Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λύνεται και αυτό αν χρησιμοποιείς το αναβαθμισμένο task changer. Γενικά έχω παρατηρήσει ότι ο συνδυασμός Nova με τις αρχικές ρυθμίσεις του OneUI launcher είναι μια πολύ καλή και αψεγάδιαστη εμπειρία..

 

Πώς μπορώ να το κάνω αυτό που λες φιλε;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι επειδή το τελευταίο update που πήρατε ακόμα κ σε ελληνικά εμείς από κοσμοτε γιατί δεν πήραμε; που είχε κ Μαρτίου ασφαλειας από περιέργεια ρωτάω...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρελαβαc566d654f11662e38e4c7384dc89c690.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Με υγεία να τα χαρείς ποιος τη χάρη σου. Εγώ ακόμα περιμένω για απάντηση κ αν χρειαστεί να αλλάξω τα στοιχεία όπως μου είπαν θέλω να πιστεύω θα σταθώ τυχερός κ θα μ πούνε για αλλαγή στο σωστό όνομα για να τα πάρω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μόλις μου ήρθε απορριπτικό mail. Η προπαραγγελία ήταν σε εμένα αλλά η απόδειξη αγοράς στην κοπέλα μου, λόγω του ότι κέρδιζε πόντους με την αγορά.

 

Ξανά υπέβαλα αίτημα με τα δικά της στοιχεία. Για να δούμε. Κι άααααλλη αναμονή.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Με υγεία να τα χαρείς ποιος τη χάρη σου. Εγώ ακόμα περιμένω για απάντηση κ αν χρειαστεί να αλλάξω τα στοιχεία όπως μου είπαν θέλω να πιστεύω θα σταθώ τυχερός κ θα μ πούνε για αλλαγή στο σωστό όνομα για να τα πάρω

 

σε πόσο καιρό απαντάνε ;τούς εχω στείλει ολα τα στοιχεία και το τιμολόγιο αγοράς στίς 28/3 και ακόμη δεν μου έχουν απαντήσει,το μόνο που έλαβα στο email μου είναι αυτό: Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας! Η καταχώρηση των στοιχείων σας ολοκληρώθηκε επιτυχώς! Επεξεργαζόμαστε την εγκυρότητα της συμμετοχής σας για την οποία θα ενημερωθείτε μέσω e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα υποβάλει 27 και απάντησαν σήμερα. Οπότε λογικά αύριο, μεθαύριο θα σου απαντήσουν.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Μου απαντησαν αυτο μολις τωρα...οτι δεν ειχα κανει την παραγγελια ως 7/3... εσεις εδω μεσα που τα πήρατε ποτε ειχατε κανει την αγορα του τηλεφωνου; γιατι αν ειναι αγορα μετα τις 7/3 και σας εστειλαν ακουστικα τοτε να τους τηλ...0fe54e721ed95090fcef9aee7b9e0433.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τρελαίνομαιιιιιιι χοροπηδαω απτή χαρά μου μόλις μου ήρθε email για τα buds. Ένας ακόμα λόγος που αγαπώ αυτό το forum είναι ότι είμαστε μια παρέα κ μοιραζόμαστε πολλά ευχαριστώ Teo που μας το έγραψες ότι τα πήρες κ έκανα κίνηση κ γω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τρελαίνομαιιιιιιι χοροπηδαω απτή χαρά μου μόλις μου ήρθε email για τα buds. Ένας ακόμα λόγος που αγαπώ αυτό το forum είναι ότι είμαστε μια παρέα κ μοιραζόμαστε πολλά ευχαριστώ Teo που μας το έγραψες ότι τα πήρες κ έκανα κίνηση κ γω

 

Είχες κάνει προπαραγγελία πριν της 7/3;

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μόλις μου ήρθε email πως θα λάβω τα buds εντός 15 ημερών! Ελπίζω να μην το μετανιώσουν. Έκανα αίτηση πριν 1 βδομάδα. Αν και δεν είχα κάνει προπαραγγελία.
Link to comment
Share on other sites

Και μένα μόλις μου ήρθε email πως θα λάβω τα buds εντός 15 ημερών! Ελπίζω να μην το μετανιώσουν. Έκανα αίτηση πριν 1 βδομάδα. Αν και δεν είχα κάνει προπαραγγελία.

