάθετοι).

Και στους δύο που έχω αγοράσει (έναν το 2016 και έναν το 2019) έχουν ανεμιστήρα, αλλά πραγματικά είναι εντελώς αθόρυβοι. Ακόμη και στην απόλυτη ησυχία δεν ακούγονται.

Μερικοί έχουν παραπονεθεί για θορύβους, αλλά εγώ δεν έχω παρατηρήσει τίποτε απολύτως.

(αφού σκεφτόμουν να ανοίξω τον παλιό μου ασύρματο φορτιστή μονό και μόνο για να δω αν όντως λειτουργεί ο ανεμιστήρας)

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Χθες πήγε η σύζυγος στον Κωτσοβολο και έβαλε στο s10e το τζαμακι της cellular line.23 ευρω μαζί με την τοποθέτηση.Εχει κάτσει παρα πολυ καλά καθώς φοράει και μια θήκη σιλικόνης της samsung.Επισης φαίνεται οτι είναι ποιοτικο γι αυτο και κοστιζει 17 ευρω.Εγω ακόμα ψάχνομαι για το s10...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Χθες πήγε η σύζυγος στον Κωτσοβολο και έβαλε στο s10e το τζαμακι της cellular line.23 ευρω μαζί με την τοποθέτηση.Εχει κάτσει παρα πολυ καλά καθώς φοράει και μια θήκη σιλικόνης της samsung.Επισης φαίνεται οτι είναι ποιοτικο γι αυτο και κοστιζει 17 ευρω.Εγω ακόμα ψάχνομαι για το s10...

Και εγώ και ένα άλλο παιδί από εδώ το έχουμε βάλει και είναι πραγματικά το καλύτερο που έχω βάλει και σε άλλα κινητά. Νομίζω βγαίνει και για S10.

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S10 series] Αξεσουάρ (θήκες, screen protectors etc.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...