Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φρέσκα νέα από Γερμανό...

Για ασφάλεια ένα χρόνο για s10 plus 320 ευρώ καλύπτουν για οθόνη αν σπάσει κ σε περίπτωση κλοπής αφού δεν βρεθεί μέσα σε ένα δίμηνο μου γυρίζουν το 50% απτά 1039..... Ουδέν σχόλιο..

 

Δεν τα λες κ λιγα ομως τα 320 ..

Κ για 1 χρονο ετσι....

Εδω τα media markt, με 175 ευρω (για το s9+ πριν 7 μηνες), σου δίνουν 2 χρονια ασφάλεια για οτι κ να πάθει..... (οχι για περιπτώση κλοπης).

Αν το κοστος επισκευής ξεπερναει το 75% της αξιας που πληρωσες, γινεται αντικατασταση του κινητου με καινούριο, σφραγισμενο!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα λες κ λιγα ομως τα 320 ..

Κ για 1 χρονο ετσι....

Εδω τα media markt, με 175 ευρω (για το s9+ πριν 7 μηνες), σου δίνουν 2 χρονια ασφάλεια για οτι κ να πάθει..... (οχι για περιπτώση κλοπης).

Αν το κοστος επισκευής ξεπερναει το 75% της αξιας που πληρωσες, γινεται αντικατασταση του κινητου με καινούριο, σφραγισμενο!!

 

Πλάκα κάνεις πανάκριβη είναι αυτή που ζητάνε του έκανε κ εντύπωση ότι περίμενα 80 με 100 ευρώ για έναν χρόνο...

Τόσα θα δώσω αν χτυπά ξύλο το σπάσω στη σμαρτεκ...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το adaptive power saving mode είναι επιθετικό. Ενώ έχω το κινητό στα χέρια μου και δουλεύω κάποιες φορές μου το ενεργοποιεί και το βάζει αυτόματα στο medium power saving από το optimised με αποτέλεσμα να βλέπω hiccups στο λειτουργικό.

50aa351eec1597b2485a618cfe59cbc1.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που έχω θέμα με τα μάτια και πολλές φορές ενεργοποιω το μπλε φίλτρο, με το s10 τα νιώθω πολύ πιο ξεκούραστα.

Ελιωνα στο α8 και ποναγαν μετά, λιώνω στο s10 και δε νιώθω τίποτα.

 

 

 

Και εγώ έχω σοβαρό πρόβλημα στα μάτια, ήθελα να το πάρω, 2 φορές το παρήγγειλα, και το ακύρωσα, δεν έχω τα λεφτά..

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Eστειλα email sto public, αν γίνεται να κρατήσουν 2 κινητά, για ανταλλαγή, δεν μου απάντησε.

Link to comment
Share on other sites

Τι σε εκανε να δωσεις το note9 για τo s10+?Σε ρωταω γιατι περασα εχθες απο Public και το ειδα παλι.Ημουνα του στυλ...βρε λες...:D

 

 

 

Αλλα λεω αστο μην μπαινω παλι σε εξοδα.Ειδα και το concept με τη selfie πανω στο πενακι στο note10 και μου αρεσε πολυ,αλλο αν δεν θα το χωρεσει εκει.Θα δουμε... Υποψιν οτι το 9 το εχω σκαρτο 2μηνο

 

Αυτο το πενακι ειναι ερωτας παντως, καλα λεει ο @sobebe

Η τεράστια πτώση στην τιμή του Note και η προσφορά της Samsung με το trade in και η απαλλαγή του ΦΠΑ δεν με άφησε περιθώριο σκέψης. Επίσης το Note το είχα από day one, είμαι τρελός ψείρας και είχε μια αραχνια 2 χιλιοστά που φαινόταν από γωνία, στη σκέψη ότι υπάρχει με χαλούσε. Επίσης η εμφάνιση που το s10 είναι πανέμορφο και ότι ήθελα οποιαδήποτε να δοκιμάσω το εξαιρετικό δακτυλικο στη οθόνη. Ο τέλειος και πολύ δυνατός ήχος. Και η καλύτερη οθόνη του,στα μάτια μου μάλιστα πολύ καλύτερη οθόνη. Δεν το μετάνιωσα δευτερόλεπτο προς το παρόν, χαλάλι τα 320 ευρα.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Η τεράστια πτώση στην τιμή του Note και η προσφορά της Samsung με το trade in και η απαλλαγή του ΦΠΑ δεν με άφησε περιθώριο σκέψης. Επίσης το Note το είχα από day one, είμαι τρελός ψείρας και είχε μια αραχνια 2 χιλιοστά που φαινόταν από γωνία, στη σκέψη ότι υπάρχει με χαλούσε. Επίσης η εμφάνιση που το s10 είναι πανέμορφο και ότι ήθελα οποιαδήποτε να δοκιμάσω το εξαιρετικό δακτυλικο στη οθόνη. Ο τέλειος και πολύ δυνατός ήχος. Και η καλύτερη οθόνη του,στα μάτια μου μάλιστα πολύ καλύτερη οθόνη. Δεν το μετάνιωσα δευτερόλεπτο προς το παρόν, χαλάλι τα 320 ευρα.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

