Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμισεις / επιλογες προγραμματιστη / ελεγχος παρασκηνιου.

Πρεπει να γινεται "μακελειο" εκει:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μπερδευτεί τα μάλα!!!

Έχω διαβάσει όλα τα μηνύματα σ'αυτό το thread και, πραγματικά, έχω μπερδευτεί όσο αναφορά να δώσω κάτι περισσότερο από έναν μισθό γι'αυτό το κινητό...

Το S7 Edge μου θέλει αντικατάσταση η επισκευή. Έχω αυτή τη ρημάδα την μωβ γραμμή στην οθόνη αλλά παρόλ'αυτά η μπαταρία του μετά από 3 χρόνια καθημερινής χρήσης κρατάει υπέροχα. Το βγάζω από τον ασύρματο φορτιστή το πρωί στις 8 και γυρνάω από την δουλειά στις 19:30 με 60% μπαταρία (bluetooth με το MiBand συνδεμένο όλη μέρα και με WiFi / 4G ανοιχτά).

Οι φωτό του πρωί και βράδυ είναι υπέροχες....

Δεν είμαι προκατειλημμένος, αλλά με όσα διαβάζω εδώ μέσα, μήπως είναι καλύτερα να φτιάξω το S7 μου και να συνεχίσω μ'αυτό για όσο αντέξει ακόμα;

Μπορεί κάποιος που έκανε την αλλαγή από S7 edge σε S10+ να μου πει αν όντως αξίζει η μετάβαση αυτή;

Η προγραμματισμένη μου μετάβαση είναι κατά το Πάσχα, αλλά μια συμβουλή θα ήταν καλοδεχούμενη.

Ευχαριστώ!

 

Edit: Οι τιμές που γράφω για την μπαταρία αφορά μόνο μερικές κλήσεις που έχω την ημέρα και όχι browsing ή επιπλέον χρήση κατά την διάρκεια της ημέρας. Αν χρησιμοποιήσω καθόλου YTube ίσως να γυρίσω σπίτι με 40 ή 30% μπαταρία (με χρήση 2 ώρες max).

 

Καλημερα φιλε μου. Και εγω περιμενω να πεσει λιγο η τιμη και να δουμε τυχον θεματα που εχει το κινητο. ΠΡοσωπικα περα απο την οθονη που εχει παραπανω κιτρινιλα και δε μαρεσει, αλλα υποτιθεται ειναι καλυτερο για τα ματια κλπ, δεν βλεπω κατι αλλο.

Το s7 edge ειναι κορυφη, το ειχα και εγω και ηταν ισως το πιο πληρες samsung μεχρι σημερα. Παρολα αυτα απο τοτε εχουν γινει πολλες βελτιωσεις και δε νομιζω οτι αν το παρεις θα ξενερωσεις. Αν σαρεσουν οι βραδινες του σ7, σιγουρα με το σ10 θα παθεις πλακα. Μπορει να μην ειναι κορυφη οπως τα huawei αλλα ειναι μικρες οι διαφορες. Εγω θα επαιρνα Mate 20 pro μονο για βραδινες και ζουμ. Αλλα μονο και μονο για το μενου του δεν ξανα παιρνω αυτη την εταιρεια. Για αλλες τυπου xiaomi να μου πεταει διαφημισεις στο μενου ουτε καν.

Το σ10 λοιπον σιγουρα θα σαρεσει σε σχεση με το σ7. Παρολα αυτα περιμενε λιγο να δεις πως θα παει.

ΟΣο για τις μπαταριες που γινεται τοσος ντορος, θεωρω οτι αυτοι που εχουν κακους χρονους ή κατι εχει παιχτει στο στησιμο τους ή εχουν τοσο κακο σημα που τη ρουφαει, καθως η samsung κραταει χαμηλα το sar εχοντας και πιο αδυναμο σημα. οποτε πιστευω οτι υπαρχει μια διαφορα εκει.

