Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γινεται να βαλεις οτι mp3 Θελεις, το εχω κανει, ψαχνοντας στο Youtube.

Ενα γρηγορο που βρηκα https://www.technipages.com/text-notification-sounds-galaxy-s10

 

Γκουγκλαρε samsung s10 text message notification sound και θα βρεις κι αλλα σχετικα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

http://https://www.youtube.com/watch?v=XXn_w40p-yE

Καλησπερα.Μετα απο λιγο ψαξιμο,νομιζω οτι βρηκα τη λυση.

Το δειχνω,μηπως βοηθησω κ καποιο άλλο παιδι.

Καλο βραδυ,κ παλι ευχαριστω τα παιδια,που βοηθησαν.

Link to comment
Share on other sites

http://https://www.youtube.com/watch?v=XXn_w40p-yE

Καλησπερα.Μετα απο λιγο ψαξιμο,νομιζω οτι βρηκα τη λυση.

Το δειχνω,μηπως βοηθησω κ καποιο άλλο παιδι.

Καλο βραδυ,κ παλι ευχαριστω τα παιδια,που βοηθησαν.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πήραμε και την αναβάθμιση του Φεβρουαρίου επιτέλους.. Χαχαχα

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Πήραμε και την αναβάθμιση του Φεβρουαρίου επιτέλους.. Χαχαχα

 

Τυχερος εισαι :lol::lol::lol:

 

Το γαλλικο S10 μου, βλεπω να παιρνει Φεβρουαριο και Μαρτιο σε μια αναβαθμιση παντως.

Edited by nfot
Link to comment
Share on other sites

Καταλάθος έβγαλα μια συνομιλία από SMS στην αρχική σε εικονίδιο, πως γίνετε αυτό; Δοκιμάζω να το πετύχω εκ νέου χωρίς αποτελέσματα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ,σας ηρθε το καινούριο update σε EUR κινητο?

εμενα σε πολωνικη συσκευη με το update 11 Ιανουαριου δουλευε πολυ ωραια το κινητο και ειχα και καλη αποδοση της μπαταριας.με του Φεβρουαριου η αποδοση μειωθηκε..και εχω θεμα με την καμερα.παντα βγαζει με κουκιδα.και σε συνθηκες δωματιου εμφανιζει πρασινη κουκιδα.

δαιβασα οτι θα ερθει συντομα η 3.1 που διορθωνει κατα πολυ την καμερα και αλλες λειτουργιες.ειδωμεν..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα σε πολωνικη συσκευη με το update 11 Ιανουαριου δουλευε πολυ ωραια το κινητο και ειχα και καλη αποδοση της μπαταριας.με του Φεβρουαριου η αποδοση μειωθηκε..και εχω θεμα με την καμερα.παντα βγαζει με κουκιδα.και σε συνθηκες δωματιου εμφανιζει πρασινη κουκιδα.

δαιβασα οτι θα ερθει συντομα η 3.1 που διορθωνει κατα πολυ την καμερα και αλλες λειτουργιες.ειδωμεν..

 

Για s10 plus βγηκε για αυτο το εγραψα. νομιζω παντα εβγαιναν μαζι και για τα δυο κινητα

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

εμενα σε πολωνικη συσκευη με το update 11 Ιανουαριου δουλευε πολυ ωραια το κινητο και ειχα και καλη αποδοση της μπαταριας.με του Φεβρουαριου η αποδοση μειωθηκε..και εχω θεμα με την καμερα.παντα βγαζει με κουκιδα.και σε συνθηκες δωματιου εμφανιζει πρασινη κουκιδα.

δαιβασα οτι θα ερθει συντομα η 3.1 που διορθωνει κατα πολυ την καμερα και αλλες λειτουργιες.ειδωμεν..

 

Έχεις δίκιο και σε έμενα με το update Ιανουαρίου είχα καλή απόδοση της μπαταρίας.με του Φεβρουαρίου η απόδοση μειώθηκε..

Ας ελπίσουμε με το νέο 3,1 να την φτιάξουν όπως ήταν. :wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Την πήρα και εγώ πριν από λίγο μια χαρά μπήκε κλπ ;);)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε αναβαθμιση σε γαλλικο S10.

 

Η οποια εχει security update Φεβρουαριου :lol::lol::lol: , αρα περιμενουμε κι αλλη μεσα στην Μαρτιο.

Link to comment
Share on other sites

Η οποια εχει security update Φεβρουαριου :lol::lol::lol: , αρα περιμενουμε κι αλλη μεσα στην Μαρτιο.

 

Εμένα πάντως που έβαλα χθες το 3,1 μια χαρά επίπεδο ασφαλείας Android 1 Μαρτίου λέει.. ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως που έβαλα χθες το 3,1 μια χαρά επίπεδο ασφαλείας Android 1 Μαρτίου λέει.. ;)

 

και εμενα Μαρτιου λεει

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

ααα για να δω κι εγω..εβγαλε και εμενα νεο update.το κατεβαζω ... και επανερχομαι σε 2 μερες να δω πω θα τα παει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η 3.1 έχει την ασφάλεια του Μαρτίου εσύ έχεις την 3.0

 

Δεν ειπα κατι αντιθετο :)

 

Και σημερα Σαββατο 6/3 ηρθε και η φυσιολογικη αναβαθμιση με security Μαρτιου και UI 3.1.

Edited by nfot
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Και μετα απο τοσες καθυστερημενες αναβαθμισεις, η Απριλιατικη ηρθε 1η του μηνα και ΔΕΝ κανω πλακα :) (Γαλλικο)
Link to comment
Share on other sites

Ετυχε να εχει κανεις θεμα με την θυρα type c; ειναι γενικο προβλημα στο s10; μετα την επισκευη εχει παρουσιαστει ξανα; το δικο μου φορτιζει αργα και αν γυρισω το καλωδιο απο την αλλη φορτιζει γρηγορα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τι έγινε, αγοράσατε όλοι το S21; Αν υπάρχει κανείς ακόμη εδώ και γνωρίζει ας μου πει πως μπλοκάρουμε ένα αριθμό να μη στέλνει μηνύματα, μου στέλνει συνέχεια η moneygram και μου τα έχει πρήξει Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...