Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά τι είναι καλύτερο το s10 ή το 10 plus?

Εκτός από τη τιμή,τις κάμερες, το display ,τη μπαταρία κλπ αξίζει το 100 αρικο παραπάνω το plus?

Ας μας πούνε οι κάτοχοι των μοντέλων αυτών!!

 

Μπορουσα να παρω οποιο απο τα 2 ηθελα. Σημερα πηρα 2 θηκουλες σπιγκεν για να ειμαι ετοιμος. Και μονο απο το μεγεθος που ειδα των θηκων σιγουρευτηκα για το σωστο της επιλογης. Μεγαλυτερη ανεση και πρακτικοτητα με το ιδιο μεγεθος οθονης που ειχα. Ειναι καθαρα τι βολευει τον καθενα λοιπον. Η διπλη σελφι μπροστα παγερα αδιαφορο για μενα προσωπικα κιολας. Αν ειχε διαφορα στην κυρια καμερα τοτε θα υπηρχε θεμα μονο για μενα.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Μπορουσα να παρω οποιο απο τα 2 ηθελα. Σημερα πηρα 2 θηκουλες σπιγκεν για να ειμαι ετοιμος. Και μονο απο το μεγεθος που ειδα των θηκων σιγουρευτηκα για το σωστο της επιλογης. Μεγαλυτερη ανεση και πρακτικοτητα με το ιδιο μεγεθος οθονης που ειχα. Ειναι καθαρα τι βολευει τον καθενα λοιπον. Η διπλη σελφι μπροστα παγερα αδιαφορο για μενα προσωπικα κιολας. Αν ειχε διαφορα στην κυρια καμερα τοτε θα υπηρχε θεμα μονο για μενα.

 

Άρα S10 και είμαστε οk.. .. Ευχαριστώ... Και θα μου είναι και πιο εύκολη η μετάβαση από το s7edge στο s10...παρεπιμπτοντως ποια θήκη spigen προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς τα παιδιά που το έχουν αγοράσει κιόλας:

Είμαι κάτοχος του MATE 20 Pro και η ταχύτητα με την οποία ξεκλειδώνει η συσκευή με αναγνώριση προσώπου είναι πραγματικά αστραπιαία σε όλες σχεδόν τις συνθήκες φωτισμού, ακόμα και σε εντελώς σκοτεινό δωμάτιο για παράδειγμα.

Το S10 και Σ10 plus πως τα πάνε στον τομέα αυτόν ;

 

Θα αποκτήσω τις επόμενες ημέρες το S10 plus σε πράσινο χρώμα και δεν θέλω να απογοητευτώ από την απόδοσή του στην αναγνώριση προσώπου

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι ανουσιες ερωτησεις απορω γιατι εξακολουθουν να γραφονται.

 

Ποσες φορες ρε παιδια πρεπει να το γραψουμε οτι το S10plus αξιζει μονο για οποιον τον ενδιαφερει η μπροστα καμερα ή η μεγαλυτερη μπαταρια ή η μεγαλυτερη οθονη.

 

S10+ λεγεται η συσκευη,οχι S11.

 

Γιατι καθε μα καθε φορα ενω οι περισσοτεροι που τα ρωτανε τις ξερουν τις διαφορες ρωτανε τους αλλους τι ειναι καλυτερο για αυτους?

 

Μονο και μονο λογω μεγαλυτερης μπαταριας και οθονης για οποιον τα εκτιμαει αυτα,εννοειται οτι αξιζουν τα παραπανω ευρω.

 

Αν καποιον παλι τον ενδιαφερει το μικροτερο και πιο βολικο μεγεθος και δεν θα πει και οχι στην χαμηλοτερη τιμη,αγοραζει το απλο S10.

 

Συγνωμη για το εντονο υφος αλλα κυριολεκτικα αυτο το πραγμα καθε φορα(και οχι μονο στα θεματα των Samsung Κινητων)που ορισμενοι ρωτανε τους αλλους τι ειναι καλυτερο για τους εαυτους τους με ξεπερναει.

 

Και αλλη μια παρατηρηση επισης για πραγματα που βλεπω και γραφονται.

Η συσκευη κυκλοφορησε επισημα εχτες,αρα θεωρητικα για τον περισσοτερο κοσμο ειτε δεν εχουν προλαβει να κλεισουν 1μερα με το κινητο,ειτε δεν εχουν παραλαβει,ειτε μπορει καποιοι να μην το εχουν καν ανοιξει ψαχνοντας για αξεσουαρ πρωτα.