Παρε μια εικονα απο το τραγικο νοτε 9 (χθεσινες επιδοσεις απο το δικο μου και τηγ γυναικας μου) που ειναι το πιο κοντινο θεωρητικα αφου εχει λιγο μικροτερη μπαταρια και πιο ενεργοβορο cpu:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7800292#post7800292

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κ σε εμένα το ίδιο ήταν όλο το Android διψιφια νούμερα έπιανε

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

θεωρω πως κατι παιζει ειτε κατι δεν εκατσε καλα στο στησιμο ειτε καποια ρυθμιση/εφαρμογη το εβαζε να δουλευει ψηλα ειτε πολυ κακο σημα. μην ξεχνας οτι λογω χαμηλου σαρ εχουν πιο αδυναμο σημα τα samsung.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

θεωρω πως κατι παιζει ειτε κατι δεν εκατσε καλα στο στησιμο ειτε καποια ρυθμιση/εφαρμογη το εβαζε να δουλευει ψηλα ειτε πολυ κακο σημα. μην ξεχνας οτι λογω χαμηλου σαρ εχουν πιο αδυναμο σημα τα samsung.
Ενδεικτικά σε 20 λεπτά χωρίς να ανοιξω την οθόνη έχασε χτες 5% χωρίς καμία χρήση. Με ανοιχτό WiFi. Ίσως να είναι κ αυτό που λες.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενδεικτικά σε 20 λεπτά χωρίς να ανοιξω την οθόνη έχασε χτες 5% χωρίς καμία χρήση. Με ανοιχτό WiFi. Ίσως να είναι κ αυτό που λες.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

κοιτα, οσο μαπα και να ειναι, αυτο δεν ειναι λογικο ρε συ, να χανει 5% ετσι. Εγω εριξα αναβαθμιση μαρτιου και δεν εχασε 5% και να χανει στο καθισιο προφανως κατι δουλευει συνεχεια. αν και εισαι παλιος/εμπειρος θες να μας πεις πως το εχεις στησει?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου θέλει να αναβαθμίσει το s8 που με τι σήμερα ήταν από τις καλύτερες αγορές που είχαμε κάνει. Αξίζει η μετάβαση στο s10+; (Θέλει μεγαλύτερο μέγεθος η χρήση είναι μέτρια, social, πλοήγηση και κανα δυο επεισόδια Netflix). Δεδομένο είναι ότι το κινητό θα κρατηθεί για τουλάχιστον δυο χρόνια. Από την άλλη κοιτάζουμε και το s9+ που αυτή τη στιγμή βρίσκεται σε πολύ καλή τιμή. Το θέμα είναι τι από τα δυο είναι προτιμότερο. Επίσης δεδομένο ότι η μπαταρία θα βγάζει σίγουρα τη μέρα, άλλωστε είτε με 40% είτε με 5% το βράδυ θα μπαίνει για φόρτιση. Αυτό που με παραξένεψε είναι ότι σε όσα συγκριτικά έχω δει η κάμερα του s10+ δεν είναι ότι καλύτερο.. Όποτε το δίλλημα είναι μεταξύ αυτού και του s9+...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενδεικτικά σε 20 λεπτά χωρίς να ανοιξω την οθόνη έχασε χτες 5% χωρίς καμία χρήση. Με ανοιχτό WiFi. Ίσως να είναι κ αυτό που λες.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το λογο τον εχω γραψει εδω και καμποσα χρονια για το αιματοκυλισμα των μπαταριων των samsung. Εχει σοβαρο προβλημα ο kernel και το modem με τα εκατονταδες processes που τρεχουν στο παρασκηνιο και την κυριοτερη συμβολη την εχει το transition απο κυψελη σε κυψελη (το handover process -propagation delay κλπ) των αλλαγων απο lte σε HSDPA, E, 2G κλπ. Η κουβεντα ειναι μεγαλη, αλλα δυστυχως δε φαινεται να το εχει διαχειριστει η samsung και κατα συνεπεια οι συσκευες κι η συμπεριφορα τους να αποδιδουν με τεραστιο inconsistency απο κατοχο σε κατοχο (αλλα και στον ιδιο τον κατοχο, απο μερα σε μερα). Το τελευταιο, ειναι και το πιο κρισιμο για μενα, γιατι η μπαταρια δεν εχει τη "συνεπεια" που θα επρεπε, με αποτελεσμα η συσκευη να μην καθισταται τελικα οσο αξιοπιστη θα επρεπε (σε μια βαρια μερα, εκει που νομιζεις οτι θα φτασεις με υπολοιπο σπιτι, μενεις με ενα τουβλο στο χερι).