 

Συμφωνώ και γω μαζί σου.. Κ για την κάμερα την τριτη αξιζε η αλλαγή.. Και η μπροστινή έχει διαφορά.. Κ αυτά που είπες συμφωνώ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και γω μαζί σου.. Κ για την κάμερα την τριτη αξιζε η αλλαγή.. Και η μπροστινή έχει διαφορά.. Κ αυτά που είπες συμφωνώ
Ναι έχει καλύτερες κάμερες αλλά συγκεκριμένα εμένα δεν με πολύ ενδιαφέρουν. Έχω dslr για σοβαρές φωτογραφίες. Τα κινητά καλά είναι αλλά για γρήγορα της στιγμής. Αλλιώς φωτογραφική μηχανή.

Στη selfie πάντως σε 2 3ωπου έβγαλα δεν ενθουσιαστηκα. Θα την ξαναδοκιμάσω.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι και εγω παντως στην αναμονη για Note10 ακριβως επειδη απο το S10+ ειμαι πολυ περισσοτερο ικανοποιημενος απο οσο περιμενα και θελω και το πενακι του note.

 

Αν παλι δεν βαλουν κανενα δωρο της προκοπης για προπαραγγελιες,ισως χτυπησω απο εξω την Snapdragon εκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το είχα ξαναπεί....το βάρος ήταν ένας από τους κύριους λόγους....Και το μέγεθος μετά....Κατά τα αλλά θα το κράταγα αλλιώς...2 μήνες το είχα κουτατο....
Και εγω το εδωσα γιαυτον τον λογο,πηρα to s9+ που καθοταν καλυτερα στο χερι αλλα με κουρασε και αυτο και απο εβδομαδα θα παω στο 10 το μικρο που τεχνολογικα ειναι ιδιο με το μεγαλο ( στα 9αρια υπηρχαν σοβαρες διαφορες )
Η τεράστια πτώση στην τιμή του Note και η προσφορά της Samsung με το trade in και η απαλλαγή του ΦΠΑ δεν με άφησε περιθώριο σκέψης. Επίσης το Note το είχα από day one, είμαι τρελός ψείρας και είχε μια αραχνια 2 χιλιοστά που φαινόταν από γωνία, στη σκέψη ότι υπάρχει με χαλούσε. Επίσης η εμφάνιση που το s10 είναι πανέμορφο και ότι ήθελα οποιαδήποτε να δοκιμάσω το εξαιρετικό δακτυλικο στη οθόνη. Ο τέλειος και πολύ δυνατός ήχος. Και η καλύτερη οθόνη του,στα μάτια μου μάλιστα πολύ καλύτερη οθόνη. Δεν το μετάνιωσα δευτερόλεπτο προς το παρόν, χαλάλι τα 320 ευρα.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Προσωπικά το έδωσα το note 470 ευρώ σε φιλο και αγόρασα το 10plus στα 930 ευρώ

Αυτό που με ώθησε σε αλλαγή είναι το μικρότερο μέγεθος, το βάρος και τρίτον ο υπερευρυγωνιος.

Έως τώρα ευχαριστημένος από την αλλαγή περισσότερες εντυπώσεις τις επόμενες μέρες

Link to comment
Share on other sites

Κάτι από Χθες κ γενικά για τη χρήση μου έτσι τα πάει... . Σήμερα το ζόρισα πιο πολύ 9ffc5b759de7d202ab25e5e54b3503dd.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις πέρασα την μεμβράνη τις ringke....