 

Δωστε λιγες μερες στον κοσμο να δουλεψει την συσκευη(να την χαρει κιολας μιας και δεν ειναι και φθηνη)να εχει ολοκληρωμενη αποψη και μετα ρωτατε.

Μην ειστε μονο παρτακηδες συνεχεια,σκεφτειτε λιγο και τους υπολοιπους.

 

Αν καποιος την εχει δουλεψει περισσοτερο την συσκευη,θα γραψει ουτως ή αλλως καποια στιγμη τις εντυπωσεις του για τα παντα.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα τελικά κι εγώ από Public που το είχα κάνει προπαραγγελία. Πήγα στο 128αρι λευκό γιατί το Note 9 512 που έχω τώρα δε μου χρειάστηκε ποτέ τόση χωρητικότητα (συν τη Samsung microsd που έχω).

Πάντως μετά από S9+ και Note 9 το S10 είναι πολύ μικρό στο χέρι. 97afdea0d3f561c8364b73e7c826dc51.jpg

 

 

 

Αυτό το ταμπλό της BMW όσα χρόνια κι αν περάσουν δε θα το αλλάξουν ποτε.Τοσα χρήματα στοιχίζουν ας το κάνουν πιο όμορφο δεν γίνεται να μην έχουν την ικανότητα.

Θα μου πεις όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια και θα εχεις και δίκιο.Αλλα η πικρή αλήθεια είναι αυτό που γράφω παραπάνω.

Καλορίζικο του κινητό!!!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έστησα όλα κομπλέ και καλά τη συσκευή αλλά στο Samsung Pass δε μου πέρασε τίποτα από κωδικούς και autofill forms που είχα τόσα χρόνια τώρα. Εννοείται ότι έχω κάνει login με το Samsung account μου.

Και είχα αποθηκευμένα πάνω από 200 sites.

Έτυχε σε κανέναν άλλον;

Υπάρχει λύση;

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει στη μετάβαση σε pie στο note 9. Δεν ξέρω τι ακριβώς βοήθησε να ξεκολλήσει. Έκανα enable disable την εφαρμογή, κάπου έχει ρύθμιση να σώζει κωδικούς με το pass αντί για save password από browser, cache clear ( όχι data). Log in log out σε Samsung cloud κλπ.

 

Γενικά πήγα σε όλες τις ρυθμίσεις ξανά κ ξανά μέχρι που δούλεψε.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση προς τα παιδιά που το έχουν αγοράσει κιόλας:

Είμαι κάτοχος του MATE 20 Pro και η ταχύτητα με την οποία ξεκλειδώνει η συσκευή με αναγνώριση προσώπου είναι πραγματικά αστραπιαία σε όλες σχεδόν τις συνθήκες φωτισμού, ακόμα και σε εντελώς σκοτεινό δωμάτιο για παράδειγμα.

Το S10 και Σ10 plus πως τα πάνε στον τομέα αυτόν ;

 

Θα αποκτήσω τις επόμενες ημέρες το S10 plus σε πράσινο χρώμα και δεν θέλω να απογοητευτώ από την απόδοσή του στην αναγνώριση προσώπου

 

Αστραπιαία και αυτα

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Άρα S10 και είμαστε οk.. .. Ευχαριστώ... Και θα μου είναι και πιο εύκολη η μετάβαση από το s7edge στο s10...παρεπιμπτοντως ποια θήκη spigen προτείνεις?

Μιας κι εγώ σκέφτομαι να κάνω την μετάβαση από το S7 Edge στο S10, σου παραθέτω το σχόλιο που έγραψα εχθές στο νήμα του S10:

 

Είδα και έπιασα στα χέρια μου και τα τρία μοντέλα σήμερα.

Ομολογώ πως και τα τρία ήταν καταπληκτικά, άνετα στον χειρισμό, καλή αίσθηση στο κράτημα τους και όμορφη οθόνη.

Το S10e είναι πανέμορφο, γούτσου-γούτσου αλλά μικρό σε σχέση με ότι έχω συνηθίσει εδώ και χρόνια. Τουλάχιστον για κάποιον που έχει πιο δυνατά μάτια από τα δικά μου σίγουρα θα είναι η ιδανικότερη συσκευή.

Το S10+ υπέροχο από όλες τις απόψεις... αλλά μου στάθηκε αδύνατο να το δουλέψω με το ένα χέρι (και χωρίς τον φόβο να μου πέσει απ'τα χέρια σ'αυτή την προσπάθεια.