Στο δια ταυτα, για την ωρα περιπλανιομαστε στον τραγελαφο (σε θεματα ομοιομορφιας, εργονομιας, αισθητικης) emui των mate (απολυτως απαραδεκτο android shell εν ετει 2019) και προσμενουμε να δουμε βελτιωση ειτε με αναβαθμισεις του exynos model, ειτε δοκιμαζοντας το snap855 (μηπως εκει, δουμε αλλη συμπεριφορα)...

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η γυναίκα μου θέλει να αναβαθμίσει το s8 που με τι σήμερα ήταν από τις καλύτερες αγορές που είχαμε κάνει. Αξίζει η μετάβαση στο s10+; (Θέλει μεγαλύτερο μέγεθος η χρήση είναι μέτρια, social, πλοήγηση και κανα δυο επεισόδια Netflix). Δεδομένο είναι ότι το κινητό θα κρατηθεί για τουλάχιστον δυο χρόνια. Από την άλλη κοιτάζουμε και το s9+ που αυτή τη στιγμή βρίσκεται σε πολύ καλή τιμή. Το θέμα είναι τι από τα δυο είναι προτιμότερο. Επίσης δεδομένο ότι η μπαταρία θα βγάζει σίγουρα τη μέρα, άλλωστε είτε με 40% είτε με 5% το βράδυ θα μπαίνει για φόρτιση. Αυτό που με παραξένεψε είναι ότι σε όσα συγκριτικά έχω δει η κάμερα του s10+ δεν είναι ότι καλύτερο.. Όποτε το δίλλημα είναι μεταξύ αυτού και του s9+...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

S9+ ασυζητητι στα 470. Απιστευτο vfm, θα το απολαυσει οσο δεν παει και δε θα της λειψει τιποτα (απο s8 αναβαθμισα περυσι τη γυναικα μου στο s9+). Προχωρας χωρις δευτερη σκεψη.

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

κοιτα, οσο μαπα και να ειναι, αυτο δεν ειναι λογικο ρε συ, να χανει 5% ετσι. Εγω εριξα αναβαθμιση μαρτιου και δεν εχασε 5% και να χανει στο καθισιο προφανως κατι δουλευει συνεχεια. αν και εισαι παλιος/εμπειρος θες να μας πεις πως το εχεις στησει?
Αναβάθμιση Μαρτίου?

ASBA?

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναβάθμιση Μαρτίου?

ASBA?

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

Εννοώ στο νοτε 9 ότι έριξα χθες την αναβάθμιση και δεν έχασε ούτε 5.. Δε μπορεί το σ10 να χάνει σε αναμονή χωρίς λόγο τόσο όσο έγραφε ο φίλος..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου θέλει να αναβαθμίσει το s8 που με τι σήμερα ήταν από τις καλύτερες αγορές που είχαμε κάνει. Αξίζει η μετάβαση στο s10+; (Θέλει μεγαλύτερο μέγεθος η χρήση είναι μέτρια, social, πλοήγηση και κανα δυο επεισόδια Netflix). Δεδομένο είναι ότι το κινητό θα κρατηθεί για τουλάχιστον δυο χρόνια. Από την άλλη κοιτάζουμε και το s9+ που αυτή τη στιγμή βρίσκεται σε πολύ καλή τιμή. Το θέμα είναι τι από τα δυο είναι προτιμότερο. Επίσης δεδομένο ότι η μπαταρία θα βγάζει σίγουρα τη μέρα, άλλωστε είτε με 40% είτε με 5% το βράδυ θα μπαίνει για φόρτιση. Αυτό που με παραξένεψε είναι ότι σε όσα συγκριτικά έχω δει η κάμερα του s10+ δεν είναι ότι καλύτερο.. Όποτε το δίλλημα είναι μεταξύ αυτού και του s9+...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Για μένα καλύτερα s9 plus που είναι τσάμπα.. Όπως και να το κάνεις στα λεφτά του αξίζει. Όχι το μικρό όμως, το μεγάλο με διπλή κάμερα και μεγαλύτερη μπαταρία. Το σ10+ αν δεν πέσει στα 700 δεν θεωρώ ότι αξίζει για 2 χρόνια που το θες, εκτός αν δεν σε νοιάζει κόστος. Αν σε νοιάζει πάρε το του χρόνου, θα δώσεις τα ίδια λεφτά και θα έχεις αλλάξει 2 συσκευές αντί για μια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ απλό, για κάποιο λόγο η συσκευή δεν μπαίνει σε deep sleep.