1 εντύπωσή πιο καθαρή απ την μαμά και πιο ευκρίνεια.....άψογη εφαρμογή και καλύτερη εφαρμογή απ την μαμα

Αλλά...

Όπως είπε και ο bill viper είναι όντως ζελατίνη και όχι όπως η μαμά που είναι πλαστικοποιημενη με αποτέλεσμα να την νιώθεις λίγο κάπως....βέβαια κανένα θέμα με το δακτυλικό είναι όπως πριν και σαν υφή είναι πάρα πολύ καλή...γλιστρά όπως πρέπει.....

Βέβαια το καλύτερο θα ήταν να ήταν πλαστικό όπως η μαμά και μετά θα ήταν απλά άψογη.....

Αυτά....θά την δω πως θα πάει και μετά θα δω για whitestone....αρκεί να μην έχουν θέμα πάλι οι κόλλες όπως στα note 9...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι από Χθες κ γενικά για τη χρήση μου έτσι τα πάει... . Σήμερα το ζόρισα πιο πολύ 9ffc5b759de7d202ab25e5e54b3503dd.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αριστη αυτονομια!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αριστη αυτονομια!!

 

Μετά από 7 χρόνια χρήση samsung δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο...

Φαιανεται στην υπογραφή μου ποιες συσκευές είχα.. Μακάρι να συνεχίσει έτσι... δεν πίστευα κάτι τέτοιο πριν το αγοράσω κ όταν βλέπεις ατάκες για τραγική μπαταρία... Καταλαβαίνεις ότι μόνο εμπάθεια βγάζουν γιατί οκ σε κάποιον άλλον με τα πιο πολλά ανοιχτά θα βγάλει λιγότερες 6η 7 ώρες οθόνη που κ πάλι σούπερ είναι τότε τι ζητάνε δεν. Μπορώ να καταλάβω..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εδωσα γιαυτον τον λογο,πηρα to s9+ που καθοταν καλυτερα στο χερι αλλα με κουρασε και αυτο και απο εβδομαδα θα παω στο 10 το μικρο που τεχνολογικα ειναι ιδιο με το μεγαλο ( στα 9αρια υπηρχαν σοβαρες διαφορες )

Είσαι σίγουρος για την επιλογή; δηλαδή από note 9 & s9+ να πας στο απλό s10 και όχι στο plus; δεν θα σου πέσει λίγο μικρό;;;

Αν κάνεις την μετάβαση πεσμας τις εντυπώσεις σου γιατί κι εγώ είμαι στο ίδιο δίλημμα και θέλω μέχρι το Πάσχα να έχω αποφασίσει :)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Το μισό ποστ μ είναι σοβαρό και το υπόλοιπο χιουμοριστικο..

 

Ναι ωραίο ήταν το σχόλιο του.. Οκ δεν το δικαιούται βάση κανονισμών αλλά απτην άλλη λες αμαρτία Ναμην του το δώσουν με 1700

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Κουβέντα κάνουμε μην εκνευρίζεσαι..

 

Συμφωνώ σε ότι λες.. Για την ασφάλιση που έγραψα πέρασε στο ντούκου χα χα

 

Μια χαρά ξεκάθαρα ήταν κ τώρα με το Samsung members κ την διαδικασία..

Ετσι ειναι. Εδω παιρνεις τη βονταφον και την απειλεις οτι θα πας wind και σου κανει καλυτερη προσφορα. Κολοσσος δεν ειναι και η βοντα??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος για την επιλογή; δηλαδή από note 9 & s9+ να πας στο απλό s10 και όχι στο plus; δεν θα σου πέσει λίγο μικρό;;;

Αν κάνεις την μετάβαση πεσμας τις εντυπώσεις σου γιατί κι εγώ είμαι στο ίδιο δίλημμα και θέλω μέχρι το Πάσχα να έχω αποφασίσει :)

Κοιτα δεν ξερω αν θα το μετανοιωσω αλλα σιγουρα τα μεγαλα με κούρασαν λιγο ,εξαλλου η οθωνη ειναι ιδια με το s9+,θα δοκιμασω και θα σου εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα δεν ξερω αν θα το μετανοιωσω αλλα σιγουρα τα μεγαλα με κούρασαν λιγο ,εξαλλου η οθωνη ειναι ιδια με το s9+,θα δοκιμασω και θα σου εντυπωσεις

 

Το μεγαλο ατου του S10+ και ο λογος που βλεπεις και το θεμα του να ειναι πιο ενεργο απο του απλου S10 ειναι καθαρα για την μεγαλυτερη αυτονομια/μπαταρια,οτι δηλαδη ισχυε και για τα S9 και S9+.