Το S10 για μένα ήταν έρωτας. Έχει ακριβώς τις ίδιες διαστάσεις με το S7 Edge που έχω συνηθίσει εδώ και 3 χρόνια.

Αναμένω μέχρι το Πάσχα. Αφήνω τους κατόχους να πούνε τις γνώμες τους και να πάρω την απόφαση μου.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Αστραπιαία και αυτα

 

 

 

 

Πόσο απαράδεκτο.

Τι το δίνουν αφού είναι της πλάκας ;

Να γελάμε με το face unlock του Redmi Note 5 εντάξει αλλά όχι εδώ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 13 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάθει στη μετάβαση σε pie στο note 9. Δεν ξέρω τι ακριβώς βοήθησε να ξεκολλήσει. Έκανα enable disable την εφαρμογή, κάπου έχει ρύθμιση να σώζει κωδικούς με το pass αντί για save password από browser, cache clear ( όχι data). Log in log out σε Samsung cloud κλπ.

 

Γενικά πήγα σε όλες τις ρυθμίσεις ξανά κ ξανά μέχρι που δούλεψε.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Τελικά ήθελε στήσιμο από την αρχή το Samsung Pass έχοντας ενεργοποιημένο το mobile data και όχι το wifi.

Ότι γινόταν και τα προηγούμενα χρόνια δηλαδή.

 

Προτείνετε έναν καλό adblocker για τον Samsung Internet, έχει 7-8 κι έχω μπερδευτεί.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Adblock plus for Samsung Internet και adguard content blocker. Αυτά τα δύο έχω κ τα κόβει όλα, με ένα από τα δύο είχα προσέξει κάποια πέρναγαν.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι ανουσιες ερωτησεις απορω γιατι εξακολουθουν να γραφονται.

 

Ποσες φορες ρε παιδια πρεπει να το γραψουμε οτι το S10plus αξιζει μονο για οποιον τον ενδιαφερει η μπροστα καμερα ή η μεγαλυτερη μπαταρια ή η μεγαλυτερη οθονη.

 

S10+ λεγεται η συσκευη,οχι S11.

 

Γιατι καθε μα καθε φορα ενω οι περισσοτεροι που τα ρωτανε τις ξερουν τις διαφορες ρωτανε τους αλλους τι ειναι καλυτερο για αυτους?

 

Μονο και μονο λογω μεγαλυτερης μπαταριας και οθονης για οποιον τα εκτιμαει αυτα,εννοειται οτι αξιζουν τα παραπανω ευρω.

 

Αν καποιον παλι τον ενδιαφερει το μικροτερο και πιο βολικο μεγεθος και δεν θα πει και οχι στην χαμηλοτερη τιμη,αγοραζει το απλο S10.

 

Συγνωμη για το εντονο υφος αλλα κυριολεκτικα αυτο το πραγμα καθε φορα(και οχι μονο στα θεματα των Samsung Κινητων)που ορισμενοι ρωτανε τους αλλους τι ειναι καλυτερο για τους εαυτους τους με ξεπερναει.

 

Και αλλη μια παρατηρηση επισης για πραγματα που βλεπω και γραφονται.

Η συσκευη κυκλοφορησε επισημα εχτες,αρα θεωρητικα για τον περισσοτερο κοσμο ειτε δεν εχουν προλαβει να κλεισουν 1μερα με το κινητο,ειτε δεν εχουν παραλαβει,ειτε μπορει καποιοι να μην το εχουν καν ανοιξει ψαχνοντας για αξεσουαρ πρωτα.

 

Δωστε λιγες μερες στον κοσμο να δουλεψει την συσκευη(να την χαρει κιολας μιας και δεν ειναι και φθηνη)να εχει ολοκληρωμενη αποψη και μετα ρωτατε.

Μην ειστε μονο παρτακηδες συνεχεια,σκεφτειτε λιγο και τους υπολοιπους.

 

Αν καποιος την εχει δουλεψει περισσοτερο την συσκευη,θα γραψει ουτως ή αλλως καποια στιγμη τις εντυπωσεις του για τα παντα.

 

Ευτυχώς που με διαφώτισες με τις επισημάνσεις σου... Να σαι καλά... Αλλά ως τι απαντάς?

Καλα Κουλουμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μιας κι εγώ σκέφτομαι να κάνω την μετάβαση από το S7 Edge στο S10, σου παραθέτω το σχόλιο που έγραψα εχθές στο νήμα του S10:

 

Είδα και έπιασα στα χέρια μου και τα τρία μοντέλα σήμερα.