Κατεβάστε το CPU Spy από Play Store για να δείτε αν μπαίνει σε deep sleep και για πόση διάρκεια.

Μετά στήσιμο από την αρχή χωρίς επαναφορές.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου S9 σαν να παρακοιμαται:lol:

https://i.imgur.com/UEbrCcV.jpg

https://i.imgur.com/4L204oi.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έλαβα email για τα ακουστικά. Γράφει ότι μέσα σε 15 ημέρες θα παραδοθούν , με υποσημείωση αν υπάρχει πολύ μεγάλη ζήτηση ότι μπορεί ν αυξηθεί ο χρόνος.

Πιστεύω αφού έκανα άμεσα την αίτηση, να τα Έχω γρήγορα.

 

Κατά τα άλλα, χτες έλειπα από το σπίτι από τις 8:30 ως τις 19:30. Είχα συνέχεια ανοιχτά τα δεδομένα και σύνδεση με το galaxy watch.

Αυτή τη στιγμή είναι εδώ η μπαταρία

 

1246ad4cea7f1e158ef306458fdc7fe7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Από τα Public μου είπαν σήμερα ότι ο χρόνος αναμονής είναι άγνωστος για το S10+ Prism Green 128GB. Ειδικά στο πράσινο χρώμα παρέλαβαν πολύ λίγα κομμάτια με αποτέλεσμα να χρειαστεί να περιμένω αρκετά ακόμη. Προπαραγγελία 4/3. Την πατήσαμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Από τα Public μου είπαν σήμερα ότι ο χρόνος αναμονής είναι άγνωστος για το S10+ Prism Green 128GB. Ειδικά στο πράσινο χρώμα παρέλαβαν πολύ λίγα κομμάτια με αποτέλεσμα να χρειαστεί να περιμένω αρκετά ακόμη. Προπαραγγελία 4/3. Την πατήσαμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εδώ τα public δεν έστειλαν σε μένα με προπαραγγελια 21/2... Γι Απρίλη σε κόβω

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν στο Android system βάλω το background usage στο restricted τι θα χάσω;46351944006d9400df11bd2a02bdfa01.jpg
LOL αν και δεν εχω θέμα με τη μπαταρία, το ενεργοποιησα και εγω πριν λίγο... Θα το παρακολουθησω και θα δω. Για την ωρα παιρνω notifications κανονικά.
Είδες τελικά κάποια διαφορά;