 

εμενα γιατι μου την απεριψαν τοτε...ποτε το αγορασες το τηλ φιλε;

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι μου την απεριψαν τοτε...ποτε το αγορασες το τηλ φιλε;

 

Μίλησα πριν μάθω ότι θα τα παραλάβω .. Μου είπαν αν φαίνεται το s/n πάνω στο χαρτί και φαίνεται κ στη συσκευή που είναι εγγεγραμμένη λογικά θα το δεχτούνε. Κ στη σαμι. Βάλε ξανά τα σωστά στοιχεία είναι μέχρι 8 Μαΐου η διαδικασία

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα πριν μάθω ότι θα τα παραλάβω .. Μου είπαν αν φαίνεται το s/n πάνω στο χαρτί και φαίνεται κ στη συσκευή που είναι εγγεγραμμένη λογικά θα το δεχτούνε. Κ στη σαμι. Βάλε ξανά τα σωστά στοιχεία είναι μέχρι 8 Μαΐου η διαδικασία

 

τωρα μιλησα με samsung και μου λένε οτι δεν παιζει ρόλο πότε εχει γίνει η αγορά...μπορεί κάποιος να πάρει το τηλ εως τις 8/4/2019 ,Η ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΩΣ ΤΙΣ 7/3 ΚΑΙ ΩΡΑ 23ΚΑΙ59...

ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΩΣ 7/3;;;;

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα καλά ότι βάλατε μόνο την απόδειξη αγορας και στα δύο πεδία σαν επισυναπτόμενα όσοι τα πήρατε τα buds τελευταία? Και σας τα στειλαν? Παραλαμβάνω ή αύριο ή μεθαύριο, λέτε να είμαι τυχερός?
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

τωρα μιλησα με samsung και μου λένε οτι δεν παιζει ρόλο πότε εχει γίνει η αγορά...μπορεί κάποιος να πάρει το τηλ εως τις 8/4/2019 ,Η ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΩΣ ΤΙΣ 7/3 ΚΑΙ ΩΡΑ 23ΚΑΙ59...

ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΝΑΤΕ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΩΣ 7/3;;;;

 

 

Εμενα πάντως όχι δεν είναι από προπαραγγελιας γι αυτό και απορούσα που τα δέχτηκαν.....

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πάντως όχι δεν είναι από προπαραγγελιας γι αυτό και απορούσα που τα δέχτηκαν.....

 

μπορεις να μιλησουμε λιγο με μυνημα ;

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μιλησουμε λιγο με μυνημα ;

 

Ναι στείλε ν viber Καλύτερα.....

Edited by XP130TD
προσωπικά δεδομένα
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μιλησουμε λιγο με μυνημα ;

 

Εγω το αγόρασα το κινητό χωρίς προπαραγγελία στίς 26/3/2019 ΑΠΟ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ με μια δωροεπιταγη -150 ευρω απο την αρχική του τιμη.(η δωροεπιταγη μου είχε ερθει με sms σαν προσφορά απο τον κωτσόβολο...)

λέτε γιαυτό τον λόγο δεν μου δίνουν και τα ακουστικά,επειδή πήρα το τηλ με έκπτωση;αν και στήν samsung που τούς πήρα τηλ και τούς ρώτησα γιατί δεν μου δίνουν τα ακουστικα,μου είπαν πάλι αυτό που πόσταρα παραπάνω...επίσης τους είπα οτι ξέρω περιπτώσεις όπου δεν έκανα προπαραγγελία και τους στείλατε τα ακουστικά και μου απάντησαν οτι αυτό δεν γίνετε...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα πάντως όχι δεν είναι από προπαραγγελιας γι αυτό και απορούσα που τα δέχτηκαν.....
Και εγώ χωρίς προπαραγγελια το πήρα... και έστειλα μόνο το τιμολόγιο στην φόρμα.....

 

Μήπως "τελείωσαν " την παροχή?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ χωρίς προπαραγγελια το πήρα... και έστειλα μόνο το τιμολόγιο στην φόρμα.....

 

Μήπως "τελείωσαν " την παροχή?

 

Μπα δεν νομίζω...μεχρι τις 8/4 είναι...κατι άλλο γίνετε με μένα...θα τούς τηλ πάλι αύριο...

επίσης δεν με αφήνει να μπώ να ξανακάνω αίτηση...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησε η πτώση τιμής στο ακροθτζ

Την Παρασκευή που μας πέρασε το φτηνότερο 939 και σήμερα 867 ευρώ

Μεγάλη πτώση θεωρώ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...