Ομολογώ πως και τα τρία ήταν καταπληκτικά, άνετα στον χειρισμό, καλή αίσθηση στο κράτημα τους και όμορφη οθόνη.

Το S10e είναι πανέμορφο, γούτσου-γούτσου αλλά μικρό σε σχέση με ότι έχω συνηθίσει εδώ και χρόνια. Τουλάχιστον για κάποιον που έχει πιο δυνατά μάτια από τα δικά μου σίγουρα θα είναι η ιδανικότερη συσκευή.

Το S10+ υπέροχο από όλες τις απόψεις... αλλά μου στάθηκε αδύνατο να το δουλέψω με το ένα χέρι (και χωρίς τον φόβο να μου πέσει απ'τα χέρια σ'αυτή την προσπάθεια.

Το S10 για μένα ήταν έρωτας. Έχει ακριβώς τις ίδιες διαστάσεις με το S7 Edge που έχω συνηθίσει εδώ και 3 χρόνια.

Αναμένω μέχρι το Πάσχα. Αφήνω τους κατόχους να πούνε τις γνώμες τους και να πάρω την απόφαση μου.

Ευχαριστώ φίλε.. Θα λάβω σοβαρά τις επισημάνσεις σου...

Link to comment
Share on other sites

Adblock plus for Samsung Internet και adguard content blocker. Αυτά τα δύο έχω κ τα κόβει όλα, με ένα από τα δύο είχα προσέξει κάποια πέρναγαν.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Τέλεια, μόνο με το πρώτο γίνεται δουλειά μέχρι στιγμής. Δοκίμασα στο contra.gr που έχει φουλ διαφημίσεις και τις έκοψε όλες, ευχαριστώ.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι ανουσιες ερωτησεις απορω γιατι εξακολουθουν να γραφονται.

 

Ποσες φορες ρε παιδια πρεπει να το γραψουμε οτι το S10plus αξιζει μονο για οποιον τον ενδιαφερει η μπροστα καμερα ή η μεγαλυτερη μπαταρια ή η μεγαλυτερη οθονη.

 

S10+ λεγεται η συσκευη,οχι S11.

 

Γιατι καθε μα καθε φορα ενω οι περισσοτεροι που τα ρωτανε τις ξερουν τις διαφορες ρωτανε τους αλλους τι ειναι καλυτερο για αυτους?

 

Μονο και μονο λογω μεγαλυτερης μπαταριας και οθονης για οποιον τα εκτιμαει αυτα,εννοειται οτι αξιζουν τα παραπανω ευρω.

 

Αν καποιον παλι τον ενδιαφερει το μικροτερο και πιο βολικο μεγεθος και δεν θα πει και οχι στην χαμηλοτερη τιμη,αγοραζει το απλο S10.

 

Συγνωμη για το εντονο υφος αλλα κυριολεκτικα αυτο το πραγμα καθε φορα(και οχι μονο στα θεματα των Samsung Κινητων)που ορισμενοι ρωτανε τους αλλους τι ειναι καλυτερο για τους εαυτους τους με ξεπερναει.

 

Και αλλη μια παρατηρηση επισης για πραγματα που βλεπω και γραφονται.

Η συσκευη κυκλοφορησε επισημα εχτες,αρα θεωρητικα για τον περισσοτερο κοσμο ειτε δεν εχουν προλαβει να κλεισουν 1μερα με το κινητο,ειτε δεν εχουν παραλαβει,ειτε μπορει καποιοι να μην το εχουν καν ανοιξει ψαχνοντας για αξεσουαρ πρωτα.

 

Δωστε λιγες μερες στον κοσμο να δουλεψει την συσκευη(να την χαρει κιολας μιας και δεν ειναι και φθηνη)να εχει ολοκληρωμενη αποψη και μετα ρωτατε.

Μην ειστε μονο παρτακηδες συνεχεια,σκεφτειτε λιγο και τους υπολοιπους.

 

Αν καποιος την εχει δουλεψει περισσοτερο την συσκευη,θα γραψει ουτως ή αλλως καποια στιγμη τις εντυπωσεις του για τα παντα.

 

Μου θύμισες τώρα κάποιον γνωστό μου, που κάποτε δίνοντας παραγγελία σε ταβέρνα, γυρνάει στη γυναίκα του και τη ρωτάει "αγάπη μου, μου αρέσει το παστίτσιο;". Μα ρωτάτε άλλους για το τι σας αρέσει/προτιμάτε; Αξιοπερίεργο...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Ο προηγούμενος Wireless charger της Samsung που έχω για το s9 θα δουλεύει για το s10? Ξέρει κάποιος?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που με διαφώτισες με τις επισημάνσεις σου... Να σαι καλά... Αλλά ως τι απαντάς?