 

Αν για παραδειγμα το S10 ειχε 3700-3800μπαταρια,πιστεψε με ολοι στο απλο S10 θα πηγαιναν,ειδικα μιας και φετος οι διαφορες ειναι μονο στην λιγο μεγαλυτερη οθονη,στην μεγαλυτερη μπαταρια και στην μπροστα selfie.

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλο ατου του S10+ και ο λογος που βλεπεις και το θεμα του να ειναι πιο ενεργο απο του απλου S10 ειναι καθαρα για την μεγαλυτερη αυτονομια/μπαταρια,οτι δηλαδη ισχυε και για τα S9 και S9+.

 

Αν για παραδειγμα το S10 ειχε 3700-3800μπαταρια,πιστεψε με ολοι στο απλο S10 θα πηγαιναν,ειδικα μιας και φετος οι διαφορες ειναι μονο στην λιγο μεγαλυτερη οθονη,στην μεγαλυτερη μπαταρια και στην μπροστα selfie.

 

Ετσι ειναι ,εμενα στην δουλεια καθεται στον ασυρματο φορτιστη το βραδυ επισης οποτε δεν με εχει απασχολήσει ποτε η μπαταρία, σε ενα ταξιδι εχω παντα και ενα powerbank μαζι μου ,selfie εχω βγαλει μονο μια στην ζωη μου οποτε παει και αυτο γιαυτο και η επιλογη μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, κάτοχος του S10+ 128gb εδώ και 6 μέρες,

Η μετάβαση έγινε από S7 edge, έως τώρα ενθουσιασμένος από την συσκευή!

 

 

1) Η ποιότητα κατασκευής άριστη, και το prism green :love:

2) H οθόνη εντυπωσιακή

3) Αρχικά νόμιζα ότι το camera hole θα μου φαίνονταν άσχημα, αλλά μπορώ να πω ότι δεν με πείραξε καθόλου από την πρώτη στιγμή!

4) Αρκετά smooth το UI

5) Η κάμερα εντυπωσιακή, αν βελτιώσουν και την νυχτερινή λήψη που ακούστηκε σε update θα μιλάμε για κορυφαίο setup

6) Διάβασα διάφορα αρνητικά για την μπαταρία, αλλά εμένα τα πρώτα δείγματα είναι άριστα.

7) Μου λείπει το led notification, ευελπιστώ να δοθεί official από την Samsung το led camera hole notification (γνωρίζω ότι υπάρχει εφαρμογή στο playstore, αλλά το θέλω official...)

8) Με το fingerprint δεν έχω κανένα πρόβλημα, λίγη εκμάθηση και ξεκλειδώνει αμέσως.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις παρακαλώ

Α έχετε κατεβάσει πρόγραμμα για φως ειδοποιήσεων

Β δουλεύει?

Γ λινκ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα...

Μετάβαση απο S9+ σε S10+ 512GB

Οι πρώτες μου κριτικές ειναι θετικές αλλά με αστερίσκους.

Σιγουρα λοιπόν δεν με βρισκω και τόσο ενθουσιασμένο σε σχεση με πέρυσι όπου ειχα κάνει μεταβαση απο το S7 Edge στο S9+...

Φετος κάποια πραγματα με ενόχλησαν και ενω το τηλέφωνο εχει κάνει βηματα εμπρός σε θεματα αυτονομίας,φωτογραφικής μηχανής και οθόνης (μικρά αλλά αισθητά) υπάρχουν και απαράδεκτα μειονεκτήματα που δεν υπήρχαν.Ετσι λοιπόν το notification led λάμπει δια της απουσίας του,ενω ο υπερηχητικός αισθητήρας ξκλειδώματος είναι αργός και δεν πιάνει το δάκτυλο στο 50% των περιπτώσεων.Στο S9+ ο αισθητήρας ξεκλειδώματος στην πλάτη ήταν 100% αλάνθαστος και αρκεί να ακουμπούσες το δεικτη του χεριού (που μάλιστα εκ του φυσικού έπεφτε ακριβώς πάνω στον αισθητήρα) και η συσκευη ξεκλείδωνε ακαριαία.

