Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή έχω βαρεθεί να το ψάχνω ...

 

Μα κατι αντιστοιχο βγαζει "εξ απ ανακεθεν", αλλα με διαφορετικο στυλ. Και με το 10αρι εμενα το βγαζει και το εβγαζε, οσο μπορω να θυμηθω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ok ευχαριστώ και πάλι, λες να υπάρχει κάποια ρύθμιση για αυτό ; Μάλλον δεν την γλυτώνω την επαναφορά
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα το έβγαζε φίλε διάφανο και όχι μαύρο πίνακα

μήπως φταίει το dark mode;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Και σε Note 10 πάντως έτσι μου το εμφανίζει.

Κουτάκι μαύρο κι είναι λίγο ξενερα,αλλά νταξει θα το συνηθίσω.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ok ,σας ευχαριστώ , σε μερικούς είναι ok σε άλλους όχι, μάλλον είναι πως πάτησε η αναβάθμιση , με επαναφορά λογικά στρώνει η κατάσταση, προς το παρών το αφήνω και εγώ ως έχει, δεν έχω όρεξη να το στήνω από την αρχή
Link to comment
Share on other sites

Σημερα, μου ηρθε επιτελους η αναβαθμιση και πλεον μου το βγαζει κι εμενα με μαυρο φοντο. Δε με χαλαει ομως, γτ ειναι πιο ευδιακριτο για μενα που ειμαι 50+ :)
Link to comment
Share on other sites

Και σε Note 10 πάντως έτσι μου το εμφανίζει.

Κουτάκι μαύρο κι είναι λίγο ξενερα,αλλά νταξει θα το συνηθίσω.

Το dark mode ευθύνεται όπως αναφέρθηκε και σε μήνυμα παραπάνω. Εάν το απενεργοποιήσετε θα φαίνεται λευκό διάφανο.

Πάντως το ότι μπορεί να αλλάξεις το φόντο κλήσεων και να βάλεις ακόμα και βίντεο, πολύ ωραία προσθήκη!

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

21a9de9447f5ac14e0a4a7da965d3562.jpg

Edited by nassosp
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε, δεν φταίει το dark mode, το είχα δοκιμάσει, άκυρο και στο άσπρο φόντο, καμία σχέση δεν έχει με το πώς ήταν πριν την αναβάθμιση

 

----- προσθήκη μηνύματος 111 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σημερα, μου ηρθε επιτελους η αναβαθμιση και πλεον μου το βγαζει κι εμενα με μαυρο φοντο. Δε με χαλαει ομως, γτ ειναι πιο ευδιακριτο για μενα που ειμαι 50+ :)
Εσύ είσαι από τους τυχερούς :)
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω, εμένα πάντως το πινακακι κλήσεων εναλλάσσεται σε άσπρο μαύρο.

Ίσως φταίει ότι δεν έκανα καθαρή εγκατάσταση ή ότι φλασαρα την αναβάθμιση μέσω odin και δεν ήταν η ελληνική ρομ.

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού σε μερικούς είναι οκ άρα είναι καθαρά θέμα αναβάθμισης, πιστεύω κατά 99% με επαναφορά να διορθώνεται το θέμα, θα το έκανα αλλά προς το παρών δεν έχω χρόνο και όρεξη
Link to comment
Share on other sites

Μικρές παιδικές ασθένειες έχει άλλα όχι κάτι ιδιαίτερο ψιλό λόγια όπως τα data στο Android που γράφω ποιο πάνω κλπ. Αξίζει πιστεύω μια χαρά είναι. ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Οι χειρονομίες πολλές φορές δεν ανταποκρίνονται σωστά, όσο αφορά από κάτω προς τα πάνω, όταν θέλουμε δηλαδή να βγούμε από την εφαρμογή
Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα στο refresh μήπως μας έρθει κι εμάς, μας ανοίξατε την όρεξη παιδιά!

 

Πάντως αν είχε δυνατή μπαταρία και ελάχιστα καλύτερη κάμερα θα το κρατούσα σίγουρα 1,2 χρόνια ακόμα...

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά. Το goodlock λειτουργεί κανονικά; Το YouTube vanced; Αυτά βασικά με ενδιαφέρει να παίζουν κανονικά με 11
Link to comment
Share on other sites

Για το youtube vanced που χρησιμοποιώ, δουλεύει απροβληματιστα.

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμη να έρθει το update και μετά από αυτό που διάβασα σήμερα Χλωμό να το βάλω.

 

https://techmaniacs.gr/stamatise-i-diathesi-toy-one-ui-3-sta-samsung-galaxy-s10-exaitias-sovaron-provlimaton/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμη να έρθει το update και μετά από αυτό που διάβασα σήμερα Χλωμό να το βάλω.

 

https://techmaniacs.gr/stamatise-i-diathesi-toy-one-ui-3-sta-samsung-galaxy-s10-exaitias-sovaron-provlimaton/

 

Το είπαν και το έκαναν! Σε χειροκίνητη αναζήτηση που έκανα, δεν είναι διαθέσιμο πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Δε διάβασα να αναφέρουν κάτι τα παιδιά εδώ μέσα πάντως. Μέσω Odin όσοι πήγαν 11, μπορουν να επιστρέψουν σε 10; Edited by stapd_21
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...