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι δε μου έρχονταν τα gmail.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Η γυναίκα μου θέλει να αναβαθμίσει το s8 που με τι σήμερα ήταν από τις καλύτερες αγορές που είχαμε κάνει. Αξίζει η μετάβαση στο s10+; (Θέλει μεγαλύτερο μέγεθος η χρήση είναι μέτρια, social, πλοήγηση και κανα δυο επεισόδια Netflix). Δεδομένο είναι ότι το κινητό θα κρατηθεί για τουλάχιστον δυο χρόνια. Από την άλλη κοιτάζουμε και το s9+ που αυτή τη στιγμή βρίσκεται σε πολύ καλή τιμή. Το θέμα είναι τι από τα δυο είναι προτιμότερο. Επίσης δεδομένο ότι η μπαταρία θα βγάζει σίγουρα τη μέρα, άλλωστε είτε με 40% είτε με 5% το βράδυ θα μπαίνει για φόρτιση. Αυτό που με παραξένεψε είναι ότι σε όσα συγκριτικά έχω δει η κάμερα του s10+ δεν είναι ότι καλύτερο.. Όποτε το δίλλημα είναι μεταξύ αυτού και του s9+...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

και το s9+ 2 χρόνια θα το κρατήσει! πήρε φέτος pie, θα πάρει και του χρόνου την επόμενη μεγάλη αναβάθμιση οπότε θα είσαι καλυμένος για 2 χρόνια. Πουλώντας και το s8 η μετάβαση στο s9+ θα γίνει αρκετά οικονομικά:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s9 plus 6/64

Link to comment
Share on other sites

Με το συμπάθειο αλλα αυτές τις ερωτήσεις αν αξίζει η μετάβαση , δεν τις καταλαβαίνω. Οι διάφορες των συσκευών ειναι συγκεκριμένες , ειναι γραμμένες στα specs τους. Κι άντε ένας κάτοχος και των δυο να σου πει και μια λεπτομέρεια τύπου οτι το ηχείο έχει καλύτερη απόδοση πχ.

 

Απο εκει και πέρα ολα ειναι θεμα των ευρώ που θες να χαλάσεις. Εγώ αν ειχα άνεση δε θα σκεφτόμουν καν να πάω στο προηγουμενο μοντέλο. Όχι για το s9+ δεν ειναι πολυ καλή συσκευη! Σαφώς ειναι!

Αλλα αφού έχω τα χρήματα και δε θα λείψουν απο αλλού, παίρνω τη νέα συσκευη με τον υπερευρυγώνιο φακό, το δυνατότερο ηχείο, το 4κ video μπροστά, την ελαφρός μεγαλύτερη οθόνη με μικρότερα bezels, μεγαλύτερη μπαταρία και βέβαια +2 gb ram! Προφανώς τα 6 θα της ειναι μια χαρά και τωρα και σε 6 μήνες, ομως πως να το κάνουμε τα 8gb ειναι πιο futureproof για έναν άνθρωπο που θέλει να κρατήσει καιρό τη συσκευη του.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ τα public δεν έστειλαν σε μένα με προπαραγγελια 21/2... Γι Απρίλη σε κόβω

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ααα τόσο καλά.. Ωραία.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Είδες τελικά κάποια διαφορά;

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι δε μου έρχονταν τα gmail.

 

Καμία διαφορά! Όλα μου έρχονται στην ώρα τους!:) Είχα καιρό να το βιώσω αυτό (χρήστης του Mate 20 Pro απο πέρσυ - έτσι για να κάνουμε και λίγο χαβαλέ :lol::lol::lol:)

Link to comment
Share on other sites

Είδες τελικά κάποια διαφορά;

Αυτό που παρατήρησα είναι ότι δε μου έρχονταν τα gmail.

 

Δες τα apps στο settings -> optimize battery usage κ απενεργοποίησε το gmail.

Link to comment
Share on other sites

Δες τα apps στο settings -> optimize battery usage κ απενεργοποίησε το gmail.
Για να δούμε το έκανα. Ξαναεβαλα restricted το Android στη μπαταρία.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω κανει προπαραγγελια απο Mediamarkt ceramic black και ακομη κανενα νεο για το ποτε θα παραδοθει. Το κακο ειναι οτι το εχω προπληρωσει και δεν μπορω να το παρω απο αλλου αν ερθει νωριτερα.Υπομονη :O

 

 

 

παντως το κεραμικο καλα τα πηγε εδω..Η οθονη βεβαια οχι αλλα ceramic back λενε.. Edited by pacodiaz
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...