Τέλος ο φωτισμός πλαισίου edge δεν μου λειτουργεί καθόλου...

Ειμαι σε διλημμα να μεταβω απο τη μια συσκευή στην αλλη γιατι θα χάσω σε καθημερινη ευχρηστία και ακόμη τις sim μου τις έχω στο S9+!!!

Ελπίζω σε καμμια αναβαθμιση συντομα μπάς και υπάρξει καποια βελτίωση σε αυτα που διαπίστωσα και...εννοείται δεν πουλάω το S9+ διότι η συσκευή ειναι άψογη...(μόνο η μνήμη της 64GB ουσιαστικά ειναι λίγη)

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο μένα...

Μετάβαση απο S9+ σε S10+ 512GB

Οι πρώτες μου κριτικές ειναι θετικές αλλά με αστερίσκους.

Σιγουρα λοιπόν δεν με βρισκω και τόσο ενθουσιασμένο σε σχεση με πέρυσι όπου ειχα κάνει μεταβαση απο το S7 Edge στο S9+...

Φετος κάποια πραγματα με ενόχλησαν και ενω το τηλέφωνο εχει κάνει βηματα εμπρός σε θεματα αυτονομίας,φωτογραφικής μηχανής και οθόνης (μικρά αλλά αισθητά) υπάρχουν και απαράδεκτα μειονεκτήματα που δεν υπήρχαν.Ετσι λοιπόν το notification led λάμπει δια της απουσίας του,ενω ο υπερηχητικός αισθητήρας ξκλειδώματος είναι αργός και δεν πιάνει το δάκτυλο στο 50% των περιπτώσεων.Στο S9+ ο αισθητήρας ξεκλειδώματος στην πλάτη ήταν 100% αλάνθαστος και αρκεί να ακουμπούσες το δεικτη του χεριού (που μάλιστα εκ του φυσικού έπεφτε ακριβώς πάνω στον αισθητήρα) και η συσκευη ξεκλείδωνε ακαριαία.

Τέλος ο φωτισμός πλαισίου edge δεν μου λειτουργεί καθόλου...

Ειμαι σε διλημμα να μεταβω απο τη μια συσκευή στην αλλη γιατι θα χάσω σε καθημερινη ευχρηστία και ακόμη τις sim μου τις έχω στο S9+!!!

Ελπίζω σε καμμια αναβαθμιση συντομα μπάς και υπάρξει καποια βελτίωση σε αυτα που διαπίστωσα και...εννοείται δεν πουλάω το S9+ διότι η συσκευή ειναι άψογη...(μόνο η μνήμη της 64GB ουσιαστικά ειναι λίγη)

Εμένα ο υπερηχητικός αισθητήρας είναι ακόμα χειρότερος ζήτημα να πιάσει 1 στις 5. Το έχω σεταρει πόσες φορές. Εχω φτάσει να μην τον χρησιμοποιώ και να ξεκλειδώνω διπλό tap και αναγνώριση προσώπου. Μονό με το 1+6t δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα άλλη τεχνολογία βέβαια αλλά ακόμα και το Mi9 που είχα όποτε ήθελε έπιανε.

Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε σχολιάσει όλα αυτά.. Led κάμερας μπροστά για ειδοποιήσεις περιμένουμε για την κάμερα περιμένουμε σε νυχτερινές Το αποτύπωμα θέλει εκμάθηση εγώ το ανοίγω με την πρώτη όλες τις φορές... Περιμένουμε πιο γρήγορη φόρτιση...

Δεν θα γύριζα με τίποτα στο s9plus . Η μπαταρία στο s10 plus δεν παίζεται.. Ο υπερευρυγωνιος το ίδιο... Ο ήχος καλύτερος κ πιο δυνατός..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Λεω να το τσιμπησω αυτες τις μερες, κλίνω προς το πρασινο αλλά το φοβαμαι λιγο γιατι παντα επαιρνα μαυρα κινητα ή λευκα. Το έχει κανεις σε πρασινο?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...