Καλα Κουλουμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 105 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ φίλε.. Θα λάβω σοβαρά τις επισημάνσεις σου...

 

Ως ενα ενεργο μελος του forum που εχει βαρεθει να βλεπει τα ιδια και τα ιδια και γιαυτο κανει την σχετικη παρατηρηση.

Καθαρα θεμα σεβασμου προς τους υπολοιπους κατοχους των κινητων αυτο που εγραψα.

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλησπέρα. Ο προηγούμενος Wireless charger της Samsung που έχω για το s9 θα δουλεύει για το s10? Ξέρει κάποιος?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανως και θα δουλεψει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 69 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου θύμισες τώρα κάποιον γνωστό μου, που κάποτε δίνοντας παραγγελία σε ταβέρνα, γυρνάει στη γυναίκα του και τη ρωτάει "αγάπη μου, μου αρέσει το παστίτσιο;". Μα ρωτάτε άλλους για το τι σας αρέσει/προτιμάτε; Αξιοπερίεργο...

 

Τελειως αστοχο το σχολιο σου με αυτο που εγραψα.Που κολλαει η ταβερνα με το εν λογω forum για τα κινητα μονο εσυ ξερεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω register το δακτυλικο αποτύπωμα μόνο για χρήση σε εφαρμογές όπως paypal ή άλλες τραπεζικές εφαρμογές και ταυτόχρονα να έχω απλό swipe για ξεκλείδωμα του κινητού;;

 

Το προσπαθώ αλλά δεν με αφήνει....

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε οτι αξίζει να το αγοράσει κάποιος με προγραμμα Cosmote από Γερμανό; αυτη τη στιγμή εχω What's up φοιτητικό; αξίζει η μετάβαση;
Ούτε και. Κράτα το σπιτικό όσο πάει.

 

Στάλθηκε από το SM-T813 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Εγω το εχω στα χέρια μου το s10 plus ένα δεκαωρο εννοείται ότι δεν μπορώ να έχω ακόμα πλήρη άποψη αλλά ρε παιδιά δεν τρελάθηκα και με την φωτεινότητα της οθόνης νομίζω στην παρουσίαση είχε αναφερθεί ότι φτάνει τα 1200 nits. Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

1215 για την ακρίβεια, 17% αύξηση στο τέρμα από το s9.

 

Έχει ένα πολύ ενδιαφέρον άρθρο / review το displaymate, σχετικά με τα χρώματα, την οθόνη κλπ του s10. Έχουν αλλάξει πράγματι την απόδοση των χρωμάτων, σκοπίμως, σε σχέση με παλιότερα. Ένας από τους λόγους όπως ισχυρίζονται στο displaymate για να βοηθήσουν τον κόσμο με το πρόβλημα ύπνου που έχει μεγάλο ποσοστό ανθρώπων, εξαιτίας της έκθεσης σε οθόνες, λίγο πριν πέσουν για ύπνο.

 

Οποίος έχει όρεξη μπορεί να το διαβάσει, είναι αρκετά μακροσκελές κ αναλυτικό.

 

http://www.displaymate.com/Galaxy_S10_ShootOut_1S.htm

me > you
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να κάνω register το δακτυλικο αποτύπωμα μόνο για χρήση σε εφαρμογές όπως paypal ή άλλες τραπεζικές εφαρμογές και ταυτόχρονα να έχω απλό swipe για ξεκλείδωμα του κινητού;;

 

Το προσπαθώ αλλά δεν με αφήνει....

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Όχι δεν γίνεται αυτό..

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? προσπαθώ να κάνω εγγραφή για να μου στείλουν τα ear buds έχοντας αγοράσει το S10+ , βάζω την προπαραγγελία και το αποδεικτικό αγοράς και πατώντας το εγγραφή μου βγάζει μη έγκυρος χρήστης. γιατί? μήπως γιατί στην παραγγελία από Κωτσόβολο είχα βάλει το otenet e-mail μου και τώρα στην εγγραφή φαίνεται το gmail (samsung account)?

τι να κάνω για να το διορθώσω τώρα? ευχαριστώ φίλοι μου. ελπίζω να ξέρει να με βοηθήσει κάποιος.

 

Update:

εντάξει με έσκασε αλλά τα κατάφερα. έφτιαξα samsung account με το mail της αγοράς που έκανα από Κωτσόβολο και η εγγραφή έγινε επιτυχώς.

Edited by djspiros
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...