Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα και εγώ να γυρίσω στην προηγούμενη έκδοση αλλά δύσκολα

 

Έχει όντως τόσα προβλήματα; Είχα αποφασίσει να την κάνω το Σ/Κ και τώρα σπαστηκα! Ίσως την κάνω μέσω Odin.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Όχι πολλά, δύο έχω εγώ με σημαντικότερο αυτό που δεν πιάνει πολλές φορές η χειρονομία από κάτω προς τα πάνω, το άλλο είναι θέμα αισθητικό στις κλήσεις, δεν μ ενοχλεί και τόσο, κατά τ άλλα το μόνο που κέρδισα είναι το διπλό κλικ για κλείσιμο οθόνης
Link to comment
Share on other sites

Όχι πολλά, δύο έχω εγώ με σημαντικότερο αυτό που δεν πιάνει πολλές φορές η χειρονομία από κάτω προς τα πάνω, το άλλο είναι θέμα αισθητικό στις κλήσεις, δεν μ ενοχλεί και τόσο, κατά τ άλλα το μόνο που κέρδισα είναι το διπλό κλικ για κλείσιμο οθόνης

 

Θόλωμα στην οθόνη παρατήρησες; Η μπαταρία κρατάει σημαντικά λιγότερο;

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω παρατηρησα καποιο προβλημα ή καποια ιδιαιτερη βελτιωση. Λιγο πιο γρηγορο ισως ειναι, αλλα οχι κατι δραματικο. Μου αρεσε το φοντο κλησης.
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο ποιο γρήγορο αλλά η μπαταρία τελικά δεν μας τα λέει και πολύ καλά.. Με format καθαρή εγκατάσταση εννοείτε.. Μακάρι να στρώσει.. :wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Σαν να βλέπω τίτλο στα news... η samsung σκοτώνει τα s10 για να αναγκάσει τους καταναλωτές να πάνε στα καινούργια μοντέλα της χωρίς φορτιστές και θύρες SD. :p
Link to comment
Share on other sites

Θα βγει εκ νέου η αναβάθμιση, σιγά μη το αφήσει έτσι

 

Γνωρίζει κανείς πως απενεργοποιουμε το Google που βγαίνει με κίνηση χειρονομίας από κάτω προς τα πάνω;

Edited by dimtz
Link to comment
Share on other sites

Πας στην γραμμή πλοήγησης και μετά προεπιλεγμένη εφαρμογή ψηφιακού βοηθού και το βγάζεις..

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια gcam που να δουλεύει σε exynos?

 

Κάποιο Λίνκ?

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

εγω οσες φορες προσπαθησα να βαλω απλα δεν δουλεψε ποτε..μαλλλον δεν εκανε ποτε εγκαστασταση..απ'οσο ξερω δεν υπαρχει κατι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τα κουμπιά στην γραμμή πλοήγησης και δουλεύει σωστά το κινητό, άρα ένα bug είναι στις χειρονομίες , τώρα δουλεύει σωστά και το κλείσιμο της οθόνης με διπλό κλικ.

Μια απορία, τα κουμπιά στην γραμμή πλοήγησης γίνετε να είναι διαφανές μέσα στις εφαρμογές; Κόβει πολύ την οθόνη και θα ήθελα να το περιορίσω αυτό

Link to comment
Share on other sites

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/thikes-kiniton-tilefonon/195457-samsung-galaxy-s10-clear-cover-transparent

1 ευρώ η γνήσια θήκη για click away σε ορισμένα μέρη της χώρας

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

https://techblog.gr/software/samsung-galaxy-s10-series-diakoptetai-i-anavathmisi-se-android-11/

Δεν παίζει να κάνω καθαρή.. από επάνω καπάκι όπως είναι είδη.. τουλάχιστον εγώ γλύτωσα το στήσιμο.. αν και δεν έχω κάποιο θέμα ιδιαίτερο για να δούμε θα φανεί το android data κλπ η όχι αν και νομίζω δεν θα φανεί είναι απόφαση της Google και όχι της samsung...?? !! ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/thikes-kiniton-tilefonon/195457-samsung-galaxy-s10-clear-cover-transparent

1 ευρώ η γνήσια θήκη για click away σε ορισμένα μέρη της χώρας

Την ειχα αυτη την θήκη αλλα δεν προσφέρει ιδιαίτερη προστασία από κακή μεταχείριση του τηλεφώνου. Αλλά έχει άψογη αίσθηση, σαν να μην υπάρχει. Η αίσθηση του υλικού της πίσω όψης, σαν του ίδιου του τηλεφώνου.αλλα με την πολυχρησια αφηνει γρατσουνιες ,

εγω σχεδον σε ολα τα κινητα της samsung φοραω την samsung Leather Back Cover & Alcantara Cover

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η μικρή αναβάθμιση για τα bug's αλλά βλέπω όταν έχω στην γραμμή πλοήγησης τις χειρονομίες δεν ανταποκρίνεται σωστά , άρα μια από τα ίδια, δεν έχω κάνει επαναφορά
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η μικρή αναβάθμιση για τα bug's αλλά βλέπω όταν έχω στην γραμμή πλοήγησης τις χειρονομίες δεν ανταποκρίνεται σωστά , άρα μια από τα ίδια, δεν έχω κάνει επαναφορά

εμενα ακομη να ερθει! με την 10 ειμαι..ομως διαβαζοντας καθημερινα για update και μικρο bugs δεν με πειθει ακομη αν θα πρεπει να κανω το update..

απο μπαταρια πως ειναι..εσυ εχεις σχεδον 2 βδομαδες που εχεις βαλει την 11!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία μια από τα ίδια, δεν πρόσεξα κάτι ανησυχητικό , δεν υπάρχει λόγος να μην την κάνεις την αναβάθμιση, λογικά με επαναφορά διορθώνει τις παιδικές αρρώστιες
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και η μικρή αναβάθμιση για τα bug's αλλά βλέπω όταν έχω στην γραμμή πλοήγησης τις χειρονομίες δεν ανταποκρίνεται σωστά , άρα μια από τα ίδια, δεν έχω κάνει επαναφορά

 

Εβαλα και εγώ το νέο μικρό update στην 11 όλα μια χαρά. Κανένα πρόβλημα. Όταν πηγές από 10 σε 11 έκανες επαναφορά η όχι??

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...